Skocz do zawartości

Polecane posty

5 Kolejka

17 czerwca - wtorek

Grupa H

18.00. Belgia - Algieria 3:0

Belgowie uważani są za drużynę która powinna zamieszać w mistrzostwach. W takim przypadku mecz z kopciuszkiem grupy powinni wysoko wygrać.

0.00. Rosja - Korea Południowa 2:1

Ciekawy pojedynek, Korea gra bardzo nieprzewidywalnie, ale wszystkie argumenty przemawiają za Rosjanami, miejsce w rankingu, i lepszy skład.

Grupa A

21.00. Brazylia - Meksyk 2:1

Brazylia nie zachwyciła w pierwszym meczu, Meksyk to bardzo dobra drużyna co już pokazała w pierwszym meczu. Stawiam na minimalne zwycięstwo gospodarzy, którym znowu ściany pomogą w odniesieniu zwycięstwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 405
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Belgia - Algieria 2:0

Belgia jest czarnym koniem tych mistrzostw, który może dojść nawet do strefy medalowej. Jest to zespół zgrany i o ogromnym potencjale. Algieria, choć wygrała 4 ostatnie mecze, nie ma większych szans w starciu z Belgią.

Brazylia - Meksyk 3:1

Brazylia, która gra u siebie, z meczu na mecz będzie co raz bardziej się rozpędzać. Meksyk w meczu z Kamerunem pokazał się z dobrej strony prezentując ciekawy futbol, ale to za mało na Brazylię.

Rosja - Korea 3:0

Rosja ma wysoką formę oraz bardzo dobry i solidny zespół pełen gwiazd. Korea prezentuje się mizernie, a w meczach towarzyskich spisywała się wręcz fatalnie. Rosja nie powinna mieć problemów ze zdobyciem 3 punktów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belgia - Algieria 2:0

Belgowie mają być czarnym koniem turnieju, osobiście w to nie wierzę, ale sądzę, że taki mecz to będzie dla nich bułka z masłem. Poza tym mają w składzie kilku piłkarzy, którzy w swoich klubach ostatnimi czasy grają na bardzo wysokim poziomie.

Rosja - Korea Południowa 2:0

Rosjanie grają bardzo twardą piłkę. Wydaje mi się, że zawodnicy z Korei poprzez dużą przepaść w warunkach fizycznych nie będą w stanie sprostać rywalom. No i liga rosyjska jest mocniejsza od koreańskiej, to też ma znaczenie.

Brazylia - Meksyk 1:2

Meksyk to moja ulubiona drużyna, wszystko przemawia za gospodarzami, ale mimo wszystko wierzę w sukces swoich ulubieńców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belgia - Algieria 2:0 Drużyna belgijska ma zaskakiwać, więc czekam na to zaskoczenie z niecierpliwością.

Brazylia - Meksyk 3:1 Starcie dwóch zwycięzców na pewno będzie ciekawe, ale Meksyk więcej jak jednej bramki nie wyciśnie (tak. Właśnie tak.).

Rosja - Korea Południowa 2:0 ciężko cokolwiek o tym starciu powiedzieć. Dwie raczej średnie drużyny, ale chyba Korea jest jednak średniejsza ;-P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belgia 2:0 Algieria - Algieria to dla mnie wielka niewiadoma, jednak już dawno minęły czasy, kiedy ta drużyna grała bardzo efektownie. Ostatnie ich udziały w mundialu można pominąć milczeniem, bo szalu nie robili. Belgowie są faworytem grupy i mają zespół złożony z wielu wybitnych piłkarzy. Nie powinni mieć problemów.

Rosja 2:1 Korea Południowa - Postawię na drużynę z Europy. Wydaje mi się, że to może być bardzo zacięty mecz. Koreańczycy prezentują pewną jakość, ale bez pomocy sędziów na Mistrzostwach nie wiedzie im się tak dobrze. Rosjanie są piłkarsko trochę lepsi i to ich stawiam jako minimalnego faworyta w tym meczu.

Brazylia 3:1 Meksyk - Wydaje mi się, że Meksyk mógłby sprawić jakąś niespodziankę, ale coś czuję w kościach, że sędziowanie będzie bardzo sprzyjało Brazylii, przynajmniej w grupie. Gospodarze wygrają, a ja mam tylko nadzieję, że będzie to zwycięstwo odniesione w sposób wyłącznie sportowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belgia - Algieria 3-1

Belgia jest jedną z tych ekip, na których świetną grę czekam w tym turnieju. Skład mają naprawdę ciekawy i bardzo mocny. Algieria nie ma takich asów, ale na jakieś honorowe trafienie na pewno może liczyć.

