Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Noobirus

KORWiN

Polecane posty

USA nie jest spaczonym katolandem.

Zależy gdzie. Pojedź do teksasu jako czarny muzułmanim. Albo do Idaho;). Albo zrób jak Bruce Willis w "Szklanej Pułapce 3". Poza tym wydaje mi się, że w Polsce na prawdę nie jest aż tak źle. Jeżdżę po całym kraju (tylko w Białowieży mnie nie było) i nie mam jakiś negatywnych opinii, a sam ma długie włosy, brodę etc. Bardziej boję się łysych jegomościów bez karku o zmroku (a bardziej świcie) niż katoli;)

Czy my właśnie wyprodukowaliśmy 5 stron tematu "KORWiN", jednego dnia? XDDD

Czylim nie taki zły;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony, nikt by już nie powiedział "to wina gier złych i niedobrych".

Przecież dość często tak mówią, gdy zdarzy się jakaś strzelanina. Nawet Breivik to wina WoWa, o ile dobrze pamiętam XD

Chodziło mi o to, że gdyby każdy miał broń, to raczej nikt nie zwracałby uwagę na gry;p. Poza tym, jak ktoś chce to i tak będzie miał broń. Jak się postarasz to i wiatrówką krzywdę zrobić możesz;)

Południowoamerykańscy chrześcijanie niewiele mają wspólnego z naszą lokalną odmianą faszyzmu

mają za to Ku Klux Klan;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to szkoda, że nie ma wśród kandydatów jakiejś szanowanej przez większość ludzi osoby, która mogłaby być prezydentem w takim kraju jak nasz, gdzie prezydent nie jest zbyt istotny. Kiedyś był Wałęsa, teraz takiej osoby nie widać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy my właśnie wyprodukowaliśmy 5 stron tematu "KORWiN", jednego dnia? XDDD

Ja nawet nie wiem, po co założyłem ten temat.

USA nie jest spaczonym katolandem.

Jeśli chodzi o religijny zelotyzm, to USA znacznie przewyższa PL, znacznie. Nasza armia beretów to monumenty prawości i otwartego myślenia w porównaniu do niektórych tamtejszych dziwaków. Wyjątkiem są miejsca pokroju Nowy Jork (moje osobiste piekło).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, trzeba przyznać że kontrkandydata dla Bronka nie widać. Liczyłem na Kalisza, ale się wycofał (a bez pleców nic by nie zrobił). W ogóle "wszystkie Ryśki to fajne chłopaki", więc może jednak pani Ania;D?

Jeśli chodzi o religijny zelotyzm, to USA znacznie przewyższa PL, znacznie. Nasza armia beretów to monumenty prawości i otwartego myślenia w porównaniu do niektórych tamtejszych dziwaków. Wyjątkiem są miejsca pokroju Nowy Jork (moje osobiste piekło).

Polecam film "Paul". Poza tym, że jest zwyczajnie dobry, to jeszcze idealnie pokazuje takich dziwaków z bronią;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony, nikt by już nie powiedział "to wina gier złych i niedobrych".

Przecież dość często tak mówią, gdy zdarzy się jakaś strzelanina. Nawet Breivik to wina WoWa, o ile dobrze pamiętam XD

Chodziło mi o to, że gdyby każdy miał broń, to raczej nikt nie zwracałby uwagę na gry;p. Poza tym, jak ktoś chce to i tak będzie miał broń. Jak się postarasz to i wiatrówką krzywdę zrobić możesz;)

W USA każdy ma broń a i tak zwracają uwagę na gry
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tylko jakieś dziennikarskie patałachy pokroju Fox News. No i masz tam bardzo silne lobby przyjaciół broni, których konstytucyjnym prawem jest podniecać się spluwami, od czasu do czasu rozwalić kilka bezdomnych zwierząt i raz na ruski rok zrobić masakrę w szkole.

'Murrica

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalisz prezydentem?

Ludzie, jakby do tego doszło, to ja wyjeżdżam i nie wracam.

Ale nie dojdzie. smile_prosty.gif

Ale dlaczego. Jest sympatyczny, nieszkodliwy, jest socjalista (a takich ludzie u nas lubią). Przynajmniej nie mam ochoty zrobic tego samego z telewizorem co przy "włączonych niskich cenach" gdy go widzę. Urząd prezydenta to funkcje czysto reprezentacyjne, więc nawet "słońce peru' bardziej by się nadał.

Ja miałem kiedyś taką wizję, że w Polsce nie powinno się głosować za, a przeciw i ten kto dostał najmniej minusów by wygrywał. To takie zgodne z naszym narodowym charakterem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tylko jakieś dziennikarskie patałachy pokroju Fox News.

No przecież trzeba jakoś odwrócić uwagę publiki od powszechnego dostępu do broni i jego roli masakrach w szkołach wink_prosty.gif

Ja miałem kiedyś taką wizję, że w Polsce nie powinno się głosować za, a przeciw i ten kto dostał najmniej minusów by wygrywał. To takie zgodne z naszym narodowym charakterem.

Nie jesteś sam aaaa, nie jesteś sam aaaa....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 czy 20 lat temu dla Rosjanina Polska to był Zachód, bogactwo, to była potęga. Po 20 latach demokracji oni się z nas śmieją - powiedział Korwin-Mikke.

To nie jest straszne (jak przytoczony przeze mnie wcześniej cytat o sądach), ale raczej świadczące o postępującej sklerozie. Innymi słowy - szara Polska (coś ala "Alternatywy 4") ze zdezelowanymi autobusami, była niby wzorem? Teraz, gdy te dwie (spraw jest więcej na plus) rzeczy się poprawiły, to według Korwina nie jesteśmy już wzorem dla Rosji?

=====

@Elano

Kiedyś był Kwaśniewski i dodam, że dwie kadencje to nie przypadek, gdyż był bardzo dobrym (choć bez przesady) prezydentem np. umiał ująć się za ludźmi nie tylko w kontaktach z przeciwnikami, ale i ze swoimi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NY nie dość, że jest gigantyczne, to jeszcze niebezpieczne.

Tak samo nie chciałbym mieszkać/zostać dłużej w Tokio.

Naprawdę nigdy nie przestaniesz mnie zadziwiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konuga

Przynajmniej nie mam ochoty zrobic tego samego z telewizorem co przy "włączonych niskich cenach" gdy go widzę.

heheszky, włanczamy niskie ceny wkużająca reklama, bo wszyscy w necie tak muwiom, a nie czekej, ja przecierz nie oglondam telewizii bo jest dla plebsu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RazZłodziejem

Czym? Żyję na przedmieściach niewielkiego miasta i do tego jestem Ślązakiem, gdy pierwszy raz byłem w Krakowie to równo o 18:00 zaczepiła mnie banda żuli.

Tokio z chęcią bym zwiedził, ale noc wolałbym spędzić gdzieś na wsi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię dużych miast, czuję się w nich niepewnie. NY nie dość, że jest gigantyczne, to jeszcze niebezpieczne.

Tak samo nie chciałbym mieszkać/zostać dłużej w Tokio.

Koncepcja mieszkania w dużym mieście zawsze mnie interesowała. Może jest to skutkiem życia w Polsce B :D, ale ten ogrom wszystkiego i dostęp do wielkich bibliotek, kin etc. był dla mnie zawsze bardzo atrakcyjny, więc ciekawią mnie twoje argumenty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...