Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Witam,

szukam ciekawej gry raczej nie strategie .Najlepiej rpg/hns/ciekawy fps .Gra musi byc nastawona na single player .Fajnie gdyby nie wymagala polaczenia z netem do dzialania:D , a ju wogole nie moze wymagac aktywnego polaczenia lub sciaganie aktualizacji...

Znajdzie sie cos?Thx za wszystko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli RPG, to polecam Dragon Age: Początek. Właśnie kończę i jestem grą oczarowany. Cała gra jest, chociaż nie lubię tego słowa, epicka, tak jak pisze na tylniej części okładki. Fabuła dosyć schematyczna, ale rozkręca się w trakcie Zjazdu Możnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@c0r - Od dłuższego czasu zastanawiałem się nad zakupem tejże gry. Opisałeś fabułę i klimat pozytywnie i zachęcająco. A jak z gameplayem? Jak wygląda system walki i ogólnie mechanika?

@mno55555 - Do propozycji powyżej dorzucę jeszcze Gothica i Risena. Pierwszy to klasyk w gatunku, drugi to jego duchowy następca. Mają wielu fanów, ale nie każdemu się muszą podobać.

Może Mount&Blade? Pierwsza część nie wymaga internetu w ogóle, Warband jedynie do aktywacji. Jest ciekawy sandboks z elementami RPG.

Edytowano przez Mysquff
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System walki jest ciągle taki sam, to znaczy spamujesz X (gram na PS3). Oczywiście walkę mieczem mieszasz z talentami, umiejętnościami. Gram zwykłym wojownikiem człowiekiem, innymi klasami grałem tylko przez chwilę (istnieje możliwość zmiany postaci w trakcie walki ze swojej czteroosobowej drużyny). Co do mechaniki, to dużo walki, questy poboczne, handel, rozmowy, gra jest też całkiem nieliniowa, co można zaliczyć na plus. Miałem od niej kilka przerw (baardzo długa droga przez Okopy Umarłych w Orzamarze, w dodatku zbyt dużo walk), ale wróciłem i znowu się wciągnąłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mno55555 polecam Mass Effect. Bardzo wciągająca gra. Jeśli interesuje cię duży otwarty świat, to proponuję, to co kolega przede mną, czyli Morrowind, Oblivion i Skyrim. Możesz spróbować też Wiedźmina, z tego co pamiętam pierwsza część nie wymagała połączenia z internetem, choć mogę się mylić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze pograłbym w jakąś fajną stosunkowo nową strategię. Ogólnie przez moje życie najbardziej mi podeszły mi Bitwy o Środźiemie, AoE, total wary czy EU II i III. teraz nawet nie bardzo mam pojęcie co szukać. Jakieś propozycje do rozważenia? albo może jest coś fajnego o piratach i w miarę nowo? myślałem też o anno ale chyba czekam, aż mmo wyjdzie

Edytowano przez Alien Deg
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Panie - potrzebuję czegoś zupełnie nie w mojej tematyce - wyścigałki pokroju nieśmiertelnego Crash Team Racing (możliwe, że Mario Cart, ale w to nie grałem) tyle, że na PC! I to w miarę nowego, żeby wykrywało pada Microsoftu na kompie. Potrzenuję do pogrania z żoną, bo Street Fighter juz nas nudzi. Prosze o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heroes of Might and Magic 3 trollface.gif . A ja zastanawiam się nad kupnem ActionRPG z wciągającą fabułą (najlepi czasy średniowiecza) oprócz wieśka 1 i 2 , obliviona , skyrima , gothicków , (bo owe posidam i mocno polecam) . Polecicie coś ? icon_smile.gif (grałem jeszcze w dragon age i mi sie nie spodobaly )

Edytowano przez PerChe22
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PerChe22 - Jeśli podobał ci się Gothic to może Risen? Słyszałeś też o Mount&Blade? IMO ta taki sanboksowy ActionRPG z przewagą na Action, ale historię postaci możesz sam wymyślić.

Edytowano przez Mysquff
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Panie - potrzebuję czegoś zupełnie nie w mojej tematyce - wyścigałki pokroju nieśmiertelnego Crash Team Racing (możliwe, że Mario Cart, ale w to nie grałem)

Sonic & SEGA All-Stars Racing w Extra Klasyce po 20zł, ew. sequel Sonic & SEGA All-Stars Racing Transformed.

Na Steam jest też Zero Gear

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze strategii rozważ Atom Zombie Smasher - indyk, w którym trzeba eksterminować zarażonych oraz ewakuować ocalałych. Mimo prostoty(pod względem mechaniki) bardzo wciąga. Przynajmniej tak to u mnie wyglądało.

Dodatkowo jest dość tanio dostępny na steamie - 10 euro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...