Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Kolumbia - Wybrzeże Kości Słoniowej

2:0

Kolumbia w pierwszym meczu mimo wszystko wydała mi się lepsza, a Wybrzeże Kości Słoniowej jedzie na mocy jednego zawodnika. Który siedzieć będzie na ławce na początku meczu. Nie, Kolumbia musi to wygrać.

Japonia - Grecja

1:0

Grecja ma słaby atak. Mocną obronę, ale słaby atak. Za to Japonia prawdopodobnie będzie od początku atakować i być może mecz będzie bardzo jednostronny. Japonia powinna wygrać. Może nawet wyżej niż prognozuję, ale i tak 1:0 to bezpieczne założenie.

Urugwaj - Anglia

1:2

Anglia jest mimo wszystko lepsza. Urugwaj ma Suareza, a reszta zawodników nie wykazała się za bardzo w pierwszym meczu. Za to Anglia dosyć dobrze stawiała czoła w pierwszym meczu Włochom, dlatego myślę, że tym razem Anglicy będą silniejszym zespołem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumbia - Wybrzeże Kości Słoniowej 2-1

Kolumbia to dla mnie największa pozytywna niespodzianka tego turnieju i już dzisiaj może sobie zapewnić awans do kolejnej fazy. Wystarczy tylko pokonać WKS, co jakimś wielkim wyczynem nie będzie.

Japonia - Grecja 3-0

Grecy kłócą się między sobą (podobno jeden z zawodników chciał jechać do domu...) i nie potrafią na boisku stworzyć dobrze działającej maszyny. Japonia w pierwszym meczu do momentu wejścia na plac gry Drogby prezentowała się naprawdę dobrze. Dla mnie zwycięzca tego starcia może być tylko jeden. I to bardzo wyraźny.

Urugwaj - Anglia 2-2

Z jednej strony obie ekipy będą walczyć z całych sił o trzy punkty, z drugiej jednak nikt nie chce przegrać tego starcia. W przypadku przegranej któraś z ekip na 90 % żegna się z turniejem, remis daje spore nadzieje zarówno Urusom jak i Lwom Albionu. Jako wielki fan obu ekip liczę na wiele bramek i jeszcze więcej pięknych akcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arghh! Zapomniałem! Co prawda już zaczęli, ale dopiero 11 minuta, więc na wszelki wypadek obstawiam:

WKS - Kolumbia 3:0 - Poszalejmy, bo zupełnie nie wiem, czego się spodziewać.

Anglia - Urugwaj 2:0 - Proszę, proszę, proszę... Anglicy dali się dobrze grającym Włochom, ale po równej walce, natomiast Uru dostało wciry od Francji - liczę na dobry mecz ze strony Wyspiarzy.

Japonia - Grecja 1:3 - A co, niech Grecy mają choć jeden mecz wygrany. Nudna drużyna, ale Japonia pokazała na razie bezradność, więc kto wie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 Kolejka

20 czerwca - piątek

Grupa D

18.00. Włochy - Kostaryka 3 - 1

Kostaryka ma dosyć mocną drużynę, jednak Włosi są faworytami

Grupa E

21.00. Szwajcaria - Francja 1 - 3

Znowu ten sam wynik, ponieważ klasy drużyn są podobne jak w w/w meczu.

0.00. Honduras - Ekwador 1 - 2

To będzie równy mecz, jednak Ekwadorczycy strzelą decydującą bramkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa D

18.00. Włochy 3:2 Kostaryka

Kostaryce udało się raz sprawić niespodzianke, ale mysle ze drugi raz im to nie wyjdzie i przegrają z Włochami

Grupa E

21.00. Szwajcaria 1:2 Francja

Szwajcaria w swoim pierwszym meczu zagrała średnio jeśli nie słabo, ale ostattecznie wygrała. Tym razem taka gra nie starczy na Francje

0.00. Honduras 0:2 Ekwador

Ekwador będzie podrażniony po porażce w ostatnich minutach ze Szwajcarią i swoją złość rozładują na Hondurasie z którym wygrają dwoma bramkami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20. czerwca, piątek, godzina 18.00, grupa D: Włochy 2:1 Kostaryka

Nie powiem, że Kostaryka mnie nie zaskoczyła, bo zaskoczyła. Suarez pokazał jednak wczoraj, że gdyby grał, to wcale tak kolorowo by nie było. Włosi są ekipą silniejszą, całkiem sprawnie rozprawili się z Anglią, a Prandelii ma zaskakiwać rywali różnymi rozwiązaniami taktycznymi. Tym meczem Italia zapewni sobie awans do fazy pucharowej, a Kostaryka będzie musiała stoczyć korespondencyjną walkę z Urugwajem.

