Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Ekstraklasy 2013/2014

Polecane posty

22. września, godzina 15:30: Ruch Chorzów 1:3 Śląsk Wrocław

Ruch Chorzów. Znakomicie, kolejna drużyna, której nie da się rozszyfrować. Najpierw wygrywają z Legią i remisują w derbach z Górnikiem, a potem wyjeżdżają z Białegostoku z sześciopakiem. Nie lubię ich, niech wygra Śląsk.

22. września, godzina 18:00: Legia Warszawa 2:1 Górnik Zabrze

Hit tej kolejki. Obie drużyny mają po 15 pkt i są na dwóch pierwszych miejscach. Legia nie powinna być bardzo zmęczona po meczu z Lazio, bo tempu meczu w Lidze Europejskiej było iście żółwie. Lekka przewaga gospodarzy i ich ostateczne zwycięstwo - tak wygląda mój typ na ten mecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1

Pogoń dość niespodziewanie wygrał z Lechem i jest faworytem tego spotkania. Podbeskidzie nie gra ostatnio dobrze

Piast Gliwice - Lech Poznań 1:1

Mecz zespołów z które ciężko rozpracować. Piast niby wygrał z Widzewem, ale jakoś mnie nie przekonuje. Lech natomiast ma sporo kontuzji, ale dam na remis, bo oba zespoły są nieprzewidywalne

Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Lubin 0:2

W końcu Zagłębie wygrało. Mimo że było to z słabą Koroną, to powinno to wzmocnić mentalnie graczy. Na plus zespołu z Lubina przemawia również znakomita forma Piecha

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1:0

Dam na małą niespodziankę, choć czy ja wiem smile_prosty2.gif Podopieczni Smudy to zaskoczenie tego sezonu. U siebie zawsze są groźni i skuteczni. Lechia nie odstaje poziomem od Wisły, ale nie powinni zdobyć punktów w Krakowie

Widzew Łódź - Ruch Chorzów 2:0

Oba zespoły grają słabo. Widzew dostał lanie od Piasta, natomiast Ruch ma nowego trenera, ale w tak krótkim czasie nie poprawi się katastrofalnej gry Ruchu. WIdzew powinien bez problemu zdobyć 3 punkty

Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 0:0

Oba zespoły nie przekonują mnie swoją grą. Dam na remi , bo nie widzę tu faworyta spotkania. Cracovia niby zremisowała z Wisłą, a Śląsk jako tako gra.

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0:2

Nie wiem jakim wynikiem zakończy się mecz z Górnikiem, ale chciałbym napisać, że Legia ma szansę odbudować się po porażce z Górnikiem smile_prosty2.gif Teraz poważnie- Legia musi zdobywać punkty, jest zespołem zdecydowanie lepszym od Jagi.

Korona Kielce - Górnik Zabrze 0:2

Górnik jest na fali. Korona natomiast pod wodzą Hiszpana tak jak grali fatalnie tak grają. Innego scenariusza niż zdobycie przez Górnika niż 3 punkty nie widzę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23. września, godzina 18:00: Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:1

Pogoń będzie czarnym koniem tych rozgrywek. Podbeskidzie gra słabo, choć od czasu do czasu ma przebłyski, to moim zdaniem jest to pierwszy zespół do spadku. W tym spotkaniu widzę jednego faworyta są nimi gospodarze, choć w naszej Ekstraklasie nie ma faworytów.

23. września, godzina 20:30: Piast Gliwice - Lech Poznań 2:0

Lech zawodzi na całej linii, to już nie jest zespół przed lat. Nie wiem jak dalej będzie grał, ale na dzisiaj ten zespół powinien być budowany od nowa. Piast w ostatnim meczu w końcu się przełamał i wygrał, w tym spotkaniu stawiam na Piast w roli faworyta.

24. września, godzina 18:00: Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Lubin 1:0

Trudne dni dla Zawiszy skończyły się, ostatnie mecze pokazują że Zawisza wzięła drugi oddech, i zaczyna grać jaj równy z równym. W meczu z nieprzewidywalnym Zagłębiem ma szansę odnieść swoje drugie zwycięstwo w Ekstraklasie.

