Skocz do zawartości
Sevard

Oceń utwór poprzednika - dyskusje

Polecane posty

...czy to jest metalowe The Cure? Bo tekst ma podobny. ^^ Fajna warstwa elektroniki po 2:30

Jeśli solo na klawiszach można nazwać elektroniką to rzeczywiście fajna. :P

Co do długości, tam jest bodaj kilkuminutowy dialog dwóch gitar, czego chcesz? :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xysiu

o_O Paniom z forum teledysk by się spodobał, ale mnie nie (obściskujący się goli faceci) ... Co do muzyki: podoba mi się ... Ocena jest jednak sumaryczna: 6/10

Pragnąłbym jedynie przypomnieć, iż temat nazywa się 'oceń utwór poprzednika', a nie 'co było w teledysku', prosiłbym zatem, by starać się o ocenianie raczej warstwy dźwiękowej niż wizualnej proponowanych utworów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc szczerze, to nawet nie przeszło mi przez myśl, że ktoś marnowałby swój czas na oglądanie klipu, zatem wziąłem pierwszy link na youtubie, gdzie jakość dźwięku była przyzwoita a wersja niekoncertowa. Być może faktycznie moja wina, ale nijak nie przypuszczałem, że w temacie oceniającym utwory, ktoś brał będzie pod uwagę teledysk (a samo oznaczenie umieściłem z tego względu, że mimo wszystko lepiej nie uruchamiać tego klipu - zresztą jak i kilku innych Rammsteina - w pracy czy miejscach publicznych). No ale ok, nie będę się wykłócał w tej kwestii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchając tego utworu miałem wrażenie, że ktoś właśnie gwałci mi uszy przy pomocy rozgrzanego prącia pręta, na plus tylko linia melodyczna. 3/10

Wiem, że można nie lubić piosenek międzywojnia (obecnie są specyficzne i brzmią staroświecko - stąd pewnie niskie oceny), ale użycie (np.) słowa "gwałci" jest już nieco przesadzone. :icon_wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still

Ja też nienawidzę francuskiego, ale to jest chyba jeden z 2 albo 3 kawałków na świecie, który w tym okropnym języku mi sie podoba :P

Drugi to Placebo - Protege moi, a trzeci to jakaś babeczka, która nie wiem jak sie nazywa, ale jej nagranie z koncertu jest po prostu wzruszające :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok, też mam kilka kawałków w tym języku, które bardzo mi się podobają. Ale to tylko wyjątki potwierdzające regułę, że francuski jest brzydki. :P

Btw., na szybko przeszukałem swoją playlistę na YT i znalazłem tam tylko jeden kawałek w tym języku:

Od tego czasu polubiłem 400 innych kawałków, żaden nie jest po francusku. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

momentami złe zastosowanie słownictwa (co wynika z jego nieznajomości).

Dlatego 6/10, gdyby nie przeklinał i nie używał słów których nie zna

Łona jest jednym z najbardziej inteligentnych gości w polskim rapie. Wszystkie błędy są tutaj celowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż, tego wiedzieć nie mogłem, nigdy nie zainteresowałem się jego twórczością (chociaż kilka kawałków kojarzę) smile_prosty.gif

Jakoś nie siedzę w rapie, znam kilku wykonawców na krzyż i w sumie nikogo nie słucham regularnie.

UPDATE:

Chcę innym dać dostęp do oceniania utworów, więc napiszę tutaj:

@Kicek, nie wiem czemu, ale ten utwór (Ilujzi łąka) dziwnie mi się podoba O.o

Żeby nie było, pierwszy raz go słyszę.

ocb?!/10

EDIT2 19/08:

@KICEEEEG! POPSUŁEŚ MIĘ! Tymi łąkami kurde...

Edytowano przez ZygfrydQ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...