Skocz do zawartości
Rankin

Temat growy

Polecane posty

Ja ostatnio tylko Super Street Fighter IV: Arcade Edition. Pozapominałem pewne rzeczy, ale całkiem łatwo sobie przypomnieć. Nawet multi robi na PS3, tylko tam same maniaki siedzą, więc nie bardzo wygrywam. No ale, że po kilku latach letargu wpadam na multi i na styk przegrywam z hardkorami, to coś dla mnie znaczy. Trzeba mi treningu, a wtedy będzie lepiej. Cammy rulez.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, 9kier napisał:

I jak? :)

Bardzo fajnie ale jak gram na normalnym to przegrywam ostatnią misję na pierwszej wyspie. A jak zginął mi mój najlepszy pilot to się łza w oku zakręciła. :) miałem go chyba trzy timeline’y 

Na innych trybach nie grałem bo nie miałem zbytnio czasu. O dziwo  na łatwym gdzie jest o polowe mniej rewpawnu przeciwników to mój kuzyn doszedł do 4 wyspy choć grał wcześniej tylko kilka razy u mnie na normalnym

Dziękuję za to ze mam kolejną grę która sprawia mi czystą przyjemność z grania. 

Dziękuję, 9kier

 

EDIT: Zajrzyj na temat Pytania do 9kier :)

Edytowano przez TheLastUnreal
O czymś zapomniałem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie może się doczekać Death's Gambit to polecam w międzyczasie Chasm. 16-bitowa Metroidvania z generowanymi losowo lokacjami (kluczowe komnaty są predefiniowane). Fajny styl, dobra muzyka, nienachalne reskiny, przyjemna mechanika. Fajnie pomyślany rozwój miasta jeśli chcesz kupić miecz, uratuj z kopalni kowala; chcesz  czary - wyciągnij czarownicę itd. Nie jest to Castlevania ani Axiom Verge, ale też nie ma poważnych błędów. No dobra, sterowanie bywa trochę sztywne a ilość sprzętu nie poraża, ale idzie to wytrzymać i można się dobrze bawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, ten zakup to była świetna decyzja. Bardzo dobrze się przy tej grze bawię, choć mam mało czasu na granie.

@Arturzyn jak jeszcze nie kupiłeś Hollow Knight, to kupuj czym prędzej. Piszę to, bo wiem, że lubisz tego typu gry... Chyba że już przeszedłeś, to tego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, SilentBob napisał:

Nom, ten zakup to była świetna decyzja. Bardzo dobrze się przy tej grze bawię, choć mam mało czasu na granie.

@Arturzyn jak jeszcze nie kupiłeś Hollow Knight, to kupuj czym prędzej. Piszę to, bo wiem, że lubisz tego typu gry... Chyba że już przeszedłeś, to tego...

Chodzi mi po głowie, ale czekam na jeszcze większe obniżenie ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2018 o 11:20, Arturzyn napisał:

Chodzi mi po głowie, ale czekam na jeszcze większe obniżenie ceny.

Gra w tym momencie kosztuje jakieś 50 zł, a zawartości jest tam tyle co w niektórych za 250. Nie czekaj i kup przy najbliższej obniżce ceny o te 30 czy 20%, jest co rusz a warto jak mało co. Chyba że będziesz czekał aż dodadzą w CDA za 9,99 zł. Choć raz nie plebuj xD

 

Może jednym z moich ostatnich postów na forum będzie shillowania hollow knighta. Niczego nie żałuje. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do grania w Trails of Cold Steel 1. I przy okazji zobaczyłem sobie, że Sen no Kiseki ma już część trzecią i czwarta jest w drodze.

