Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Heroes of the Storm

Polecane posty

20 poziom przed 19 listopada, ale tez trzeba wybrac kogos z listy znajomych, w przypadku jak juz Blizzard wylosuje... No to niestety nikogo nie bede w stanie zaprosic.

Zreszta nie wiem, czy ten 20 poziom osiagne, bo czasu malo, a innych gier mnostwo.

Heroes of the Storm w moim przypadku jest jak Hearthstone: gra odskocznia, w ktora nie trzeba sie wciagac jak na przyklad w Wasteland 2 czy Divinity: OS. 1-3 mecze, zrobienie dailies i tyle.

Jak to jest z dailies w tej grze? Ten sam patent co w HS, ze mozna miec maksymalnie 3 dailies w tym samym czasie? Ile tak srednio golda sie dostaje za takiego questa? Dopiero mam 3 poziom, a questy sa od 6 wiec...

I jak dobrze czytalem, to progress w alphie przejdzie do wersji normalnej po skonczonej alphie i becie? Czy konto zostanie wtedy wyzerowane? Wie ktos?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 poziom przed 19 listopada, ale tez trzeba wybrac kogos z listy znajomych, w przypadku jak juz Blizzard wylosuje... No to niestety nikogo nie bede w stanie zaprosic.

Słabo czytałeś FAQ akcji, bo nie trzeba niczego wybierać. Wszyscy znajomi, których miałeś na liście przed 16.10 otrzymają dostęp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach, widzisz :)

A ja dzięki uprzejmości jednego z forumowiczów, który ni stąd, zowąd zaoferował mi dostęp do swojego konta na BN, pograłem sobie kilka meczów i jest na razie fajnie. Radzę sobie jakoś nawet mimo tego, że nie do końca wiem, co to się dzieje na mapach w związku z surowcami. Nie muszę się bawić w kupowanie sprzętu i zastanawianie nad czymkolwiek innym jak to, co w danym momencie zrobić i który bonus do umiejętności wybrać. Praktycznie sama czysta rozgrywka i to mi się bardzo podoba. Oczywiście parę razy wyszedł już mój kompletny brak doświadczenia w grach typu MOBA i praktycznie cała drużyna przeciwnika zjeżdżała mi życie w sekundę, ale tak najgorzej też nie było i nie zamiaruję przestawać grać. Szkoda tylko, że progres na wpada na moje konto BN :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Drayna

Za wczorajszego daily (rozegraj 3 mecze postacia typu wojownik) dostalem 300 golda, do tego dodatkowe 80 golda za 2 wygrane mecze (2x 30g) i jeden przegrany (20g) plus 500g za wbicie na Lich Kingu 4 czy 5 levelu. W ciagu godziny gry stan konta powiekszyl sie o prawie 900 golda, czyli calkiem niezle.

Obecny postep w grze nie zostanie przez Blizza wykasowany i wszelkie odblokowane postaci, skiny, wierzchowce, avatary, wbite levele i zdobyte zloto beda na stale przypisane do konta.

Wbicie 20 poziomu przed 19 listopada tez nie powinien nastreczac zbyt wielu problemow. W HotS-a gram od ubieglej srody i w ciagu tych kilkunastu godzin spedzonych w grze dotarlem do 13 poziomu.

W sobote gralem glownie Lich Kingiem i szlo mi ciezko dosyc. Nie jest on tak wytrzymaly jak Diablo, ale jako wojownik musi sie pchac w samo centrum podczas teamfightow. Aura Frozen Tempest jest calkiem niezla w takich sytuacjach, walniecie z Frostmourne Hungers tez, ale jest srednio z dlugowiecznoscia Lich Kinga jesli jest sie jedyna postacia melee we wlasnej druzynie. Niestety jego heroiczne zdolnosci polegajace na wezwaniu Sindragosy lub kilku ghouli sa jak dla mnie ciut za slabe i z zazdroscia patrze na np. Tychusa z jego Odynem albo laserem gorniczym... Za to Li Li gra mi sie bardzo przyjemnie w roli healera, zwlaszcza jesli na 10 lvl jako umiejetnosc heroiczna wybierze sie leczacy obszarowo Jug of 1000 cups, a jako uzupelnienie do niego takze leczacy obszarowo Healing Ward (4 lvl), Shrink Ray (13 lvl) i Two for One (16 lvl). Poki co nie przegralem jeszcze zadnego meczu grajac ta postacia i leczac reszte druzyny w trakcie team fightow. Chociaz raz zdarzylo mi Lich Kingiem trafic na mecz, w ktorym grajaca Li Li osoba zamiast nas leczyc zajmowala sie samotnym pushowaniem i eliminowaniem minionow z dala od toczacych sie team fightow. I to byl bardzo krotki mecz, ktory oczywiscie przegralismy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze juz czesc osob zainwestowala w platne zestawy i smiga np. Nova na wrotkach.

