Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Grupa C

22.00. Japonia - Kolumbia 0-2

Kolumbia ma mocny sklad, sa w stanie dojsc na tych mistrzostwach daleko, z kolei Japonia troche mnie rozczarowala, watpie, by zatarli swoj niekorzystny obraz w ostatnim meczu.

22.00. Grecja - Wybrzeże Kości Słoniowej 1-3

Grecja na tych mistrzostwach dla mnie gra padake i zdziwilbym sie, gdyby to sie zmienilo w ostatnim meczu. Wybrzeze jest silne i dzisiaj przypieczetuja swoj awans

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe opisy.

Urugwaj wyglądał znacznie lepiej z Suarezem na pokładzie, a Włosi trochę jakby podmęczeni w swoim drugim meczu.

Anglicy będą chcieli trochę sobie osłodzić swój występ na Mistrzostwach. Trener da szansę rezerwowym i oni pokażą się z dobrej strony.

Japonia 0:1 Kolumbia - Japończycy pokazują, że azjatycka piłka jest bardzo słaba. Są hegemonem na swoim kontynencie, a nie potrafią ograć nawet Grecji grającej w dziesiątkę. Kolumbijczycy może szału nie zrobią, ale zgarną kolejne trzy oczka.

Grecja 0:2 Wybrzeże Kości Słoniowej - Wybrzeże z Drogbą na pokładzie ma wielką szansę na awans. Grecy to jedna ze słabszych ekip na tym turnieju. Pierwsze miejsce jest już raczej stracone, ale historyczny awans jest w zasięgu ręki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.00. Nigeria - Argentyna 0:3 Od czego Argentyna ma Messiego? Od wygrywania. Nigeria nic nie pokazała do tej pory.

18.00. Iran - Bośnia i Hercegowina 0:1 Iran może namieszać, ale życzę 3 punktów Bośniakom.

22.00. Honduras - Szwajcaria 1:2 Wszystko może się zdarzyć, ale IMO dość drużyn z Europy już odpadło.

22.00. Ekwador - Francja 1:2 Benzema i jego koledzy pozbawia złudzeń Ekwador, który ma nikłe szanse w starciu z przeciwnikiem w takiej formie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigeria - Argentyna 0:1

Goście nie zachwycają, ale wygrywają. Nigeria mnie na razie nie zachwyca swoją grą i Albicelestes powinni znowu wymęczyć zwycięstwo.

Iran - BiH 1:1

Obydwie ekipy to najwięksi przegrani tej grupy. Mieli okazję na wygraną w ostatniej kolejce, ale nie mieli szczęścia. Dzisiaj podzielą się punktami.

Honduras - Szwajcaria 1:3

Goście po laniu z Francją będą chcieli się zrehabilitować. Poza tym muszą wygrać, żeby wywalczyć awans.

Ekwador - Francja 0:2

Goście będą chcieli dobrze zakończyć fazę grupową i wygrają ten mecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.00. Nigeria - Argentyna 0:2

Nigeria gra przyzwoicie, Argentyna nie zachwyca. Jednak nic nie wskazuje na Nigerię

18.00. Iran - Bośnia i Hercegowina 1:1

Iran ma jeszcze szanse na awans. BiH będzie chciała przyzwoicie zakończyć mistrzostwa

22.00. Honduras - Szwajcaria 0:2

Szwajcaria musi ten mecz wygrać, jednak i to może nie zapewnić awansu. Honduras nic wielkiego nie pokazał na mistrzostwach

22.00. Ekwador - Francja 1:2

Francja nie będzie grała na 100% swoich możliwości. Ekwador jest w trudnym położeniu, bo każda strata punktów może być dla nich dotkliwy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 Kolejka

25 czerwca - środa

Grupa F

18.00. Nigeria - Argentyna 1:2

Argentyna nie gra wyśmienicie, ale i tak jest faworytem tego spotkania. Nigeria nie jest tym zespołem co kiedyś, więc Argentyna powinna z kompletem punktów wyjść z grupy.

18.00. Iran - Bośnia i Hercegowina 0:1

Iran ma matematyczne jeszcze szanse na awans, ale wygrać z Bośnią nie będzie łatwo. Bośnia jest lepsza drużyną, i sądzę ze w końcu wygra spotkanie na mundialu.

Grupa E

22.00. Honduras - Szwajcaria 0:1

Szwajcaria ma szansę wyjść z grupy, ale ten mecz musi wygrać. Honduras jest słabym zespołem, i nie powinien Szwajcarom przeszkodzić w awansie.

22.00. Ekwador - Francja 1:2

Francja gra na tych mistrzostwach bardzo dobrze, w tym spotkaniu choć nie będzie mieć już tak łatwo,powinna zainkasować kolejne trzy punkty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigeria 0-1 Argentyna

Obie drużyny grają bardzo słabo mimo niezłej zdobyczy punktowej. Jednak Argentyna na papierze wygląda znacznie lepiej i niech będzie jej skromna wygrana.

