Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rumbur

Darkstar One

Polecane posty

@blackswordsman

Mialem podobny klopot z inna gra. Raz sie odpalila a natepne wymagaly reinstalki ewentualnie opcji naprawy. Pozniej zaczelo sie tak dziac z innymi. W moim przypadku byl to wirus osadzajacy sie w plikach...Pomogl tylko pelen format twardziela...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już miałem pisać i pytać się co się dzieje i czy to tylko u mnie te napisy się kaszanią ^^ A tu widzę że u wszystkich to samo się dzieje ^^ Dobra w takim razie rozwiążę problem jak było powiedziane i idę grać :P

Potus@ oznaczenie na mapie nawigacyjnej to takie zielone znaczki przy układzie ^^ Skaczesz do tego układu i masz informacje że znajduje się na radarze artefakt ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy któryś z kolegów miał problem ze znikającym hadem? :huh:

To oczywiście po przeskoku.

Jak wcisnę ESC (czyli wejdę w menu, a potem z powrotem do gry), had się pojawia, ale nie mogę włączyć listy celów, więc muszę wypierać cele po kolei. <_<

Grać się da, ale troszkę wkurza jak jest dużo statków a kilku piratów.

Rzecz się sama naprawia, albo i nie, po ponownym przeskoku. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cuż ja re instalowałem te gre i w obcjach miałem jezyk adgielski francuzki i Puste pole on polskiego ezyka z resztą wdata są też foldwry Angielski francuzki i polski u mie z tego tez wnioskuje zę 1 polski tekst ma durzego buga 2 instaluje się z błędem lub 3 po instalacji patcha 1.3 ang i reinstalacji morzna normalnie potem to przełączyc zrobiłem to tego samego dnia gdy kupiłem to noe cda i działami to tym Full normal po angliku ber zormazywania się obrazy idp. wniosek jedyne wiadomy ratunek to opcje w grze i język nie polski...

post-56263-1226062838_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to mam taki problem że jak jestem już w przestrzeni i spojrzę w "słońce" lub okolice to mi wywala komunikat ATI, nie wysyłam, przywracam grę i gram dalej ale jak spojrzę w to "słońce" to wszystko sie powtarza.

Moja karta to Radeon 9200.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy któryś z kolegów miał problem ze znikającym hadem? :huh:

To oczywiście po przeskoku.

Jak wcisnę ESC (czyli wejdę w menu, a potem z powrotem do gry), had się pojawia, ale nie mogę włączyć listy celów, więc muszę wypierać cele po kolei. <_<

Grać się da, ale troszkę wkurza jak jest dużo statków a kilku piratów.

Rzecz się sama naprawia, albo i nie, po ponownym przeskoku. ;)

Mnie też raz HUD zniknął jak wyleciałem ze stacji i u mnie pomogło wciśnięcie Q (widok z zewnątrz). Po powrocie wszystko było ok i żadnych innych problemów. Może spróbuj tak?

PS: Chcę jeszcze raz szczerze podziękować Ghostowi za pomoc z napisami teraz to ta gra jest WYPAS. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gohst juz cos wiadomo o polskich tekstach do gry ?? Wole polski niż angielski. Bo z anglika t otaki poczontkujący.

Z polskim widzę, że też nie tęgo. :)

Jak tylko będę miał jakieś info czy rozwiązanie opublikuję je zarówno na forum jak i na stronie WWW pisma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupi problem ale problem: jestem w momencie gdy muszę dotrzeć do układu Mostorga w systemie Klatok (to u Mortoków) by uwolnić Eonę. Chodzi tylko o to, że mam napęd 5LY/5lś (czyli chyba najlepszy na dany moment bo w sklepach innych nie ma), a odległość między tym układem a najbliższym to 5,1LY. Do kilku układów nie mogę dotrzeć bo nie mam tych kluczy do bram. Co trzeba zrobić?

A giera wypas. Dla mnie najlepsza w tym roku (może byłby to Fable gdybym go nie miał już wcześniej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem natury technicznej.

Otóż... po kilku minutach gry (lub grzebania w menu) obraz rozmywa się nieco, a po chwili jeszcze bardziej, więc wszystko staje się nieczytelne. Co ciekawe, napisy i ramki w menu są wyraźne, problem tyczy się tylko obrazu z gry, a nie HUDa. Gdy wciskam Esc, to na ten czas wszystko wyostrza się, ale gdy wyłączam menu, znów wraca do poprzedniego stanu. Dzieje się tak zarówno w wersji 1.1, jak i 1.3. Co ciekawe, w demie, w które wcześniej grałem na IDENTYCZNYCH ustawieniach grafiki, problem nie występuje. Od razu mówię - sterowniki i dx są aktualne. Specyfikacja komputera w sygnaturce.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz sugestię, ale czy masz oryginalną wersję gry? (w sensie z cda lub coś) Bo rozmywanie się obrazu po jakimś czasie gry było chyba jednym z (całkiem chytrych) zabezpieczeń pirackich. Jeśli tak, to sugeruję zwyczajny reinstall, lub zmianę (obniżenie) poziomu grafiki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra kaszani napisy jeśli w systemie są zainstalowane dodatkowe kodeki do filmów. Na czystym systemie działa dobrze, odinstalowanie zazwyczaj nie pomaga. Problem występuje zarówno na xp jak i na viście. Cenega wie o tym od czasu polskiej premiery, więc nie liczyłbym zanadto na rozwiązanie inne niż gra na czystym systemie. Lubiący oglądać filmy mogą postawić drugi system.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra kaszani napisy jeśli w systemie są zainstalowane dodatkowe kodeki do filmów. Na czystym systemie działa dobrze. Odinstalowanie zazwyczaj nie pomaga.

To raczej nie to. Nie mam żadnych dodatkowych kodeków w systemie (no, oprócz RADTools, ale to chyba nie są kodeki systemowe) i ten problem u mnie występuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...