Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Australia 1:2 Holandia - Australijczyków wielu widzi w tej grupie jako dostarczycieli punktów, ale to wcale nie taka słaba drużyna. Holendrzy opromienieni wysokim zwycięstwem mogą mieć podobne problemy jak Belgowie w starciu z Algierią.

Hiszpania 2:0 Chile - Hiszpanie muszą wygrać, bo bardzo wysoka porażka w pierwszym meczu z Holandią postawiła ich w nieciekawej sytuacji. Wydaje mi się, że wola walki i chęć pokazania niedowiarkom, że "jeszcze się nie skończyli" powinna wystarczyć na ambitnych Chilijczyków.

Kamerun 1:3 Chorwacja - Chorwaci w pierwszym meczu zostali ograbieni przez sędziego i na pewno rwą się do gry i odnoszenia zwycięstw. Kamerun po tym jak słabo wypadł w starciu z Meksykiem wygląda jak najsłabsza drużyna mundialu. Chorwaci powinni wygrać wysoko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Australia - Holandia 0-3

?Holandia po wielkim zwycięstwie nad Hiszpanią po prostu nie może stracić punktów w spotkaniu z Australią. Po tym pojedynku van Persie i spółka będą już pewni awansu do dalszej fazy turnieju.

Hiszpania - Chile 2-0

Hiszpania grająca mecz o być albo nie być na mistrzostwach? Nigdy bym w to nie uwierzył. Ale życie bywa przewrotne. Teraz La Roja po prostu muszą zapomnieć o pierwszym spotkaniu i pokazać w starciu z Chile wszystkie swoje atuty. A mają ich naprawdę wiele.

Kamerun - Chorwacja 0-1

Mario M. wraca do gry. Już to powinno wystarczyć drużynie Chorwacji do awansu. Kamerun na pewno łatwo się nie podda, jednak ten mecz będzie jego pożegnaniem z tym turniejem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa B

18.00. Australia - Holandia 0-3

Myślę. że Holandia podtrzyma dobrą passę a Australia to jednak nie ten rozmiar kapelusza.

21.00. Hiszpania - Chile 2-1

Myślę, że Mistrzowie Świata nie odpuszczą i wygrają z Chile ;)

Grupa A

0.00. Kamerun - Chorwacja 0-2

Kamerun z Meksykiem wyglądał bardzo słabo a Chorwaci z Brazylią zagrali bardzo przyzwoicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Australia - Holandia

4:0

Tutaj bez wątpienia będzie wysokie zwycięstwo Holandii. Pokazali na co ich stać w meczu z Hiszpanią, teraz tylko utrzymać dobrą passę. Stawiam na cztery gole Holandii, bo Australia jest tutaj kolejnym chłopcem do bicia.

Hiszpania - Chile

2:1

Hiszpanie, mimo że przegrali pierwszy mecz z Holandią, to myślę, że wciąż są mocną drużyną. Mocną na tyle, żeby przeciwstawić się z powodzeniem Chilańczykom. Reprezentacja Chile gra bardzo ofensywnie i podoba mi się ich gra, tak więc na pewno strzelą jedną bramkę.

Kamerun - Chorwacja

0:2

Kamerun nie pokazał się z najlepszej strony na tych mistrzostwach. Za to Chorwacja dzielnie stawiała czoła Brazylii, mimo że przegrali. W ogóle to jest mecz o wszystko Chorwacji, więc liczę na to, że dadzą z siebie 110%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa B

Australia - Holandia 0:3

Holandia jest zdecydowanie " w gazie " po meczu z Hiszpanią i powinna łatwo wygrać to spotkanie. Siła ofensywna Holandii jest wręcz zabójcza na czele z Robbenem.

Hiszpania - Chile 2:1 Hiszpania po fatalnym meczu z Holandią powinna podnieść się z kolan i powalczyć o zwycięstwo. Dla Chile porażka obecnych mistrzów świata to wielka okazja na wyjście z grupy, ale raczej jej się nie uda choć nie mówię, że będzie grać bez zaangażowania.

Grupa A

Kamerun - Chorwacja 0:2

Reprezentacja Kamerunu jest zdecydowanie bez formy i po meczu z Meksykiem bardzo łatwo to zauważyć mimo porażki 0:1. Chorwacja po nieszczęśliwym dla niej meczu z Brazylią wreszcie w pełni pokaże swoje umiejetności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania - Chile 3:1

Gospodarze wygrają. Są lepsi, a zimny prysznic powinien zmusić ich do walki.

