Jump to content

Cambrinus

Forumowicze
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About Cambrinus

 • Rank
  Ork

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

1,842 profile views
 1. @Tesu Odyssey prawie na pewno będzie się rozgrywało przed Origins. (Bo w czasach Kleopatry Grecja była już podbita przez Rzym). Więc kontynuacja jeśli będzie, to raczej tylko w wątku współczesnym.
 2. Cambrinus

  Temat growy

  Jak ja tam patrzę, to widzę jednak że większość komentarzy jest w stylu: "No, ale jak to? Wiedźmin najlepszą grą jest!" Co w sumie trochę mnie dziwi, bo ta krytyka wydaję mi się jednak dosyć wyważona, żeby nie powiedzieć zachowawcza. Nie byłem świadomy, że to już taki kult wokół Wiedźmina wyrósł.
 3. A to nie jest przypadkiem projekt poselski?
 4. Cambrinus

  Temat growy

  Tylko, że celem posta, który zalinkowałeś ewidentnie było obsmarowanie tej konkretnej osoby g**nem.
 5. Cambrinus

  Temat growy

  Nie rozumiem jaka jest motywacja ludzi robiących takie fake'owe newsy. Zresztą, nawet jakby rzeczywiście pracowała nad tymi feralnymi animacjami, to przecież nie była jedyną animatorką w Bioware.
 6. Cambrinus

  Temat growy

  FTFY. Czy trzeba czegoś więcej?
 7. Cambrinus

  Temat growy

  Jak na razie Bioware nie dało żadnych podstaw do twierdzeń, że to będzie dobra gra, a ludzie muszą coś pisać.
 8. Cambrinus

  Temat growy

  Jak dla mnie to winna jest tu mimika. Pewnie, żeby była lepiej widoczna konieczne było "spulchnienie" twarzy, ale przesadzili. Zobaczymy jak to będzie wyglądać w grze.
 9. Cambrinus

  Krinczfred

  Ale głodni zazwyczaj są biedni, a biedni i głodni bywają chorzy, a karmienie lwów chorymi może być przeciwskuteczne. Pomijając fakt, że na 1 lwa przypada ponad 50 tys. biednych (czyt. głodnych) ludzi.
 10. Cambrinus

  Temat growy

  Czuję się przekonany.
 11. Cambrinus

  Temat growy

  W nowym Humble Monthly Bundle jest TW: Warhammer. Grał ktoś? Czy bez historycznej otoczki ta seria wciąż sprawia przyjemność? Czy gra różnymi rasami jest zróżnicowana?
 12. http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/pokolenie-dobrej-szkoly-absolwenci-z-przyszlosci-w-kampanii-ministerstwa-edukacji-narodowej-wideo Żałuję, że nie urodziłem się 20 lat później.
 13. Jeśli chodzi o wersje pudełkowe to From Ashes było dodawane chyba tylko do edycji kolekcjonerskiej. Najtaniej byłoby chyba kupić wersję zwykłą wersję pudełkową, a później ulepszyć ją do digital deluxe na Originie (15 zł jeśli dobrze pamiętam).
 14. Skoro poświęcają swój czas na oglądanie tych programów, to dlaczego mieliby później o nich nie dyskutować?
 15. Zakupiłem Legacy of the Void jakiś czas temu i ostatnio wreszcie było trochę czasu, żeby zagrać. Kampania od strony fabularnej nie zachwyca, ale na tle HotSa wygląda przyzwoicie. Sama konstrukcja misji to odświeżanie schematów z poprzednich części, chyba tylko misja z bazą na ruchomej platformie się bardziej wyróżniła. Cieszy, że nie powtórzono błędu z poprzedniej części, gdzie nawet na najwyższym poziomie trudności można było przechodzić misje praktycznie samą Kerrigan, tutaj jest wymagająco (albo ja zapomniałem przez ten czas jak się gra). Za to multiplayer to inna historia. Zwiększenie liczby robotników do 12 i zmniejszenie ilości surowców w bazach było świetnym posunięciem. Naprawdę trzeba walczyć o teren i surowce, właściwie wyeliminowano taktykę na bunkrowaniu się w 2 bazach. Od początku jest intensywnie, a mecze trwają teraz średnio około 15 minut. Duży plus nawet dla kogoś jak ja, kto gdzieś tam się w dołach golda obija.
×
×
 • Create New...