Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rumbur

Darkstar One

Polecane posty

moze ktos mi pomoze bo mam taki problem ze zwalily mi sie napisy i jest tera cos w stylu :

zamiast czy napewno chcesz wyjsc??? jest stosunki ... i .... sa bardzo napiete itd

nie wiem co robic to wszystkie napisy mi sie porąbały

Jakbyś nie zauważył większość użytkowników w tym temacie ma problem z napisami. Odpowiedź PRAWDOPODOBNIE

będzie jutro o ile ghost miał na myśli ten czwartek :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Vistę Home Premium na lapie i gra śmiga bez problemów (znaczy nie licząc tych napisów), więc to nie wina systemu raczej.

32bit czy 64bit?

Dodawałeś binarkę do DEP?

Uruchamiasz w trybie zgodności z którymś z wcześniejszych systemów?

Uruchamiasz z uprawnieniami administratora?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lepszy problem. na początku gra działała bardzo dobrze full detal itp. jednak tak jak w przypadku innych pojawił mi się problem z napisami. Pomyślałem sobie że format dysku mi pomoże jednak było jeszcze gorzej bo teraz gra mi się w ogóle nie włącza. Po dwukrotnym naciśnięciu na ikonce aplikacji na pasku zadań pojawia się na sekundę znak że gra się odpala niestety w tym samym czasie ten znak znika i nic się nie dzieje :angry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do osób mających problem z napisami: proszę się nie dopisywać.

Problem już został naświetlony, Ghost skontaktował się z dystrybutorem w celu jego rozwiązania. Przy odrobinie szczęścia, w czwartek będzie odpowiedź.

Posty "Dopisuję się do problemu z tekstami" będą kasowane, a jeśli to nie pomoże, zamknę temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32bit czy 64bit?

Dodawałeś binarkę do DEP?

Uruchamiasz w trybie zgodności z którymś z wcześniejszych systemów?

Uruchamiasz z uprawnieniami administratora?

1. Mam 32-bitowca.

2. Nie dodawałem.

3. Nie. Żaden tryb zgodności.

4. Uruchamiam jako użytkownik, nie jako admin (o ile się nie mylę - bo nie da się automatycznie jako admin odpalić gry?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wydaje się, że tutaj jest największa różnica

2. Dziwne, według tego co znalazłem na sieci, nie powinna ruszyć bez tego

3. j.w.

4. Da się, we właściwościach skrótu lub pliku EXE, na zakładce "Zgodność" jest zaklikacz "Uruchom ten program jako administrator". Po jego zaznaczeniu dwukrotne kliknięcie obiektu będzie go uruchamiało zawsze z uprawnieniami administracyjnymi.

Proszę nie nadużywać cytowania. Cytowanie ostatniego postu jest zbędne, a robienie piramidek niemile widziane...

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pal diabli te napisy, ale co zrobić z grafiką? Tak jak mówiłem, po oficjalnym patchu dzieją się cuda niewidy. Help Plax.

Przerabialem to samo. Twoim bledem bylo niepotrzebne zainstalowanie patcha. Gra juz jest spatchowana do anjnowszej wersji i pozbawiona zabezpieczen (chyba). Po instalacji patcha dochodzi do roznego rodzaju glupot, jak postepujacy blur, efekt solaryzacji itp. Wystarczy ze zrobisz reinstalke i po klopocie. Pozatym, jest napisane jak wol na oficjalnej stronie DSO, zeby w przypadku wersji 1.3(cos tam) nie instalowac patcha bo spowoduje to klopoty. Czytajcie informacje, to nie boli a moze zaoszczedzic klopotu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, udało mi się uruchomić grę :D

Odinstalowałem ją, usunąłem wszelkie pozostałości z systemu plików, po czy zainstalowałem ją ponownie ale uruchamiając instalator z uprawnieniami administratora. Wcześniej zainstalowałem z konta zwykłego użytkownika. To, w połączeniu z wcześniejszymi aktualizacjami sterowników oraz podgraniu IPHLPAPI.DLL spowodowało, że wreszcie ujrzałem menu gry. Bez dodawania do DEP, trybów zgodności itp. W międzyczasie zainstalowałem jeszcze Fallout 3, który też coś tam od siebie dorzucił, ale nie sądzę żeby on się do tego przyczynił.

Dziękuję wszystkim za pomoc.

No to teraz... Fallout 3 czy DarkStar One.... Hmmmm.... Tyle godzin świetnej rozrywki, tak mało czasu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mianowicie jest problem taki:

Odpalam grę i wyskakuje trzy razy, że nie znaleziono pliku pt: "netman.dll" Proponuje mi reinstalkę co też zrobiłem lecz niestety problem sie pojawia. Mam viste 64 a komp bez problemu spełnia wymagania. Stery też mam najnowsze.post-39630-1225924988_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mianowicie jest problem taki:

Odpalam grę i wyskakuje trzy razy, że nie znaleziono pliku pt: "netman.dll" Proponuje mi reinstalkę co też zrobiłem lecz niestety problem sie pojawia. Mam viste 64 a komp bez problemu spełnia wymagania. Stery też mam najnowsze.

Skopiuj plik IPHLPAPI.DLL z Windows\system32 do katalogu z grą. Powinno pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy podczas scenek np rozmowa z Robertem (może imię pomyliłem - taki brodaty opowiada nam coś o ojcu i DSO ) macie napisy jako tłumaczenie "filmowe". Ja ich nie mam. Nikt o tym nie pisał więc może tylko u mnie to nie działa.