Iran 0-1 Bośnia

Bośnia z kolei zapunktowala znacznie gorzej niż na to zasłużyła. Licze,ze na pożegnanie zalicza skromne zwycięstwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigeria - Argentyna 1:1

Argentyna będzie chciała wygrać, żeby zająć pierwsze miejsce w grupie, choć remis im również może starczeć. Możliwe jednak, że będą również pokazać, że wciąż grają dobry futbol i są faworytami mundialu. Nigeria, jednak nie podda się łatwo i będzie grać o punkty by być pewnym awansu. Mecz prawdopodobnie zakończy się remisem, bo obu zespołom taki wynik pasuje.

Iran - BiH 0:1

BiH po gorszym występie z Nigerią będzie chciała zakończyć swój udział zwycięstwem na osłodę. Jednak Iran będzie atakować od początku, bo zwycięstwo daje im szansę na awans. BiH jednak wygra, choć po wyrównanym meczu.

Francja - Ekwador 2:1

Francja nie zadowoli się remisem i będzie chciała wygrać, ale Ekwador również rzuci się do ataku, ponieważ zwycięstwo może dać im awans. Ekwador jest z Ameryki płd., a zespoły z tego kontynentu często wygrywały z zespołami z Europy na tym mundialu, ale Ekwador przegrał z Szwajcarią, a Francja jest lepszym zespołem.

Szwajcaria - Honduras 3:1

Szwajcarzy stają przed szansą na awans, ale muszą wygrać i to jak najwyżej z ambitnym zespołem Hondurasu. Zespół z Europy ma duży potencjał, dlatego będzie atakował, by potwierdzić, że awans im się należy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigeria 0:0 Argentyna - Nigeria pokazała, że ma niezłą defensywę i świetnego bramkarza. Argentynie udało się fartem zdobyć gola z Iranem w ostatnich sekundach. Teraz może być znacznie trudniej.

Iran 2:1 Bośnia i Hercegowina - Iran wciąż ma nadzieję na awans. Zwycięstwo nad Bośnią i porażka Nigerii może im to umożliwić. Bośniacy są już w stanie rozkładu i pakują walizki. Ciężko liczyć na to, że dadzą radzę zmotywowanym Irańczykom.

Honduras 0:2 Szwajcaria - Szwajcaria musi obowiązkowo wygrać ten mecz, żeby nie spotkała ich przykra niespodzianka ze strony Ekwadoru. Honduranie są jedną z najsłabszych ekip na tym turnieju, więc nie powinno to być przesadnie trudne.

Francja 3:0 Ekwador - Francuzi w meczu ze Szwajcarią pokazali klasę. Ekwador jest najsłabszym zespołem z Ameryki Południowej i prawdopodobnie jako jedyny nie awansuje do 1/8. Świetnie grający francuski czołg powinien się po nich przejechać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25. czerwca, środa, godzina 18.00, grupa F: Nigeria 1:1 Argentyna

Słaba ta grupa. Argentyna może zdobyć w niej pełną pulę, choć nie gra imponująco. Myślę, że podopieczni Sabelli wywalczą minimum punkt, choć nie zdziwię się, jeśli wygrają, bo Nigeria skorzystała na błędzie sędziego w meczu z Bośnią, a z Iranem zagrała bez błysku.

25. czerwca, środa, godzina 18.00, grupa F: Iran 1:1 Bośnia i Hercegowina

Iran okazał się całkiem solidną drużyną, która bardzo dobrze broni, ale fatalnie spisuje się w ofensywie. Bośniacy zaskoczyli mnie za to na minus, nawet pomijając nieuznanego gola Dżeko i feralnego samobója Kolasinaca. Iran bardziej zasługuje na awans do 1/8 finału, ale raczej tego nie osiągnie.

25. czerwca, środa, godzina 22.00, grupa E: Honduras 1:2 Szwajcaria

Na mundialu w RPA Szwajcaria musiała wygrać z Hondurasem, by wyjść z grupy i nie udało im się to. Tym razem powinno się Helwetom powieść, ale przeprawa nie będzie łatwa. Defesywa ekipy prowadzonej przez Hitzfelda zagrała bardzo źle z Francją, a Honduras jakiegoś gola może strzelić.

25. czerwca, środa, godzina 22.00, grupa E: Ekwador 1:3 Francja

Nawet jeśli Deschamps wystawi kilku rezerwowym, to Francja powinna wyjść zwycięsko z tej potyczki. Ekwador jest całkiem niezły, ale zasłużenie przegrał ze Szwajcarią (nieuznany gol Drmicia), więc "Les Bleus" także mogą wygrać z drużyną z Ameryki Południowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigeria - Argentyna 1:2

Klasa Messiego i 3 punkty dla Argentyny. Liczę w końcu na jakąś grę zespołową tej drużyny.