Kamerun - Chorwacja 0:2

Goście zagrali bardzo dobrze z Brazylią i w tym meczu muszą wygrać, żeby grać z Meksykiem o awans. Gospodarze grają słabo i raczej będą tłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 Kolejka

19 czerwca - czwartek

Grupa C

18.00. Kolumbia - Wybrzeże Kości Słoniowej 2 - 1

Drużyna Kolumbii nie załamała się z powodu braku Falcao. I to jest najważniejsze.

0.00. Japonia - Grecja 2 - 2

Obie drużyny grają na dosyć równym poziomie. Obstawiam remis.

Grupa D

21.00. Urugwaj - Anglia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diabli, przegapiłem Holandię, trudno. Nie obstawiłbym tak wysokiego wyniku Australii :D.

Hiszpania - Chile 1:2 Hiszpania dała się ostatnio zjeść na śniadanie, więc kuszę los i obstawiam mało prawdopodobny, ale jakże ciekawy wynik.

Kamerun - Chorwacja 1:2 Tu chyba bez większego zaskoczenia. Chorwacja pokazała się z dobrej strony, choć uległa Brazylii, a Kamerun z nieco gorszej, niestety...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.00. Kolumbia - Wybrzeże Kości Słoniowej 1:2

Liczę że WKS zapewni sobie awans do dalszej fazy turnieju. Kolumbia pokazała się z dobrej strony, jednak to ekipa Drogby wydaje się być faworytem

0.00. Japonia - Grecja 2:0

Japonia zagrała przyzwoite spotkanie. Grecja została rozniesiona w pierwszym meczu i Japonia powinna ten mecz wygrać

Grupa D

21.00. Urugwaj - Anglia 1:1

Mecz o wszystko. Urugwaj zagrał słabo pierwszy mecz, Anglia minimalnie przegrała. Po zaciętym meczu, myślę że będzie remis

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa C

18.00. Kolumbia 2:0 Wybrzeże Kości Słoniowej

Kolumbia w poprzednim meczu pokazała jak groźna jest bez swojej najwiekszej gwiazdy i tym razem znów to zrobi wygrywajac z wksem

0.00. Japonia 2:1 Grecja

Japonia to szbki i zwinny zespół i bez problemu rozmontuje obrone Grecji która od poczatku bedzie sie bronic i liczyc na kontry

Grupa D

21.00. Urugwaj 0:3 Anglia

Obie drużyny przegrały swój pierwszy mecz. Żeby mieć realne szanse na wyjście z grupy któraś z druzyn bedzie musiala wygrac i mysle, ze Anglicy wyjda bardziej zmotywowani i wygraja z urugwajem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 Kolejka

19 czerwca - czwartek

Grupa C

18.00. Kolumbia 2-1 Wybrzeże Kości Słoniowej

Brak zwycięstwa dla Kolumbii będzie dla mnie ogromnym zaskoczeniem, choć wiem, że WKS jest drużyną zdolną do urwania punktów. Niemniej drużyna z Afryki nie jest już tą samą co jeszcze kilka lat temu.

0.00. Japonia 2-0 Grecja

Japonia ma przed sobą szansę na zdobycie trzech punktów przeciwko dosyć łatwemu rywalowi.

Grupa D

21.00. Urugwaj 1-2 Anglia

Anglia swoje pierwsze spotkanie zagrała bardzo przyzwoicie, ale Włosi okazali się minimalnie lepsi. Urugwaj przegrał z kretesem, więc ciężko mi typować jego zwycięstwo w meczu z mocniejszą drużyną niż poprzednio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 Kolejka

19 czerwca - czwartek

Grupa C

18.00. Kolumbia - Wybrzeże Kości Słoniowej 2:1

Kolumbia jest silna, WKS również ale tylko z Drogbą w składzie. Ciężki mecz, jednak postawię na Kolumbię która tym meczem przypieczętuje awans.

0.00. Japonia - Grecja 2:1

Japonia to bardzo dobry zespół, Grecja to zespół nieprzewidywalny, ale ta wysoka porażka z Kolumbią będzie im jeszcze siedzieć w głowie, i myślę ze nie dadzą rady zdobyć przynajmniej punkt.

