Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Bethesda zawsze z góry jest skazana na falę hejtu na początku po wydaniu nowego tytułu, po czym słupki sprzedazy i generalna popularność tytułu wskazuje że mimo wszystko większości ludzi się spodobał.

Ta, zwłaszcza po tym, jak w pudełku masz tylko 1/6-1/5 gry, reszta musi się pobrać...

Ja rozumiem, że w Stanach mają łącza miliard megabitów/nanosekundę, ale come on.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja owszem, ten uczuć, gdy musisz siedzieć i co jakiś czas wyjmować jedną i wkładać kolejną płytę :3

instalacja GTA V przypomniała mi czasy, gdy grałem w 11th Hour (oczywiscie do momentu, aż zobaczyłem rozmiar patcha do ściągnięcia...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@behe w stanach to mają bardziej porąbaną sytuację z netem niż u nas (czy generalnie w zachodniej europie) i wcale nie jest jakoś super, szczególnie poza metropoliami.

Doprawdy?

Ludzie na środku pustyni mogą mieć z 20 Mb/s za parę dolców (no co, Las Vegas i Arizona to pustynie, co nie (derp)), a ja muszę bulić 60 zł za 8 Mb/s. Mogę mieć i 50 Mb/s, ale z takim limitem, jak dają przy tych prędkościach, to się skończy w godzinę.

Akurat z tym bywa różnie. Na anglojęzycznych forach też widziałem trochę narzekań, że trzeba dociągać prawie 20 gb danych.

- O nie! - powiedział wkurzony John, popijając Coca Colę Diet w swoim domu z drewna i tkaniny. - Będę musiał poczekać całą godzinę, aż się wszystko sciągnie! - wykrzyknął i sięgnął po broń, by pozbyć się problemu.

Ja pamiętam, jak mi się wszystko z Orange Boxa ściągało MIESIĄC, bo tak wolny był net, ale nie, biedne Amerykany, rząd ich zdradził, cóż za katorga.

Oczywiście, żartuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że w Stanach mają łącza miliard megabitów/nanosekundę, ale come on.

Akurat z tym bywa różnie. Na anglojęzycznych forach też widziałem trochę narzekań, że trzeba dociągać prawie 20 gb danych.

Ale to z innego powodu; w Stanach, Australii, czy Anglii większość dostawców netu wymusza strasznie chore limity pobierania danych.

Nyehehehe.

ezgif_4134286615_by_takocats-d9e34z7.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam operatorzy dają limity na połączenie szerokopasmowe, Comcast (ten w szczególności), Verizon, AT&T były (i raczej nadal są) zdenerwowane na taki Netflix, że robi im konkurencję jeśli chodzi o dostarczanie telewizji, wielu ludzi zrezygnowało z usług tv oferowanych przez stacje kablówkowe na rzecz streamingu.

Np teraz Comcast w niektórych stanach daje 300gb limitu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie, tylko 10x więcej niż u nas! trollface.gif

Z tego co zdołałem ustalić to najtańszy data plan, 5GB, kosztuje bagatela 35 dolarów miesięcznie. Za 35 dolarów miesięcznie to ja w tej chwili mam unlimited plus trzy telefony. 300 GB jest chyba standardem, za przekroczenie dopłaca się 10 dolarów za każde 50 GB, w paru stanach ewentualnie można dać od razu dodatkowe 35 dolarów za "unlimited".

A netflix i youtube gigabajty zżerają jak diabli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem opinie i oglądałem jakieś recenzje, to ten pad jest 'spoko', ale nadal do FPP/RTS średnio. Pewnie bym go kupił, gdybym nie miał już dwóch xboxowych. Może kiedyś, jak będzie można toto dostać w fizycznym sklepie i taniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...