Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Niemcy - Portugalia 2:1 Bo Niemcy muszą. Spodziewam się bardzo wyrównanej walki, ale niemiecka maszyna da radę, bo to pierwszy i najtrudniejszy mecz.

Ghana - USA 2:0 Ghana ma być objawieniem tych mistrzostw, więc czekam i kibicuję.

Iran - Nigeria 2:2 Dwie w miarę mocne drużyny, przydałby się jakiś remis w końcu (chwilowo Szwajcaria remisuje, ale wciąż mam nadzieję :D).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 czerwca - poniedziałek

Grupa G

18.00. Niemcy 3-1 Portugalia

Portugalia bez lub z Ronaldo w niepełnej dyspozycji nie ma czego szukać w spotkaniu z murowanym faworytem do medalu.

0.00. Ghana 2-1 USA

Obie drużyny są na podobnym poziomie i wszystko może się zdarzyć. Teraz dam jednak szansę Ghanie, która na tego typu turniejach potrafi zaskoczyć.

Grupa F

21.00. Iran 1-2 Nigeria

Nigeria jest moim faworytem w tym spotkaniu. Nieźli piłkarze, dobry styl gry i rywal, który raczej nie należy do najmocniejszych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie wiem czy typowałem czy nie... więc wrzucam :D

Grupa E

21.00. Francja - Honduras 3-0

Francja powinna spokojnie poradzić z Hondurasem i mieć spokojniejsze 2 następne mecze.

Grupa F

0.00. Argentyna - Bośnia i Hercegowina 1-1

A co mi tam raz się żyje stawiam na remis :D Dzeko i spółka to też całkiem niezła paka a Argentyna to zespół moim zdaniem nie mający idealnego balansu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy - Portugalia 2:1 Portugalia jest mocna, ale nasi zachodni sąsiedzi IMO prezentują większy potencjał i to oni zwyciężą w tym starciu.

Iran - Nigeria 0:1 Nie wiem czego się spodziewać po tym meczu, Iranu nie znam zupełnie, więc stawiam na Nigerię.

Ghana - USA 2:3 Mecz walki, gdzie do końca zagrają Amerykanie, choć i Ghana bez walki się nie podda.

Belgia - Algieria 4:1 Belgowie to młoda potęga i na pewno wiele osób liczy na ich sukces, patrząc na to jakich piłkarzy posiadają w swoim składzie. Myślę, że nie rozczarują nas.

Brazylia - Meksyk 2:1 Patrząc na to jak sędziowie pomagają Brazylii, a jak Meksykowi, to niezależnie od gry wygra gospodarz.

Rosja - Korea Południowa 1:0 Chętnie zobaczyłbym zwycięstwo Koreańczyków, ale Rosja jest solidną drużyną.

Australia - Holandia 1:3 O dziwo Australia nie będzie takim łatwym kąskiem jak Hiszpanie, dlatego Holendrzy będą musieli trochę się wysilić.

Hiszpania - Chile 1:0 Hiszpania upadła na kolana i musi z nich powstać. Rzadko wygrywa wysoko, więc wyniki taki, a nie inny,

Kamerun - Chorwacja 1:2 Chorwaci pokazali dobry futbol i nie sądzę, by to się zmieniło w ich kolejnym meczu, szczególnie gdy wróci ich gwiazda.

Kolumbia - Wybrzeże Kości Słoniowej 2:3 Kolumbia przekonująco wygrała z Grekami, więc będą pewni łatwego zwycięstwa. Drogba dzidzia, ale team spirit jest.

Urugwaj - Anglia 1:2 Urugwaj to nie ta sama drużyna, która pokazywała super futbol. Anglicy muszą zdobyć pierwsze punkty.

Japonia - Grecja 2:0 Greków nie lubię, więc mam nadzieję, że przegrają.

Włochy - Kostaryka 1:0 Na pewno bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie, ale myślę, że Włochów nie stać na porażkę z taką reprezentacją .

Szwajcaria - Francja 1:2 Chciałbym by Szwajcarzy utarli nosa Francji, ale to mało prawdopodobne.

Honduras - Ekwador 0:2 Ekwador też kiedyś musi wygrać, a nie jest to słaby zespół.

