Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Oglądałem gejmleje Hatred, wygląda to jak ok gra, wymaga jeszcze wielu poprawek/patchów (problem z rozwalaniem ścian) ale tak ogólnie jest to dobry rozluźniacz.

Te żarty "le egdy game x-D" są już męczące i do dzisiaj nikt mi nie odpowiedział, jak ma wyglądać dobrze napisana i perfekcyjnie wykonana gra z psychopatycznym mordercą w roli głównej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem gejmleje Hatred, wygląda to jak ok gra, wymaga jeszcze wielu poprawek/patchów (problem z rozwalaniem ścian) ale tak ogólnie jest to dobry rozluźniacz.

Te żarty "le egdy game x-D" są już męczące i do dzisiaj nikt mi nie odpowiedział, jak ma wyglądać dobrze napisana i perfekcyjnie wykonana gra z psychopatycznym mordercą w roli głównej.

Wiesz, może gry po prostu nie powinny dotykać pewnych tematów, bo nie są medium odpowiednim do przedztawienia ich z właściwą powagą. ._.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chcesz w takim razie ograniczać twórczość artystyczną projektantów gier.

Są ludzie, którzy dosłownie wylewają puszkę farby na płótno, zostawiają do wyschnięcia i potem zostają okrzyknięci nie wiadomo jakimi artystami.

Czy więc twórca gier nie może spełniać się w swojej branży?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chcesz w takim razie ograniczać twórczość artystyczną projektantów gier.

Mam wrażenie że chodziło mu tylko o to, że ta gra nie powinna powstać, a nie żeby zabronić jej tworzenia.

Czemu nie można zrobić poważnej gry o zabijaniu?

Nie mam żadnych podstaw żeby oczekiwać, że w Hatred problem psychozy i zabijania będzie w jakikolwiek poważniejszy sposób poruszony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twórcy Hatred wybitni artyści, wizjonerzy. Docenimy za dwie generacje!!!

Noobirus, dlaczego mam wrażenie, że mówisz o jakichś artystycznych projektach z ułomnym gameplayem.

Serio, filmy i książki nadają się do tego lepiej no. Jeśli twoja artystyczna gra nie wykorzystuje swojej mechanik do opowiedzenia historii, to dlaczego jest grą, a nie książką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bronię Hatred. Tylko się pytam:

a) Jak zrobić poważną grę o zabijaniu, a jeśli nie można to:

b) czemu?

Ostatnia gra o psychopacie w którą grałem to był indie Calm Time, gdzie nawet zabijano dzieci nożem i ogólnie gości, których bohater zaprosił do swojego domu. Otrzymała bardzo wysokie oceny i ogólnie pochwały. Jakie są ku temu powody? "Retro" grafika? Małomówny bohater?

Nie mam żadnych podstaw żeby oczekiwać, że w Hatred problem psychozy i zabijania będzie w jakikolwiek poważniejszy sposób poruszony.

Główna postać cały czas gada o tym, jak bardzo nienawidzi ludzi i że chce wszystkich zabić, co wszyscy komentują "edgy x-D" "Krincz x-D". Ale tak mniej więcej właśnie funkcjonuje większość psychopatów. Grałem w mapę w Doom stworzoną przez ludzi, którzy "zasłynęli" z największej strzelaniny w dziejach ameryki*, w folderze z mapą znajdował się plik tekstowy od twórców i właśnie mniej więcej w ten sposób pisali.

Więc jutuberzy i ogólnie gracze komentują to "edgy x-D!" a w tym samym czasie jakieś dziecko w ameryce właśnie dostaje kulkę w głowę od gościa, który działa jak bohater Hatred.

EDIT: *Chodzi oczywiście o mapę od Erica Harrisa, którzy z kumplem otworzył ogień w szkole w Colorado. link

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XCOM 2

TC2qexr.jpg

Czekając na naprawienie przez CDPRed buga z expem w W3 przebijam się przez backlog i trafiłem na Advanced Warfare. Zadziwiająco "ok" po tragicznym Ghosts. Wygląda to (i działa) zdecydowanie lepiej, dzięki double-jump i później tej lince z hakiem poziomy dają zdecydowanie więcej swobody niż do tej pory, a setpieces są najlepsze do tej pory w serii (dat highway, dat Golden State). Fabularnie jest mocno przewidywalnie, ale masa absurdalnych wydarzeń, Troy Baker, Kevin Spacey i całkiem przyjemna atmosfera sprawiają, że gra się w to dobrze. Nawet chwilę w zombie pograłem, bo pomimo tego, że tego nie pamiętam to chyba w jakimś momencie kupiłem Season Pass

I had fun 6/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Last-gen compatibility with wireless hardware on new consoles is not a rumor; it's happening. PS3 to PS4 with the existing hardware/dongle; Xbox 360 to Xbox One with a low-cost dongle you can purchase. First thing's first is testing this with the instruments we made, but we intend to support as many of those legacy wireless instruments as possible.

200_s.gif

Based Harmonix.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> lepsza grafika

> lepszy soundtrack

> brak fillerowych postaci w stylu Violet czy Tiger, które są reskinem tego co było + brak kilku ciosów

> story mode (uber kiepski, ale jednak :P)

> szybsza rozgrywka i lepszy flow walki

Tak, odkopałem dzisiaj Tekkena 6 i wciąż nie mogę się nadziwić, dlaczego negatywne opinie na temat tej gry są dużo bardziej popularne niż pozytywne. Co ciekawe, taki Tag Tournament 2 jest nazywany przez niektórych najlepszą bijatyką 3D, a to to samo co T6 + lekka kastracja niektórych elementów + tagi, których osobiście nienawidzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już ludzie piszą, na co czekają, to ja bym z chęcią zobaczyłbym kolejne gry z serii Conflict (te, gdzie się sterowało całą drużyną). Za dzieciaka to ogrywałem non stop. Następne części bardzo dobrego Desert Storm nie pobiły, ale nadal miło się grało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...