Nova na wrotkach jest zdaje się w Zestawie Nexus i w sumie ten zestaw cenowo nawet fajnie wychodzi. I powiedz mi kto by nie chciał takiego skina.

I podpisuje sie pod tym, co napisano wyzej, mnie tez nie zdazylo sie trafic na nikogo, kto by psul innym zabawe.

Mi się już zdążyło, ale był to pojedynczy przypadek. Widać, że sporo osób przechodzi z LoLa/DoTy i mają przyzwyczajenia z tamtych gier i to niestety czasem widać również np. na kanale ogólnym w grze.

Jeśli o zapki do HoTS chodzi, to nadal działa dotychczasowa metoda, czyli przez aplikowanie na stronie. Tu też trzeba mieć szczęście, ale warto jest zwiększyć swoje szanse. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stalo sie. Dzis po raz pierwszy trafilem w HotSie na osobe, z ktora nie dalo sie normalnie pograc. Koles swoja Nova nie byl w stanie nabic sobie killstreaka i po kolejnej smierci w teamfightcie nie wyszedl juz z naszej bazy. Zamiast tego przez pol meczu spamowal chata autocenzurowanymi wyzwiskami pod adresem reszty teamu. Mimo to ogolnie nie jest zle, w Heroes of the Storm mam nabite aktualnie ponad 30 godzin i to byl pierwszy taki incydent. Dzis tez rozegralem najkrotszy i najdluzszy jak do tej pory mecz. W pierwszym przypadku wygralismy po dokladnie 10 minutach i 52 sekundach, w drugim po 31 minutach i 14 sekundach nasz team przegral. Mowa oczywiscie o meczach z randomowymi graczami. Progres postaci jest poki co chyba niezly - level ogolny 17, do tego Lich King na 7 poziomie, Valla tez oraz zakupiona wczoraj Li Li na 6. Nastepna postacia jaka chce kupic jest ginacy czesto Murky. W grze jeszcze na niego nie trafilem, ale na gameplayach na YT ta postac wyglada ciekawie jesli chodzi o meczenie przeciwnej druzyny. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ponad 2 miesiące grania nie spotkałem żadnego płaczu, no może jedna osoba się znalazła z tekstem 'noob team". Tak przez ostatnie 2 dni miałem parę takich sytuacji, plus 3 osoby, które odpuściły granie, siedząc w bazie i płacząc na czacie. Może była jakaś większa fala zaproszeń ;p. Jak gra stanie się Open, to będzie wiele takich sytuacji.

Najdłuższy mecz jaki rozegrałem to 44 minuty :E. Najkrótszego nie pamiętam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah! Ja jak na zawołanie też miałem wczoraj swojego pierwszego buraka w grze. Koleś grał Vallą na mapie z Dragon Knightem i praktycznie cały mecz kręcił się wokół posągu smoka i pisał żebyśmy przejmowali punkty bo on chce być smokiem. Że team był taki sobie, to ani razu nie udało się smoka zdobyć, więc szczekał i sapał, wyzywając wszystkich od noobów i idiotów. No ale nick bog13danPL do czegoś zobowiązuje. BTW, napisałem na czacie że zachowuje się jak Polak albo Rosjanin, to ktoś zapytał "did he stole something from you?".

Najdłuższy mecz? Chyba 35 minut. Najkrótszy 9:40, na szczęście wygrany wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze kolejna porcja zaproszen zostala rozeslana, bo rozegralem dzis okolo 15 meczow i dosyc czesto trafialem na zupelnych nubkow, ktorzy nie czaili mechaniki map i klas bohaterow. Koles gral Sgt. Hammer i nie wchodzil w siege mode, inny gral Utherem i staral sie pushowac linie w pojedynke... Na mapce z Dragon Knightem sam przez kilka minut bronilem przed dwoma przeciwnikami dolnej swiatyni, a 3 osoby z mojego teamu w tym czasie walczyly kolo posagu na srodku, bo przejecie gornej swiatyni nie miescilo sie w ich strategii... Jednak mialem tez kilka niezlych meczy i killstreakow po 15+. Ponownie wszystko zalezy od tego, na kogo sie trafi. Dzis tez gralem Li Li, Brightwingiem i Utherem. Z tej trojki najlepszym healerem jest chyba Li Li. Utherowi zbyt szybko konczy sie mana i ma dluzsze cooldowny, a Brightwing jest irytujacy. ;)

