Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Zgłoszenia do zabawy na PW.

Lista uczestników:

1. mateusz(stefan)

2. Elano

3. Daedroth

4. Massinio

5. grz

6. Ketro

7. luki970

8. Scorpix

9. R1P

10. Dawid2253

11. seba

12. krzys242

13. SilentBob

14. repta2

15. DoxtraduS

16. FaceDancer

17. futufutu

18. Quetz

19. Germanotta

Drużyny biorące udział:

typ.png

Zabawę prowadzi Daedroth.

Info: Wasze posty pojawią się po zakończeniu meczów.

Powodzenia smile_prosty.gif .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto terminarz wszystkich meczów grupowych. Godziny spotkań oczywiście podane w czasie polskim.

1 Kolejka

12 czerwca - czwartek

Grupa A

1.22.00. Sao Paulo. Brazylia - Chorwacja

13 czerwca - piątek

Grupa A

2.18.00. Natal. Meksyk - Kamerun

Grupa B

3.21.00. Salvador. Hiszpania - Holandia

4.0.00. Cuiaba. Chile - Australia

2 Kolejka

14 czerwca - sobota

Grupa C

5.18.00. Belo Horizonte. Kolumbia - Grecja

Grupa D

6.21.00. Fortalenza. Urugwaj - Kostaryka

7.0.00. Manaus. Anglia - Włochy

Grupa C

8.3.00. Recife. Wybrzeże Kości Słoniowej - Japonia

3 Kolejka

15 czerwca - niedziela

Grupa E

9.18.00. Brasilia. Szwajcaria - Ekwador

10.21.00. Porto Allegre. Francja - Honduras

Grupa F

11.0.00. Rio de Janeiro. Argentyna - Bośnia i Hercegowina

4 Kolejka

16 czerwca - poniedziałek

Grupa G

12.18.00. Salvador. Niemcy - Portugalia

Grupa F

13.21.00. Kurytyba. Iran - Nigeria

Grupa G

14.0.00. Natal. Ghana - USA

5 Kolejka

17 czerwca - wtorek

Grupa H

15.18.00. Belo Horizonte. Belgia - Algieria

Grupa A

16.21.00. Fortalenza. Brazylia - Meksyk

Grupa H

17.0.00. Cuiaba. Rosja - Korea Południowa

6 Kolejka

18 czerwca - środa

Grupa B

18.18.00. Porto Allegre. Australia - Holandia

19.21.00. Rio de Janeiro. Hiszpania - Chile

Grupa A

20.0.00. Manaus. Kamerun - Chorwacja

7 Kolejka

19 czerwca - czwartek

Grupa C

21.18.00. Brasilia. Kolumbia - Wybrzeże Kości Słoniowej

Grupa D

22.21.00. Sao Paulo. Urugwaj - Anglia

Grupa C

23.0.00. Natal. Japonia - Grecja

8 Kolejka

20 czerwca - piątek

Grupa D

24.18.00. Recife. Włochy ? Kostaryka

Grupa E

25.21.00. Salvador. Szwajcaria - Francja

26.0.00. Kurytyba. Honduras - Ekwador

9 Kolejka

21 czerwca - sobota

Grupa F

27.18.00. Belo Horizonte. Argentyna - Iran

Grupa G

28.21.00. Fortalenza. Niemcy - Ghana

Grupa F

29.0.00. Cuiaba. Nigeria - Bośnia i Hercegowina

10. Kolejka

22 czerwca - niedziela

Grupa H

30.18.00. Rio de Janeiro. Belgia - Rosja

31.21.00. Porto Alegre. Korea Południowa - Algieria

Grupa G

32.0.00. Manaus. USA - Portugalia

11. Kolejka

23 czerwca - poniedziałek

Grupa B

33.18.00. Kurytyba. Australia - Hiszpania

34.18.00. Sao Paulo. Holandia - Chile

Grupa A

35.22.00. Brasilia. Kamerun - Brazylia

36.22.00. Recife. Chorwacja - Meksyk

12 Kolejka

24 czerwca - wtorek

Grupa D

37.18.00. Natal. Włochy - Urugwaj