Grupa D

21.00. Urugwaj - Anglia 1:2

Mecz o życie, Urugwaj po kompromitacji będzie mieć ciężko się podnieść. Anglia jeśli pokaże to co w meczu z Włochami powinna spokojnie zainkasować trzy punkty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19. czerwca, czwartek, godzina 18.00, grupa C: Kolumbia 2:1 Wybrzeże Kości Słoniowej

Sądzę, że Kolumbia zdoła przechylić mecz na swoją szalę. Podopieczni Jose Pekermana bardzo dobrze zaprezentowali się w spotkaniu z Kolumbią, a Wybrzeże Kości Słoniowej przez sporą część meczu było zdominowane przez Japonię.

19. czerwca, czwartek, godzina 0.00, grupa C: Japonia 2:1 Grecja

Japończycy meczem z WKS chyba zaprzepaścili swoją szansę na awans. Grecy nie pokazali nic wielkiego, choć zagrali ofensywniej, niż się spodziewałem i nie skończyło się to dla nich dobrze. Nieco wyżej cenię Azjatów, stawiam na ich niewysokie zwycięstwo.

19. czerwca, czwartek, godzina 21.00, grupa D: Urugwaj 1:2 Anglia

Oczywiście Urugwaj może zagrać zupełnie inaczej, niż w katastrofalnym meczu z Kostaryką, ale nie liczę na wielką poprawę, nawet jeśli weźmie się pod uwagę powrót Suareza. Anglia zagrała dobry mecz z Włochami, Hodgson powinien wyciągnąć kilka wniosków (np. ustawić Sterlinga na skrzydle) i wygrać to spotkanie, a w ostatniej kolejce zagrać o awans z Kostaryką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa C

18.00. Kolumbia - Wybrzeże Kości Słoniowej 2-1

Myślę, że Kolumbia jednak da radę WKSowi i zapewni sobie awans do kolejnej fazy.

0.00. Japonia - Grecja 1-0

Stawiam na Japonię, Greków nigdy nie lubiłem za ich defensywny styl a Japończycy grają całkiem ciekawą piłkę.

Grupa D

21.00. Urugwaj - Anglia 1-2

Nadal liczę na Anglików, Urugwaj zagrał słabo z Kostaryką i mogą nie dać rady całkiem ciekawej drużynie wyspiarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumbia 1:2 Wybrzeże Kości Słoniowej - Tough one. Wynik może być praktycznie w każdą stronę, ale Kolumbijczycy trochę prześlizgnęli się po bardzo słabej Grecji, a Wybrzeże pokazało charakter odrabiając straty z Japonią. Stawiam na Afrykańczyków, którzy po zwycięstwie będą się cieszyli z historycznego awansu.

Japonia 0:1 Grecja - Trochę wbrew wszystkiemu postawię na Greków. Zagrali bardzo słabo i wysoko przegrali, ale Japończycy nie mają drużyny, która by mnie przekonywała do swojej gry. Grecy mają dużo rosłych zawodników, może Samaras zdobędzie gola po jakimś stałym fragmencie i później greckie catenaccio spełni swoje zadanie.

Urugwaj 2:1 Anglia - W pierwszym meczu stawiałem na Anglików, teraz nie jestem już taki pewny aby zawierzać synom Albionu. Ten mundial może się skończyć tragicznie dla Anglików. Nie wiem czy będzie mógł grać Suarez, ale Anglicy już od lat przyzwyczajają swoich kibiców do tragedii. Dzisiaj może się skończyć podobnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.00. Kolumbia 2-0 Wybrzeże Kości Słoniowej

WKS to żaden cud z Afryki. Parę gwiazd w średnim taktycznie zespole nie wystarczy na pokonanie Kolumbii.

0.00. Japonia 0-0 Grecja

Grecja to mistrzowie murowania bramki słabi w ataku. Japończycy też żadnym fenomenem nie sa i raczej spodziewam się remisu po nudnym meczu.

Grupa D

21.00. Urugwaj 0-1 Anglia

Anglia jednak zaprezentowała się lepiej w pierwszym meczu. Urugwaj przypominał mi Hiszpanię z tego turnieju. Tutaj skromne zwycięstwo Anglików.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumbia - Wybrzeże Kości Słoniowej 1:2

WKS wydaje mi się być drużyną nieco silniejszą. Mecz jednak pewnie będzie nudny, żadna z drużyn nie gra obecnie na światowym poziomie.

Urugwaj - Anglia 2:1

Anglia gra słabo i moim zdaniem nie zasługuje na wyjście z grupy. Jeśli Urugwaj się spręży, powinien zdobyć upragniony awans.

