Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Gość sebi1295

Jeszcze dziś mam zamiar zamówić jakąś grę a lepiej sprecyzując dobrego FPS'a.Zastanawiam się pomiędzy COD 4: MW

a trylogią Brothersów.Pomóżcie co lepiej wybrać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebi1295

Czyli CoD 2 vs CoD MW vs Trylogia Brothers in Arms, tak? Jeśli tak, to CoDa 2 nie bierz pod uwagę, jeśli masz taki wybór :rolleyes:

Up

Nie wiem w co grałeś, ale z tych, w które ja grałem i które są wg mnie naprawdę dobre, to mogę Ci polecić TESa IV i Risena oraz Dragon Age: Początek... Napisz w jakie grałeś, to zawężę "krąg poszukiwań" :wink:

Edytowano przez Treser
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze COD 2 wchodzi w grę to jak brać COD 2?

Trochę trudny wybór. Jednak - jeśli chcesz grać w multiplayerze, to wybierz Call of Duty 2 lub 4. Ja jednak jako pierwszą grę z tej serii, wybrałbym dwójkę.

A Brothers in Arms bierz, jeśli chcesz grac w dobry single, ze sporym nastawieniem na taktykę.

Co do oleekt -

Nie bierz Obliviona, jeśli chcesz dobrej fabuły, bo on ma co najwyżej średnią. Polecam ci Risen i Neverwinter 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies ciekawe gry RPG z jak najlepszą fabulą, nieliniowe, z otwartym, duzym swiatem i przynajmniej srednia grafiką?

PC:

- CPU: AMD Phenom II x4 3,6GHZ

- RAM: 1600MHZ 2*2GB

- GPU: AMD Radeon HD5770 1GB GDDR5

- Windows7 x64

- ekran: 21,5cala, 1650na1050.

Cena: nieważne, byleba gra była dostępna w sklepach w Polsce.

Dragon Age: Początek, Risen, Wiedźmin (jak nie grałeś), Drakensang (będzie w CDA :P), Gothic III?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradźcie co lepiej kupić na Wielkanoc ?

Grand Theft Auto 4 Episodes from Liberty City

Pro Evolution Soccer 2010

Battlefield Bad Company 2

Mój komp

Intel Core 2 Duo 1.86

2 GB RAM

Nvidia GeForce 9500 GT

Edytowano przez PLaYer1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wybrałbym GTA. Battlefield niby ma multiplayer ale to FPS czyli raczej liniowa gra (Chociaż w niego nie grałem więc tylko się domyślam). A co do soccera to nie bardzo lubię piłkę nożną więc dla mnie jest skreślony z tą konkurencją.

A co do RPG to polecam Risena. Gothic 3 też jest fajny (najbardziej w nim spodobała mi się walka dwoma mieczami). A w Oblivionie fabuła jeszcze ujdzie ale jest beznadziejny system walki.W resztę poleconych przez was gier RPG nie grałem więc nie będę się wypowiadał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradźcie co lepiej kupić na Wielkanoc ?

Grand Theft Auto 4 Episodes from Liberty City

Pro Evolution Soccer 2010

Battlefield Bad Company 2

Mój komp

Intel Core 2 Duo 1.86

2 GB RAM

Nvidia GeForce 9500 GT

No to tutaj podałeś trzy różne gatunki gier... Nie mam pojęcia jaki gatunek najbardziej lubisz, także niewiele mogę powiedzieć na ten temat... No ale spróbuje jakoś odpowiedzieć: jeśli lubisz FPS-y i tryb multi - bierz Battlefielda... Jeśli spodobało Ci się GTA IV, przeszedłeś je i nadal masz mało - bierz GTA. Jeśli lubisz gry sportowe - bierz PES-a.

Chociaż patrząc na Twój sprzęt - radzę wybrać PES-a, bo pozostałe gierki mają większe wymagania sprzętowe i pójdą na niższych opcjach graficznych niż PES (no chyba że grafika dla Ciebie się nie liczy, tylko to, żeby gierka wogóle poszła) - ale przy takiej konfiguracji powinny ruszyć wszystkie z tych trzech gierek - ale z pewnością nie na maxa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki ale Gta 4 mi weszło na 1280-960 średnich detalach czasami zwalniało ale na ogół dobrze chodziło więc nie wiem czy dodatki też nie będą chodzić. :tongue::smile:

Przy okazji grafika mnie mało obchodzi ważne żeby była duża grywalność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych nowszych to polecam Risena i Dragon Age: Początek. A z tych starszych to: cała seria Gothic, TES III i IV, Neverwinter Nights 1 i 2 z dodatkami no i Drakensang (dodany do najnowszego numeru CDA) :icon_mrgreen:

A no tak , longbow ma rację, podaj w co grałeś i jakie preferujesz...

Edytowano przez Treser
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...