Skocz do zawartości
Ghost

Urlopy

Polecane posty

SKRZYP3X

Cytat z profilu pewnego użytkownika:

SKRZYP3X

Szkoda gadać. Jedno wykropkowane przekleństwo które wgl nie miało oznaczać kur*a i poszło. Że wcześniej dostałem upomnienie to teraz ost. Mi to rybka. Jak dobije do 100% to va fail FA. Nawet nie będę żałował. Za dużo tu szmat i idiotów.

Wczoraj, 21:59

Skoro ktoś się sam prosi, to nie ma co czekać. Za tą jakże kulturalną, przemyślaną i wcale nie obrażającą użytowników tego forum wypowiedź - 7 dni urlopu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ampjacker

Nie dotarło do niego ostatnie ostrzeżenie i moje późniejsze upomnienie, żeby nie powielał swojego tematu (za który otrzymał osta), ponieważ ze względu na piracki system pomocy tu nie znajdzie. Być może 2 tygodnie urlopu lepiej zadziałają. Jeśli nie, to tego pana spotka ban za kolejny podobny wyskok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NerwusHD

Wulgaryzm napisany w języku obcym nadal jest wulgaryzmem. 14 dni urlopu na zapoznanie się z językiem polskim.

SEGA

Najpierw został upomniany za spam na stronie głównej. Pomimo upomnienia nie zaprzestał spamować. Został wysłany na urlop. Po powrocie nic się nie zmieniło - więc kolejny urlop - tym razem 14 dni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VanNerd93

Będąc już karanym za chamskie wypowiedzi raczył podzielić się swoimi wrażeniami kibolka. Doprawdy, teksty "cieszę się, że Villii złamano nogę" oraz "Jak Barca przegra, to się nawalę" zamieszczaj sobie pod adresem: Domowe_przedszkole/jesteśmy_kibole/lat3-5/problemy_z_przełykaniem_kaszki_manny.prv.pl.

Tutaj dostajesz 30 dni na wyleczenie się z problemów gastrycznych oraz moderację postów. Naprawdę moderacja ma tu lepsze rzeczy do roboty niż zajmowanie się takimi rzygowinami, które z siebie wypluwasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...