38.18.00. Belo Horizonte. Kostaryka - Anglia

Grupa C

39.22.00. Cuiaba. Japonia - Kolumbia

40.22.00. Fortalenza. Grecja - Wybrzeże Kości Słoniowej

13 Kolejka

25 czerwca - środa

Grupa F

41.18.00. Porto Alegre. Nigeria - Argentyna

42.18.00. Salvador. Iran - Bośnia i Hercegowina

Grupa E

43.22.00. Manaus. Honduras - Szwajcaria

44.22.00. Rio de Janeiro. Ekwador - Francja

14 Kolejka

26 czerwca - czwartek

Grupa G

45.18.00. Recife. USA - Niemcy

46.18.00. Brasilia. Portugalia - Ghana

Grupa H

47.22.00. Sao Paulo. Korea Południowa - Belgia

48.22.00. Kurytyba. Algieria - Rosja

Kazdy kto z jakichkolwiek powodów nie będzie mogł grać na bieżąco, może sobie teraz wytypować dowolną liczbę z 48 meczów grupowych "na zapas". Ja i tak wszystko będę widział i zliczał takie posty kolejnymi partiami, a ujawnię je gdy zakonczy sie ostatni mecz w danym poście. Jeszcze raz zapraszam wszystkich chętnych do udziału w tym Typerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Kolejka

12 czerwca - czwartek

Grupa A

1. 22.00. Sao Paulo. Brazylia - Chorwacja

13 czerwca - piątek

Grupa A

2. 18.00. Natal. Meksyk - Kamerun

Grupa B

3. 21.00. Salvador. Hiszpania - Holandia

4. 0.00. Cuiaba. Chile - Australia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazylia - Chorwacja 1-1

Dla mnie to sa faworyci do wyjscia, wiec mysle ze podziela sie punktami.

Meksyk - Kamerun 1-1

Moze to nic ale Meksyk przegral z Panama.I jakos nie wierze w ich dobra forme i wygrana.

Hiszpania - Holandia 1-0

Jako przyszly lider tej grupy mysle ze Hiszpania pokona nawet Holandie.

Chile - Australia 1-1

Australia podobala mi sie 4 lsta temu.Mysle ze stac ja by nie przegrac z miejscowa druzyna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazylia - Chorwacja 3-1

Gospodarze są w świetnej formie, grają u siebie, bedą chcieli efektownie zacząć turniej.

Meksyk - Kamerun 2-1

Jeśli Meksyk myśli o awansie z grupy, to po prostu MUSI wygrać to spotkanie. Inaczej mogą się pakować.

Hiszpania - Holandia 1-1

Kruk krukowi oka nie wykole. Faworyci tej grupy zagrają na remis by się nie przemęczać.

Chile - Australia 1-0

Chile gra u siebie, Australię może załatwić szok klimatyczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Kolejka

12 czerwca - czwartek

Grupa A

1. 22.00. Sao Paulo. Brazylia - Chorwacja 2-1

Drużyna Brazylii jest w formie. Ponadto Brazylijczycy są bardzo zmotywowani do zwycięstwa Pucharu świata. Będzie pomagał im także 12 zawodnik, kibice.

13 czerwca - piątek

Grupa A

2. 18.00. Natal. Meksyk - Kamerun 1 - 3

W rundzie finałowej eliminacji Meksyk zajął jedynie 4 miejsce. Kamerun jest najlepszą drużyną Afryki.

Grupa B

3. 21.00. Salvador. Hiszpania - Holandia 3 - 0

Czyżby rewanż za mecz finałowy 4 lata temu? Niestety nie. Euro 2012 udowodniło, że Hiszpani poziom się utrzymał a Holandii nie.