Rosja - Korea Południowa 2-1

Rosjanie będą dużymi faworytami tego pojedynku, ale ja jednak liczę na dobrą postawę piłkarzy koreańskich. Pamiętam dobrze jak zachwycałem się ich występami w 2002 roku.

Brazylia - Meksyk 1-1

Meksyk bardzo mi się podobał w starciu z silnym Kamerunem i tylko katastrofalne błędy sędziego nie pozwoliły im wygrać kilku bramkową różnicą. Bardzo chciałbym obejrzeć ich drugie zwycięstwo na turnieju, jednak Brazylia łatwo nie odpuści. Remis będzie chyba najsprawiedliwszym rezultatem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belgia - Algieria 4:1

Będzie dużo bramek. Gospodarze są zdecydowanym faworytem i z przytupem rozpoczną ten turniej.

Rosja - Korea Płd. 2:1

Minimalnie, ale wygrają Rosjanie. Mają lepszy skład i doświadczonego trenera.

Brazylia - Meksyk 2:2

Wyrównany i zacięty mecz. Obydwie ekipy nie będą kalkulować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belgia - Algieria

3:0

Belgia to kolejny czarny koń tych mistrzostw. Z drugiej strony Algieria, która jest dla mnie kompletnie niewiadomą. Dlaczego tak wysoko typuję wynik? Kompletny strzał i pobożne życzenie, żeby to spotkanie fajnie się oglądało. :)

Rosja - Korea Południowa

1:1

Myślę, że Rosja jest silniejszą drużyną, ale Korea też ma coś do pokazania, więc bezpiecznie zakładam, że będzie remis.

Brazylia - Meksyk

3:1

To może być wyrównany mecz albo Brazylia będzie dominowała. Postanowiłem wybrać tę drugą opcję w nadziei na dobre widowisko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa H

Belgia - Algieria 3:0

Belgia jest zdecydowanym faworytem tego meczu i nie bez powodu wymieniana jest w gronie kandydatów do zdobycia wysokiego miejsca na tych mistrzostwach. Algieria nie będzie miała żadnych szans i zasłużenie przegra to spotkanie.

Rosja - Korea Południowa 2:1

Trudno wskazać zwycięzcę w tym meczu, ale moim skromnym zdaniem Rosja ma potencjał i powinna wygrać to spotkanie. Nie oznacza to, że zespół z Korei nic nie pokaże. Mecz będzie pewnie wyrównany, ale to Rosjanom dopisze szczęście (a może sędziasmile_prosty2.gif ).

Grupa A

Brazylia - Meksyk 2:0

Obie reprezentacje wygrały swoje pierwsze mecze grupowe i zapewne powalczą o zdobycie pierwszego miejsca. Brazylia wydaje mi się być faworytem tego meczu z uwagi na przychylność trybun, a także na duet Neymar & Oscar ktory napędzał ataki Brazylii w meczu z Chorwacją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh nie bylo mnie w domu dopiero teraz moge zatypowac :/

0.00. Rosja - Korea Południowa 4-0

Latwe zwyciestwo rosyjskiej druzyny, ma wiecej gwiazd i choc EURO 2012 im nie wyszlo to z Korea dadza rade, choc na pewno nie poworza fantastycznego wyniku z EURO 2008

Grupa A

21.00. Brazylia - Meksyk 2-2

Postawie na niespodzianke, bo i takie czasem sie zdarzaja! Meksyk gral niezle w pierwszym meczu, a Brazylia nie zasluzyla na zwyciestwo z Chorwatami. Czy zagra lepiej z Meksykiem? Moge sie mylic, ale nie sadze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Australia - Holandia 0:3

Australia w meczu z Chile pokazała, że należy uważać na gen zespół, ale to Holandia jest zdecydowanym faworytem. Holendrzy prezentują futbol totalny, a ich gwiazdy są w dobrej formie, a dodatkową motywacją jest chęć zaklepania 1. miejsca w grupie.

