Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rumbur

Darkstar One

Polecane posty

Już wiem gdzie leży problem. W pliku uruchamiania gry. :( Tu już będzie ciężko. Skąd to wiem? Zainstalowałem patcha i włożyłem plik uruchamiający od CDA. Napisy wariowały. Poprubuje się jeszcze w tych dwóch plikach *.exe pobawić i zobaczę czym się różnią ):

EDIT:

Kolejny pomysł. Polski plik *.RES z angielską konfiguracją. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Napisze po wybrubowaniu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle, po angielsku da się grać ;). Dzięki za działanie w tej sprawie Ghost.

Według mnie to jest skandal, że Cenega wcisnęła do CDA zbugowaną grę.

P.S. Nauczcie się pisać "będzie", naciśnięcie "alt'a" i zaglądanie do słownika nie boli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic ja z anglika malo kumam (mialem tylko ruski w budzie), poczekam jak cenega cos z tym zrobi zeby mozna bylo grac normalnie w wersji pl a to tego czasu bede wlaczal i wylaczal co 5 minut (mi sie cos zdaje ze szybciej przejde gre tym sposobem niz oni to zreperuja) <_<

ps. chyba jakis zly modek zmniejszyl mi sygne <_<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ciut inny problem. Przez jakiś czas gra działa, a następnie zaczyna się zacinać i ... wyłącza się monitor. Wyjście do pulpitu i następne wejście ponowne do gry (bez jej zamykania), na chwile pomaga, ale zaraz ponownie się ścina :/ Za którymś razem po prostu się wyłączyła i wyskoczyło okienko, aby wysłać raport.

<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<ascaron-exception>
<server><![CDATA[http://ascaron.net/Ascaron.Exception.php?project=DarkStar]]></server>
<message><![CDATA[N/A]]></message>
<title>Walhalla Exception</title>
<key label="thrower"><![CDATA[.\resource\effect\resrceffectanimator.cpp L311]]></key>
<key label="error"><![CDATA[UNKNOWN]]></key>
<key label="info"><![CDATA[No valid technique found
File: 3DView/BuzzleFlash_A_0/mat_main.bsd9
]]></key>
<stacktrace>
<stackframe module="??" function=".\resource\effect\resrceffectanimator.cpp" source="??" line="311"/>
<stackframe module="??" function=".\resource\effect\resrceffect.cpp" source="??" line="227"/>
<stackframe module="??" function=".\Application.cpp" source="??" line="940"/>
</stacktrace>
</ascaron-exception>

Procesor Athlon 2500+

Radeon 9200

RAM 1 GB

Ktoś ma jakiś pomysł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem już przy instalacji, otóż przy mniej więcej połowie pasku postępu instalacji wyskakuje mi taki błąd:

Błąd transferu składnika

Składnik : DefaultFeature

Grupa pliku: DefaultComponent

Plik: F:\pelne\Darkstar One PL\data5.cab

Błąd: Błąd danych (CRC).

Przy ponownej próbie instalacji dochodzi ona już tylko do data2.cab, aż do wyjęcia płyty i ponownego włożenia tudzież restartu komputera. Wtedy instalacja znów dochodzi do data5.cab i wyskakuje błąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, błąd CRC to po prostu błąd odczytu z płyty. Spróbuj wyczyścić DVD jakąś szmatką, jak to nie pomoże to skopiować instalator na dysk i zainstalować z HDD. A jak to nie zadziała, to chyba trzeba będzie wymienić płytę/pożyczyć od kumpla.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem już przy instalacji, otóż przy mniej więcej połowie pasku postępu instalacji wyskakuje mi taki błąd:

Błąd transferu składnika

Składnik : DefaultFeature

Grupa pliku: DefaultComponent

Plik: F:\pelne\Darkstar One PL\data5.cab

Błąd: Błąd danych (CRC).

Przy ponownej próbie instalacji dochodzi ona już tylko do data2.cab, aż do wyjęcia płyty i ponownego włożenia tudzież restartu komputera. Wtedy instalacja znów dochodzi do data5.cab i wyskakuje błąd.

