Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rumbur

Darkstar One

Polecane posty

JohnnyBlunt ja mam stary komp ale wymyśliłem co zrobić aby gra się tak nie cięła: zmniejsz ciąg silnika a podczas walki włącz ciąg wsteczny dzięki temu gra powinna ci przyspieszyć przynajmniej u mnie to działa.

Ale teraz mam ten sam problem co każdy czyli dziwne napisy po 2 skoku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech a tak się fajnie zapowiadała ta gierka. Aż mi się wspomniał Freespace 2, który swego czasu był na coverze...

Też się dziwię, że nikt z redakcji nie pograł w tą gierkę choćby pół godziny, bo zaraz te napisy zaczynają się kochać...

I wątpię żeby szybko to zostało rozwiązane. Zanim Cenega wypuści dla nas patcha to trochę to potrwa. Cóż... trzeba zainstalować demko LEGO Batmana :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To "coś" do ulepszania statków tak? Tak są specjalnie ... zaraz... po prostu pojawia się kumunikat że jest w danym układzie (tak?) i wybiara się z menu celów, i lecim...

A tych co chcą widzieć skąd to wiem to powiem prosto z mostu.... ta gra jest tak fajna że gram pomimo tych napisów po prostu w okienku więc jak "restartuje" gre wtedy np: gram w sapera :P albo przeglądam forum czy nie ma odpowiedzi na ten błąd :P

Edit: Dwa posty niżej jest lepsza odpowiedź ale uzupełnie ją.

Te Scześciokąty to zielone miniaturki tego "czegoś" więc lecimy tam i szukamy w celach tego "czegoś". (zapomniałem jak się nazywa") Ale ostrzegam, że nie co karzdy "power-up" jest awans tylko (chyba) potrzeba dwa razy więcej niż poprzedni czyli"

1-2-4-8-16-32 itd.

Ale mogę się mylić. Powinno to być w instrukcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście zaczekam na Ghosta zanim zacznę kombinować, ale dla niecierpliwych podaje adres do oficjalnego forum DSO

(chociaż zapewne większość już go ma, ale z doświadczenia wiem, że istnieje zawsze grupa osób którym trzeba podać pod nos"

http://213.198.65.214/forum_DS/forumdisplay.php?f=52

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, u mnie po kilku godzinach bojów wygląda to tak:

- system: Vista 64bit (legalna, aktualizowana na bieżąco),

- sprzęt: AMD Athlon64 X2 6000+/2GB RAM, nVidia GeForce 7900GTX

Pierwsza próba uruchomienia: czarny ekran z logiem DSO i po kilku sekundach znany błąd EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION. Po przetrzepaniu połowy Internetu zaktualizowałem sterowniki nVidii do wersji 178 (najnowsza), ustawiłem tryb zgodności z XP SP2, dodałem DarkStarOne.exe do DEP, zaktualizowałem sterowniki Tages (jakieś ichnie zabezpieczenie antypirackie), panelu nVidii nie mam zainstalowanego, więc nie było czego wyłączać, AMD Dual Core Optimizer był już zainstalowany, antiwirusa ani programowego firewalla nie mam. Druga próba uruchomienia stanęła na kolejnym znanym problemie - nie znaleziono netman.dll. Po przekopiowaniu IPHLPAPI.dll do katalogu z grą, trzecia próba uruchomienia przechodzi już dalej, tzn. wyświetla się czarny ekran z logo DSO, po kilku sekundach logo znika, kursor zmienia kształt na {*} i... stoi. Podejrzewam, że w tym momencie powinno być odgrywane intro, gdyż po wciśnięciu ESC gra idzie dalej, a raczej wykrzacza się z EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION. Filmiki odtwarzają się BINK Playerem bez problemu. Odinstalowywanie "obcych" kodeków, aktualizacja RADTools, uruchamianie z uprawnieniami administratora nic nie zmieniają.

Ciekawą rzeczą jest samo DEP, które wygląda na to, że jest spierniczone w Windows Vista. Po dodaniu binarek do listy i restarcie systemu kolejne kontrole listy wykazują, że Windows ma duże problemy z zapamiętaniem tych ustawień. Czasami zaznaczona jest opcja korzystania z listy, lecz lista jest pusta (trzeba dodawać na nowo), czasami korzystanie z listy jest wyłączone, a czasami jest wszystko dobrze. Wszystko w obrębie jednej sesji. Trudno w takim razie stwierdzić, czy w momencie uruchamiania gry, jej binarka znajduje się na liście i czy w ogóle Windows bierze ją pod uwagę.

Natknąłem się także w Internecie na informację, że DSO nie działa na systemach 64bit, co wydaje mi się mało prawdopodobne ze względu na to, że systemy te posiadają także biblioteki 32bit i z punktu widzenia aplikacji architektura nie powinna mieć większego znaczenia. Nie znam się jednak na tym i być może problem leży gdzieś głębiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się podłącze do tematu, ale moj problem jest zgoła inny.

nie mogę uruchomić gry.

wyskakuje okienko: "nie znaleziono punktu wejścia procedury GetExtendedTcpTable w bibliotece IPHLPAPI.dll"

mam Viste 32 ;c, sterowniki są cacy(sprzęt niemal taki sam jak wyżej, tylko procek to quadzik z intela). Pogram sobie?

Nie i ja też nie mam to samo Na victa home premium i C2d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

system: Vista 64bit (legalna, aktualizowana na bieżąco),

64 bity dla gracza?!

Może to plotki ale słyszałem, że 60% gier ma problemy na 64 bitach a część w ogóle nie działa. <_<

Nie, nie tylko dla gracza. Używam komputera także do innych celów... takich, dla których 64 bity są bardzo pożądane.

Jeśli chodzi o problemy z kompatybilnością, to do dnia dzisiejszego miałem problemy jedynie z DSO i Fahrenheit (który nie jest już supportowany). Całkiem sporawa liczba pozostałych gier działa bez zająknięcia (HL2 i Portal nawet same się przełączają w tryb 64bit).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos mi pomoze bo mam taki problem ze zwalily mi sie napisy i jest tera cos w stylu :

zamiast czy napewno chcesz wyjsc??? jest stosunki ... i .... sa bardzo napiete itd

nie wiem co robic to wszystkie napisy mi sie porąbały

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Vistę Home Premium na lapie i gra śmiga bez problemów (znaczy nie licząc tych napisów), więc to nie wina systemu raczej.

Co do napisów.. cóż.. poczekam do czwartku, może Ghost / deweloperzy coś skombinują... ja póki co jestem już po reinstalce =p

gdyby udało się ustawić grę na język angielki, ale bez tych bugów, też byłbym wielce ucieszony..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...