Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Trudno mi coś powiedzieć o OVerwatch, bo wygląda od strony artystycznej bardzo fajnie i przypomina mi ukochane Team Fortress 2, ale gameplay jest tak dziwny, że na podstawie filmu trudno mi powiedzieć, czy mi się to podoba, czy nie, bo nie wiem, o co chodzi :) Mam nadzieję na szybki dostęp do alfy/bety. Może się poszczęści jak przy HoTS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apel

Proszę wszystkich normalnych graczy o nie linkowanie toksycznych artykułów z Polygon oraz Kotaku. Pozwólmy tym dziwakom powoli wyschnąć i zginąć z braku atencji. Na internetach jest wiele dobrych i trzeźwych recenzentów, nie dawaj pieniędzy ludziom, którzy chcą twojej śmierci bo urodziłeś się z konkretnym kolorem skóry i/albo płcią.

Z uszanowaniem, zatroskany o dzisiejszy stan kultury gamingowej,

Noobirus

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą podziwiam Polygon czy inne Kotaku gdzie komentatorzy zamiast skupić się na faktycznych aspektach gry debatują nad tym, czy w trailerze W3 była przemoc wobec kobiet czy może jednak nie, bo to wampir był.

Pls kill videogames.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny gameplay z overwatcha

Youtube Video -> Oryginalne wideo

Kurczę, ja jednak wciąż wolę Battlefielda, gdzie z karabinem w ręku i RPGiem na plecach kryję się za rozpadającymi się murami podczas gdy w okół wszystko wybucha, nad głową latają samoloty, helikoptery i rakiety, a z zasłony dymnej na końcu ulicy nagle wyłania się czołg... :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...