4. 0.00. Cuiaba. Chile - Australia 1 - 0

Chile miało bardzo mocną grupę w eliminacjach i przeszło do finałów. Australia także przeszła, i to z 1 miejsca. Chile jest to jednak mocniejsza drużyna i grała z mocniejszyni drużynami w eliminacjach

To moje typy!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazylia - Chorwacja

2:0

Obstawiam bezpiecznie, bo kompletnie nie orientuję się w jakiej formie są Chorwaci. A Brazylia, wiadomo, faworyt mistrzostw. Do tego gospodarz. I do tego pokazali wielki pazur rok temu w czasie Pucharu Konfederacji. Skład mają praktycznie taki sam jak wtedy, więc zwycięstwo powinno im łatwo przyjść z niewiadomą dla mnie Chorwacją.

Meksyk - Kamerun

1:1

Podejrzewam, że obie reprezentacje będą grały asekuracyjnie, przecież to są spotkania grupowe, do tego pierwsze, wszystko może się zdarzyć.

Hiszpania - Holandia

1:0

Chciałbym, żeby wygrała Holandia, zrobiła niespodziankę, ale skoro muszę obstawiać, to bezpieczniej założyć zwycięstwo aktualnych mistrzów świata. Niskie, bo jak już napisałem, to są pierwsze spotkania, do tego grupowe. Szkoda tylko, że ten mecz mamy na początku spotkań grupowych. Myślę, że lepiej by wyglądało, gdyby był to trzeci mecz obu reprezentacji i obie walczyłyby o jak najlepsze miejsce w grupie.

Chile - Australia

0:0

Forma obu reprezentacji jest dla mnie znowu - niewiadomą - więc obstawiam bezbramkowy remis. Ale będę zadowolony, jeśli padną jakieś gole w tym meczu. Po prostu skoro muszę obstawiać, to moim zdaniem będzie 0:0.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazylia 2:0 Chorwacja

Gospodarze są dla mnie głównym faworytem turnieju i powinni solidnie zacząć.

Meksyk 1:0 Kamerun

Kameruńczycy bardziej niż mundialem interesowali się kasą, jaką za niego dostaną. Myślę, że niezbyt poważne podejście do imprezy szybko się na nich odbije.

Hiszpania 1:0 Holandia

Hit na start grupy B. Holendrzy beznadziejnie zaprezentowali się na Euro 2012 i tu liczę również na ich słaby początek.

Chile 0:0 Australia

Dla mnie wróżenie z fusów. Pamiętam, że Australia potrafiła już się nieźle na mundialach prezentować i tu liczę na remis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazylia - Chorwacja 2-0

Brazylia musi ten mecz wygrać. Bedzie to początek MŚ i nic nie wskazuje żeby Chorwacja zdobyła punkty

Meksyk - Kamerun 2-1

Kamerun nie jest tak silną drużyną jak na poprzednich mistrzostwach. Meksyk to też jest wielka niewiadoma

Hiszpania - Holandia 1-1

Hiszpania jak zawsze jest typowana jako kandydat na zdobycie mistrzostwa. Holandia jest bardzo mocna i jest szansa na remis

Chile - Australia 1-0

Mecz zespołów które raczej nie mają szans na wyjście z grupy. Chile jest jednak wyżej w tabeli FIFA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Kolejka

Brazylia 3:0 Chorwacja

Brazylia od samego początku będzie się chciała pokazać jak najlepiej grając u siebie, a w Chorwacji nie będzie grać jedna z najwiekszych gwiazd wiec nie przewiduję innej opcji jak wygrana gospodarzy

Meksyk 1:1 Kamerun

Starcie w miare równych zespołów. Każdy z nich ma swoje gwiazdy lecz brak zawodnika mogącego zmienić obraz gry. Obstawiam remis

Hiszpania 0:1 Holandia

Holandia bo nieudanym euro 2012 będzie chciała pokazać na co ich stać i myślę, że pokona skromnie Hiszpanię

Chile 3:0 Australia

Pewna wygrana Chile które posiada w zespole kilku bardzo dobrych piłkarzy nad niczym nie wyróżniającą się Australią

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GA:

Brazylia 2 - 1 Chorwacja Gospodarze będą chcieli godnie zaprezentować się w meczu otwarcia. Przypuszczam, że postawią na mocny, ofensywny football - i przypłacą to jedną bramką, ale wygrają mecz.

