Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

8azyliszek

Kampania wyborcza

Polecane posty

o jak szanuję uzasadnienie

Cytuj

Stanowcza reakcja sędziego Sądu Okręgowego w Lublinie na absurdalną próbę usprawiedliwiania przemocy wyznacza standardy reagowania na skutki szerzącej się w życiu publicznym nienawiści.
W październiku 2015 w Kraśniku dwóch młodych, karanych wcześniej mężczyzn napadło na świadków Jehowy wyzywając ich i grożąc im skalpelem. Agresja miała wyraźne tło religijne, bo w kierunku napadniętych padły słowa o szerzeniu przez nich islamu, wyganianiu ich z Polski i groźby podpalenia domu modlitwy.
W sądzie oskarżeni kwestionowali okoliczności zajścia, a adwokat jednego z mężczyzn starał się o umorzenie sprawy. Tłumaczył zachowanie swojego klienta znikomą szkodliwością społeczną czynu, ”ogólną agresją” i wysokim poziomem nietolerancji Polaków wobec innych wyznań.

16105851_2218939771663632_6997648622763964034_n.png?oh=d786dfb70590ff3beffec72691d70420&oe=58D79A4C

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Sermaciej napisał:

co za przypadek, że w tej figurze retorycznej był akurat lider jednej z partii opozycyjnych dx

 

No to chyba oczywiste, że telewizja rządowa nie pozwoliłaby sobie na taki numer z CZŁOWIEKIEM WOLNOŚCI AD 2016

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nah. Polacy na emigracji są bardziej prawicowi niż tu (tak, generalizuję). Poza tym, dopiero co prezydent mówił, że nie zamierza ściągać ludzi z emigracji, bo nie ma do czego. Chyba że przez te 3-4 miesiące nastąpiła rewolucja, której nie zauważyłem...

__________________________________

2ce43eea3d6dd579798406ffff718961.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Stillborn napisał:

bo nie ma do czego. Chyba że przez te 3-4 miesiące nastąpiła rewolucja, której nie zauważyłem...

w2geFLh.png

Cóż, to jest przeciętny wzrost gospodarczy z lat 2005-2015. Jedną ze śpiewek wyborczych PiSu było, że Polska jest przecież w ruinie, ale pewnie głupio im było przyznać, że m.in. za rządów komunistów i złodziei jednak działy się dobre rzeczy. 

inb4 zaraz wpadnie sermaciej i mi zrobi wykład z ekonomii, bo moja teza nie jest poparta badaniami Leszka Balcerowicza ;__;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta mapka jest jeszcze bardziej obrazowa.

0csl7mkbc5ex.png

https://www.tuc.org.uk/economic-issues/labour-market/uk-workers-experienced-sharpest-wage-fall-any-leading-economy-tuc

P.S. Jakby co: "Real wages are wages adjusted for inflation, or, equivalently, wages in terms of the amount of goods and services that can be bought".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle ideologiczne pierdololo. Odkąd w WP zagnieździli się ludzie z mediów Lisa, to wątroba mi gnije, jak czytam ich artykuły.

http://www.przepisy.gofin.pl/przepisy,3,9,9,215,113859,20160917,art-1-616-malzenstwo.html

http://wypracowania24.pl/wos/2904/konstytucja-rp-art-18

Kiedy kodeks rodzinny i opiekuńczy da się dość łatwo zmienić, tak na zmianę konstytucji nie ma szans.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...