Blizz z okazji nadchodzacej premiery dodatku Warlords of Draenor dal darmowy tydzien gry w WoW i prawdopodobnie wlasnie z tego powodu serwery Battle.netu byly wczoraj mocno przeciazone. Po poludniu aby sie zalogowac musialem czekac w kolejce przez 15 minut, pozno wieczorem czas oczekiwania wynosil okolo 8 minut. Nawet po zalogowaniu sie do Battle.netu i odpaleniu HotS widzialem, ze ludzie narzekali na niewlaczajace sie mecze. Mnie udalo sie rozegrac trzy gry, ale cos bylo powaznie nie tak, bo moj Lich King na 9 lvl mial do wyboru tylko bazowe umiejetnosci tak jakbym gral nim po raz pierwszy. :( Na szczescie ikspeki i golda za wygrane mecze zliczalo poprawnie, wiec ta godzina gry nie poszla na marne. :) Aktualnie skupiam sie na wylewelowaniu Lich Kinga do 10 poziomu i odblokowaniu master skina, ale widze, ze troche mi sie z tym zejdzie. Zeby z poziomu 9 przejsc na 10 potrzeba cos okolo 4,200,000 XP, a za jeden wygrany mecz dostaje sie cos kolo 120,000 - 140,000 ikspekow...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh...a ja od początku zapisałem się w profilu beta-testera i dalej nic sad_prosty.gif (pewnie zobaczyli że grałem w WoW'a tylko miesiąc dodany z grą i mam konto zamrożone to się na mnie fochneli)

Jest tu ktoś kto ma/będzie miał 20 poziom ? Bo jakby się trafiła okazja to chętnie bym przygarnął zaproszenie do alfy smile_prosty.gif

EDIT: Aha, kappa, trzeba mieć osobę na liście znajomych od jakiegoś czasu żeby dostała inv sad_prosty.gif

Eh, nie pozostaje nic tylko czekać na OB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie czego zdobyłam już 20 poziom, więc jeśli ktoś miał mnie w znajomych - ma podstawy, żeby trzymać kciuki smile_prosty.gif

Ehh...a ja od początku zapisałem się w profilu beta-testera i dalej nic sad_prosty.gif (pewnie zobaczyli że grałem w WoW'a tylko miesiąc dodany z grą i mam konto zamrożone to się na mnie fochneli)
Nie martw się, to jest zupełnie losowe. Możesz mieć edycje kolekcjonerskie wszystkich ich gier, ale bez szczęścia - i tak zaproszenia nie będzie smile_prosty.gif
Aktualnie skupiam sie na wylewelowaniu Lich Kinga do 10 poziomu i odblokowaniu master skina, ale widze, ze troche mi sie z tym zejdzie. Zeby z poziomu 9 przejsc na 10 potrzeba cos okolo 4,200,000 XP, a za jeden wygrany mecz dostaje sie cos kolo 120,000 - 140,000 ikspekow...
Ja na zmianę gram Malfurionem i Kerrigan, a w ramach codziennych zadań staram się dociągnąć nubków z rotacji do 5 poziomu, żeby mieć te dodatkowe 500 sztuk złota na kupienie sobie własnego specjalisty (mam jeszcze ETC, tylko specjalisty mi brak do pełnego zestawu. Pewnie padnie na Nazebo smile_prosty.gif ). No i dzięki temu mogę się zapoznać dokładnie z umiejętnościami każdego bohatera - przydaje się wiedzieć, co może zrobić przeciwnik.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis rozegram 2-3 mecze Arthasem i wskocze nim na 10 poziom odblokowujac jednoczesnie dla tej postaci master skina. Przyznam, ze po poczatkowych trudnosciach gra mi sie ta postacia bardzo dobrze. Arthas jest wytrzymaly, potrafi sie stosunkowo dobrze autoleczyc (w meczach bez healera to zazwyczaj ja mam najwyzszy wynik w kategori healingu :P), dosc szybko w trakcie meczu jest w stanie solo przejac oboz Knightsow, a jego mrozna aura swietnie nadaje sie nie tylko do likwidowania grup mobkow, ale takze do zadawania obrazen obszarowych w teamfightach i do likwidowania kamuflazu Novy czy Zerathula.