Hiszpania - Chile 2:3

Hiszpania gra mecz o wszystko, co dodatkowo zmotywuje graczy z półwyspu iberyjskiego. W pierwszym meczu pokazali jednak, że wystatczy mocniejszy pressing, by zespół zaczął się gubić i popełniać błędy. Zespół Chile będzie chciał to wykorzystać i wygrać mecz, co da im awans do kolejnej rundy.

Kamerun - Chorwacja 0:2

O grze Kamerunu na tych mistrzostwach nie można powiedzieć nic dobrego. W meczu z Meksykiem praktycznie nie istnieli i tylko dzięki sędziemu rozmiar porażki był mniejszy. Chorwacja w meczu z Brazylią pokazała ogromny potencjał. Jest to ich mecz o wszystko, więc od razu rzucą się do ataku i zdominują Kamerun.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.00. Australia - Holandia 0:2

Holandia pokazała siłę w meczu z Hiszpanią i w meczu z przeciętną Australią powinni przypieczętować awans. Robben i Van Persie są w doskonałej formie. O Australii wiele dobrego nie można powiedzieć

21.00. Hiszpania - Chile 2:1

Mecz o wszystko dla Hiszpanii. Del Bosque musi wstrząsnąć zespołem, bo Hiszpania jest w nieciekawym położeniu. Jestem ciekaw jak zaprezentuje się Casillas. Chile pokazało się z dobrej strony, ale Hiszpanie powinni okazać się minimalnie lepszy

Grupa A

0.00. Kamerun - Chorwacja 1:2

Szkoda mi było Chorwacji po pierwszym meczu. Teraz wraca ich najlepszy napastnik. Kamerun zawiódł mnie na całej linii. Dodatkowo nie zagra Eto, więc liczę że Chorwacja zgarnie 3 punkty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 Kolejka

18 czerwca - środa

Grupa B

18.00. Australia - Holandia 0:4

A co mi tam postawie na pogrom Australii. Holandia to potęga w porównaniu z Australią, choć nie wolno nikogo lekceważyć, to nie wyobrażam sobie innego wyniku niż wysokie zwycięstwo Holandii.

21.00. Hiszpania - Chile 1:0

Ciężki mecz przed Hiszpanią która stoi pod ścianą. Ten mecz muszą wygrać choć to nie będzie łatwe. Chile jest mocną i nieobliczalną drużyną. Po morderczym boju postawie na minimalne zwycięstwo Hiszpanii.

Grupa A

0.00. Kamerun - Chorwacja 1:2

Obie jedenastki mają nóż na gardle, ale to Chorwaci są zdecydowanie faworytem tego meczu. Stawiam na minimalne ich zwycięstwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 Kolejka

18 czerwca - środa

Grupa B

18.00. Australia - Holandia 0-3

Holandia powinna utrzymac dobra forme i pokonac Australie, choc ci w pierwszym meczu zagrali, jak dla mnie, zaskakujaco dobrze i postawili twrade warunki Chile. Ale na Holandie moim zdaniem to za malo.

21.00. Hiszpania - Chile 2-2

Typuje remis, w pierwszym meczu Chile podobalo mi sie, a moim zdaniem Hiszpania to wypalona druzyna - pilkarze stanowiacy jej trzon przez te wszystkie lata sa po prostu slabsi. Xavi, Iniesta, Torres, Villa to nie to samo co podczas turniejow w 2012 czy w 2010 roku.

Grupa A

0.00. Kamerun - Chorwacja 0-2

Chorwaci powinni w pierwszym meczu uzyskac remis z Brrazylia, ale przeszkodzil im w tym sedzia. Z kolei Kamerun zagral baaardzo przecietnie z Meksykiem i choc przy glupocie mogl tamten mecz nawet zremisowac, to Chorwacja ma duzo lepszy sklad i to oni zgarna 3 punkty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Australia 0-4 Holandia

Myślę, że Holendrzy nie bedą mieli tu większych problemów i łatwo odprawią rywala.

Hiszpania 2-0 Chile

Choć chciałbym, żeby było inaczej, wydaje mi się, że Hiszpanie się wybronią i dzięki tej wygranej wyjdą ostatecznie z grupy.

Kamerun 0-3 Chorwacja

IMO Chorwacja powinna stłuc cieniutki Kamerun.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 Kolejka

18 czerwca - środa

Grupa B

18.00. Australia - Holandia 0 - 4

Australia jest bez wątpienia najsłabszą drużyną tej grupy, a Holandia może odnieść zwycięstwo w całym turnieju.

