Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Noobirus

KORWiN

Polecane posty

W skrócie, chce dać ludziom się zabic na własne życzenie. I tyle. Jak nie chcesz mieć ubezpieczenia - to nie miej, ale potem sam się martw. Jak nie chcesz szczepić dziecka - nie szczep, ale za leczenie nikt Ci nie odda.

Jeśli już, to nie SIĘ zabić na własne życzenie, a zabić swoje dziecko. To jest różnica.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać momentu, w którym będę mogła się bać o swoje życie 24/7, wiedząc, że każda osoba która na mnie patrzy z nienawiścią na ulicy ma pełną możliwość zabicia mnie bez namysłu, o ile nie umrę od chorób wracających z krańca wyginięcia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wypowiedź nie ma najmniejszego sensu. Brzmi jakby przetłumaczył ją Tłumacz Google.

A czy wypowiedzi Korwina mają jakiś sens? Przecież on mówi tak, że jak nie wiesz (a raczej jak nie masz nadzieii), że wiesz o co mu chodzi to nie zrozumiesz, albo zrozumiesz na opak (jak z tymi szczepionkami).

A i chciałem rozluźnić atmosferę. Mnie osobiście poglądy społeczne JKM bawią.

Jak się cieszę, że istnieje kandydat, który popiera zabijanie obywateli nie tylko na dużą skalę, ale również na tak różnorodne sposoby!

On nie tylko popiera zabijanie obywateli, ale przede wszystkim zabijanie się obywateli:D A to już najwyższa forma wolności:D

Jeśli już, to nie SIĘ zabić na własne życzenie, a zabić swoje dziecko. To jest różnica.

Odnosiłem się do szerszego kontekstu, ale istotnie masz rację. Poza tym, są ludzie którzy odrzucają nawet szczepionki na tężczca więc...

Nie mogę się doczekać momentu, w którym będę mogła się bać o swoje życie 24/7, wiedząc, że każda osoba która na mnie patrzy z nienawiścią na ulicy ma pełną możliwość zabicia mnie bez namysłu, o ile nie umrę od chorób wracających z krańca wyginięcia

Teraz też mogą, bo (cytując patrona) " Każdy mężczyzna ma przy sobie narzędzie zbrodni". Myślisz, że jak ktoś będzie chciał Cie zabić, to tego nie zrobi?

Ale ten kolega Alexei będzie teraz edytować swojego ostatniego posta tak długo, aż odpowie na wszystkie posty, które po nim się pojawiły? Tak, żeby to wciąż był jego ostatni post w tym dziale? tongue_prosty.gif

Miałbyć ostatni post do Sermacieja. Czytajcie ze zrozumieniem;p.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że jak ktoś będzie chciał Cie zabić, to tego nie zrobi?

Inna sprawa, że coś takiego jak więzienie za zabójstwo może działać odstraszająco.

A z kolei jak będzie państwowa zgoda na wybijanie się, to witamy w średniowieczu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wypowiedzi Korwina mają jakiś sens?

:ok:

Teraz też mogą, bo (cytując patrona) " Każdy mężczyzna ma przy sobie narzędzie zbrodni". Myślisz, że jak ktoś będzie chciał Cie zabić, to tego nie zrobi?

Mimo wszystko znaczniej trudniej mu będzie bez broni palnej

Miałbyć być ostatni post do Sermacieja. Czytajcie ze zrozumieniem;p.

A i tak nie był <3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korwin jest przeciw szczepionkom.

Nie jest przeciw szczepionkom, a przeciw zmuszaniem do nich ludzi. To jest różnica. Której wielu nie rozumie.

EDIT:

W skrócie, chce dać ludziom się zabic na własne życzenie. I tyle. Jak nie chcesz mieć ubezpieczenia - to nie miej, ale potem sam się martw. Jak nie chcesz szczepić dziecka - nie szczep, ale za leczenie nikt Ci nie odda.

Żeby szczepionki działały, zaszczepione musi być ok. 90% społeczeństwa. Co mnie obchodzi wolność wyboru jakichś niedouczonych rodziców, skoro przez nich moje dziecko może się zarazić, chociaż jest zaszczepione. Korwin przeczy tutaj sam sobie. Ogólnie facet lubi się wypowiadać na tematy, o których nie ma zielonego pojęcia i dlatego jest u mnie skreślony, chociaż kiedyś też się zachwycałem "zrobieniem porządku z Bandą Czworgą bbleble itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW. Zmusiłem Cię do takiego wysiłku. To zajrzyj teraz do tekstu ustawy.

