Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

29 minut temu, SilentBob napisał:

Berseria jest dobra, chciałem napisać że [spoilerrrr] ale to spoiler, więc tego nie napiszę. Bierz Berserię. Zistiria jest bardziej comfy, a Symphonia jest... dziecinna. Mam wszystkie trzy i Berserię uważam za najlepszą, chociaż jeszcze jej nie przeszedłem. (Cześć, @Sefnir )

A ma to polską wersję na steam czy trzeba lecieć po angielsku? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile wczoraj Steam mi robił problemów, aby wyświetlić 3 kolejki kart. Dotychczasowy sposób na uniknięcie wyświetlania błędu przy kolejce odkryć, tj. powrót do głównej strony sklepu i tam rozpoczynanie kolejki nie zawsze działał, 2 godziny mi zajęło, aby zdobyć 3 karty. Dzisiaj akurat nie miałem żadnych problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć @SilentBob A ty cokolwiek przechodzisz? ;p

@MasterKondi

To zależy czego tak naprawdę oczekujesz. Jeśli przez jRPG rozumiesz coś w stylu tradycyjnych Final Fantasy, to cóż, Talesy są nieco inne. System walki w nich wygląda kompletnie inaczej. Jest znacznie bardziej zręcznościowy. Jeśli szukasz czegoś bardziej klasycznego, to trylogia Legend of Heroes: Trails in the Sky jest całkiem niezła. Są też oczywiście Final Fantasy. Przyjemną gierką jest Neptunia, tylko do tego trzeba podchodzić z przymrużeniem oka, bo to nie coś do czego podchodzi się na poważnie. Świetne recenzje zbierają Ateliery, ale to gry typowo comfy.

Zaś Berseria… Cóż to chyba najlepsza gra w jaką grałem w zeszłym roku. Tylko, mimo wszystko Zestiria i Berseria są ze sobą połączone. Rozgrywają się w tym samym świecie, tylko ich wydarzenia rozdziela jakieś tysiąc lat. Zestiria jest bardziej naiwna, to historia o wielkiej przygodzie i przyjaźni. Ma swoje momenty, na fajne postacie (Rose, Dezel, Zaveid, Heldalf (!)), ale mimo wszystko przez głównego bohatera jest nieco naiwna. Berseria to opowieść znacznie bardziej mroczna, i to praktycznie od samego początku. To dążenie do zemsty za wszelką cenę. Świetna gra i naprawdę rewelacyjna historia, ale im lepiej znasz Zestirię tym większy będzie efekt Berserii.

 

A tak odnośnie wyprzedaży steamowej. Kurczę, coś bym sobie kupił. Może Cold Steel II, by mieć komplet, może Fatal Bullet, bo w sumie SAO lubię. Szkoda, że Steins;Gate 0 nie dostało większej obniżki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sefnir napisał:

Szkoda, że Steins;Gate 0 nie dostało większej obniżki.

Nom. Tez na taka czekam... No i w Tarkova bys pogral... ;)

Ja dobrze bawilem sie przy Final Fantasy XV, choc grze daleko do idealu, to mimo wszystko oceniam ja dosc wysoko. No i zawsze, wszedzie i kazdemu polece Knights of Xentar, obecnie dostepny juz chyba jako abandonware. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tesu napisał:

No i w Tarkova bys pogral... ;)

A wiesz, pograłbym. Nawet bym pograł, gdybym go miał :p

Jakąś opcją jest kupno pakiety Steins;Gate+Steins;Gate 0, wtedy jest odrobinę taniej zdaje się. BattleTech też nie dostał jakiejś powalającej obniżki.

Kupie se Dark Souls 2, będę miał powód by wrócić do jedynki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam, według mnie słusznie znalazła się w Tipsomaniaku w top 100 gier. Uwielbiam tamte pirackie klimaty oraz sam gameplay. Jest to jedna z nielicznych gier, w której porzucałem zadania główne i poboczne, a jedynie bawiłem się w pływanie po morzu i słuchanie szant. Assassyn z tego średni, ale sama gra w mojej ocenie jest wybitna. Czekam na Skull & Bones. :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w porownaniu do Brotherhood czy Revelations fabula Black Flag byla calkiem, calkiem i ani chwile sie nie nudzilem. Choc przyznaje, ze na moja jej ocene moze wplywac nowa jakosc serii tzn. pelne piratow Karaiby, zeglowanie, bitwy morskie, nurkowanie itd. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wziąłem się za zwiedzanie siedziby Abstergo w AC: Black Flag i zhakowałem wszystkie systemy plus do tego znalazłem wszystkie te karteczki samoprzylepne (wpadły trofea). Jak posłuchałem niektórych nagrań, to aż włos się jeży na głowie jak wielkie korporacje potrafią dojść do celu. Do tego w samej rozgrywce w końcu zniszczyłem legendarny okręt, ale podczas abordażu ukatrupili mi Edzia. Jak żyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba przyznać, samo pływanie w Black Flagu sprawia niesamowitą frajdę. Pod tym względem Ubi naprawdę się postarało i świetną grę. Gdyby jeszcze tylko wyciąć wszystkie wstawki w teraźniejszości to było by jeszcze lepiej.

 

Dobra, wyprzedaż steamowa zakończona. Tomb Raider 2013, Bayonetta, Dark Souls 2, Legend of Heroes: Trails of Cold Steel 2, SAO: Fatal Bullet i jeszcze pod sam koniec szarpnąłem się na Don't Starve DLCki i Together w pakiecie i VNkę Memory's Dogma. Nawet nieźle. Mam w co grać do końca roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie marnowałem czasu na wyprzedaży Steam, nabyłem - Bayonetta, Vanquish (ceny poniżej 30 zł były naprawdę atrakcyjne), Airline Tycoon Deluxe, Crimson Clover (mam ją też na płycie, ale wolę cyfrówki), pierwszy Rainbow Six Vegas. Kupka wstydu za ponad 80 zł powiększyła się o kolejne tytuły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak jak @2real4game. Po raz pierwszy od lat nic nie kupilem na steamowej wyprzedazy. Popatrzylem na moja liczaca ponad 80 tytulow liste zyczen i stwierdzilem, ze na zadnej z tych gier nie zalezy mi na tyle, zeby kupowac je na letniej promocji, tym bardziej ze mam w co grac. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Glockens O State of Decay 2 się nie wypowiem, bo mam problem z uruchomieniem gry i patrząc na poradniki w sieci, nie tylko ja tak mam. Pojawia się tylko logo przy uruchomieniu i potem nic się nie dzieje, kombinowałem na różne sposoby, również porady te polecane przez Microsoft i innych użytkowników wzięły w łeb. Problem z uruchomieniem dotyczy zwłaszcza gamepassa na Windows 10, ludzie się skarżą, że w tej usłudze na W10 nie mogą uruchomić też Sea of Thieves. 

Nie mam ochoty użerać się z Microsoft Store, dlatego będę pocinał w Battlefield 4. Jedyny plus w Microsoft Store, jaki ostatnio zauważyłem, to nie zrywało mi połączenia przy pobieraniu i nie musiałem go wznawiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...