Brakowało mi tego fajnego comfy klimatu, zgrai przyjaciół, którzy się czubią i wiadomo, że się lubią. Mam nabite ponad 26 godzin, a czuję się, jakbym dopiero grę zaczynał. :) Jeszcze nie wszystko odkryte, jeszcze nie wszystkie możliwości ruchów specjalnych mogę wykorzystać. Ale fajnie, cieszę się. To gra na sto i więcej godzin, co mi bardzo pasuje. Tyle że mam mało czasu na granie, ale teraz mam go trochę więcej, więc... ;)

Ogólnie czekam na jakąś wyprzedaż i kupię Cold Steel 2, a także czekam na tłumaczenie Cold Steel 3. Być może będzie w 2019 roku? Czwórka to pewnie w takim tempie będzie w 2022... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyleję trochę moich nerdowskich żalów
Znacie tę giercyje Battletech? Boli mnie jak bardzo jest... przeciętna, jak na to uniwersum to wybór mechów I broni jest słaby, AI czasem jest całkowitym żartem a limit do 4 mechów na misję mnie boli bo przez to jest mało zróżnicowania taktycznego, I mean, im dalej w las tym tylko cięższe i cięższe mechy, a mi by się widziało taki zerg rush Jennerami. No ale, at least jest to dobry filler między lepszymi grami w uniwersum Battletech.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎24‎.‎09‎.‎2018 o 12:31, SilentBob napisał:

Po co w ogóle żyć?

Żeby wreszcie przejść Berserię? ;p

Muszę w końcu wrócić do Trails in the Sky, skończyć go, przejść dwójkę i trójkę i wreszcie zabrać się za Cold Steel. A potem z górki, Valkyria Chronicles, Agaresty, Neptunie, Atelier... Ta, na pewno.

A jeszcze Blue Reflection kupiłem... Błagam o więcej czasu.

No i Fatall Bullet mnie zaczyna już nieco męczyć. Uparłem się by zrobić dobre zakończenie i przy okazji zdobyć te achivki, które się da. W tym celu muszę osiągnąć znajomość z pewnymi postaciami na konkretnym poziomie (lub na maxa dla achivka), a to oznacza grind, grind, grind i jeszcze raz grind.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Sefnir napisał:

Żeby wreszcie przejść Berserię? ;p

Dobry argument. Jak przejdę Cold Steel 1 to chyba wrócę do Berserii właśnie. Albo zacznę Agarest pierwszą część.

Obecnie mam jazdy na Cold Steel chyba sobie zakupię niedługo dwójkę. Przybity jestem trochę, że trójka nie wiadomo kiedy będzie po angielsku. Nie wiadomo nawet CZY będzie. O czwórce już nie mówiąc...

Trails in the Sky trójki jeszcze nie przeszedłem... Ale ona się dzieje tak jakby w oderwaniu od pierwszej i drugiej części. Znaczy, znajomość wcześniejszych wydarzeń i wszystkich postaci jest wymagana, ale na momencie, w którym na razie się zatrzymałem, nie widzę, żeby miała jakiś większy wpływ na świat Legend of Heroes. Ale mogę się mylić. :)

Za to Cold Steel to jest naturalna kontynuacja Trails in the Sky. Spotykamy tam postacie z poprzednich odsłon, ale przede wszystkim jest od groma nowych. Pięćdziesiąt godzin na liczniku i wciąż końca gry nie widać. :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, SilentBob napisał:

Albo zacznę Agarest pierwszą część.

Byś się tylko czasem nie zdziwił, Agaresty znane są z tego, że są baaaardzo długie. Sam jedynką zacząłem tylko po to by zobaczyć trochę gameplayu i odłożyłem na kiedy indziej.

Sam pewnie bym już dawno pierwsze Trailsy skończył, ale ciągle kupuję nowe gry i się za nie biorę. Tak było z Fatal Bullet, które włączyłem tylko by sprawdzić jak działa i zostałem na 70 godzin. Na szczęście w Blue Reflection teraz nie pogram bo nie chce mi się pada podłączać, a bez niego ani rusz. Tyle tylko, że pewnie w Steins;Gate 0 wsiąknę.