Ja zajrzałem. Stoi tam m.in. że rozporządzenie Ministra Opieki Społecznej z 18 września 1935 straciło moc w 2002 na mocy art 38 ustawy o chorobach zakaźnych i zakażeniach (6 września 2001). Also w rzeczonym rozp. z 1935 nie znalazłem nic o uprzęży dla konia. Co więcej, wcześniejsze rozporządzenie, z 6 marca 1922, też o tym nie wspomina. Coś mi umknęło?

Co do szczepień: cały system ma sens tylko i wyłącznie wtedy, gdy zachowa się masową skalę a szczepienia są obowiązkowe - a że ludzie nie chcą się szczepić to nie odkrycie Ameryki.

Skoro JKM chce bym był bardziej narażony na kontakt z chorymi, to poproszę do kompletu przepis penalizujący świadome narażanie ludzi na zachorowanie. Albo od razu podciągnijmy to pod atak bronią biologiczną ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AlexeiKaumanavardze - No to o gospodarce.

Cytat z Korwina:

Państwo, którym ja będę kierował, ... nie będzie ich karało podatkiem dochodowym ...

Znowu pierwsza liga z takimi krajami jak (m.in.):

- Zjednoczone Emiraty Arabskie,

- Katar,

- Oman,

- Bahrajn.

Wniosek? Przenieśmy Polskę na Bliski Wschód!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabijanie jest dość trudne, a broń palna usuwa potrzebę premedytacji.

Zdziwiłabyś się. Chyba że miałaś na myśli zmuszenie się do zabójstwa, ale tutaj wobec niektórych zachowałbym wątpliwości.

w8, bait

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się flejm zrobił. Nie wiem czemu tak wszyscy tutaj rzucają się na ludzi którzy nie skreślają od razu Korwina. Kałmanawardze jest jego zwolennikiem, to niech sobie będzie. Dla mnie taki Jarubas rzuca teksty jeszcze głupsze (np. przeprosiny Orbana po węgiersku, lub granie na gitarze na wiecu wyborczym), a ludzie Bronka spędzają dzieci z lekcji na rynek (5 szkół :) ) aby prezydent miał kogo gładzić po główce. Nie mówiąc już o masie niespełnionych obietnic PO i działania dokładnie w drugą stronę. Ale nie - w Korwina uderzyć najłatwiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konuga

Korwin jest przeciw szczepionkom.

Nie jest przeciw szczepionkom, a przeciw zmuszaniem do nich ludzi. To jest różnica. Której wielu nie rozumie.

EDIT:

W skrócie, chce dać ludziom się zabic na własne życzenie. I tyle. Jak nie chcesz mieć ubezpieczenia - to nie miej, ale potem sam się martw. Jak nie chcesz szczepić dziecka - nie szczep, ale za leczenie nikt Ci nie odda.

Żeby szczepionki działały, zaszczepione musi być ok. 90% społeczeństwa. Co mnie obchodzi wolność wyboru jakichś niedouczonych rodziców, skoro przez nich moje dziecko może się zarazić, chociaż jest zaszczepione. Korwin przeczy tutaj sam sobie. Ogólnie facet lubi się wypowiadać na tematy, o których nie ma zielonego pojęcia i dlatego jest u mnie skreślony, chociaż kiedyś też się zachwycałem "zrobieniem porządku z Bandą Czworgą bbleble itp.

I co jeszcze? Wywiesisz na balkonie czerwoną flagę ku czci Stalina? Nikt tutaj nie wie czym jest wolność, po prostu chcecie upokorzyć Krula jego przejęzyczeniami i innymi nieistotnymi rzeczami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AlexeiKaumanavardze - No to o gospodarce.

Cytat z Korwina:

Państwo, którym ja będę kierował, ... nie będzie ich karało podatkiem dochodowym ...

Znowu pierwsza liga z takimi krajami jak (m.in.):

- Zjednoczone Emiraty Arabskie,

- Katar,

- Oman,

- Bahrajn.

Wniosek? Przenieśmy Polskę na Bliski Wschód!

Z twoich postów wynika, że Korwin de facto jest tajnym agentem islamskiego państwa, który miał przejąć kontrolę nad Polską, aby muzułmanie rozpoczęli infiltrację Europy od jej geograficznego środka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabijanie jest dość trudne, a broń palna usuwa potrzebę premedytacji.