20. czerwca, piątek, godzina 21.00, grupa D: Szwajcaria 1:1 Francja

Szwajcaria nie zagrała z Ekwadorem świetnego meczu, ale trochę z tego powodu, że ekipa z Ameryki Południowej zaprezentowała po prostu dobry futbol. Formę Francuzów po meczu z Hondurasem trudno ocenić - rywal był zdecydowanie słabszy i grał przez pół meczu w dziesiątkę. Myślę, że na wiele bramek nie można liczyć, bramkowy remis wydaje mi się najbardziej prawdopodobnym rezultatem.

20. czerwca, piątek, godzina 0.00, grupa D: Honduras 0:2 Ekwador

Ekwador pokazał, że nie można ich skreślać w walce o awans. Honduras za to zagrał słabo, znacznie odstawał od Francji. Myślę, że ekipa Reinaldo Ruedy powalczy jeszcze o wyjście z grupy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.00. Włochy - Kostaryka 2:1

Kostaryka na razie zaskakuje, ale wątpię aby udało im się powtórzyć sukces z pierwszego meczu. Włosi natomiast powinni po ciężkim meczu przypieczętować awans

21.00. Szwajcaria - Francja 1:2

Francja wygrala pewnie z Hondurasem i nie wiem co myśleć o reprezentacji Francji. Szwajcaria miała szczęście w pierwszym meczu. Minimalnie powinna wygrać Francja

0.00. Honduras - Ekwador 0:2

Honduras nie powinien stanowić problemu dla Ekwadoru, który musi wygrać aby myśleć o awansie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 Kolejka

20 czerwca - piątek

Grupa D

18.00.Włochy - Kostaryka 3:1

Kostaryka zaskoczyła wszystkich, jednak Włosi są zbyt doświadczoną drużyną żeby skompromitować się, i skomplikować sobie awans z grupy. Mimo iż Kostaryka gra jak na ich możliwości dobrą piłkę, to Włosi powinni spokojnie zainkasować trzy punkty.

Grupa E

21.00. Szwajcaria - Francja 1:2

Mecz na remis, Obie reprezentacje męczyły się ale wygrały. Gdyby nie czerwona kartka to Francja miała by problem z wygraniem tego meczu z Hondurasem. W tym spotkaniu postawie na Francuzów, którzy odrobinkę są lepsi, ale to spotkanie będzie zacięte i wyrównane.

0.00. Honduras - Ekwador 0:2

Te mistrzostwa zaskakują, jednak nie spodziewam się żeby Ekwador miał jakiekolwiek problemy z wygraniem tego meczu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.00. Włochy - Kostaryka 2-0

Kostaryka z Urugwajem może i dała radę ale Włosi to nie Urugwaj i nie dadzą sobie odebrać 3 punktów z zespołem teoretycznie słabszym.

Grupa E

21.00. Szwajcaria - Francja 1-2

Liczę na Francję z Benzemą jako głównym dowodzącym, Szwajcaria z Ekwadorem nie zagrała porywająco.

0.00. Honduras - Ekwador 0-2

Ekwador nie zachwycił ze Szwajcarią ale z Hondurasem powinni spokojnie wygrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włochy 2:0 Kostaryka - Obstawianie zwycięstwa Kostaryki byłoby trochę szaleńcze. W pierwszym meczu wygrali z Urugwajem, ale Włosi to jednak dojrzała drużyna i z radosnymi wyspiarzami mogą sobie poradzić. Stawiam na pewne zwycięstwo Italii.

Szwajcaria 1:2 Francja - Szwajcarzy nieźle się spisali w meczu z Ekwadorem, ale Francja to zespół z trochę wyższej półki. Uważam, że to nie będzie łatwy mecz dla Francuzów, ale Benzema w ostatnich tygodniach jest w niezłej formie i poprowadzi swój zespół do zwycięstwa.

