Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rumbur

Darkstar One

Polecane posty

Ja ogólnie nie ufam cenedze dla mnie ta firma to jeden wielki gniot. Grę mam bo jestem wielkim fanem CDA a w czasie czekania na łatkę zainstalowałem sobie Gwiezdne Wilki podobny klimat tylko inaczej się steruje no ale cóż począć :/ No i gram też w fallouta 3

CENEGA do domu!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 pytania:

1. Jak nagrać rozmowę bo czekam i czekam i nic :/.

2. Jak zdobyć artefakt pełny opis poproszę, bo zwiedziłem już wszystkie asteroidy dostępne i nic :/. Robię też zadania z napisem s i tez nic, jedyne co mi się udało zdobyć to jakąś tajemnicza broń od gangu przy wraku :)))))))))

1. Teraz nie robiłem tej misji, ale kiedyś grałem w wersję demonstracyjną i ją zaliczałem. AFAIR musisz podlecieć bardzo blisko żeby mikrofon zaskoczył. No i przede wszystkim czytaj briefing. Mogą być tam użyteczne informacje.

2. Na mapie galaktyk masz systemy oznaczone zieloną ikonką. W nich znajdują się poukrywane artefakty. Kiedy dotrzesz do jednego z nich, wywołaj listę pobliskich celów klawiszem "T" i wybierz artefakt. Pojawi się oznaczenie w przestrzeni (biała ramka) gdzie masz się kierować. Jeśli nie widzisz ramki, obróć statek w kierunku wskazywanym przez białą strzałkę na HUDzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 pytania:

1. Jak nagrać rozmowę bo czekam i czekam i nic :/.

2. Jak zdobyć artefakt pełny opis poproszę, bo zwiedziłem już wszystkie asteroidy dostępne i nic :/. Robię też zadania z napisem s i tez nic, jedyne co mi się udało zdobyć to jakąś tajemnicza broń od gangu przy wraku :)))))))))

1. Podlatujesz blisko stacji handlowej w galaktyce w której ma odbyć się spotkanie. Kiedy wszystkie statki zadokują na stacji podlatujesz z drugiej strony i wciskasz "F", z nowego menu wybierasz "Mikrofon laserowy" i nagrywasz.

2. Artefakty zaznaczone masz na mapie zielonymi kamykami, oraz w spisie celów kiedy jesteś w odpowiedniej galaktyce (patrz poprzednie posty w tym temacie). Tajemniczą broń o której mówisz zdobyłeś pewnie po pokonaniu gangu, nie ma ona nic wspólnego z artefaktem. BTW kiedy już znajdziesz się w galaktyce w której jest artefakt, wystarczy wlecieć do odpowiedniej asteroidy i zbliżyć się na odległość 0.1U.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA!

Znam rozwiązanie problemu. Jeżeli chcesz grać po polsku, bez mieszania się liter i bez rozmywania tła po zkrakowaniu to czytaj dalej.

Aby grać w dobrą wersję musisz:

1.Zainstaluj patch pobrany z oficjalnej strony cenegi.

2.Ściągnij cracka z gamecopyworld (ten pierwszy z brzegu: jest on do wersji 1.3 angielskiej) (crackowanie gry to nie jest od razu jej podrabianie, często ściągam cracki aby nie rysować sobie oryginalnych płyt) i wklej go do katalogu z grą.

3.Zainstaluj ponownie swoje sterowniki do karty graficznej (najnowsze).

4.Uruchom ponownie komputer.

5.Uruchom grę i śmigasz.

U mnie śmiga jak trzeba. Nic sie nie rozmywa a literki na swoich miejscach po każdym locie. Nie wiem czy będzie wam to działało wiec nie ponosze odpowiedzialności za nie naprawienie błędu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karsa:

1. Aby uruchomić mikrofon podlec bardzo blisko. Wcisnij klawisz "Użyj" (domyślnie F) i wybierz mikrofon. Następnie czeka Cię dość trudna walka, dlatego radze Ci wyrobić sobie przed tą misją 2 działka i wyczuwanie naładowania plazmy (Gdy plazma się naładuje będzie takie charakterystyzne piuknięcie, wyczuwanie kosztuje tylko 5,000 krefytów). Plazmy używaj cały czas gdy tylko możesz, walka jest naprawdę mocna (bodajże 9 piratów w normalnych statkach i 2 w krążownikach Cie zaatakuje). Oczywiście policja Ci pomoże (niestety to tylko 3 statki :/).

2. Artefakty są oznaczone na mapce takimi zielonymi 4kątami. W 1wszym układzie ich nie ma, i nie w każdej asteroidzie jest artefakt. Poza tym gdy wlecisz do systemu gdzie jest artefakt, będzie on zaznaczony na liście celów i wyświetli Ci się NAPRAWDĘ DUŻYMI napisami, że w danym systemie jest. Więc jak nie znajdujesz to się nie martw, będziesz wiedział gdzie jest. Mogę Ci zamieścić screena jak wygląda na mapie system z artefaktem jak będę miał czas.

PS. Ahhh, @UP wyprzedzony :/ Jak te posty szybko lecą x]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Jak zdobyć artefakt pełny opis poproszę, bo zwiedziłem już wszystkie asteroidy dostępne i nic :/.(..)

2. Na mapie galaktyk masz systemy oznaczone zieloną ikonką. W nich znajdują się poukrywane artefakty. (..)

Artefakty też można zdobywać wyzwalając systemy spod jarzma piratów (systemy z rysunkiem czaszki na mapie wszechświata), tyle, że wtedy artefakt automatycznie jest dodawany do naszej puli artefaktów.

(crackowanie gry to nie jest od razu jej podrabianie, często ściągam cracki aby nie rysować sobie oryginalnych płyt)

Mogę Cię zmartwić, ale niestety w większości przypadków crackowanie nawet legalnej wersji jest nielegalne. Czemu? Ponieważ często w warunkach licencji (na którą przecież się zgadzasz!) masz opisane, że ingerowanie w kod i/lub pliki oraz rejestry gry jest niedozwolone, a crack to nic innego jak podmienianie pliku, który to zmienia kod gry. =)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już przejdziesz misje "startowe" to w dzienniku u góry będzie ci pisało od kogo jest ta misja np łowca nagród.Można też w opisie misji sprawdzić jak będzie opis zniszcz piratów to oczywiste że reputacji u piratów nie dostaniesz ;)

Mam pytanie jak napadać na statki i mieć z tego jakiś zysk???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...