Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@EverybodyLies - Jeśli lubisz RPG to może Gothic 1 i 2: Noc Kruka albo Morrowind w zależności od tego, co preferujesz. Ciekawym pomysłem jest też Mount&Blade. I co powiesz na jakieś przygodówki? Ekspertem w tej dziedzinie nie jestem, ale jakbyś chciał to pewnie kilku ludzi poleciłoby ci jakieś klasyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam jakąś dobrą grę gdzie można zrobić dobry rozp.ierdol... yyy czyli chodzi mi o gry z zombie... czekam już kilka miesięcy na Left 4 dead ale jak narazie tej zaistej gry nie ma... no to możę ktoś mi poleci jakąś fajną gre z zombie lub coś w tym stylu. Pozdro =D

Może Killing Floor? lub Sniper Elite : Nazi Zombies.

Edytowano przez Ikzper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, z powodu że komputer uległ poważnej awarii muszę sobie radzić z Laptopem, z kilku gier co mam nie pójdą mi na nim a chciałbym jakoś nudę zabić. Doradźcie jaką grę mogę na niego kupić żeby się nieźle pobawić, z jak najlepszą fabułą i graficznie całkiem, całkiem. Gatunek nie robi dużego znaczenia, choć najlepiej jakby to był FPS, Akcja, albo RPG :)

Tu parametry lapka :)

Karta wideo Intel HD Graphics (1851456 KB)

Windows 7

RAM DDR3 1333 2GB + 2 GB

HDD 320 GB

CPU B815

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, z powodu że komputer uległ poważnej awarii

Stare quake'i, Half - Life(1). Może Deus Ex(I), Planescape: Torment, Baldur's Gate (I,II + dodatki), stare Fallouty, Diablo ;]

EDIT: I stare "Hirołsy"! :D

Edytowano przez DarthMetalus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do wyboru kilka gier lecz kupić mogę tylko 2. Do wyboru jest: Mirror's Edge, Borderlands, Battlefield: Bad Company 2, Deus Ex: Human Revolution GoTY, Fallout 3 GoTY, Bulletstorm, Dead Rising 2 i nie wiem co wybrać. Chodzi mi o jedną grę do multi i coś super wciągającego do singla. Lubię FPS i gry wciągające przez fabułę oraz rozpierduchy ;). Poradźcie co wybrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Biorąc pod uwagę to co napisałeś... Deus Ex: HR GoTY(do singla) i Borderlands/Bulletstorm(jedna z tych dwóch do multi, ale ten pierwszy tytuł[borderlands] obsługuje jedynie co-op)

Edytowano przez DarthMetalus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rak Do multi nic raczej ciekawego nie podałeś (multi w bad company niestey już prawie leży a bordelans nie dośc że jest strasznie nużący to tylko co-op z kumple jest do przeżycia) ajeśli chodzi o tą drugą kategorie to proponuje sie udac do biedronki gdzie kupisz fallouta i deusa za 2 dychy sztuka choć bez dodatkow (nie licząc brakujacego ogniwa do deusa to te dodatki to pierdułki). nTam możesz też wziąść alana wake rage (tu nie wiem jak multi choc na pewno jest) lotr;wojna na północy (co-op) hunted (co-op) fear3 (co-op). TTo chyba tyle :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare quake'i, Half - Life(1). Może Deus Ex(I)

Poważnie aż tak słaby jest ten lapek, bo spróbowałem zainstalować na nim Fife 11 i ładnie działa. No ale dzięki, chyba sprawdzę Planescape: Torment smile_prosty.gif

EDIT: zobaczymy, gra zapowiada się ciekawie i znalazłem ją w cenie 15 zł :) hehe

Edytowano przez Redo17
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S.T.A.L.K.E.R ! klimatycznie naprawdę miażdży smile_prosty.gif survival tutaj to chleb powszedni, zanim zabiłem swojego pierwszego w grze przeciwnika zginąłem z 15 razy tongue_prosty.gif dobra rada na poczatek: chcesz przeżyć? uciekaj! :D

Edytowano przez kamilozo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...