Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rumbur

Darkstar One

Polecane posty

Ja mam takie małe pytanie. W co dawać najwięcej? Chodzi mi o modernizację statku. Teraz mam skrzydła na 2, kadłub na 1 i silnik na 1. Chce iść głównie w stronę skrzydeł (duża ilość laserów), ale kadłub daje więcej no... kadłuba xD Silnik też jest potrzebny. I tu pytanie: Czy jeżeli idę w stronę skrzydeł, to powinienem mieć silnik w miarę równy skrzydłom, czy mogę raczej go sobie trochę odpuścić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magnus117

Ja myślę że to idzie tak Kadłub-Krążownik Skrzydła-Myśliwiec Silniki-Trasportowiec. Jeśli chcesz mieć myśliwiec to bez strachu dawaj głównie w skrzydła (dobrze dać se lvl 2 kadłuba bo możesz wtedy wieżyczkę zamontować. Przydatna jest).

@Wizardius

KAŻDA misja daje ci reputację najemnika (w końcu ich praca polega na przyjmowaniu wszelakich zadań nie?). Łowca nagród jest za zabijanie piratów nieważne czy podczas czy poza misją. Chodzi oto w jaki sposób głównie zarabiasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie małe pytanie. W co dawać najwięcej? Chodzi mi o modernizację statku. Teraz mam skrzydła na 2, kadłub na 1 i silnik na 1. Chce iść głównie w stronę skrzydeł (duża ilość laserów), ale kadłub daje więcej no... kadłuba xD Silnik też jest potrzebny. I tu pytanie: Czy jeżeli idę w stronę skrzydeł, to powinienem mieć silnik w miarę równy skrzydłom, czy mogę raczej go sobie trochę odpuścić?

Padła już odpowiedź ale nie do końca dobra. Otóż tak Zainwetuj w kadłub do 2 tk jak kolega radzi. Potem W skrzydła ale nie wolno ci zapominać o silniku. Powiniem iść mniej więcej tak jak skrzydła np: Skrzydała 5 silnik 4. Ponieważ jak zostawisz słaby silnik to szybko będzie ci "schodziła" energia z kondensadora i tarcz (przepraszam za to pierwsze) bo będze za mało przyrostu i "magazynu" energii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiecie jak zagadać do stacji handlowej w tutorialu tzn jak otworzyć kanał komunikacyjny ??

Musisz wcisnąć K. Pojawi się okienko dialogu. Reszty pewno łatwo się domyślisz.

dzięks ale już mam byk z napisami a fix od sławnej inaczej cenegi uznał mnie za pirata :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA DZIAŁA TYLKO NA NAPISY, DALEJ SIĘ ROZMAZUJE :/

Działa pięknie i gładko DarkStar One, bez buga z napisami itd.

Dzięki oczywiście wojtasx7

Wystarczy zrobić wszystko tak, jak ja tu napiszę:

1. Zainstaluj patcha wer. 1.3 z Cenegi

2. Ściągnij cracka ANG wer. 1.3 z gamecopyworld.com (będzie działał na polskiej wersji, bez błędów ze spolszczeniem, nie ma wirusa, spokojnie. To zaufana strona), wyszukaj wpisując "Darkstar One", kliknij w link i kliknij na cracka z brzegu na górze.

3. Zgraj cracka do folderu z Darkstar One

4. Teraz ściągnij sterowniki.

5. Zainstaluj je (restartując przy tym komputer)

6. Graj w polską, pełną wersje (i bez płyty, więc ci się nie porysuje), bez błędu z napisami. Sprawdzone także przezemnie, oczywiście. Dobra, wracam do gry, bo jest ona świetna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rozbudowy statku, to polecam wydatek na 3 lub 4 miejsca na wieżyczki [kadłub]. Naprawdę pomagają podczas walki. No i poza tym kilka slotów na bronie i ulepszanie silnika. Przed wyprawą na jakąś misję pierwszoplanową radzę zrobić upgrade sprzętu do największego poziomu dostępnego na statku.

PS.: Witam na forum : ]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ma ktoś płytkę do darkstar one tylko tą co wydała cenega za 80 zł.

Myślę że wystarczy zgrać odpowiednie pliki z tej płytki i utworzyć obraz z plikami do których odwołuje sie gra. Utworzyć taki obraz płytki, który będzie mało zajmował np. 10mb.

W sumie jest jeszcze jedna możliwość aby naprawić grę, trzeba by zdeasemblować .exe i znaleźć gdzie jest napisany kod programu odpowiedzialny za sprawdzanie płyty cd/dvd, usunąć to miejsce i zpowrotem zkompilować. Jeśli ten kod byłby ukryty w innym miejscu niż exe Darkstar one to raczej to nic nie da. (Jest z tym więcej zabawy, ale na pewno się da to zrobić, i jeśli cenedze by zależało na tym dawno by to naprawili patchem czy czymś innym).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, ja mam z kolei taki problem:

Wykonuję misję w głównym wątku fabularnym, do której potrzeba silnika zdolnego skakać na odległość 5. lat świetlnych.

Problem w tym, że system, do którego mam się dostać, jest oddalony o 5,1 roku świetlnego od najbliższego miejsca skoku.

Zaczynanie gry od nowa i reinstalacja nie pomogły - wciąż odległość wynosi 5,1 , a ja mogę podróżować na 5.

Przypuszczam, że trzeba wykonać jakąś misję poboczną, która odblokuje mi system bliższy od docelowego?

Ewentualnie czy ktoś zna jakiś trainer albo kod, za pomocą którego mógłbym pokonać tę odległość :) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, ja mam z kolei taki problem:

Wykonuję misję w głównym wątku fabularnym, do której potrzeba silnika zdolnego skakać na odległość 5. lat świetlnych.

Problem w tym, że system, do którego mam się dostać, jest oddalony o 5,1 roku świetlnego od najbliższego miejsca skoku.

Zaczynanie gry od nowa i reinstalacja nie pomogły - wciąż odległość wynosi 5,1 , a ja mogę podróżować na 5.

Przypuszczam, że trzeba wykonać jakąś misję poboczną, która odblokuje mi system bliższy od docelowego?

Ewentualnie czy ktoś zna jakiś trainer albo kod, za pomocą którego mógłbym pokonać tę odległość :) ?

Jeżeli wokół systemu do którego masz polecieć znajdują się inne niedostępne systemy, polataj po tych które masz dostępne i przy którymś wyskoczy ci że otrzymano nowe dane nawigacyjne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki tylko do grafy. Ale ten trik nie u każdego działa. U mnie też on nie do końca działa. Mi sie zaczyna rozmywać obraz czasami po 15 minutach czasami po 30 a czasami od razu jak by nic nie działał ten trik.

A czy Cenega zrobi coś z tymi którzy już zainstalowali patcha? (tzn. już w ogóle gry nie można włączyć, pisze o płycie)

Bo nie uśmiecha mi się reinstall i strata save'ów... <_<

Możesz spokojnie reinstalować. Save's pozostaną w moich dokumentach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie myle na początku było kilka postów na ten temat...

A co do teorii kierunku rozwoju darkstar'a polecam link z głównej strony. na stronie forum jest kilkanaście odnośników co do strategii, rozwoju statku czy też poradniki ekonomiczne :P

pzdr

:blink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...