24. września, godzina 20:30: Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 2:1

Oba zespoły spisują się ostatnio dobrze,lepsze wrażenie sprawia ostatnio Wisła,a Lechia mnie ostatnio bardzo zawiodła. W meczu sąsiadów stawiam na Wisłę która ostatnio na własnym obiekcie gra bardzo dobrą piłkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22. września, godzina 15:30: Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław 1:3 - mecz dwóch zespołów z problemami. Jednak Śląsk mimo krótkiej ławki gra więcej niż przyzwoicie, Ruch za to zbiera baty. Efekt nowej miotły nie zadziała. Wygrana Śląska

22. września, godzina 18:00: Legia Warszawa - Górnik Zabrze 3:2 - mecz o lidera tabeli. Zapowiada się bardzo emocjonująca walka, z której zwycięsko wyjdą gracze gospodarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23. września, godzina 18:00: Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0

Pogon jest na fali lecz z trudem mogla strzelic dwie bramki Lechowi wiec wydeje mi sie ze ich jednobramkowe zwyciestwo jest najpradopodbniejsze.

23. września, godzina 20:30: Piast Gliwice - Lech Poznań 2-0

Lech trenera Konia jest nieporozumieniem a im dluzej ta osoba sprawuje funkcje trenera tym jest gorzej. Wiec spodziewam sie ze Piast z Jurando ich zniszczy conajmniej dwoma golami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoń 2:0 Podbeskidzie

Pogoń stawiała się już - i to z powodzeniem - w tym sezonie bardzo mocnym ekipom i tu nie powinna mieć problemów.

Piast 1:0 Lech

Lech jest po prostu przesłaby w tym sezonie, a Piast bardzo przyzwoity.

Zawisza 0 - 1 Zagłębie

No nie wiem, dlaczego stawiam na ten klub...ale lubię ich, a Zawisza mimo wszystko to IMO najsłabsza drużyna tej ligi.

Wisła 0 - 0 Lechia

Lechia dostała chyba zadyszki, ale wciąż jest to drużyna, którą niełatwo pokonać. Remis.

Widzew 0 - 0 Ruch

I to słabiutkie, i to słabiutkie. Nudne widowisko bez bramek.

Śląsk 1 - 0 Cracovia

W Śląsku ostatnio nerwowa atmosfera, ale mimo niepewnej przyszłości póki co mają zdecydowanie większy potencjał od Cracovii.

Jagiellonia 0:0 Legia

Mecz na szczycie, a to najczęściej u nas jest najmniej ciekawe. Tu nie przewiduję innego scenariusza.

Korona 0:1 Górnik

Mocni Zabrzanie kontra autsajder. Postawiłbym więc, gdyby w tej lidze lubiły padać bramki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23. września, godzina 18:00: Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0

Pogoń gra w tym sezonie bardzo dobrze, dopiero co pokonali Lecha w Poznaniu a teraz przyjeżdża do nich słabe Podbeskidzie, więc wygrana Pogoni wydaje się prawdopodobna.

23. września, godzina 20:30: Piast Gliwice - Lech Poznań 2-1

Piast gra nieźle, a Lech jest w tym sezonie bardzo słaby i zapowiada się na to, że Rumak już niedługo będzie sobie szukał nowej pracy i możliwe, że będzie to już po tym meczu.

24. września, godzina 18:00: Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Lubin 1-1

Zagłębie ostatnio zaczęło troszkę lepiej się prezentować a Zawisza gra przeciętnie ale raczej punktują i dlatego stawiam na remis.

24. września, godzina 20:30: Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1-1

Oba zespoły dobrze się prezentują w tym sezonie i dlatego myślę, że oba te zespoły będą chciały przede wszystkim nie przegrać.

25. września, godzina 18:00: Widzew Łódź - Ruch Chorzów 1-1

Zespoły z dołu tabeli, oba prezentują się przeciętnie, dzisiaj Ruch miał niezłe momenty ale wydaje mi się, że jednak czegoś brakuje temu zespołowi, dlatego myślę, że padnie tutaj remis.

25. września, godzina 18:00: Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 1-0

Śląsk gra przeciętnie, widać niestety, że Levy nie ma za wielu piłkarzy do grania i ten sezon może być ciężki, ale na Cracovię to co mamy powinno wystarczyć.

25. września, godzina 20:30: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1-1

Jaga gra w tym sezonie dobrze i u siebie będą chcieli to potwierdzić. Legia niby wygrywa w lidze ale wydaje mi się, że wcale łatwo im nie będzie.