Do odsłonięcia po zakończeniu ostatniego z wytypowanych tutaj meczów. Jak czegoś brakuje do PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy - Portugalia 2:2

Obstawiam remis. Gospodarze są osłabieni, goście ostatnio grają całkiem fajnie. Nikt nie będzie chciał przegrać.

Iran - Nigeria 1:2

Raczej Nigeria. Gospodarze nie mają doświadczenia na MŚ i to niestety przekreśli ich szanse.

Ghana - USA 1:1

Obydwie ekipy nie pokażą wielkiej piłki i raczej nie powalczą o awans z Niemcami i Portugalią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy - Portugalia 2:1

Mam nadzieję, że ten mecz nie zawiedzie moich oczekiwań. Liczę na dużo walki z obu stron. Drużyna niemiecka ma moim zdaniem bardziej utalentowanych zawodników, sama gwiazda Ronaldo po drugiej stronie może nie wystarczyć. Także minimalna wygrana tych pierwszych.

Ghana - USA 3:1

USA gra z roku na rok coraz lepiej. Nie zmienia to jednak faktu, że Ghana jest po prostu drużyną lepszą (przynajmniej na papierze). Dużo walki, ale zdecydowane zwycięstwo piłkarzy Ghany.

Iran - Nigeria 0:2

Nigeria odniesie łatwy sukces - piłkarze z Iranu raczej nie będą mieli zbyt wiele do zaoferowania. Obstawiam mecz nudny i do jednej bramki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy 0- 1 Portugalia

Niemcy są faworytami, ale liczę że to Portugalia wygra. Ronaldo strzeli zwycięskiego gola i Niemcy będą na kolanach :-)

Ghana 1-1 USA

Ciężki mecz do obstawienia. Ghana zawsze prezentuje dobry poziom, USA jest zespołem nieobliczalnym. MLS jest coraz silniejsze.

Iran 0-1 Nigeria

Kiedyś to Nigeria była dobra. Teraz nie jest już tak kolorowo, ale Iran dla mnie jest egzotycznym krajem w piłce nożnej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 Kolejka

16 czerwca - poniedziałek

Grupa G

18.00 Niemcy - Portugalia 2:1

Kolejny Hit!. spotkanie gigantów, w obu reprezentacjach jest kilku świetnych graczy, zapowiada się świetne widowisko. Postawie na Niemców którzy jak burza przeszli eliminacje i są trochę lepszą reprezentacją niż Portugalczycy.

0.00. Ghana - USA 1:0

Afrykanie maja patent na USA, dobrze im się gra z tą reprezentacją. Ostatnie dwie potyczki zakończyły się ich zwycięstwem w mistrzostwach świata, więc liczę że i tym razem uda się im wygrać.

Grupa F

21.00.Iran - Nigeria 1:2

Nie mam pojęcia co mam postawić. W rankingu FIFA obie drużyny są blisko siebie. Postawie na Nigerię która wydaje mi się że jest mocniejszą reprezentacją, jednak w tym spotkaniu każdy wynik jest możliwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy - Portugalia

3:1

Niemcy mają silny zespół, od lat są w czołówce światowych drużyn. I mimo, że w Portugalii też jest kilka sław, to nie pieniądze grają na boisku. Moim zdaniem zwycięstwo powinno przyjść Niemcom całkiem łatwo.

Ghana - USA

1:2

Ghana to podobno jeden z czarnych koni tych mistrzostw. Ale ja bym stawiał na USA, bo Klinsmann odmienił kompletnie ten zespół. Walka może być wyrównana, ale wskazuję zwycięstwo USA.

Iran - Nigeria

0:2

Kompletny strzał, bo nie wiem w jakiej formie są obie drużyny. Wskazuję jednak na Nigerię, bo to chyba oni są bardziej utytuowaną drużyną od Iranu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy - Portugalia 2:1

Zespół Niemiec należy w tym turnieju do grona faworytów, ale Portugalia również posiada kilka gwiazd i łatwo się nie podda. Zwycięży zespół Niemiec, gdyż ma skład bardziej wyrównany, niż reprezentacja Portugalii.

Iran - Nigeria 0:2

Mecz zespołów niezbyt w Polsce znanych. Iran posiada paru dobrych piłkarzy, ale to za mało na Nigerię, która jest na fali po zdobyciu po wielu latach PNA.

