Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

Jako że w domu bida z nędzą, rodzice kazali mi jutro poszukać w okolicach Poznania Głównego jakiejś lekkiej roboty jako pomocnik w księgarni czy innych empikopodobnych sklepach. Zobaczę, czy znajdzie się coś dla mnie, coby przez wakacje trochę zarobić i się nie narobić. :P

Trzymajcie kciuki.

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiłem 2 cv na głównym i jedno w Browarze. W Browarze pytali o najwięcej szczegółów więc  mam nadzieję że rozpatrzą moją kandydaturę. :P

Swoją drogą ktoś kojarzy Cex/ webuy? Bo na deptaku jest taki właśnie sklep z growym recyklingiem. Wyhaczyłem kilka gier z mojej listy życzeń w niskich cenach, aczkolwiek mam wątpliwości (Mount and Blade - 2 dychy, FEAR oraz Fable i Just Cause - dycha). Gdy potrzasalem pudełkami, nic nie wydawało dźwięku (nie wszystkie), a kilka z.gier wymaga dostępu do netu. Chyba, że M&B w niebieskim pudelku nie potrzebuje Stima, wtedy biorę. :)

BTW, brać Extra klasykę Darksiders? Obie gry za 35 zeta. Wg mnie się opłaca, ale jeśli bez pada nic nie zrobię, to chyba lepiej żebym nie brał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Arturzyn napisał:

BTW, brać Extra klasykę Darksiders? Obie gry za 35 zeta. Wg mnie się opłaca, ale jeśli bez pada nic nie zrobię, to chyba lepiej żebym nie brał.

Nie wiem jak dwójka (bo grałem na konsoli) ale jedynka miała bardzo fajne sterowanie dostosowane do myszki i klawiatury.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dwa FEARy są spoko, Mount & Blade to jednak nie moja para kaloszy, ale dużo ludzi miało z grą sporo radochy. 

Jesteś mocno cofnięty w czasie powiem Ci. Może pora zainwestować w elektroniczne wersje na Steam zamiast bawić się w "promocje" antycznych pudełek w empikach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, stach122 napisał:

Pograłem trochę w Dirt Rally (TESU NIE CZYTAJ TEGO!!!) i na padzie gra się jak najbardziej okej

No zdziwilbym sie, gdyby sie okazalo, ze ten tytul na padzie jest niegrywalny. Spodziewales sie czegos innego? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, chodziło mi o to że zaraz znowu się czepiłbyś że brak imersji i w ogóle :P. Dobra, nie zaczynajmy znowu.

Jako ze rzeczywiście wyższej klasy baterie alkaliczne są drogie bo aż około 10zł i na dłuższy czas po prostu ekonomicznie nie opłacalne (dokładnie co kupiłem to VARTA High Energy, takie niebieskie) to kupiłem akumulator z kablem do ładowania. Oczywiście nieoryginalny bo on kosztuje około 80 zł.

Niby lepszym wyjściem było po prostu kupić przewodowy pad... no cóż teraz znaczy za parę miesięcy stanie się przewodowym :P, co nie znaczy że sam zakup pada był chyba najlepszym zakupem :P

Edytowano przez stach122
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...