Ustawcie sobie zegarek. Już mamy czas zimowy od jakiegoś czasu :-).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mumia czy ty wogóle czytasz ten temat? Wies.niak mowil zeby juz nie mowic o problemach z napisami!

A do tematu. Czytam ze wiele ludzi ma problem z uruchomieniem gry na Viscie. Gra na Viscie napewno dziala (oczywiscie pomijajac znane problemy z tekstem), bo sam mam Viste i bez zadnego dodatkowego instalowania jakichs tam rzeczy czy robienia dziwacznych -synonim słowa 'rzeczy'- sie uruchamia gra ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy podczas scenek np rozmowa z Robertem (może imię pomyliłem - taki brodaty opowiada nam coś o ojcu i DSO ) macie napisy jako tłumaczenie "filmowe". Ja ich nie mam. Nikt o tym nie pisał więc może tylko u mnie to nie działa.

Tez mnie to denerwowało i już myślałem ze znaczek PL to trzeba traktować w tej grze z przymrużeniem oka ale wystarczy wejść w opcje i tam zaznaczyć "Wł" napisy przy filmach i po kłopocie.

PS

wies.niak od razu przepraszam.

Napisy są denerwujące ale dla osób które chcą grac to nie powinno przeszkadzać w zrobieniu sava przed skokiem ( dlaczego przed? aby po skoku do nowego układu itp wiedzieć co się będzie działo i jakie będą komunikaty) następnie wyłączyć grę i włączyć i czekać cierpliwie do dzisiaj ( mam taka nadzieje) ze Ghost dowie się jak rozwiązać ten problem.

A następnym razem poświeci ktoś w redakcji 30min na to aby sprawdzić grę nie tylko pod katem czy się instaluje/odpala bez problemu ale czy tez można w nią bez problemu grac co powinno pomoc w przyszłości aby nie było takich niespodzianek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@optim

Milo by bylo by gdyby sprawdzane byly ale podejrzwam ze tak sie nie stanie ze wzgledu na brak czasu. Zreszta CD-ACTION pelni tylko role posrednika. Odpowiedzialnosc za dostarczenie dzialajacego sprawnie produktu ponosi wydawca, w tym wypadku Cenega...Przynmajmniej ja to tak rozumiem;)

@Drist666

A w jaki sposob to zrobiles? Mi przy Język pokazuje sie tylko jedna klatka, do tego nie podpisana...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się. Ponieważ nie otrzymałem odpowiedzi na moją prośbę o pomoc przy tym problemie, sprawa poszła do góry i teraz nasz dyrektor ma rozmowę z Cenegą. Ponieważ chodzi o niedotrzymanie warunków umowy i dostarczenie nam wadliwego produktu to jest to dosyć poważna rozmowa. Mam nadzieję, że jej efekty szybko do nas dotrą i będę mógł uraczyć Was jakimś szybkim i eleganckim rozwiązaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@optim

Milo by bylo by gdyby sprawdzane byly ale podejrzwam ze tak sie nie stanie ze wzgledu na brak czasu. Zreszta CD-ACTION pelni tylko role posrednika. Odpowiedzialnosc za dostarczenie dzialajacego sprawnie produktu ponosi wydawca, w tym wypadku Cenega...Przynmajmniej ja to tak rozumiem;)

Racja tutaj jest winna Cenega która wiedziała o tym ze ta gra ma takie zabezpieczenia jakie ma i do poprawnego działania jest potrzebna oryginalna płyta w napędzie. CDA tez jest winne trochę bo żeby ktoś poświecił 30 min na to aby zagrać w nią a nie tylko sprawdził czy się instaluje/odpala bez problemu (chociaż nie jestem pewny ze to robią) to by dodali od razu fix który naprawia to. Powodem dla którego dzieją się takie cuda z ta gra jest to ze system zabezpieczenia przed piractwem w tej grze traktuje nasza kopie jako pirata, czyli należy czekać aż Cenega z łaski swojej udostępni dla CDA fix naprawiający to a CDA udostępni go nam. Powstaje tylko jedno pytanie... kiedy to nastąpi? dzisiaj? jutro? za tydzień?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się zdaje ze aż tak dlugo to czekac nie trzeba bedzie .Cenega postara sie pewnie szybko wydac patch poprawiajacy bo niechcieli by pewnie zeby ludzie przychodzili z pretensjami o wadliwa gre . dobrze jak by to szybko zrobili bo gra jest naprawde interesujaca

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei robię sejwa tuż po skoku (jak już są skaszanione napisy) to wtedy po wczytaniu mam w zapasie jeden "czysty" przeskok :)

Przyznaję że problem z napisami jest wkurzający ale przynajmniej występuje regularnie i pozwala zapisać grę. Jak ktoś jest cierpliwy to da się grać (Lepsze to niż "Gods: Kraina Nieskończoności" Która wykrzaczała się w losowym momencie i czasem trzeba było spory kawałek wrócić. Na nią mi niestety cierpliwości nie stykło :/)

A przy okazji chyba odkryłem powód "postępującego blura" na który kilka osób tu narzeka. Cóż... też trafiłem na coś takiego ale wydaje mi się że to po prostu taki design układów :P

Wleciałem do jednego układu a tam prawie nic nie widać... ale HUD był wyraźny. Przeskoczyłem więc spowrotem do poprzedniego układu i wszystko było w normie. Jednak układ "zamglony" nadal pozostał zamglony. Tak więc zdaje się że to po prostu ktoś przedobrzył przy tworzeniu gry :)

(no chyba że efekt o którym mówicie obejmuje też hud'a i wnętrza stacji. Wtedy przepraszam i już się nie odzywam :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...