Honduras 0:2 Ekwador - Ekwador od wielu lat regularnie gra na Mistrzostwach. Zawodnicy tego zespołu mają już doświadczenie potrzebne do grania meczów o wysoką stawkę. Może nie grają na jakimś wielkim poziomie, ale w meczach z drużynami teoretycznie słabszymi osiągają dobre wyniki. Tak powinno być i tym razem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włochy - Kostaryka 3:1

Włochy pokazały w meczu z Anglią, że są w dobrej formie i będą jednym z faworytów do zwycięstwa w mundialu. Kostaryka to na ten moment największa niespodzianka turnieju i z pewnością będzie chciała pójść za ciosem, ale na Włochy jest to już za mało.

Szwajcaria - Francja 2:1

Szwajcaria pokazała w meczu z Ekwadorem, że walczy do końca. Francja z kolei nie pokazała nic ciekawego w meczu z outsiderem grupy. Będzie to pojedynek dwóch drużyn o dużym potencjale, ale waleczna Szwajcaria może sprawić małą niespodziankę.

Honduras - Ekwador 0:3

Honduras nie pokazał nic w meczu z Francją. Zostali po prostu zniszczzeni przez rywali, a do tego jeden z obrońcu dostał czerwoną kartkę. Ekwador w meczu ze Szwajcarią zaprezentował się z bardzo dobrej strony, a przegrał tylko przez nie wykorzystywanie szans. Dla Hondurasu strzelenie bramki będzie sukcesem, a co dopiero zdobycie punktu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włochy - Kostaryka 2-1

Nie jestem fanem włoskiej ekipy, jednak jako wielki zwolennik angielskiego futbolu muszę postawić na Italię. Liczę na to, że Kostaryka udowodni w tym starciu, że mecz z Urugwajem nie był przypadkowym wystrzałem.

Szwajcaria - Francja 1-1

Wszystkie atuty wydają się być w rękach (a raczej nogach) zawodników Trójkolorowych. Ja jednak bardzo lubię szwajcarski styl gry i liczę na podział punktów.

Honduras - Ekwador 0-1

Praktycznie nie znam obu ekip i nie wiem kogo stać na więcej. Typuję zwycięstwo drużyny, która w pierwszej kolejce starć zaprezentowała się trochę lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa D

18.00. Włochy - Kostaryka 2-0

Kostaryka sprawila nie mala niespodzianke w I meczu ale Wlosi to druzyna turniejowa, powinni ich ograc.

Grupa E

21.00. Szwajcaria - Francja 1-3

Szwajcaria zagrala nie najlepiej w swoim pierwszym meczu i wygrala w ostatnich sekindach. Podobala mi sie gra Francji, wygraja.

0.00. Honduras - Ekwador 0-2

Ekwador dzielnie walczyl ze Szwajcaria, na pewno dadza rade Hondurasowi, ktory najpewniej w tej grupie nie zdobedzie nawet punktu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włochy - Kostaryka

2:1

Kostaryka pokazała pazur w pierwszym meczu, ale mimo wszystko wydaje mi się, że Włochy mają solidniejszą drużynę, która powinna ich pokonać.

Szwajcaria - Francja

1:3

Wydaje mi się, że mimo dobrego występu Szwajcarii w pierwszym meczu, Francja będzie dla nich za silna. I to znacznie. Może Szwajcarom uda się wbić jednego gola, ale to tyle.

Honduras - Ekwador

0:1

To nie będzie ciekawy mecz, ale Ekwador powinien wygrać. Mimo wszystko lepiej zaprezentowali się w pierwszym meczu i nawet bramkę strzelili, czego nie da się powiedzieć o Hondurasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włochy 2-0 Kostaryka

Myślę,ze Włosi nie będą mieli większych problemów w tym meczu. Obawiam się nawet o możliwość wyższego wyniku.

Szwajcaria 0-1 Francja

Bardziej wierzę w bezbramkowy remis, no ale niech juz będzie.

Honduras 0-2 Ekwador

Honduras niczego ciekawego w pierwszym meczu nie pokazał i tu Ekwador nie powinien mieć problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włochy - Kostaryka 3:1

Gospodarze muszą to wygrać. Są lepsi, a Kostaryka wyczynu z meczu z Urugwajem raczej nie powtórzy.