Meksyk 2 - 1 Kamerun Rozum mi mówi, że wynik będzie odwrotny, jednak sercem zawsze będę za Meksykiem. To Kamerun wydaje mi się drużyną mocniejszą, jednak liczę na dobrą grę zespołową drużyny z Meksyku.

GB:

Hiszpania 3 - 0 Holandia Holendrzy to nie ta sama drużyna co kilka lat temu. Wydaje mi się, że ich najsłabszym punktem jest niedoświadczona obrona. A Hiszpanie to klasa sama w sobie. Także obstawiam łatwe zwycięstwo i grę do jednej bramki.

Chile 3 - 0 Australia Chile moim zdaniem może okazać się czarnym koniem rozgrywek. Mają ambitną kadrę, są doświadczoną drużyną. Australia raczej nie poradzi sobie z presją dużej imprezy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12. czerwca, czwartek, godzina 22:00, grupa A: Brazylia 2:2 Chorwacja

Nie jestem fanem tej Brazylii. Nie ma tu kogoś pokroju Ronaldo, Ronaldinho, Kaki w formie sprzed kilku lat. Chorwacja wygląda na mocną, świetny sezon mają za sobą Mandżukić, Modrić i Rakitić. Pomoc chorwacka wygląda lepiej od brazylijskiej. Gorzej jest w przypadku obrony. Dla mnie są to dwie równorzędne reprezentacje, zatem typuję remis.

13. czerwca, piątek, godzina 18.00, grupa A: Meksyk 2:1 Kamerun

Meksyk przez wiele lat dochodził do 1/8 finału, ale tym razem może się to zmienić. "El Tri" znajdują się w fazie przebudowy i trafili do trudnej grupy. Na początek zmierzą się z teoretycznie najsłabszym Kamerunem, dla którego bardzo ważne były przed mundialem pieniądze. Lubię Meksykanów i liczę na ich zwycięstwo.

13. czerwca, piątek, godzina 21.00, grupa B: Hiszpania 2:2 Holandia

Bardzo nie lubię Hiszpanii, a uwielbiam Holandię. Nie będę jednak podążał drogą sympatii przy obstawianiu. Drużyna del Bosque nie wygra już zapewne kolejnego wielkiego turnieju, ale nadal jest bardzo silna. "Pomarańczowi" mają sporo opcji w ataku, ale gorzej jest z obroną, która jest niedoświadczona. Remis, tak to się powinno zakończyć.

13. czerwca, piątek, godzina 0:00, grupa B: Chile 2:0 Australia

Chile może pozytywnie zaskoczyć. Mają VIdala, Alexisa Sancheza, bardzo solidnego Bravo w bramce i kilku innych ciekawych piłkarzy. Szkoda, że trafili do tak silnej grupy, aczkolwiek nie zdziwi mnie, jeśli z niej wyjdą, wykorzystując słabsze chwile któregoś z faworytów. Australia wygląda niestety miernie. Kariery pokończyli dawni liderzy, Tim Cahill jest już mocno wiekowy, a kapitan kadry, Mile Jedinak, to jeden z niewielu piłkarzy, który gra w porządnym europejskim klubie. Wygra ekipa Jorge Sampaoliego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazylia - Chorwacja 2:1

Nie będzie to łatwy mecz dla Canarinhos. Muszą jednak wygrać i wygrają, bo przecież nie ma opcji, żeby wyłożyli się już w pierwszym meczu.

Meksyk - Kamerun 2:0

Gospodarze mogą być pozytywnym zaskoczeniem tej imprezy. Goście ostatnio skupiali się głównie na aspektach pozaboiskowych, poza tym podobno w ekipie są podziały, więc raczej wielkiego sukcesu nie osiągną.