Udalo mi sie tez uzbierac ponad 10k golda, wiec pewnie jeszcze dzis kupie zapowiedzianego we wczesniejszym poscie Murky'ego. To powinno byc interesujace doswiadczenie, tym bardziej ze specyfika grania ta postacia jest oryginalna nawet w porownaniu do innych bohaterow klasy specjalista typu Zagara, Azmodan czy Sgt. Hammer...

Jakis czas temu natknalem sie w sieci na info o nowych, w wiekszosci niezapowiedzianych jeszcze przez Blizza postaciach, odkrytych dzieki odnoszacym sie do nich plikom dzwiekowym zawartym w grze. Oprocz pewniaka w postaci przywodczyni Undeadow w WoW czyli banshee Sylvanas, odkryto tez m.in. Gul'dana, Ragnarosa, Cenariusa i Rexxara z WoW, Rzeznika i Krola Szkieletow z Diablo czy Arcturusa Mengska ze Starcrafta. Lista obejmuje cos ponad 20 nowych bohaterow, nad ktorymi Blizz wciaz pracuje. Najbardziej ciesze sie jednak z tego, ze wsrod tych nowych postaci ma tez znajdowac sie bohater (czy nawet bohaterowie) z tytulu wydanego jeszcze zanim Wielka Trojca Blizzarda miala swoje premiery, czyli z gry The Lost Vikings. Sam nawet jakis czas temu postulowalem w poswieconym sugestiom nowych postaci watku na oficjalnym forum HoTS umieszczenie w tej MOBA bohaterow z ktorejs z najstarszych gier Blizza. I oto wyglada, ze moje zyczenie sie spelni. :) Zeby tak jeszcze zdecydowali sie wrzucic do Heroes of the Storm glownego bohatera z gry Blackthorne, to juz bylbym zupelnie przeszczesliwy. :)

@niziolka

To moze zapodaj mi na PW swoj battletag, to jesli bedzie taka mozliwosc, zagramy w teamie dla bonusu. Tym bardziej ze Malfuriona czy Kerrigan zawsze bardzo chetnie widze w swoim teamie. :)

A na deser zamieszczam znaleziony niedawno na YT filmik bedacy fanowskim coverem kawalka grupy Rhapsody, ktory jest poswiecony Heroes of the Storm. Nie jestem jeszcze zdecydowany, czy mi sie podoba, czy nie, ale generalnie pomysl fajny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam ze będę młócił Tyrande. Pewnie dlatego że w DoTA 2 młóciłem Miraną (o ile można nazwać to młóceniem, pograłem w tytuł może z 20 godzin :P) a jakby nie patrzeć Mirana to Tyrande z lore WC. Max attack speed oraz ruch i miałem niezłą rzeźnię na wrogach :)

Oprócz niej zapewne dorwę się też do Kerrigan chociaż jej skille średnio mi się podobają

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BlizzCon sie skonczyl, ale pozostawil po sobie sporo mniej i bardziej nowych informacji o tytulach Blizza, w tym o Herosach.

Oficjalnie juz wiemy, ze do gry w najblizszym czasie zostana dodane dwie postacie z WoWa, czyli Thrall (melee-assassin) oraz Jaina Proudmoore (ranged assassin), a takze jeden bohater z wydanej 22 lata temu gry The Lost Vikings wystepujacy w postaci trzech wikingow Erika, Baleoga i Olafa. Zwlaszcza wikingowie wydaja sie byc ciekawa postacia, bo z tego co widzialem na zaprezentowanych przez Blizza materialach, beda mogli sie rozdzielic i poruszac po mapie niezaleznie od siebie. Potwierdzono znajdujace sie w fazie projektowania postacie Sylvanas z WoW oraz Krola Szkieletow, Rzeznika i Krzyzowca z Diablo 3. Do HotS-a wprowadzone zostana dwie nowe mapy utrzymane w konwencji starozytnego Egiptu/Uldum z WoW - Sky Temple i Tomb of the Spider Queen. Zaprezentowany zostal takze art przedstawiajacy mape z uniwersum Diablo, bedaca w polowie Niebem, a w polowie Pieklem. Zapowiada sie ciekawy design, zwlaszcza ze miniony, wieze i forty maja sie wizualnie roznic w zaleznosci od strony, ktora reprezentuja. Tworcy podali tez wiecej szczegolow odnosnie planowanego wprowadzenia do gry systemu rozgrywek rankingowych, sezonow itd, ktory bedzie zblizony do tego z Hearthstone. No i ostatnia sprawa - poczatek zamknietej bety zaplanowano na 13 stycznia 2015, o jakiejkolwiek mglistej dacie otwartej bety poki co nic nie wspomniano.