Szwajcaria - Francja 1:2

Gospodarze mimo fartownej wygranej nie zachwycili. Goście są lepsi, zagrali lepiej i powinni zagwarantować sobie dzisiaj pierwsze miejsce w grupie.

Honduras - Ekwador 0:2

Ekipa z Ameryki Płd. zagrała nieźle z Helwetami i powinna wygrać to starcie o honor. Gospodarze to typowy zespół, który trafił tu przypadkiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 Kolejka

20 czerwca - piątek

Grupa D

18.00. Włochy 2-1 Kostaryka

Chciałbym, aby Kostaryka mnie w tym spotkaniu zaskoczyła, ale szczerze wątpię w takie rozwiązanie. Włosi pokazali się z dobrej strony w meczu z Anglią i powinni pociągnąć na tym osiągnięciu i w tym spotkaniu.

Grupa E

21.00. Szwajcaria 1-3 Francja

Francja powinna pokazać, że rywal mocniejszy niż Honduras również nie stanowi dla niej problemu i powoli szykować się do fazy pucharowej

0.00. Honduras 0-2 Ekwador

Honduras do pewnego momentu dobrze prezentował się z Francją, ale wątpię, by mógł to powtórzyć w tym spotkaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwajcaria - Francja 2:1

Trójkolorowi jakoś ostatnimi czasy mi się nie podobają. Czuję, że Szwajcaria może sprawić całkiem sporą niespodziankę.

Honduras - Ekwador 0:2

Ekwador spisuje się nad wyraz dobrze. Myślę, że nie będą mieli problemów z pokonaniem Hondurasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwajcaria - Francja 2:1 Szwajcarzy pokazali, że umieją grać skutecznie, więc szaleństw ciąg dalszy. Niech się zepną.

Honduras - Ekwador 0:0 Podejrzewam, że będzie taka nuda, jak wczoraj Japonia - Grecja...

Argentyna - Iran 2:0 Iran gra cokolwiek tak sobie. Argentyna nie powinna mieć z nimi dużego problemu, mimo że się nie popisuje ostatnio

Niemcy - Ghana 3:0 Niemiecka maszyna ruszyła wcale nie ospale i kibicuję, żeby zmiatali wszystko na swojej drodze po mistrzostwo ;-).

Nigeria - BiH 2:2 Nigeryjczycy zagrali ostatnio fajny mecz, będą zmotywowani, ale BiH też władowała gola Argentynie i grała nieźle. Chciałbym zobaczyć remis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Włochy - Kostaryka przespałem, ale i tak bym postawił na Włochy i znowu nie zdobył żadnych punktów smile_prosty2.gif

Grupa E

Szwajcaria - Francja 0:2

Liczę na zwycięstwo Francji. Na pewno będzie jej się lepiej grało z drużyną europejską niż Hondurasem, który należy do innej kultury futbolu. Szwajcaria nie ma raczej szans z wyżej cenionym rywalem ( chciałem napisać wyżej notowanym, ale Szwajcaria ma jakimś cudem 6. miejsce w rankingu FIFA smile_prosty2.gif ) i przegra to spotkanie.

Honduras - Ekwador 0:2

Ekwador bardzo dobrze zaprezentował się w meczu z zespołem Szwajcarii mimo nieznacznej porażki. Będzie zapewne przeważał w tym spotkaniu, bo Honduras zdecydowanie nie trafił z formą piłkarzy na mistrzostwa i po porażce z Francją bardzo łatwo to zauważyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argentyna - Iran 2:0

Albicelestes nie zachwycili w meczu z Bośnią i tutaj też tego nie zrobią. Goście mają dobrą defensywę i długo będą się bronić.

Niemcy - Ghana 4:1

Niemcy są w gazie i goście nie będą dla nich rywalem. Kolejne lanie i poprawa humorów.

Nigeria - BiH 1:3

Goście wyglądają na fajną ekipę i sądzę, że wygrają ten mecz i awansują. Gospodarze zawiedli w meczu z Iranem i ciężko oczekiwać, żeby dzisiaj mieli wygrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...