Zdziwiłabyś się. Chyba że miałaś na myśli zmuszenie się do zabójstwa, ale tutaj wobec niektórych zachowałbym wątpliwości.

w8, bait

Ja nie baituję, okej? ._. Boję się wizji świata, w którym każdy ma broń palną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldemar Deska w powiecie kłobuckim:

Zapowiedział stworzenie wspólnie z Korwin-Mikkem "obywatelskiego sądu nad sędziami i urzędnikami" - specjalny instytut, nieskładający się z prawników.

To ja się pytam: co potem?

=====

@grz

Jak już to "Celebrity Splash", a potem "Twoja twarz brzmi znajomo".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konuga

Twoja twarz brzmi znajomo to według mnie najlepszy program rozrywkowy jaki jest teraz w telewizji, nie żydzą o esemeski i w dodatku pomagają różnym fundacjom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym, że gość jest tylko niezłym trollem, ale biorąc pod uwagę jak chętnie karmi go sermaciej, mamy do czynienia z profesjonalistą. :|

Jeżeli mówisz o mnie, to się mylisz. Ot, po prostu w miejscu do tego nieprzeznaczonym przyznaje. Próbowaliśmy nawiązać dyskusję. Skończyło się, jak się skończyło, ale wiesz;)

Poza tym trollowanie to chyba coś więcej, chyba że chcieliście mieć temat, gdzie żaden zwolennik Korwina się nie pojawi. Nie walę multum postów, tylko edytuję te, które piszę, nie obrażam nikogo i tyle.

Zabijanie jest dość trudne, a broń palna usuwa potrzebę premedytacji.

Z drugiej strony, nikt by już nie powiedział "to wina gier złych i niedobrych".

Żeby szczepionki działały, zaszczepione musi być ok. 90% społeczeństwa. Co mnie obchodzi wolność wyboru jakichś niedouczonych rodziców, skoro przez nich moje dziecko może się zarazić, chociaż jest zaszczepione. Korwin przeczy tutaj sam sobie. Ogólnie facet lubi się wypowiadać na tematy, o których nie ma zielonego pojęcia i dlatego jest u mnie skreślony, chociaż kiedyś też się zachwycałem "zrobieniem porządku z Bandą Czworgą bbleble itp.

Korwin często przeczy sam sobie;)

Powtórzę, dla mnie Korwin nie powinien zmieniać niczego poza gospodarką. Bo tutaj ma rację. A, że uważam że tylko z biurokracją i chorymi przepisami ludzie poradzić sobie nie mogą. Jeżeli wytrzymali tyle lat aforyzmy Wałęsy, seplenienie Tuska, bełkot kaczora, ambonowy głos Komora, to i z głupotami Korwina sobie poradzą, byle tylko ordynacja podatkowa sie zmieniła. I wtedy będzie wszystkim lepiej;p.

BTW.

Pani Ogórek zaproponowała 20 tys. kwoty wolnej od podatku. Czyli 5k euro. W cywilizowanych krajach jest 12x najniższa krajowa.

Ja zajrzałem. Stoi tam m.in. że rozporządzenie Ministra Opieki Społecznej z 18 września 1935 straciło moc w 2002 na mocy art 38 ustawy o chorobach zakaźnych i zakażeniach (6 września 2001). Also w rzeczonym rozp. z 1935 nie znalazłem nic o uprzęży dla konia. Co więcej, wcześniejsze rozporządzenie, z 6 marca 1922, też o tym nie wspomina. Coś mi umknęło?

Musiałbyś przejrzeć późniejsze zmiany.

Wydaje mi się, że straciło później(2008), ale to nie ważne moja wina. Po prostu podczas gdy ja uczęszczałem do szkoły, to był mój ulubiony przykład niekompetencji państwa

@AlexeiKaumanavardze - No to o gospodarce.

Cytat z Korwina:

Państwo, którym ja będę kierował, ... nie będzie ich karało podatkiem dochodowym ...

Znowu pierwsza liga z takimi krajami jak (m.in.):

- Zjednoczone Emiraty Arabskie,

- Katar,

- Oman,

- Bahrajn.

Wniosek? Przenieśmy Polskę na Bliski Wschód!

A uważasz podatek dochodowy za sprawiedliwy??:P Zresztą, ten jeszcze rozumiem, ale najbardziej podoba mi się Podatek od Wartości Dodanej, który ( w myśl ustawy) nie jest podatkiem od wartości dodanej. I parokrotne opodatkowanie tego samego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...