Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

No to będzie tak: Torchlight, Loki, Titan Quest z dodatkiem Immortal Throne, Legend: Hand of God, Sacred 2 z dodatkiem Ice & Blood no i jeszcze może Dungeon Siege 2... Najnowszą z wymienionych przeze mnie produkcji jest Torchlight, ale reszta gier, mimo iż do najnowszych nie należą, także są godne uwagi :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Lionheart: Legacy of the Crusader , trochę podobna jest do fallouta (na nim wzorowana). Ale jak podoba Ci się arcanum to ta gra też powinna Ci przypaść do gustu.

Może Lionheart: Legacy of the Crusader , trochę podobna jest do fallouta (na nim wzorowana). Ale jak podoba Ci się arcanum to ta gra też powinna Ci przypaść do gustu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Burnout Paradise. Mnie jakoś ten GRID do siebie nie przekonał, dobra wyścigówka, ale jakaś taka bez magii.

Sam zdecyduj, ja jednak sądzę, że Burnout lepszy. GRIDa wybierz, jeśli lubisz takie "spokojne wyścigi" na zamkniętych trasach, za to Burnout oferuje całe spore miasto do dyspozycji, szaloną rozwałkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem kilka stron tematów w tył i nic nie znalazłem,

a ten topic byłby na pewno przydatny, tak więc zakładam :P

O co chodzi? Wiadomo że istnieje niezliczona ilość gier i czasem trudno znaleźć coś, czego właśnie się szuka. Z drugiej strony w każdą grę ktoś kiedyś grał, więc może powiedzieć co jest podobne do czego, co powinno się komuś spodobać, oraz jaka gra pasuje do życzeń i wymagań danej osoby. Tutaj każdy mógłby powiedzieć czego oczekuje od danej gry, czego tam nie chce i jak to wszystko miałoby mniej więcej wyglądać, a ktoś inny, kto akurat znałby odpowiednią produkcję pomóc mu, podając tytuł i krótki komentarz odnośnie danej gry.

W każdym razie, nie zakładam tego tematu tylko po to żeby był, a po prosu sam chciałbym coś znaleźć.

Dobrą podstawą do opisu będzie Puzzle Quest ? pomijając oczywiście niestandardowy system walki czy zaklinania, jest to mniej więcej to czego szukam. Czyli RPG fantasy z dużym światem, po którym podróżuje się przemieszczając bohatera (lub drużynę) pomiędzy lokacjami na mapce. Oczywiście zależy mi na dobrej fabule, wyraźnie nakreślonych bohaterach itp., ale prawdę mówiąc wystarczy mi też zwykłe zabijanie potworów (sposób toczenia walki jest mi obojętny). Chodzi tu głównie o klimat takich produkcji, zupełnie inny od tych RPGów stworzonych w 3D.

Od razu też mówię, że będę wdzięczny również za nazwy tych bardziej znanych gier tego typu, bo nie grałem w nic takiego od tak dawna, że pozapominałem nawet jakie były tytuły, a z chęcią bym do nich wrócił. Chociaż oczywiście lepiej by było zobaczyć coś nowego :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat pomiędzy: Assasin's Creed 2 a Najnowszym Wolfsteinem.

:huh:

Ja bym asasyna nie brał, bo jedynka mnie zszokowała swoją nieudolnością i nie sprostał moim oczekiwaniom, które tez wygórowane nie były. A Wolfenstein możesz kupić, jeśli chcesz coś krótkiego i zwykłego na jednorazową przygodę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...