Hiszpania - Holandia 1:1

Obydwie drużyny nie zachwycą i ujrzymy raczej słabe starcie. Żadna drużyna nie będzie chciała przegrać, bo to może oznaczać grę z Brazylią w następnej rundzie.

Chile - Australia 3:1

Gospodarze są faworytami. Goście mają słabą ekipą (to nie ta co kilka lat temu) i raczej będą tłem w tej grupie. A Chile? Ma okazję sprawić niespodziankę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazylia - Chorwacja 3:0

Brazylia posiada atut własnego boiska, do tego wygrywa wszystkie mecze towarzyskie, w tym z Portugalią, Chile czy Serbią. Chorwacja z kolei nie prezentuje tego poziomu co na początku eliminacji, a w ostatnich meczach grali nieciekawie, notując problematyczną wygraną z Lichtensteinem 3:2 grając najmocniejszym składem.

Meksyk - Kamerun 1:1

Meksyk, choć prezentował się dobrze ostatnimi czasy, to przed mistrzostwami poniósł dwie porażki z mocnymi zespołami, co świadczy o tym, że ma problemy w graniu z bardziej wymagającymi rywaLem. Choć Kamerun nie jest zespołu pokroju Portugalii, to ma potencjał remisując z reprezentacją Niemiec 2:2. Żaden zespół nie ma zdecydowanej przewagi nad drugim, dlatego skończy się remisem.

Hiszpania - Holandia 1:0

Hiszpania reprezentuje wysoką formę, choć potrafii im się zdarzyć wpadka w postacii porażki z RPA. Reprezentacja Holandii z kolei, choć przeszła przez eliminacje, jak przez masło, to w meczach towarzyskich nie potrafii wygrać z zespołami z czołówki rankingu FIFA remisując z Kolumbią lub przegrywając z Francją. Hiszpania prezentuje się lepiej, ale strzela mało bramek w meczach z mocniejszymi rywalami.

Chile - Australia 4:0

Chile awansując z 3 miejsca pokazało, że jest zespołem, z którym należy się liczyć. Prezentuje dość równą formę, a Vargas ma szansę stać się jedną z gwiazd mistrzostw. Australia jest najsłabszym zespołem w grupie, a do tego nie prezentuje dobrej formy, dlatego Chile nie ma większych problemów z wygraniem spotkania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 czerwca - czwartek

Grupa A

1. 22.00. Sao Paulo. Brazylia 2-1 Chorwacja

To wcale nie musi być łatwa przeprawa dla gospodarzy tego turnieju. Choć Chorwaci miewają swoje problemy, to jednak w kluczowych momentach mogą spróbować się postawić nawet najlepszym.

13 czerwca - piątek

Grupa A

2. 18.00. Natal. Meksyk 2-1 Kamerun

Meksyk dalej jedną jedną z najlepszych reprezentacji tej drugiej ligi, a więc narodów będących za największymi. Stać go na niespodzianki. Podobnie zresztą sprawa wygląda z Kamerunem, ale to Meksyk jest odrobinę mocniejszy.

Grupa B

3. 21.00. Salvador. Hiszpania 2-1 Holandia

Hiszpania tego turnieju nie wygra, ale wciąż jest jednym z faworytów. Holandia dla mnie nie jest już tak mocną drużyną jak w RPA, więc walka będzie wyrównana, ale z lekkim wskazaniem na La Roja.

4. 0.00. Cuiaba. Chile 2-1 Australia

Reprezentacje Am. Płd. grają ten turniej właściwie u siebie, więc będę to wykorzystywać w każdym spotkaniu z rywalem pochodzącym z daleka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazylia - Chorwacja 3:1 Pewno zwycięstwo gospodarzy, którzy przejadą się na Chorwacji osłabionej brakiem Mandzukicia.

Meksyk - Kamerun 1:2 Oba średnie zespoły, ale stawiam na Kamerun, który zyskał moją większą sympatię.