Z tych wszystkich zapowiedzi najbardziej ciesze sie z nowych map. Co prawda lubie te szybkie mecze ze zbieraniem monet na Blackheart's Bay czy ze zbieraniem czaszek w Haunted Mines, ale juz przeciagajaca sie walka o kontrole nad swiatyniami i posagiem w Dragonshire potrafi mnie nuzyc. Nowe postacie to tez dobry news, tyle ze do tej pory spedzilem z HotS okolo 80 godzin, a i tak przez ten czas zdobylem najwyzszy 10 poziom dopiero na jednej postaci, dwie kolejne mam na 8 levelu, a reszty albo nie ruszylem wcale, albo mam na nich 2-3 level. I wciaz nie odblokowalem sobie postaci takich jak Murky, Stitches, Kerrigan, Nova czy Abathur, a tu juz kolejne w drodze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Paweleqqk

Ja czytam to wszystko i nadal nie mam ochoty ;)

Po co ten trolling odpalam? Pewnie ktoś zapyta. A dostałem zaproszenie do technicznej alfy: nie pamiętam bym się zapisywał, ba, nie pamiętam bym odpalał jakiś produkt Blizzarda od czasu premiery DIII (starter ;)), ale jednak mnie zaprosili.

Ekm, da się może komuś odstąpić takie zaproszenie? Nie gram w żadne moby i to nie jest wyjątek, a szkoda by się zmarnowało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się, a pewnie dostałeś z okazji rozsyłania kluczy do znajomych wylosowanych graczy, którzy osiągnęli 20lvl. Ja też się dostałem, choć nie wiem, czy to z tej okazji. Ba! Nawet maila z powiadomieniem nie dostałem. Ale podejrzewam, że w moim przypadku niziołka znowu miała szczęście, na którym tym razem skorzystali inni smile_prosty.gif

Od razu zagrałem i miałem najbardziej niestresującą rozgrywkę ever. Sonya, zwycięstwo w 12 minut, staty 26-0.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dostałem maila z powiadomieniem o tym, że zostałem przyjęty do alphy. Nie wiem czy to zasługa niziołki (co potwierdziłby R1P), czy po prostu miałem szczęście i rozesłali kolejną porcję zaproszeń. W sumie już straciłem nadzieję, a tu proszę jednak będę mógł trochę pograć wink_prosty.gif

Od razu zagrałem i miałem najbardziej niestresującą rozgrywkę ever. Sonya, zwycięstwo w 12 minut, staty 26-0.

Oj, Rip. Takie stompy, to szybko się zapomina, gra bez historii. Ja dzisiaj miałem fajną gierkę w Docie, gdzie dostawaliśmy niezłe bęcki, ale później piękny comeback i wygrana. Takie gry pamięta się bardzo długo, choć oczywiście miło sobie zmiażdżyć przeciwnika od czasu do czasu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa fart. Zaproszenia dostają osoby, które nawet się do bety nie zapisywały, a ja jak nie miałem, tak nie mam dostępu do tej alfy confused_prosty.gif

Trzeba bylo pisac wczesniej, to bym Ci zrobil inv do znajomych. Gwarancji dostepu do alfy to co prawda nie daje, ale zawsze szansa wieksza...

Od razu zagrałem i miałem najbardziej niestresującą rozgrywkę ever. Sonya, zwycięstwo w 12 minut, staty 26-0.

Miales pecha i niesamowite szczescie jednoczesnie - pierwszy mecz postacia z tylko podstawowymi talentami lvl 1 hero i taki wynik to rzadkosc. W te 12 minut nawet do talentow z wyzszych tierow pewnie nie dotarles. Musieliscie miec albo bardzo zgrana ekipe z niezlym setupem, albo przeciwnik olal zdobywanie xp na kilku liniach i szybko uzyskaliscie nad nim przewage 2+ leveli i bylo po meczu. Pech bo taka jednostronna walka i przebiegniecie po przeciwniku chociaz fajne, to wyzwaniem nie jest i wielkiej satysfakcji nie daje. Najwiekszy plus, ze jesli akurat robi sie tylko daily, to taki mecz zaoszczedza 10 minut czasu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestescie sami :v

Sam sie zapisalem i czekam, czekam, czekam... A napalony jestem strasznie, swego czasu gralem sporo w gry MOBA, po za tym, Zamiec robi diablo grywalne produkcje, wiec podejrzewam, ze nie inaczej jest tutaj. Nie pozostaje nic innego, jak czekac :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...