Na błędy CRC nie ma zbytnio rady, tak jak powiedział poprzednik rzecz siedzi w płytce. Jeśli nie masz jak zmienic lub pożyczyć plyty, mozesz spróbować użyć programu BadCopy Pro, odzyskać i skopiować pliki instalacyjne na dysk, chociaż nie wiem czy po tym dasz rade zainstalować gre bez problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam problem innego rodzaju, a mianowicie nie mogę ustawić rozdzielczości 1680x1050.

Jest na to jakiś sposób ?

Zaznaczam, że przy ustawieniu niższej rozdzielczości, monitor wywala komunikat na pół ekranu, z wiadomością, że domyślna 'rozdziałka' to ta w/w.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie programy jak podał Chaos nie poradzą sobie z błędem CRC, spotkałem się z tym kilka razy, wyjątkowo irytująca sprawa której w żaden sposób nie da się naprawić.

Z tego co wiem takie błędy powstają przy zapisie danych na płytę lub po prostu na płycie która ma już kilka lat, nawet jeśli przez ten czas dbało się o płytę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie artefaktów: to że znajdują się w asteroidach to wiem, a jak przejdę misje poboczną nagradzaną artefaktem? Gdzie mam go odebrać? Właśnie takowego questa skończyłem, powiedziane było że mam dostać w nagrode artefakt, a tu nic..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu wyczytałem(pewnie błędnie) jest jakiś błąd w plikach CDAT-y lub podczas instalacji wystąpił błąd kodu źródłowego.

Tutaj: http://webmaster.helion.pl/kurshtml/xml/pi...zy_dokument.htm na dole strony masz wyjaśnione co to CDATA =)

na pewno nie o to chodziło..

Odnośnie artefaktów: to że znajdują się w asteroidach to wiem, a jak przejdę misje poboczną nagradzaną artefaktem? Gdzie mam go odebrać? Właśnie takowego questa skończyłem, powiedziane było że mam dostać w nagrode artefakt, a tu nic..

Artefakty znajdują się tylko w asteroidach, w układach z zaznaczonym na głównej mapie zielonym znaczkiem.. z misji pobocznych artefakty jak mi się zdaje dodawane są automatycznie (ja tak chyba miałem).. tyle, że nieraz do następnego poziomu potrzebujesz np. 2 lub 3 artefaktów (pewnie rośnie raz z poziomem, jak doświadczenie)..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie artefaktów: to że znajdują się w asteroidach to wiem, a jak przejdę misje poboczną nagradzaną artefaktem? Gdzie mam go odebrać? Właśnie takowego questa skończyłem, powiedziane było że mam dostać w nagrode artefakt, a tu nic..

Jeżeli chodzi Ci o pierwszą misję poboczną, to nie przejmuj się mnie też wyrolowali :)

Prawdopodobnie zleceniodawca mówiąc "artefakt" miał na myśli klucz do innej galaktyki, ew. możesz jeszcze podlecieć na stację gdzie dostałeś zadanie, może tam jednak odbierzesz coś:) Ja chwilowo nie mam dostepu do gry więc nie mogłem sprawdzić :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem (oprócz tego co wszyscy z szalejącymi napisami <_< ) - nie mogę sterować myszką. Mam podłączonego pada (Logitech Rumblepad 2) i tylko jego mogę wybrać w ustawieniach - gdy go wybiorę mogę nim sterować, ale rzecz w tym iż połączenie pada z klawiaturą jest mocno niewygodne... Przy pierwszym uruchomieniu gry nic nie zmieniałem w ustawieniach i nie mogłem sterować statkiem :angry: Help plz!

BTW - czy jest jakiś sposób na zatrzymanie statku, bo on ciągle pruje do przodu lub do tyłu po przytrzymaniu odpowiedniego klawisza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy używasz pada/kierownicy/joysticka to kierowanie myszą się wyłącza. Odznacz w opcjach joystick i będziesz mógł grac klawiaturą i myszką.

CO do zatrzymania statku - to gdy grasz padem, to klawisze przyspieszenia i zwolnienia nie działają, obojętnie jak byś ich nie ustawił. To wada gry, ja mam to samo.... mogę tylko dopalacze do przodu i do tyłu włączać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...