Skocz do zawartości
Sevard

Oceń utwór poprzednika - dyskusje

Polecane posty

widze, że robiłeś duży risercz co do utworu. Chyba nie słyszałeś o takiej rzeczy jak:

Mix.

Tak poza tym to polecam to innym aktywnym we fredzie zrobić:

xvkcqp.png

Poza tym darius, widzisz co się stało z dwoma osobami, które były na tej liście.

Edytowano przez Anticitizen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darkdarius Nie każdemu wszystko musi się podobać. To jest właśnie fajne, że ludzie mają różne gusty. W innym przypadku cała muzyka byłaby na jedno kopyto, a to byłoby nudne. Pewien problem jest jednak wtedy, gdy ktoś daje oceny bez żadnego słowa. I tu nie chodzi o kwestie gustu, tylko pewnego szacunku do innych użytkowników - skoro oni mogą poświęcić tę chwilkę, żeby przesłuchać jakiś utwór i napisać o nim cokolwiek, to fajnie by było odpłacać tym samym. Nikt tu nie mówi o pisaniu recenzji, chodzi tylko o wyrażenie nieskomplikowanej opinii.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz drogi kolego z forum, ale nie słucham mix-ów,re-mix-ów,techo, czy setów. Czy co tam jeszcze jest. Obecnie słucham tylko metalu i jego niektórych pochodnych. Czasami zdarzy mi się posłuchać Eminem-a rap nie jest zły, żeby mieć jakąś odskocznie od metalu, by na powrót cieszyć się jego wspaniałym brzmieniem.

W tej chwili słucham tego

@Sevard zgadzam się z tobą w całej rozciągłości i przepraszam że wcześniej nie "recenzowałem" w tym temacie,

ale go zwyczajnie przegapiłem. Przepraszam i obiecuję że będę dodawał tutaj swoje opinię. chytry.gif

Edytowano przez darkdarius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jamesVoo Mnie na dziś wystarcza Powerwolf a co do Analogs to ciekawe, no i POLSKĘ ale bardziej mnie ciągnie do klimatów podobnych do Powerwolf chodź piosenek z ich repertuaru słucham tylko Wolves Against The World bo reszta to nie dla mnie. Staram się unikać piosenek gdzie są wplecione jakieś sataniczne lub obrazoburcze słowa. Tu akurat bardzo podoba mi się melodia i nie jest tak najgorzej co do słów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie mam iść, ale Tobie polecam po słownik, albo jakiś kurs polskiego.

A tak, w Polsce jest wuchtyliard i jeszcze trochę naprawdę dobrej muzyki.

A Powerwolf, typowy powermetal, pomieszany trochę z ostrzejszym symfonicznym. Zresztą, nie dziwne, jest tam na wokalu śpiewak operowy.

Odpal sobie ich radio na Spotify to znajdziesz podobne zespoły

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ot taki chochlik klawiaturowy się trafił

jedenaste1.jpg

Co do Spotif-ów to jutro, bo tam trzeba założyć konto a mi dziś się nie bardzo kce

Edytowano przez darkdarius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JamesVoo Ja raczej odpowiedziałbym jakoś tak:

"Nie lubię techno, nie trafia do mnie. Chyba najlepiej to, co myślę o tym gatunku wyraża ten utwór:

18+

Sev... Przez Ciebie wzięło mnie na sentymenty i wspomnienia przeszłości. A to nierozerwalnie wiąże się z refrenem

. Niech Cię...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetne, melodyjne i jednocześnie żywe, jak dla mnie 9/10

@Kiicek Podał ciekawy utwór. Chociaż nie oceniłem go 10/10 to trochę mi się spodobał. Teraz gdy głównie siedzę w muzyce Powerwolf, to dobra odskocznia i po przesłuchaniu parę razy utworu @Kiicka (szczególnie podoba mi się początek) gdy wracam do metalu, czuję jego świeżą moc.

Edytowano przez darkdarius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobna uwaga do Deviusa. Świetnie, że wiele zespołów kochasz tak bardzo, że jesteś gotów każdy ich utwór ocenić na 10/10. Byłoby jednak miło, gdybyś tę ocenę opatrzył drobną uwagą o samym utworze. Czymś innym niż "kocham ten zespól, 10/10". Mam wrażenie, że nie do tego służy temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się ten utwór. Wyłączyłem po kilku sekundach. 3/10

W sumie mój zapodany utwór jest średni, ale ocenianie go po kilku sekundach to trochę przesada. Chyba nie taka jest idea tego freda. To ok, jak usłyszę jakiś hip hop lub coś w tym guście, wyłączę przy starcie, bo mi się nie podoba.

Edytowano przez Deathroll2097
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bielik dzięki, chociaż nadal mało mi się podoba, nie przepadam za country wink_prosty.gif 3/10

Nowa wrzutka już lepsza, 5/10, bo nadal nie moje klimaty wink_prosty.gif

>Frank Zappa

>Country

>C

>O

>U

>N

>T

>R

>Y

Trzymajcie mnie, bo . Zbyt emocjonalnie, kapuję.

Edytowano przez bielik42
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DarthMetalus

Nie, nikt nie przejął kontroli nad moim kontem (poza mną :icon_wink: ). Odnośnie disco polo - okropnym gatunkiem jest dla ciebie. Ja go lubię i/lub mam do niego sentyment ...

PS. Tak na marginesie - mimo, że nie lubię hip-hopu, to (czasami) potrafię docenić niektóre utwory i/lub wykonawców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Określone gatunki muzyczne posiadają pewne cechy charakterystyczne, a część z nich może naturalnie mi się nie podobać. Nawet w takim wypadku istnieją wykonawcy, którzy wpisując się w pewien nurt, za którym nie przepadam, rozwijają go i wzbogacają o elementy z innych źródeł, co może mnie zainteresować. Ścisłe i prostolinijne trzymanie się stylistyki, która mi się nie podoba, z pewnością nie zagarnie sobie mojej uwagi. Utwory, które proponowałeś to zwykłe, generyczne* disco polo.

Dziwnie czuję się, pisząc tego posta, bo wątpię, czy istnieją wykonawcy disco polo, którzy rozwijają tę formułę. XD

*kic kic

Edytowano przez DarthMetalus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...