A, i jeszcze Zone of the Enders trzeba kupić. Na szczęście cena w granicach akceptowalności (szczególnie jak trafi na jakąś wyprzedaż). Za to New Gundam Breaker już mniej, ale i gra podobno kiepska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sefnir w Chrono Triggera jeszcze za mało grałem, żeby wyrokować czy jest kiepsko czy nie. Poza tym nie grałem w tę grę nigdy wcześniej, więc nawet nie mam punktu odniesienia. Po prostu kolejna gra, która ma własną mechanikę, do której trzeba się przyzwyczaić. Tak ja na to patrzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SilentBob Znaczy były jakieś problemy z częstym crashowaniem, sterowaniem i takimi tam. Minęło trochę od premiery, więc pewnie cześć rzeczy naprawili. Ale ogólnie port miał opinię zrobionego na odwal się. Zresztą podobnie jak Tales of Symphonia czy Ys VIII: Lacrimosa of DANA.

 

Dnia ‎22‎.‎09‎.‎2018 o 00:47, SilentBob napisał:

Brakowało mi tego fajnego comfy klimatu

Jeśli chcesz comfy klimat to zainteresuj się Atelierem. Nie grałem długo, ale myślę, że powinno przypasować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sefnir w ciągu tych dwóch godzin jakie zagrałem na razie w Chrono Triggera, nie doświadczyłem żadnych crashów, sterowanie, jak wspomniałem, jest jakie jest, ale da się do niego przyzwyczaić. Myślę, że za krótko na razie grałem, żeby wyrokować. Ale z tego, co czytałem, to jakieś tam patche były i naprawiały to i owo.

 

Ateliery mam na liście życzeń na Steamie. Są chyba trzy części? Ale ceny z kosmosu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SilentBob napisał:

Ateliery mam na liście życzeń na Steamie. Są chyba trzy części? Ale ceny z kosmosu.

Tak są trzy części, i tak ceny z kosmosu, ale to tyczy się 75% japońszczyzny na steamie (dlatego zdziwiłem się jak zobaczyłem SAO Re: Hollow Fragment za 59zł) :p Choć pierwsza część Atelier Sophie kosztuje 107,99 zł, więc to jest jeszcze cena akceptowalna, szczególnie że na jakiejś wyprzedaży da się ją dorwać jeszcze taniej (samą lub w pakiecie z Night of Azure, co umiarkowanie polecam.).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki forum jeszcze zipie polecam The Messenger. Zaczyna się jak hołd złożony Ninja Gaidenowi żeby w pewnym momencie mocno się rozkręcić w metroidvanię z fajnym metahumorem i oprawą dobrze imitującą 8- i 16-bitowe klasyki. Nie są to klimaty Hollow Knight ani Ori, raczej coś dla grzybów lubujących się w tytułach pokroju Axiom Verge.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... Ja dalej walczę w Cold Steel 1 ( @Sefnir ). Ponad siedemdziesiąt godzin na liczniku, dotarłem do ostatniego rozdziału i cóż... Muszę się oddać głębokiej medytacji w kwestii zakupu Cold Steel 2 za pełną cenę. A to dlatego, że tak się zżyłem z bohaterami, że już teraz czuję, iż będzie mi ich brakować.

Niby miałem czekać z zakupem Cold Steel 2 na jakąś promocję, ale chyba po prostu nie wytrzymam i muszę się przygotować psychicznie na tak DUŻY WYDATEK NA GRĘ!

Ale produkcja jest świetna. Bohaterowie wspaniali, bardzo ich polubiłem, w ogóle widać, że to początek ich historii jest dopiero. Jedynka kładzie podwaliny pod fabułę przyszłych części...

 

No nie wiem. Skończę Cold Steel 1 i sprawdzę coś innego chyba... Jeszcze poczekam na tą ewentualną promocję. ;)

 

Japończycy to potrafią dobre gry tworzyć, nie ma co...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SilentBobSilentBob Trzy słowa. Tales. Of. Berseria.

Ale spoko, rozumiem cię. Sam sie teraz zastanawiam nad kupnem DLCków lub season passa do SAO: Fatal Bullet, choć pewnie jednak poczekam do jakiejś wyprzedaży. W Końcu za miesiąc czarny piątek, więc steam powie coś zorganizuje.

A teraz jeszcze Escape From Tarkov ma mieć 25% obniżkę, i kurcze kusi mocno, tylko to nadal będzie około 150zl a to już boli.

Jeszcze co do Cold Steel 2, na szczęście man wszystkie części :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...