Iran - Bośnia i Hercegowina 0:2

Pjanic powinien w końcu wziąć odpowiedzialność za grę zespołu. Iran trochę się pobroni, po czym powinien skapitulować.

Honduras - Szwajcaria 0:3

nie widzę innej opcji. Szwajcarzy muszą się zrehabilitować za poprzednie spotkanie.

Ekwador - Francja 1:3

Żabojady są w formie. Benzema i spółka bez problemu powinni uporać się z egzotycznym rywalem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.00. Nigeria 0:3 Argentyna

Nigeria miała sporo szczescia w meczu z Bośnią, ale teraz Argentyna nie da im wygrac bo w przypadku porazki spadna na 2 miejsce w grupie

18.00. Iran 0:1 Bośnia i Hercegowina

Bośni nie wyszły te mistrzostwa i sędziowe też jej zbytnio nie pomagali ostatecznie wywalczą w tym meczu honorowe 3 pkt na zakonczenie

Grupa E

22.00. Honduras 0;2 Szwajcaria

Honduras juz nie ma szans na wyjscie z grupy za to Szwajcaria ma i bęîdzie chciała zrobić wszystko by wygrać

22.00. Ekwador 1:2 Francja

Francja ma prawie zapewniony awans, ale nie bedzie chciala odpuscic i tylko zremisowac ale bedzie grac by wygrac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.00. Nigeria - Argentyna 0-1

Argentyna pewnie znów na farcie wygra :D

18.00. Iran - Bośnia i Hercegowina 1-0

Nie wiem czemu ale mam wrażenie, że z tej grupy wyjdzie Iran :)

Grupa E

22.00. Honduras - Szwajcaria 0-2

Szwajcaria jest niezłym zespołem i powinna sobie spokojnie poradzić z Hondurasem.

22.00. Ekwador - Francja 1-3

Francja to dla mnie faworyt tych MŚ a Ekwador choć całkiem niezły raczej nie powinien dać rady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 Kolejka

25 czerwca - środa

Grupa F

18.00. Nigeria - Argentyna 1. - 2

Argentyna powinna nieznacznie wygrać ten meczyk.

18.00. Iran - Bośnia i Hercegowina 2 - 2

Mecz będzie ciekawy, będą zwroty akcji ale zakończy się remisem.

Grupa E

22.00. Honduras - Szwajcaria 2 - 2

Liczę na drużynę z Bońkiem. Będzie remis.

22.00. Ekwador - Francja 1 - 4

Po ostatnich pogromach należy się spodziewać takiego wyniku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa F

Nigeria - Argentyna 0:1

Argentyna słabo prezentuje się na tych mistrzostwach. Minimalne zwycięstwa nad Bośnią i Hercegowiną i Iran nie wróżą nic dobrego dla Argentyny. Mimo to Argentyna powinna wygrać to spotkanie mając w składzie takie gwiazdy jak Messi czy Aguero.

Iran - Bośnia i Hercegowina 1:2

Bośnia i Hercegowina wydaje mi się lepszą drużyną od Iranu. Azjaci nie zdobyli jeszcze bramki na tych mistrzostwach i chociaż są dobrze zorganizowani w obronie wpuszczą 2 bramki, bo w ofensywie są naprawdę słabi. Bośnia będzie dyktować warunki chociaż nie ma już szans na wyjście z grupy.

Grupa E

Honduras - Szwajcaria 0:2

Honduras jest najsłabszą drużyną w tej grupie i widać to po wynikach pierwszych dwóch meczy. Szwajcarzy będą walczyć o awans i nie zawiodą w spotkaniu ze słabszym przeciwnikiem.

Ekwador - Francja 1:3

Stawiam na kolejne wysokie zwycięstwo Francji, która gra dosyć dobrze i może zawojować na tych mistrzostwach. Francuzi strzelili aż 8 goli w pierwszych dwóch meczach i teraz też pokażą siłę ofensywną. Ekwador mimo, że będzie walczyć o awans nie pokaże zbyt wiele, bo po prostu Francja im na to nie pozwoli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigeria - Argentyna 1-2

Argentyna w tym spotkaniu powinna wreszcie pomóc Messiemu. Dwa mecze dla nich wygrał, ale nawet on miewa czasem gorsze dni. Liczę na przebudzenie bardzo chimerycznego na tych mistrzostwach Higuaina.

Iran - Bośnia i Hercegowina 1-1

Chciałbym zobaczyć na zakończenie mistrzostw dobry mecz debiutującej Bośni, jednak Iran pokazał w poprzednich meczach, że w piłkę potrafi grać. Remis będzie sprawiedliwym rezultatem.

