Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rumbur

Darkstar One

Polecane posty

Gram sobie w DSO i po pewnej misji wszystkie teksty są bez sensu! Jakoś się połapałem i udało mi się normalnie wyjść z gry klikając 'Czy na pewno chce puścić ten kontener' (?!). Dziwne naprawde, teksty nie są tam gdzie trzeba i są pomieszane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie w DSO i po pewnej misji wszystkie teksty są bez sensu! Jakoś się połapałem i udało mi się normalnie wyjść z gry klikając 'Czy na pewno chce puścić ten kontener' (?!). Dziwne naprawde, teksty nie są tam gdzie trzeba i są pomieszane.

Czytanie nie boli, zerknij sobie na początek :angry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych błędów CRC to miałem to samo tylko u mnie przy data4 i poprostu kupiłem drugą gazetę(tą z okładką z Red Alert)i wszystko ładnie działa.Teraz tylko czekać aż coś Cenega z napisami zrobi....

Nie musiałeś aż kupować nowego numeru, wkońcu kupiłeś numer z uszkodzoną od razu płytą, mógłbyś złożyć reklamację i dostałbyś nową płytę gratis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podążaj za światłem...

A tak serio, gdzie dokładnie "na początku" jesteś? Wykonałeś już misje treningowe?

Jeśli nie to musisz wejść do terminala stacji, stamtąd wybrać misje treningowe i ukończyć wszystkie (nie musisz ale to dobra rozgrzewka, i zapoznaje z interfejsem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MadeinHell -> Nie cytujemy ostatniego postu w temacie, chyba że jest to absolutnie konieczne.

Denat -> Masz dwie opcje:

1. Idziesz do wróżki, bo przy takiej ilości informacji tylko ona może Ci pomóc.

2. Podajesz konkrety. Jaki błąd, co jest napisane, jaki masz sprzęt itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie: jak naprawić napisy? Żartowałem :D Teraz serio: jak sprawdzić stan konta (kredytów/dolarów/złotówek/rupii/czegokolwiek, czym się płaci) w tej grze? Gdzie to się wyświetla? Jestem zaraz po pierwszej modyfikacji statku i chciałem zakupić sobie lepszy laser, ale nie mogę go "zainstalować"; muszę poczekać, aż możliwość handlu się odblokuje, czy jak...? Z góry fęx za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan konta masz u góry ekranu po prawej stronie.

Kupować możesz od razu. Wchodzisz na stację handlową masz tam modyfikacje ten sprzęt co masz powświetlony na biało możesz kupić. Bieżesz na niego i w dolnym rogu masz kup potem wchodzisz na statek (w górnym rogu okienka) wybierasz co tam kupiłeś i bieżesz zainstaluj (takie klucze dwa) ale zazwyczaj jak coś kupisz i masz miejsce na statku żeby zamontować to montuje ci się automatycznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych błędów CRC to miałem to samo tylko u mnie przy data4 i poprostu kupiłem drugą gazetę(tą z okładką z Red Alert)i wszystko ładnie działa.Teraz tylko czekać aż coś Cenega z napisami zrobi....

Nie musiałeś aż kupować nowego numeru, wkońcu kupiłeś numer z uszkodzoną od razu płytą, mógłbyś złożyć reklamację i dostałbyś nową płytę gratis.

Tak wiem ale poprostu nie mam czasu bawić się w jakieś reklamacje za dużo mam na głowie. A te błędy to chyba jakaś większa partia wadliwych płyt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem ten problem, ale po zainstalowaniu angielskiego pliku (patcha) problem zniknął i teraz w pełni ciesze się Darkstar One. Wielkie dzięki, Ghost, jesteś WIELKI! ^^

PS. Gra bardzo podobna do freelancera (którego tez polecam). Grając w Darkstara przypomniał mi się stary dobry freelancer do którego mam zamiar wrócić. Ale najpierw darkstar (bardziej rozbudowany)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan konta masz u góry ekranu po prawej stronie.

No, nie mam właśnie... :blink:

Zerknij:

do1gs3.th.jpg

Gdzie to powinno być? :o

To jest bug obecny w grze. Jeśli na stacji klikniesz na 'Panorama', to po powrocie zniknie ci górna "belka". Są 2 wyjścia:

1. Opuść stację i wróć;

2. Wejdź znowu w 'Panorama' - 'belka' się wtedy pojawi.

PS

Co do mojego wcześniejszego problemu z rozmywaniem się obrazu - reinstalacja sterowników pomogła!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem tylko yle że naprawdę zawiosłem się na firmie Cenega ! że nie wykryli takiego buga w polskim tłumaczeniu DarkStar , a gra zapowiadała śię tak (cenzura) !!!! nie mówiąc już o tym że niektórzy winią CDA o ten błąd , a przecież to wina Cenegi ... mam nadzieje że szybko wydadzą jakiś patch , bo inaczej ludzie bedą walić z pretensjami ... apropo , skoro o tym mowa , chciaŁ bym PODKREŚLIĆ że myślę iż dobre wrażenie zrobiło by , gdyby redakcja rozważyła dodaniec patcha naprawiającego spolszczenie (do DarkStar One of korz) do płytki w Grudniu . Ale tak czy owak korzystam z pliku który zapodał Ghost , więc w listopadzie podszkolimy angielski , a w Grudniu porównamy oryginał z tłumaczeniem ;p Pozdro dla wszystkich Forumowiczów i Redakcji , zasypcie Cenege mailami o wadliwym produkcie albo skopiujcie im to forum ;p Taka zniewaga powagi wymaga !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 pytania:

1. Jak nagrać rozmowę bo czekam i czekam i nic :/.

2. Jak zdobyć artefakt pełny opis poproszę, bo zwiedziłem już wszystkie asteroidy dostępne i nic :/. Robię też zadania z napisem s i tez nic, jedyne co mi się udało zdobyć to jakąś tajemnicza broń od gangu przy wraku :)))))))))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK.... Do płytki w grudniu spoko ale:

1. To wiązało by się w kolejnymi kosztami (chodzi mi o zakup czasopisma)

2. Mam czekać bo jakiś.... ..... ..... nie sprawdził płytki przed przekazaniem jej do publikacji ?? (mam na myśli oczywiście ludzi odpowiedzialnych z Cenegi)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...