Hiszpania - Holandia 2:Faworytem na pewno będą piłkarze z półwyspu Iberyjskiego, w końcu najcenniejsze trofea klubowe zdobyły właśnie kluby z tego kraju.

Chile - Australia 1:0 Szczerze mówiąc nie wiem czego się spodziewać, więc stawiam na Chile.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa A

Brazylia - Chorwacja 2-1

Pewzne zwycięstwo Brazylijczyków, którzy dla mnie są jednym z głownych pretendentów do tytułu. Solidnie prezentuja się z przodu, bardzo dobrze z tyłu - to powinno wystarczyć na Chorwatów, choć ci przestraszą gospodarzy

Meksyk - Kamerun 2-2

To są drużyny na podobnym poziomie więc przewiduje remis. Meksyk dostał się do MŚ dopiero po barażach, po słabej grze w eliminacjach z kolei Kamreun jest szargany dziwnymi protestami zawodników z powodu finansów. Żadna z tych drużyn nie wyjdzie z grupy.

Grupa B

Hiszpania - Holandia 1-2

Hiszpania to już wypalony zespół ze starzejącymi się zawodnikami. Iniesta, Xavi, Torres czy Villa to już nie to samo co kiedyś, więc Holandia z piekielnie mocnym atakiem (RvP strzelił 14 goli w 16 meczach u van Gaala!) jest w stanie pokonać obrońców tytułu. Kłopotem może być młoda i niedoświadczona obrona Holandii.

Chile - Australia 3-0

Chila ma mocny skład, przez niektórych jest typowane jak czarny koń MŚ. Vidal czy Sanchez powinni wystarczyć na słabą kadre Australii, gdzie zawodnicy są albo kiepscy albo już za starzy. Bezproblemowe 3-0 dla Chile.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12.06

Brazylia - Chorwacja 1-1

Pewnie jest to zły pomysł zacząć od typowania niespodzianki :P ale co tam, Chorwacja ma bardzo ciekawy zespół z mocnym środkiem pola i myślę, że postawią się Brazylii.

13.06

Meksyk - Kamerun 2-1

Jakoś nie mam przekonania do drużyn z Afryki dlatego stawiam na Meksyk z Velą jako dowódcą ;)

Hiszpania - Holandia 1-0

Coś czuję, że Hiszpania znowu będzie grała diablo nudny ale skuteczny futbol.

Chile - Australia 3-0

Chile pamiętam z poprzednich MŚ gdzie grali fajną piłkę i myślę, że Australię odprawią z kwitkiem bez większych problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc czas rozpocząć piłkarskie święto, i typer, o to lecą pierwsze moje typy.smile_prosty2.gif

1 Kolejka

12 czerwca - czwartek

Grupa A

1.22.00. Sao Paulo. Brazylia - Chorwacja 2:0

Mecz bardzo ciekawy ale to Brazylia jest dużo lepszą drużyną, a jako gospodarz to wypada zwycięstwem rozpocząć turniej.

13 czerwca - piątek

Grupa A

2.18.00. Natal. Meksyk - Kamerun 1:1

Postawie remis. Obie ekipy są bardzo wyrównane i ciężko wskazać faworyta,. Remis jest możliwy.

Grupa B

3.21.00. Salvador. Hiszpania - Holandia 2:1

Już na początku Hit. Obie drużyny są bardzo silne i z pewnością wyjdą z grupy. W tym spotkaniu stawiam na Hiszpanów którzy maja trochę lepszy skład, i chcą obronić tytuł.

4.0.00. Cuiaba. Chile - Australia 2:0

Australia to kopciuszek tej grupy. Chile powinno spokojnie zwycięstwem rozpocząć turniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Kolejka

12 czerwca - czwartek

Grupa A

Brazylia - Chorwacja 3:1 Moim zdaniem Brazylia wygra ten mecz nawet jeśli na ławce nie będzie Scolariego. Całe trybuny będą wspierać drużynę gospodarzy, a sami piłkarze na pewno będą chcieli zacząć Mundial jak najlepiej. Chorwaci na pewno coś pokarzą w tym meczu, ale strzelą tylko jedną bramkę IMO.

