Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rumbur

Darkstar One

Polecane posty

Ja też opiszę co ja robiłem żebyście się nie męczyli i próbowali to samo robić.

Zainstalowałem ten fotfix ze stronki cenegi i ściągnąłem z gamecopyworld cracka i fakt faktem gra się uruchamia i litery są na miejscu ALE po pewnym czasie grafika zaczyna wariować i nie da się grać więc pomyślałem że to wina sterowników do grafy (mam najnowsze) mojego GeFORCA więc wywaliłem je doszczętnie i zainstalowałem z płytki dołączonej do karty ale to też nic nie dało. Próbowałem z miniimagiem też nic nie dało. Więc trzeba czekać jak ghost da nam odpowiedź:)

Dzięki Ghost za zainteresowanie.

Mam nadzieję że coś się będzie dało z tym zrobić bo to jedyna gra z CDA w tym miechu w którą mam zamiar pograć bo RTSów drugowojennych nie lubię już wolę serią total war :)

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:MarcinBochenek89 - Twój problem zakładam to nic innego jak wywalanie się rozdziałki 1680/1050 - na oficjalnym forum gry jest porada jak odpalić grę na 1680 / 1049 bo w takiej rozdziałce działa .. ale mi osobiście nie chciało się tego robić na 1280/1024 uruchamia się bez problemu. Co ciekawe błędy z pochrzanionymi napisami występują tylko u nas tzn w Polskiej wersji językowej. Na oficjalnym forum nie ma żadnego posta na ten temat.. jedynie crashe itp itd.. Niestety pozostaje ładowanie gry co drugi przeskok w hiperprzestrzeń.. a jeśli to było zabezpieczenie antypirackie to niech ich gęś.. dobre - aż za bo blokuje też oryginały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem tego fixa z oficjalnej strony Darkstar One. Ziwsu nie ma, tyle że w momencie, w którym poprzednio się wieszało, patch podkręca kontrast systemowo do nie wiadomo jakiego stopnia - nie da się patrzeć na monitor, tak razi oczy. Przy okazji zużycie proca oscyluje w okolicach 100% i system tak wolno reaguje na ruchy, że nie da się go inaczej zreebootować niż guziczkiem.

Podsumowując - nie polecam tego fixa.

A napisy i tak się pieprzą.

Chyba wrócę do Freespace'ów, a szkoda, bo DS to naprawdę dobra gra, na którą polowałem od jakiegoś czasu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Mam dość (ba, bardzo) słabego kompa i żeby gra śmigała mi płynnie chciałem ustawić sobie rozdzielczość 800x600 albo 640x480. Wchodzę w grafikę szukam danej rozdzielczości, patrzę i... nie widzę. Czy w grze w ogóle nie da się ustawić mniejszej rozdzielczości jak 1024x768? Czy po prostu ja mam taki błąd? Może jest jakiś patch pozwalający zmniejszyć rozdzielczość?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnym forum DSO jest faq w którym pisze ze nie da sie uruchomic gry na rozdzialkach ponizej minimalnej jaką oferuje gra.

A pana który mieszał w ustawieniach i udało mu się ominąć błąd, prosił bym o recepte... Nawet jakbym miał robić to przy każdym uruchomieniu było by lepiej niż restart po dwuch-trzech skokach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, to chyba największa wpadka w historii pełniaków w CDA. Ogólnie to nie jest ich wina, dziwi mnie tylko, że dopuścili tak zabugowaną wersję do pisma. Czyli - jeżeli gra była sprawdzana, była sprawdzana pod kątem uruchomienia się, a nie grania przez ~20 minut na różnych kompach. Wtedy redaktorzy zauważyliby błąd i wszystko by się skończyło jak w pedalskich bajkach.

Nie żebym ponaglał, ale jakie są postępy w sprawie załatwiania tego problemu? Wiadomo już coś, Ghoście?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilfigo33@ A możesz wytłumaczyć jak zmieniłeś?(dokładniej) A jeżeli nie wiesz do końca JAK to chociaż powiedz gdzie.

Edit (wieczorem): o cholercia... ale tu posty zapieprzają :P nawet nie zdążyłem doczytać strony przy odpowiedzi i znalazłem się na następnej stronie :o...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem również z tekstem, ale poczekam, co Ghost zdziała w tej sprawie.

A teraz druga sprawa: zacząłem sobie grać w darkstar one przy użyciu kierownicy, pedałów i skrzyni biegów - i jest super, jakbym naprawdę siedział za sterami. Mam tylko kilka zastrzeżeń - sterowanie mam głównie przy pomocy kierownicy, i odrobinę z klawiaturą, pojawia się w związku z tym pewien problem - nie mogę obracać się ani przyspieszać/zwalniać. Chociaz wybrałem przyciski, które mają za to odpowiadać, to nie reagują w czasie gry. Co można w związku z tym zrobic? POwiem tylko, że próbowalem przypasować rózne przyciski, zarówno na kierownicy, jak i na klawiaturze....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że Ghost coś zdziała bo mam straszną ochotę na tą grę.

P.S. Próbowałem tak:

1 Pobrałem patcha Cenegi

2 Zainstalowałem go, ale nie działało ("brak CD")

3 z crackiem też próbowałem ale występują "wibrujące" tekstury :blink:

4 spolszczenie nie głupieje ale te tekstury -.-

więc jeżeli rozmyta gra wam odpowiada proszę użyć mojego sposobu

ja aczkolwiek poczekam na odp. Ghosta

Pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem z spolszczeniem w Darkstar one ze w miejscu gdzie jest wyświetlany jakiś tekst pojawiają się wyrwane z kontekstu zdania.A żeby spolszczenie znowu działało dobrze to gre za kazdym razem trzeba wyłanczac. :angry:

Tu sa zdjecie przed skokiem (tak powinno byc przez cały czas)

ZDJECIE 1

3405027~DARKSTARONE5b.jpg

ZDJECIE 2

3405028~DARKSTARONE1b.jpg

ZDJECIE 3

3405030~DARKSTARONE2b.jpg

a tu co sie dzieje po skoku

ZDJĘCIE 1

3405023~DARKSTARONE5.jpg

ZDJĘCIE 2

3405004~DARKSTARONE1.jpg

ZDJECIE 3

3405029~DARKSTARONE2.jpg

Szkoda ze sie tak dzieje bo gra jest nawet fajna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...