26. września, godzina 20:30: Korona Kielce - Górnik Zabrze 0-2

Korona to w tej chwli słabeusz i myślę, że Górnik spokojnie wygra to spotkanie.l

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0

Pogoń ograła na Bułgarskiej Lecha i udowodniła, że jej dobra gra nie była przypadkiem. W starciu z Podbeskidziem, które zawodzi, a jeszcze na własnym stadionie Pogoń powinna zdobyć komplet punktów.

Piast Gliwice - Lech Poznań 2:1

Biorąc pod uwagę, że Piast łatwo opykał u siebie Widzew, a Lech przegrał u siebie to typ jest tylko jeden. Lech gra tragicznie, pół składu na L-4 i nie zapowiada się, żeby dzisiaj było lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1 Pogoń jest w gazie, więc powinna poradzić sobie z Podbeskidziem, które nie wygrało od dwóch spotkań.

Piast Gliwice - Lech Poznań 1:0 Lech gra piach, jeszcze Arboleda odsunięty. Wygląda to marnie dla gości, inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy,a co za tym idzie dymisja Rumaka, nie wchodzą w grę.

Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Lubin 0:1 U siebie Zagłębie nie rozczarowało, ale Zawisza to nie Korona. IMO beniaminek jest w lepszej dyspozycji niż piłkarze z Lubina.

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1:2 Po derbach jestem zawiedziony rezultatem, więc tym razem postawie na ich przeciwnika. Mecz będzie ciężki dla obu klubów, a o wyniku może zadecydować jedna akcja.

Widzew Łódź - Ruch Chorzów 2:0 Mecz przyjaźni kibiców, ale na boisku będzie toczyć się ostra walka. Widzew będzie chciał się podnieść po blamażu z Piastem, a trafia mu się akurat przeciwnik w słabej formie.

Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 1:0 Cracovia jest jedną z drużyn, która jest w stanie urwać wrocławianom punkty. Jednak nie sądzę, byśmy doczekali się tego w tym meczu. Ofensywnie podobnie, ale defensywa krakowskiego klubu nie wygląda najlepiej.

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2:3 Bardzo trudny mecz, bo gramy z walecznym przeciwnikiem. Pod okiem Stokowca wiele się zmieniło w tym klubie na lepsze. U nas wiele rzeczy szwankuje, więc będzie trzeba zagrać na 110%, by wywieźć z Białegostoku 3 punkty.

Korona Kielce - Górnik Zabrze 0:2 Korona gra kiepsko, Górnik zagra ofensywnie, by odkupić ostatni mecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23. września, godzina 18:00: Pogoń Szczecin 2-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Dosyć sensacyjne zwycięstwo Pogoni przeciwko Lechowi w poprzedniej kolejce stawią ją teraz wg mnie w roli faworyta tego spotkania. Dodatkowo Jagiellonia do tej pory nie może ogarnąć swojej gry i momentami zaskakuje w obie strony.

23. września, godzina 20:30: Piast Gliwice 2-0 Lech Poznań

Wysoko wygrana z Widzewem i teraz mecz ze słabym Lechem. Idealne rozwiązanie dla Piasta na kolejne ligowe 3 oczka. Nie wiem co się dzieje, ale wicemistrzowie polski nie powinni w ten sposób grać.

24. września, godzina 18:00: Zawisza Bydgoszcz 1-1 Zagłębie Lubin

Zagłębie kompletnie niszczy mój system i za każdym razem mam problemy z typowaniem tego zespołu. Zawisza zaś czuje się w ekstraklasie coraz pewniej i zdobywa więcej punktów. Powiedzmy, że będzie remis. Choć mówię to bez żadnego przekonania.

24. września, godzina 20:30: Wisła Kraków 2-1 Lechia Gdańsk

Wisła gra miernie, ale obecnie jest to wystarczające na większość drużyn. O czym świadczy ligowa pozycja Krakowian. Ale to już nie to samo co kiedyś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23. września, godzina 18:00: Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1

Pogoń zagrała dobre zawody z Lechem i w starciu z Podbeskidziem będzie lekkim faworytem, jednak nie wydaje mi się, że szczecinianie są w stanie rozegrać dwa dobre spotkania z rzędu.

