Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Przecena gier EA na PS Store. Kusi mnie trochę BF4, wersja podstawowa za 50 zł to spoko okazja. Tyle że po sieci i tak gram głównie w BO3 i nie chce mi się uczyć nowej gry od początku i nabijać poziomów i w ogóle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecena gier EA na PS Store. Kusi mnie trochę BF4, wersja podstawowa za 50 zł to spoko okazja. Tyle że po sieci i tak gram głównie w BO3 i nie chce mi się uczyć nowej gry od początku i nabijać poziomów i w ogóle.

Szczerze to ciesze sie, ze to kumpel kupowal BF a nie ja, bo mimo, że to fajna gra, to jednak jak pewnie widzisz na PSN większość mojego czasu pochłania FFXIV. Podobnie mam zresztą z Destiny. Welp, dowód, żeby nie kupować więcej gier multi/mmopodobnych dopóki Fajnal mi się nie znudzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jesli caly gameplay bedzie tak zroznicowany i interaktywny jak w zapowiedziach

nie przypominam sobie nic poza chodzeniem

o jakim zróżnicowaniu mówisz?

Chodzi mi o zroznicowanie interakcji. Cos jak w "the stanley parable" ze na wiekszosc zachowan gracza przewidziano rozne reakcje srodowiska. Np jak spotykasz te pijane nastolatki, to mozesz w ich strone czyms rzucic albo zabrac im radio i one na to reaguja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...