21.00. Hiszpania - Chile 3 - 1

Hiszpania wygra ten mecz, jednak Alexis i spółka mogą coś zdziałać.

Grupa A

0.00. Kamerun - Chorwacja 0 - 3

Kamerun jest Outsiderem tej grupy, jeśli nie tych mistrzostw. Chorwacja za to o mało co nie wygrała z Brazylią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18. czerwca, środa, godzina 18.00, grupa B: Australia 0:2 Holandia

Holandia strzeliła aż pięć goli Hiszpanii, ale to już się raczej nie powtórzy. Chłopaki van Gaala zdominują Australię i będą ciągle atakować, ale drużyna z Antypodów będzie grać dość defensywnie i nie dopuści do utraty tylu bramek, co Hiszpania. Stawiam na dwa trafienia dla "Oranje", ale za więcej się nie obrażę. wink_prosty.gif

18. czerwca, środa, godzina 21:00, grupa B: Hiszpania 1:1 Chile

Ciekawe jestem, czy del Bosque dokona wielu zmian w składzie. Może Koke, Villa czy Fabregas dostaną swoją szansę? Hiszpania nie straci już tak wielu goli, czterech czy trzech pewnie też nie, ale nie wiem, czy wygra. Chile to naprawdę solidna drużyna, grająca twardo, a jednocześnie potrafiąca strzelić gola dzięki bombie z dystansu Vidala czy dobrej akcji Alexisa. Remis, a potem "ustawka" w meczu Chilijczyków z Holandią i Hiszpania odpada w grupie - tak to się może, niestety dla "La Roja", zakończyć.

18. czerwca, środa, godzina 0:00, grupa A: Kamerun 0:2 Chorwacja

Kamerun zaprezentował się w pierwszej kolejce chyba najgorzej ze wszystkich ekip (nie licząc Hondurasu i Portugalii, które już w pierwszej połowie grały w dziesięciu). Nie wychodziło im nic, ani nie bronili, ani nie stwarzali zbyt wielu akcji. Nie wystąpi dziś Eto'o, ale sam nie wiem, czy to minus, bo gracz Chelsea lubi grać pod siebie, nie podawać, a potem fukać na kolegów. Chorwacja nie zagrała źle z Brazylią, ale niesłuszny karny ich podłamał. Ekipa Kovaca nie strzeli wielu goli, ale na wynik 2:0 ich stać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Australia - Holandia 0:4

Spodziewam się pogromu. Holendrzy są w gazie, w dodatku mają przeciwnika z ewidentnie niższej półki.

Hiszpania - Chile 1:2

Czasy tiki-taki to jak widać przeszłość. Liczę na zespół z Chile, mądrą grą w obronie i ładnymi kontrami mogą wygrać mecz.

Kamerun - Chorwacja 0:3

Bardzo liczę na Chorwatów. W pierwszym meczu mogli czuć się mocno sfrustrowani, teraz zapewne będą chcieli pokazać, że są drużyną, która może powalczyć o awans. Tym bardziej po remisie Brazylii z Meksykiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa B

18.00. Australia 0:3 Holandia

Holandia nie będzie się chciała zbytnio forsować, ale i tak wygra wysoko nad Australia

21.00. Hiszpania 2:1 Chile

Tutaj podobnie, Hiszpania będzie chciała odzyskać dobre imie i wygra z Chile po zaciętym i wyrównanym meczu

Grupa A

0.00. Kamerun 0:2 Chorwacja

Chorwacja będzie zmotywowana po przegranej z Brazylia i wygra nad Kamerunem który nie pokazał nic na tych mistrzostwach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 Kolejka

18 czerwca - środa

Grupa B

18.00. Australia 0-3 Holandia

Holandia powinna dość gładko wygrać, chyba, najłatwiejszy mecz w grupie. Po pogromie nad Hiszpanią w tej chwili można ją uważać za jednego z faworytów całego turnieju.

21.00. Hiszpania 2-1 Chile

To nie będzie łatwe spotkanie dla ME i MŚ, ale powinni wymęczyć to zwycięstwo, które ostatecznie może dać im szansę na wyjście z grupy.

Grupa A

0.00. Kamerun 0-2 Chorwacja

Chorwacja z Brazylią grała całkiem dobrze, więc z najsłabszą drużyną grupy powinna sobie poradzić z zawiązanymi oczami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...