USA - Ghana 1:2

Paradoksalnie, choć w Stanach piłka nożna nie jest zbyt popularna, to ich kadra jest solidna i całkiem dobrze poukładana. Pomimo tego to Ghana ma większe szanse na zwycięstwo. Jest to zespół ambitny, posiadający kilku świetnych graczy oraz świetnie ze sobą zgranych, dzięki czemu wygrają mecz na inaugurację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy 2:0 Portugalia - Jeszcze pamiętam jak Portugalia mordowała się podczas kwalifikacji i awansowała do MŚ po meczach barażowych ze Szwecją. Portugalczycy mają kilku ciekawych graczy, ale choćby finał LM pokazał, że Ronaldo można spokojnie wyłączyć z gry. Niemcy mają przewagę niemal na każdej pozycji i powinni pewnie wygrać.

Ghana 2:1 USA - USA Klinsmanna to dla mnie wielka niewiadoma. Amerykanie potrafią nieźle kopać w piłkę, ale Ghana to dla mnie najlepszy zespół z Afryki. Mogą mieć problem z awansem, ale są świetnie zorganizowani, bardzo dobrze poukładani taktycznie, co pokazali już podczas ostatnich MŚ. Wtedy w 1/8 pokonali USA.

Iran 1:1 Nigeria - Jeszcze nie było na tych Mistrzostwach remisu, a kiedyś taki wynik musi się przydarzyć. Jak gra Iran, nie mam zielonego pojęcia, Nigeria potrafi grać całkiem nieźle, co pokazał choćby Puchar Narodów Afryki. Postawię jednak na podział punktów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa G

18.00. Niemcy - Portugalia 0-1

Liczę na Portugalię, która w turniejach zwykle spisuję się bardzo dobrze a co do Niemców... to dla mnie są na tę chwilę zagadką i po tym meczu będę wiedział więcej.

0.00. Ghana - USA 1-0

Stawiam na drużynę z Afryki, która gra nie w stylu afrykańskim :D ale ze swoją solidną grą powinni wygrać z USA.

Grupa F

21.00. Iran - Nigeria 0-2

Stawiam na mistrzów Afryki, Iran nie wydaje się zespołem zdolnym wygrać z silną Nigerią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16. czerwca, poniedziałek, godzina 18:00, grupa G: Niemcy 2:2 Portugalia

Pierwsze starcie w grupie G to największy hit. Niemcy przeszli eliminacje jak burza, strzelając aż 36 bramek. Portugalia miała problemy, znów grała w barażach, ale dzięki golom Ronaldo pokonała Szwecję. Obie ekipy celują w medal i mają sporo argumentów na poparcie swych ambicji. Niemcy mają świetnych graczy na każdej pozycji, za Reusa może zagrać Podolski czy Schurrle, a za Schmelzera Howedes. Portugalia ma Ronaldo, który na wielkich turniejach grać potrafi. Pomoc również wypada dobrze, Pepe i Coentrao mają za sobą bardzo udany sezon. Myślę, że bramkowy remis (może wreszcie jakiś podział punktów padnie) to realna opcja. Stawiam na to, że obie mierzące się w tym spotkaniu ekipy znajdą się w fazie pucharowej.

16. czerwca, poniedziałek, godzina 0:00, grupa G: Ghana 2:1 USA

W wielu innych grupach Ghana i USA byłyby poważnymi kandydatami do wyjścia z grupy, ale trafiły w losowaniu tak, a nie inaczej. Amerykanie będą grać jak zwykle - pewni swego, zorganizowani i dobrze poukładani przez Klinsmanna. Skład nie jest może imponujący, ale jest kilku uznanych graczy - Dempsey, Cameron, Howard. Ghana to wg mnie najlepsza afrykańska ekipa na tym mundialu i w tym starciu stawiam właśnie na nich. Wiadomo, obrona, jak to w drużynie z Czernego Lądu bywa, nie prezentuje się za dobrze, ale ofensywa to jest to. Gyan gra w ZEA, ale strzela tam mnóstwo goli, a pomagają mu Wakaso, Boateng i Ayew. Jeśli któraś z tych drużyn ma zaskoczyć i np. wyjść z grupy zamiast Portugalii, to stawiam na drużynie prowadzoną przez Jamesa Kwesiego Appiaha.