23. września, godzina 20:30: Piast Gliwice - Lech Poznań 0-2

Lech zaliczył wpadkę z Pogonią i jak najszybciej musi się odbudować. Starcie z grającym w kratkę Piastem będzie do tego dobrą okazją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IX kolejka (23-26. września 2013 r.):

Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1

Mamy chyba pewniaka, Pogoń, która gra bardzo dobrze, mają Robaka, Japończyków i wstąpił nich nowy duch, będzie to ich 1st wygrana u siebie.

Piast Gliwice - Lech Poznań 2-1

Lech na dnie, Piastowi brakuje Robaka i tych meczów z poprzedniego sezonu, bo na razie troszku rozczarowują, przyjeżdza Lech mający swoje problemy, więc jest szansa na dobry mecz i 3pkt.

Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Lubin 1-1

Dosyć ciekawy mecz, Zawisza ma kilku nowych zawodników, w Zagłębiu Piech który już strzelił kilka bramek.

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1-1

Nie wiadomo co się wydarzy, z chęcią bym obstawił na przyjezdnych, ale jednak ten remis.

Widzew Łódź - Ruch Chorzów 1-2

Nie wiedziałem co dać, ale obstawiam na Ruch, choć to jest tak pewne jak wygrana Polski z Brazylią.

Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 2-0

Dziurawa obrona Cracovii, to powinni wykorzystać Wrocławianie, i zapomnieć o problemach z Solorzem ^^

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0-1

Choć nigdy nie wiadomo co się wydarzy, Górnik miał nawet i remis a jednak zabrali mi Ci Legioniści punkty

Korona Kielce - Górnik Zabrze 0-1

Będzie ciężko, ale trzeba zdobyć 3pkt, jak się myśli o walce z Legią, strata punktów nie będzie łaskawa dla zawodników, bo Legia odskoczy.

************************

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23. września, godzina 18:00: Pogoń Szczecin 2:0 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Pogoń to teraz czołówka Ekstraklasy. Kto by się spodziewał... Myślę, że gospodarze wygrają z Podbeskidziem, które jest w tym sezonie mierne.

23. września, godzina 20:30: Piast Gliwice 1:1 Lech Poznań

Ciężko wytypować rezultat tego spotkania. Lech może się w każdej chwili obudzić. Z drugiej strony - Piast gra solidny futbol i według mnie wywalczy co najmniej jeden punkt w tym starciu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23. września, godzina 18:00: Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0

Pogoń jest na fali po wygranej z Kolejorzem i coraz bardziej zbliża się do czoła tabeli. Natomiast Podbeskidzie gra wyjątkowo nijako, nie bez przyczyna strzelają tak mało bramek: po odejściu Demjana zabrakło osoby mającej to robić.

23. września, godzina 20:30: Piast Gliwice - Lech Poznań 1:1

Lech zawodzi seryjnie, do ostatniej kolejki mogli się pocieszać pewnymi zwycięstwami u siebie, a i to się zmieniło, a ten mecz grają przecież na wyjeździe, ale i Piast jest na swoim terenie bardzo mocny, jednak mimo to, stawiam na remis, bo chociaż gościom nie będzie łatwo, to wypadałoby się odbudowywać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoń Szczecin 2-0 Podbeskidzie B-B

Pogoni pomógł chyba transfer Robaka. Ja osobiście się nie spodziewałem jakiejś lepszej gry Szczecinian w tym sezonie ale zaskakują na plus. A Podbeskidzie kontynuuje poczatek poprzedniego sezonu.

Piast Gliwice 1-2 Lech Poznan

Sasiedzi w tabeli, Lech zawodzi i to bardzo. To jest drużyna która aspiruje do gry w eliminacjach Ligi Mistrzów a nie błąka się gdzieś po środku tabeli. Niedługo skończy się cierpliwość włodarzy Lecha i Rumak odejdzie. Dziś koniecznie musi zdobyć 3 punkty jeśli myśli o dalszej pracy w Poznaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23. września, godzina 20:30: Piast Gliwice - Lech Poznań 2:0 - dalszy ciąg błazenady ze strony Lecha. Coraz bliżej zmiany trenera.