Japonia - Grecja 2:0

Grecy w pierwszym swoim meczu mnie zawiedli. Japończycy wykazali się za to dużą walecznością - to do nich powinny trafić dziś 3 punkty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa C

18.00. Kolumbia - Wybrzeże Kości Słoniowej 3-1

Kolumbia i WKS maja silne zespoly ale lepiej zaprezentuja sie podopieczni Pekermana, choc pilkarze z Czarnego Ladu sprawia im wiele klopotow

0.00. Japonia - Grecja 2-0

Grecja totalnie zawiodla w pierwszym meczu - to druzyna leciwa i bez gwiazd, dlatego Kagawa i Honda powinni wystarczyć na pokonanie Grekow.

Grupa D

21.00. Urugwaj - Anglia 2-3

Mecz o wszystko dla tych druzyn, Urugwaj zagral bardzo slabo z Kostaryka a Anglia, mimo porazki, zaprezentowala sie calkiem przyzwoicie. Sadze, ze mecz bedzie wyrownany i Urugwaj bedzie wlaczyl do konca to minimalnie lepsi okaza sie Wyspiarze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumbia - WKS 3:1

Kolumbia ma fajny skład, nieźle zagrała z Grekami, a w otwartym meczu, gdzie przeciwnik nie stawia autobusu powinno być jeszcze lepiej.

Urugwaj - Anglia 1:2

Gospodarze zawiedli w meczu z Kostaryką i nie wiem czy nie podzielą losów Hiszpanii. Goście wręcz przeciwnie, zagrali nieźle z Włochami i dzisiaj powinni wygrać.

Japonia - Grecja 2:0

Gospodarze liczą jeszcze na awans i muszą wygrać. Łatwo nie będzie, ale w końcu uda się przełamać obronę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumbia - WKS 2:1

Kolumbia ma ogromny potencjał, co pokazała w meczu z Grecją, zaś WKS w meczu z Japonią nie pokazało się zbyt dobrej strony. Dopiero po wejściu Drogby wpadły bramki, bez niego szło im o wiele gorzej.

Japonia - Grecja 1:1

Grecja traci mało bramek, ale też niewiele strzela. Japonia zagrała całkiem niezły mecz z WKS, choć pod koniec stracili kontrolę nad meczem i przegrali. Grecy mieli swoje okazje, ale byli bardzo nieskuteczni. Dlatego będzie remis, bo ekipy prezentują podobny poziom.

Urugwaj - Anglia 1:2

Urugwaj pokazał się z bardzo złej strony w meczu z Kostaryką. Mieli problemy z tworzeniem sytuacji podbramkowych, a w drugiej połowie zostali praktycznie zdominowani przez Kostarykę. Anglia zagrała dobry mecz z Włochami, choć przegrała, ale pokazała że potrafii tworzyć ciekawe akcje i strzelać bramki. Jest w lepszej formie od zespołu z Ameryki pld. i jest faworytem w tym meczu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa C

Kolumbia - Wybrzeże Kości Słoniowej 2:2

Obie reprezentacje lubią grać ofensywnie a co za tym idzie padnie dużo bramek. Remis IMO wydaje się być najwłaściwszym wynikiem spotkania tych drużyn. Obie będą walczyć o zwycięstwo i pewny awans z grupy.

Japonia - Grecja 2:1

Wynik meczu będzie oscylował blisko remisu. Obie reprezentacje aby marzyć o awansie muszą wygrać spotkanie w tym meczu. Japończycy w meczu z Iworyjczykami w pierwszej połowie zaprezentowali się naprawdę nieźle choć w drugiej części meczu zostali zdominowani przez rywala. Grecy wysoko przegrali z Kolumbią, ale w niektórych momentach po prostu zabrakło im szczęścia.

Grupa D

Urugwaj - Anglia 1:1

To mecz o być albo nie być dla Urugwaju. Po sensacyjnej porażce 1:3 z Kostaryką,Urugwaj musi zwyciężyć w meczu z Anglikami i Włochami, a raczej temu nie podoła. Podstawowi zawodnicy zagrali bardzo słabo, a Luis Suarez nie będzie zapewne w pełni przygotowany na to spotkanie. Anglia zagrała dobre spotkanie z Włochami mimo, że była gorsza o jedną bramkę i pokaże lepszą grę piłką od Urugwaju, ale skończy się na remisie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...