16. czerwca, poniedziałek, godzina 21:00, grupa F: Iran 0:2 Nigeria

Carlos Qeiroz, szkoleniowiec Iranu, skarży się na kiepskie warunki do przygotowań. Brakuje sprzętu, z Iranem nikt nie chce grać, a piłkarze to co najwyżej średniacy. Większość kopie w rodzimej lidze, a ci, którzy występują za granicą, radzą sobie różnie. Właściwie tylko Dejagah grał w ostatnim sezonie w solidnym klubie. Nigeria wygląda lepiej. Wygrała ostatni Puchar Narodów Afryki i ma więcej piłkarskich argumtntów. Co rzadko spotykane u afrykańskich reprezentacji, Nigeryjczycy mają świetnego golkipera w osobie Vincenta Enyeamy. Podobnie jak w przypadku Ghany, dobrze wygląda ofensywa - Musa, Moses, Emenike będą często nękać defensywę Iranu. Nigeria powalczy o wyjście z grupy z Bośnią i Hercegowiną, a Persowie nic na tym tuirnieju nie osiągną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 czerwca - poniedziałek

Grupa G

18.00. Niemcy - Portugalia 3-2

Mimo, posiadania C. Ronaldo to Niemcy dysponuja lepszym skladem i choc zagraja bez nominalnego napastnika to przewiduje zwyciestwo naszych zachodnich sasiadach, ale po ciezkich bojach.

0.00. Ghana - USA 3-1

USA to druzyna bez wielkich gwiazd, z solidnycmi zawodnikami i utytulowanym trenerem, ale sadze, ze Ghana jest w stanie powtorzyc wynik sprzed 4 lat i do tego jest im potrzebna wygrana ze Stanami.

Grupa F

21.00. Iran - Nigeria 0-2

Iran to zespol bez gwiazd, Nigeria tez nie jest potega, ale maja mocarne plany. Mundialu nie zwojuja, ale z Iranem dadza sobie rade =p

  • rep_up.png
  • 0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy - Portugalia 2-0

Niemcy w moich oczach wyrośli na największego faworyta do zdobycia mistrzostwa - mają genialny skład i potrafią to perfekcyjnie wykorzystać. Portugalia od Euro 2004 liczy tylko na CR7, ale mimo jego fantastyczności bez pomocy kolegów sam nic nie zdziała.

Ghana - USA 0-1

USA są zawsze pozytywnymi zaskoczeniami tego typu turniejów i podejrzewam, że teraz będzie podobnie.

Iran - Nigeria 1-1

Chciałem postawić na Nigeryjczyków, jednak Iran ma swoje asy w rękawie. No i kiedyś wreszcie będziemy świadkami remisu na tym turnieju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa G

Niemcy - Portugalia 1:2

Patrząc na wyjściowy skład Niemców widać brak kilku podstawowych graczy albo źle patrzę smile_prosty2.gif .Mecz będzie zapewne obfitować w piękne dla oczu akcje, ale wydaje mi się, że to Portugalia wygra.

Ghana - USA 2:0

Piłka nożna nie cieszy się wielkim uznaniem w USA i przez to drużynę piłkarską nie mają zbyt dobrej i nie będą się liczyć na tych mistrzostwach. Trener Jurgen Klinsmann nie powołał Landona Donovana, który na pewno mógłby pokazać się z dobrej strony, no ale nie może. Ghana jako ćwierćfinalista ostatnich MŚ powinna wygrać to spotkanie.

Grupa H

Iran - Nigeria 0:1

Obie reprezentacje mi nic nie mówią i nie wymieniłbym nawet jednego piłkarza z obu reprezentacji. Nigeria nie wygrała żadnego z ostatnich 8 meczy i nawet będąc faworytem nic zapewne nie ugra, ale jakoś szcześliwie strzeli bramkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam czy wyslalem typy wczesniej czy nie to wysylam teraz, ale bez meczu portugalia-niemcy bo on juz trwa

0.00. Ghana 1:2 USA

USA będzie chciało się odgryźć za mecz w Rpa i pokona skromnie Ghane

Grupa F

21.00. Iran 1:2 Nigeria

Starcie sąsiadów w rankingu fifa niech będzie, że wygra Nigeria bo lubie zespoły z Afryki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belgia 2-0 Algieria

Belgia to solidna ekipa i boję się wyższego wyniku, no ale niech tak zostanie.