Honduras - Szwajcaria 0-2

Szwajcarzy muszą to spotkanie wygrać i liczyć na stratę punktów Ekwadoru. Drużyna z Europy nie gra źle, jednak wyraźnie brak im jakiegoś błysku. Oby teraz się on pojawił.

Ekwador - Francja 0-0

Francja wystawi rezerwowy skład, bo pierwszego miejsca nie ma już szans stracić. Ekwador narzuci swój styl gry i będzie walczył o zwycięstwo, ale nic to nie da i drużyna z Amerykii pożegna się z mistrzostwami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 Kolejka

25 czerwca - środa

Grupa F

18.00. Nigeria - Argentyna 0-2

Nigeria ma szanse na awans, jednak nie zdola wygrac z Argentyna i straci po raz pierwszy na tych mistrzostwach bramki.

18.00. Iran - Bośnia i Hercegowina 1-0

Te mistrzostwa to mistrzostwa niespodzianek, dlatego stawiam, ze Iran minimalnie wygra z Bosnia co da im niespodziewany awans do 1/8.

Grupa E

22.00. Honduras - Szwajcaria 1-2

Honduras postawi twarde warunki, choc raczej bedzie to wynikalo z kiepsko prezentujacej na tych mistrzostwach Szwajcarii, ktorej jednak uda sie awansowac.

22.00. Ekwador - Francja 1-3

Jeden Enner Valencia to zamalo, by wywyalczyc awans, a szkoda bo Ekwadorczycy grali przyjemna pilke, niestety, pozegnaja sie z tymi mistrzostwami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22.00. Honduras 0-2 Szwajcaria

Tutaj moim zdaniem Szwajcaria spokojnie zapewni sobie awans z drugiego miejsca.

22.00. Ekwador 0-2 Francja

Francji mecz prawie o nic ze słabym rywalem, wiec tym razem zdobycz bramkowa ciut mniejsza.

Nie wiem, czy poprzedni post poszedł, wiec przypomne tylko krótko, ze typowalem zwycięstwa 1:0 Argentyny i Bośni

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 Kolejka

25 czerwca - środa

Grupa F

18.00. Nigeria 1-2 Argentyna

Albicelestes spisują się bardzo miernie i w spotkaniu z Nigerią znów pewnie będą się przez długi czas męczyć.

18.00. Iran 1-2 Bośnia i Hercegowina

Bośnia jest całkiem solidna i przy dobrych wiatrach powinna pokonać pozytywnie zaskakujący Iran.

Grupa E

22.00. Honduras 0-1 Szwajcaria

Honduras okazuje się nie być takim słabym zespołem jak myślałem, ale to Szwajcaria ma większe doświadczenie.

22.00. Ekwador 1-3 Francja

Francja jest w formie i to wysokiej, więc pokonanie Ekwadoru jest tylko kwestią czasu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 Kolejka

26 czerwca - czwartek

Grupa G

18.00. USA - Niemcy 2-2

Stany Zjednoczone graja naprawde solidna pilke na tych mistrzostwach, Niemcy to dobra druzyna, ale Ghana pokazala, ze mozna im urwac punkty.

18.00. Portugalia - Ghana 1-2

W moim odczuci Portugalia to slaba druzyna a jeden C. Ronaldo to zamalo, by cos zwojowac. Ghana strasznie mi sie podoba na tym mundialu i bede szczerze zawiedziony, jak nie wyjdzie z grupy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.00. USA - Niemcy 1:2

Mecz zespołów, które prowadzą dobrzy znajomi. Niemcy choć zremisowali z Ghaną, to pokazują się z dobrej strony. USA oszalało na punkcie soccera.

18.00. Portugalia - Ghana 2:1

Oba zespoły grają w tym meczu o wszystko. Ronaldo może w końcu pokaże się z dobrej strony. Ghana pokazuje się z dobrej strony, ale wydaje się że Portugalia jest tu faworytem

Grupa H

22.00. Korea Południowa - Belgia 0:2

Belgia nie zachwyca, ale najważniejsze że zdobywa punkty. Korea to dalej zespół-zagadka, przynajmniej dla mnie

22.00. Algieria - Rosja 2:1

Algieria może być kolejnym zespołem, który sprawi że następny zespół z Europy odpadnie. Kibicuję Algierii, bo grają solidnie. Rosja nie pokazuje niczego wielkiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.00. USA 0-1 Niemcy

Niemcy niby obiecują nieodpuszczanie. Ryzykować remis byłoby...ryzykowne, gdyby USA chciały jednak powalczyć o więcej. Założę ich skromne zwycięstwo.

18.00. Portugalia 1-2 Ghana

Ghana będzie bardzo zmotywowana, by powalczyć jeszcze o awans, a na tych mistrzostwach jest lepszą drużyną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...