Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

W Dragon's Dogma nabiłem max vocation rank Assassinem, skille mnie rozczarowały, wróciłem do Warriora. Brakuje trochę ultramobilności Cutting Wind, ale poza tym o wiele lepiej. Jedynie jak będę szedł urżnąć pie... Metal Golema, wrócę do Assassina i będę prał z łuku.

A skoro Warrior to

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Rankin napisał:

W Dragon's Dogma nabiłem max vocation rank Assassinem, skille mnie rozczarowały, wróciłem do Warriora. Brakuje trochę ultramobilności Cutting Wind, ale poza tym o wiele lepiej. Jedynie jak będę szedł urżnąć pie... Metal Golema, wrócę do Assassina i będę prał z łuku.

Kurcze, zbieram się do tego DD i zbieram, i jakoś nie mogę zacząć.

Spoiler

Battleborn, daj żyć ;)

No masz, i jeszcze @voda22 zapodał obrazek przypominając mi o jednym sentry imieniem Geoff, którego mam obić. Cóż, wracam do gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deffik Jakbyś napisał że to map pack do U3 to bym uwierzył. Ani to ładne, ani bardzo szybkie, ani nawet do Quake'a niespecjalnie podobne.

Anyway, skończyłem ABZU. Miły relaksator z nieśmiałą próbą opowiedzenia historii. Oczekiwałem nieco więcej, ale nie rwę włosów z głowy, bo pływało się przyjemnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Director's Cut są jako modyfikacje do broni (snajperka występuje chyba w dwóch wersjach - wytłumionej i nie). Jestem na 90% pewien, że w podstawowej wersji też były, ale wtedy robiłem pacyfistyczny playthrough, więc i tak korzystałem ze stun guna i tranquilizera. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...