Rosja 2-0 Korea

Tu wydaje mi się, że będzie w miarę wyrównany mecz, ale jednak zwycięstwo Rosji.

Brazylia 2-0 Meksyk

Brazylia nie zachwyca wcale. Niby wygrywają ostatnio prawie wszystko, ale ogólnie to tak średnio. Meksyk niby rozłożył Kamerun, ale ten z kolei jest tak słaby, że szkoda gadać. Niech będzie dość wyraźne zwycięstwo Brazylii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.00. Belgia - Algieria 2:0

Belgia powinna dobrze zacząć turniej. Wygrana z Algierią sprawi że awans będzie prawie pewny. Belgia ma silny skład i nie sądzę żeby Algieria mogła sprawić problemy

0.00. Rosja - Korea Południowa 2:0

Ekipa Rosji jest faworytem tego spotkania. Zespoł Korei jest dla mnie wielką niewiadomą

Grupa A

21.00. Brazylia - Meksyk 2:1

Brazylia powinna zgarnąć komplet punktów i przypieczętować awans. Nie będzie to jednak łatwe spotkanie dla ekipy gospodarzy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17. czerwca, wtorek, godzina 18:00, grupa H: Belgia 1:0 Algieria

Na poprzednich mistrzostwach świata Algieria uskuteczniała murowanie i to się zapewne nie zmieni. Algierczycy nie mają wielu atutów. Jeden Feghouli niczego nie zmieni. Belgowie są za to ekipą grającą ofensywnie, z polotem, która musi sobie zapewnić pierwsze miejsce w grupie, aby w 1/8 finału uniknąć Niemców. Drużyna Marca Wilmotsa wygra, ale niewysoko, jednym golem.

17. czerwca, wtorek, godzina 0:00, grupa H: Rosja 1:1 Korea Południowa

Drużyna Korei Południowej średnio radziła sobie w eliminacjach, prawie wyprzedził ich Uzbekistan. Teraz jest jednak nowy trener, Hong-myung Bo, który PODOBNO dobrze swoich rodaków poukładał. Liczę na błysk Son Heung-mina. Rosja jest na papierze ekipą lepszą. Capello powołał tylko graczy z ligi rosyjskiej, która stoi na dobrym poziomie. Problemem będzie brak Szyrokowa, który byłby liderem "Sbornej". Rosja zapewne będzie dominować w tym spotkaniu, ale wybieganie Azjatów da im punkt. Na ostatnim EURO Rosja też miała wyjść z łatwością z grupy, a jak się to wszystko skończyło, to dobrze pamiętamy.

17. czerwca, wtorek, godzina 21.00, grupa A: Brazylia 2:1 Meksyk

To nie będzie łatwy mecz dla Brazylijczyków. Co prawda Meksyk grał tylko z bardzo słabym Kamerunem, ale pokazał dobrą piłkę, praktycznie nie dopuszczał Eto'o i spółki do swojej bramki. Jeśli sędzia pozwoli, to dos Santos czy Peralta powinni ukłuć. Brazylia zdobędzie jednak o jednego gola więcej, bo nie spodziewam się, by w 2. meczu ktoś popełnił taki błąd jak Marcelo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa H

18.00. Belgia - Algieria 2-0

Belgia jest moim małym faworytem na tych MŚ ;) Więc liczę na Lukaku i spółkę ;)

0.00. Rosja - Korea Południowa 2-1

Stawiam na Rosjan, którzy mają całkiem niezły zespół a zespoły z Azji na tę chwilę nie zachwycają na MŚ.

Grupa A

21.00. Brazylia - Meksyk 2-0

Nawet jak Brazylia nie może to sędzia pomoże więc szkoda liczyć na niespodzianki w starciu gospodarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa H

18.00. Belgia 3;0 Algieria

Belgia ma strasznie dobry skład i są bez wątpienia czarnym koniem mistrzostw i na początek wygrają ze średnią Algieria

0.00. Rosja 2;1 Korea Południowa

Korea jest najslabsza drużyna z grupie więc Rosja żeby mieć szanse na wyjście z grupy musi z nimi wygrać

Grupa A

21.00. Brazylia 2;0 Meksyk

Brazylia będzie chciała się pokazać w lepszym świetle niż w meczu z chorwacją i zdominuja mecz i wygraja przewagą dwóch bramek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...