13 czerwca - piątek

Grupa A

Meksyk - Kamerun 0:0 Obie drużyny są moim zdaniem na podobnym poziomie piłkarskim i skończy się na bezbramkowym remisie.

Grupa B

Hiszpania - Holandia 2:2 W meczu obecnego mistrza świata z wicemistrzem oczekuję ciekawego widowiska. Każda z reprezentacji trafiając na drugiego faworyta grupy oprócz niej samej będzie chciała pokazać która z nich jest lepsza. Holendrzy pierwsi zaczną grać bardziej ofensywnie i strzelą bramkę.Niemrawa Hiszpania się przebudzi po drugiej połowie i odpowie dwiema bramkami, ale Pomarańczowi zdołają wyrównać.

Chile - Australia 2:0 Gdzieś przeczytałem, że Chile może być czarnym koniem turnieju wg Stefana Majewskiego. Australia jakoś nie ma szans zaistnieć na tych mistrzostwach i pewnie przegra wszystkie mecze grupowe zaczynając od porażki z Chile.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazylia 3:1 Chorwacja - Nie jestem jakimś specjalnym piewcą reprezentacji Brazylii. Zaprezentowali się bardzo dobrze podczas Pucharu Konfederacji, ale MŚ, to zupełnie inna bajka. Jednak drużyna Chorwacji zupełnie do mnie nie przemawia. Chorwaci nigdy jeszcze Brazylijczyków nie ograli i po dzisiejszym meczu nie powinno to się zmienić.

Meksyk 1:1 Kamerun - Korci mnie, żeby postawić n Meksyk w związku z komplikacjami jakie były ostatnio w reprezentacji Kamerunu. Obie drużyny muszą wygrać, bo jednak faworytami grupy są Chorwaci i Brazylijczycy. Wszyscy będą bardzo chcieli, ale jak to bywa w takich meczach stawka może poplątać nogi. Stawiam na remis.

Hiszpania 2:0 Holandia - Hiszpanie może nie wygrają tytułu, ale to już nie jest ta sama Holandia, co 4 lata temu. Jakoś nie przemawia do mnie zespół van Gaala. Holendrzy zawsze łatwo przechodzą eliminacje, a w dużych turniejach bywa różnie. Trzeba zmazać plamę po wtopie z Euro, ale wątpię, żeby starczyło pary na Hiszpanów.

Chile 3:2 Australia - Lekkim faworytem wydają się być Chilijczycy. Drużyna od czasu objęcia kadry przez Bielsę notuje postępy. Australijczycy na pewno postawią twardy opór i liczę na to, że będziemy świadkiem niezłego widowiska z dużą ilością bramek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 22.00. Sao Paulo. Brazylia - Chorwacja 1-1

Brazylia wydaje się być absolutnym faworytem tego starcia, ja jednak liczę na Mario M. i jego kompanów. Zwycięstwo Chorwacji chyba nie wchodzi w grę, jednak remis jest w zasięgu.

2. 18.00. Natal. Meksyk - Kamerun 2-1

?Kamerun powoli się sypie; doświadczeni gracze przechodzą na emerytury, a młodych wilków jakoś nie widać. Meksyk jest bardzo solidną ekipą i powinien zdobyć w tym spotkaniu komplet punktów.

3. 21.00. Salvador. Hiszpania - Holandia 2-0

Hiszpanie od początku mistrzostw narzucą swoje tempo gry i tylko kilka ekip może się zbliżyć do ich poziomu. Holandia jednak nie zalicza się do tych drużyn.

4. 0.00. Cuiaba. Chile - Australia 0-1

Bardzo liczę na dobry występ Australii w tych mistrzostwach. Większość nie daje tej ekipie żadnych szans nawet na jeden remis, ja jednak mocno w nich wierzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...