Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Borze, behe, co u Ciebie tyle waży? o__O

behemort tyle waży

nie grałem w dodatki, bo po czwórce było mi niedobrze

naprawdę są tak dobre?

Na pewno fabularnie są dużo lepsze od podstawki. Ogółem TBoGT bliżej do GTA5 niż do 4 pod względem stylu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gram w czołgi, samoloty czy statki, bo po kliknięciu "graj" wywalało mi BSODa bez powodu z notką, że karta dźwiękowa zła.

Spróbuj War Thunder, na sprzęcie który lagował World of Tanks, WT chodził na prawie najwyższych.

CoOAV2C.png

soon?

Moment, to ty nie marudziłeś, że 6,x GB NFS free cebula to za dużo?

Nah, ja tylko się z yojca gdzie indziej śmiałem, że robi apetyt pisząc "za darmo", a potem wszystko psuje dorzucając "origin" i "nfs od criteriona".

@up

Nawet nie wiedziałem, że i koszykówka była z tej serii. Siatkówka - tak, piłka nożna - tak, dwa ognie - tak, ale to? Hmm, mam zaległości.

Jest jeszcze hokej i super fajny turniej walki 2 na 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też prawda, lepiej nie wygląda, a klatki zżarło. Co prawda behe jakiś czas temu usprawniał sprzęt więc wszystko zasadza się na tym, czy WT wykryje jego kartę dźwiękową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Nawet nie wiedziałem, że i koszykówka była z tej serii. Siatkówka - tak, piłka nożna - tak, dwa ognie - tak, ale to? Hmm, mam zaległości.

<radiowy głos>AUTOPROMOCJA</radiowygłos>

Multum był tych gier, a kopana, koszykówka i hokej to chyba do dziś najlepsze adaptacje tych sportów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze czołgi:

battle_city2-1.jpg

A tak poza tym to całkiem zapomniałem że WoT wyszedł na PS4. Chyba sobie pobiorę i zagram, tamto community jest jakoś spokojniejsze z tego co czytałem.

Also, wróciłem wczoraj do Persony 3 i przypomniałem sobie dlaczego tak właściwie przestałem w to grać. Powód ten sam dla którego m.in. porzuciłem FF13. NIENAWIDZĘ turowych systemów walki w których nie mam kontroli nad każdym członkiem drużyny. Nie dość że mogę kontrolować tylko jedną postać to jeszcze reszta jest skończonymi idiotami którzy robią co chcą, bez względu na schematy zachowań jakie im ustawię. Nic mnie bardziej nie wpienia niż postacie zużywające swoją manę i hp (bo w P3 za niektóre skille płaci się życiem) na jakichś podrzędnych wrogów których normalnie zdjęliby dwoma hitami zwykłego ataku. A później przychodzi czas na bossa i się okazuje że nie ma many, hp w połowie i trzeba się ratować przedmiotami. Tylko po to żeby ostatecznie przegrać przez irracjonalne zachowanie towarzyszy. Trzeba było ograć sobie trójkę jak miałem PSP, tam podobno jest możliwość przejęcia kontroli nad każdą postacią. No i w czwórce też było, ale nie ma tego w ramach PS2 Classics w EU, tylko US.

Pozostaje czekać na P5. Odświeżyłem sobie trailery wczoraj, fajnie jakby wyszło w tym 2018.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje czekać na P5. Odświeżyłem sobie trailery wczoraj, fajnie jakby wyszło w tym 2018.

Ja sobie powtarzam, że wyjdzie tego lata, don't lose faith. No i przy okazji zostawiam pieniądze na import z USA, bo przecież nie będę czekał na premierę EU, bo ta, zgodnie ze wszystkimi głupimi standardami Atlusa może nadejść nawet później niż w 2018.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nah, ja tylko się z yojca gdzie indziej śmiałem, że robi apetyt pisząc "za darmo", a potem wszystko psuje dorzucając "origin" i "nfs od criteriona".

Co jest złego w Originie? Serio pytam, wszyscy na niego marudzą, nie mam bladego pojęcia dlaczego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli brać pod uwagę tylko ten argument to błogosławiony steam wcale lepszy od origina nie jest. Też nie wiem o co to całe narzekanie na Origina czy Uplay. Działają dokładnie tak samo jak Steam i Battlenet. Przypisujesz grę, instalujesz i grasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...