Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Jeśli kogoś obchodzi, to tu

jest porównanie wieśka 3 na min i max detali

lel, prawie nie ma różnicy w jakości. Jedynie na dalszych planach widać wyraźnie, że jest mniej drzew. Za to to nawet mają u mnie propsa, bo w niektórych grach różnice są tak gigantyczne, że na maksymalnych wyglądają jak kinowy obraz, a na minimalnych jak coś wyciągnięte z garażu młodocianego programisty z 98 roku. XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni zbierają porcelanowe kotki, inni wibratory, a jeszcze inni gry w pudełkach. Prawdę mówiąc takie stare FPSy w kartonach to fajna sprawa, na pewno lepsza niż losowe pudełka z kodem w środku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lorde

W przypadku Wieśka będzie to pewnie "Edycja Rozszerzona".

Ja chyba zrezygnuje z odkładania na nowego peceta, bo i tak na niego nie uzbieram przy aktualnych wydatkach (od lutego udało mi się uzbierać 1000zł), więc pewnie zainwestuję w porządną naprawę laptopa. Nie chcę nawet grać w jakieś nowe tytuły, byle mi lapek na spokojnie udźwignął starsze tytuły. League of Legends czy Heroes of the Storm też.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie nie mam, ostatnio wszystko co niepotrzebne wyrzuciłem, została mi tylko kolekcja gier fabularnych w tym

DSC01858.JPG

Łopanie, zazdroszczę. Sam mam tylko podręcznik do nWoDa, Savage Worlds i Oko Yrrhedesa. Ani razu nie użyte :/ Ale pewnie wyskrobię kasę na pdf trzeciej edycji Exalted, jak wreszcie wyjdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie nie mam, ostatnio wszystko co niepotrzebne wyrzuciłem, została mi tylko kolekcja gier fabularnych w tym

DSC01858.JPG

Oko Yrrhedesa

To jest niezły artefakt.

Nie jest to drogie hobby, o ile się nie szaleje w stylu "kupię sobie pierwszą edycję Warhammera ze wszystkimi dodatkami". Część swoich rzadszych podręczników zamawiałem z USA od DriveThruRPG a parę również z niemieckiego Sphärenmeisters Spiele, którego mi polecono. Wyszło mi taniej, niż gdybym u randoma na Allegro szukał.

Jedyne zakupy jakich żałuję to Savage Worlds (nie podoba mi się mechanika) i S/lay W/Me (jeden egzemplarz dostałem na urodziny a drugi wygrałem na konkursie, są tam tylko penisy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że nowy Doom się uda, aczkolwiek słyszałem że twórcy mocno się inspirują modem Brutal Doom, co dla mnie nie jest czymś specjalnie dobrym.

Poza tym skończyłem God of War: Wstąpienie. Świetna gra, może nie tak intensywna i epicka jak trójka, ale nadal bardzo dobra. W ogóle cała seria God of War to IMO jedne z najlepszych gier zręcznościowych jakie w ogóle wyszły, ciekawe czy Sony wyskrobie w końcu jakąś nową odsłonę na PS4. Tymczasem ja muszę zapolować na Collection w dobrej cenie i dokończyć dwójkę, bo tylko tej części mi brakuje do kompletu..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inspiracja Brutal Doomem absolutnie mi nie przeszkadza. Więcej flaków i krwi Dodany obrazek

Akurat wspominam starsze Doomy jako doznanie bardziej mroczne niż brutalne. Tajemnicze księżyce Marsa, opuszczone stacje badawcze i naukowe, hordy opętanych ludzi i demonów i pośrodku tego my. Może wspomnienia dzieciństwa trochę oszukują, ale jak w to grałem mając te 6-7 lat (a najpierw mniej, oglądając jak bracia grają) byłem przerażony. Brutal Doom zrobił z tego kolejną krwistą i bezemocjonalną sieczkę, a przecieki co do nowego Dooma też podpowiadają że gra pójdzie właśnie w tą stronę (brutalne finishery w celu odzyskania punktów zdrowia itp.).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...