24. września, godzina 18:00: Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Lubin - 2:1 - Zawisza nie jest aż taka słaba jak wskazują punkty. Pora na wygranie drugiego meczu. ZL będzie próbowało ale kilku piłkarzy starajacych się to za mało

24. września, godzina 20:30: Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1:1 - czuję że czeka nas bezbarwny mecz. Drużyny nie są przygotowane do tak częstego grania. Remis

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24. września, godzina 18:00: Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Lubin 1-2

Zaglebie ostatnio jest na fali (znaczy Piech jest ale cii) dodatkowo wydaje mi sie ze (niestety) jest poprostu druzyna od Zawiszy lepsza i powinien wygrac.

24. września, godzina 20:30: Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1-0

Obie druzyny zaliczyly wpadke w ost kolejce remisujac mecze ktore trzeba bylo wygrac i dysponuja podobnym potencjalem. A jak to w takich sty. bywa stawiam na gospodarza szczegonie ze "Franek Smuda Czyni Cuda!"

25. września, godzina 18:00: Widzew Łódź - Ruch Chorzów 0-1

W Ruchu jeszcze powinna dzialac Magia Nowego Trenera a na co stac widzew to widzielismy ogladajac dwa ostatnie spotkania gliwickiego Piasta.

25. września, godzina 18:00: Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 1-0

Obie druzyny zremisowaly w ostatniej kolejce 1-1 ale trudno nei zauwazyc ze ich reakcje na ten wynik byly zgola odmienne, obie powinny zagrac wyrownane spotkanie jednak sklaniam sie jednak ku WKS.

25. września, godzina 20:30: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2-1

Do Bialegostoku przyjedza najblizszy sasiad a przy okazji lider tabeli, czy moze byc cos co lepiej zmobilizuje swietnych w tym roku pod Piotra Stokowca? Watpie.

26. września, godzina 20:30: Korona Kielce - Górnik Zabrze 0-2

Gornik w kryzysie ale mam wrazenie ze marzeniem zarzadu (juz nie-K)KK jest spuszczenie Krwisto Zlotych do pierwszej ligii i raczej Adam Nawalka nie chce skaplikowac im zrelizowania tego wielce ambitnego celu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Lubin 1-1

Będzie remis, albo Zawisza wygra. Spróbuję z remisem.

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 2-1

Ryzyk-fizyk. Może Wisła zechce się odkuć po remisowych derbach.

Widzew Łódź - Ruch Chorzów 1-0

Liczyłem, że Ruch już będzie miał z górki, ale nie zanosi się na to. U siebie może Widzew go pokona.

Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 2-0

Mimo niezłego remisu z Wisłą, Cracovia nie powinna wygrać z niezłym Śląskiem

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1-3

Mimo, że na wyjeździe, lider tabeli powinien to wygrać.

Korona Kielce - Górnik Zabrze0-2

Na razie Korona dostaje od wszystkich. Górnik mocny w tym sezonie, to powinien wygrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24. września, godzina 18:00: Zawisza Bydgoszcz 2:2 Zagłębie Lubin

Zawisza zdobyła w dwóch ostatnich kolejkach 4 punkty, czyli więcej, niż w pozostałych sześciu. Czy to zwiastun lepszej gry? Nie wiem, ale z Zagłębiem bydgoszczanie mogą co najmniej zremisować. Ostatnio Lubin grał za dobrze, przyda się jakaś pomyłka obrońcy czy coś w tym stylu.

24. września, godzina 20:30: Wisła Kraków 2:1 Lechia Gdańsk

Bardzo ciekawe spotkanie, w którym stawiam na Wisłę. obie drużyny praktycznie nie przegrywają, ale języczkiem u wagi będą tu trybuny, które dopingować będą "Białą Gwiazdę", a także Paweł Brożek, który jest bardzo dobrym napastnikiem na warunki Ekstraklasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Lubin 1:1

Zawisza zdobył cenny punkt na wyjeździe w Gdańsku, Zagłębie wreszcie się przełamało i wygrało z dołującą Koroną. Dzisiejszy mecz to typowy mecz walki, w którym tak na prawdę nic wielkiego się nie wydarzy i padnie sprawiedliwy remis.

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 2:1

Wisła podrażniona brakiem zwycięstwa w pojedynku z Cracovią będzie chciała dopisać sobie 3 punkty w meczu przyjaźni z Lechią. Przyjaźń będzie na trybunach, na boisku będzie ostra walka i piłkarska jakość.

Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 1:1

Obydwie drużyny solidarnie zremisowały w ostatniej kolejce. Wydaje się jednak, że bardziej z punktu cieszą się goście, bo w końcu zdobyli punkt w derbach. We Wrocławiu czeka nas nudny mecz.

Widzew Łódź - Ruch Chorzów 1:0

Widzew dostał lanie w Gliwicach, ale w meczu u siebie spokojnie się zrehabilituje. Ruch pomału poprawia swoją grę, ale w Łodzi jeszcze się nie uda.

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1:2

Jaga nieźle gra, ale Legia po wygranej z Górnikiem powinna sobie z nimi poradzić. Legia ma mocny skład, dobrych rezerwowych i kolejny raz to potwierdzi.

Korona Kielce - Górnik Zabrze 0:2

Korona gra tragicznie i w czwartek nic się nie zmieni. Lekkie, łatwe i przyjemne zwycięstwo gości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Lubin 1:2

Zagłębie wyraźnie się odbudowuje po tragicznym początku sezonu. Zawisza z kolei mimo ambicji i pracy na boisku, zdają się drużyną niezdolną do wygrywania.

Wisła - Lechia 2:1

Derby derbami ale Biała Gwiazda zdziwiła mnie remisem z Cracovią, bo Wisła jest o niebo lepszą drużyną niż w poprzednim sezonie i lepiej grającą od swoich sąsiadów. Ale nieważne, bo teraz przyjdzie się im zmierzyć z bardzo dobrą Lechią u chociaż uważam, że remis byłby na miejscu, to przewaga własnego boiska da gospodarzom trzy punkty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24. września, godzina 18:00: Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Lubin 1-0

Oba kluby dzieli w tabeli zaledwie jeden punkt i sporo przemawia za wynikiem remisowym, ja jednak stawiam na minimalne zwycięstwo gospodarzy.

24. września, godzina 20:30: Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1-1

Takie spotkania bardzo często obstawiam na remis, bo kluby w tabeli mają niemalże identyczną sytuację.

25. września, godzina 18:00: Widzew Łódź - Ruch Chorzów 0-1

Kluby mają odpowiednio 8 i 7 punktów, pomimo tego Widzew jest w środku tabeli, a Ruch w strefie spadkowej. Na papierze faworytami wydają się być łodzianie, ale ja liczę na dobrą postawę i zwycięstwo chorzowskiej ekipy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawisza Bydgoszcz 1-2 Zagłębie Lubin

Kolejne spotkanie na "szczycie". Dwa żałosne kluby, wydaje mi się że wyjdzie cało z tego pojedynku Zagłębie. Jednak powrót Piecha do Ekstraklasy coś dla nich dał.

Wisła Kraków 2-1 Lechia Gdańsk

Obie ekipy ostatnio po remisie. Co ciekawe Lechia nie zamierza się zatrzymywać. Regularnie punktuje. Sasiedzi z tabeli ta takim samym rezultatem punktowym. W takiej sytuacji stawiam na gospodarza, proste. Kiedyś musi przyjść czas Lechie i myślę że to właśnie dziś nadszedł ten dzień.

Widzew Łódź 2-0 Ruch Chorzów

Kolejne "szczytowe" spotkanie. Ostatnio ogólnie grają ze sobą zespoły z dolnej części tabeli, w zasadzie to nawet na rękę żeby już teraz któryś odbiła się od dna. Nie daję nadziei Ruchowi, ten zespół przechodzi rewolucje w tym momencie.

Śląsk Wrocław 1-1 Cracovia Kraków

Śląsk nawet regularnie inkasuje punkty, może nie tak jakby chciał po przez wygrane ale jeden punkt lepiej niż nic. Cracovia nawet zwycięsko wyszła z derbów ugrywając remis. Może i tu padnie remis?

Jagiellonia Białystok 2-1 Legia Warszawa

Jaga nawet dobrze zaczyna sezon, gdyby nie ta porażka z Pogonią na inaugurację stadionu to dzis mogli być wiceliderami. Jest jednak inaczej, nie oszukujmy się. Legia jest tutaj faworytem ale z drugiej strony Jagiellonia ma sposób na Legię.

Korona Kielce 1-4 Górnik Zabrze

Nie wiem co musiałoby się stać żeby Górnik to przegrał. Oni są pod każdym względem od Korony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...