Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Ekstraklasy 2013/2014

Polecane posty

Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1-1

Szykuje się ciekawy mecz, Pogoń rzadko przegrywa, zaś Korona ostatnimi czasy rozgrywa ciekawe mecze, stąd wynik ciężko będzie mi przewidzieć.

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 1-1

Oba teamy przegrały swoje poprzednie mecze, ale Lechia doznała blamażu bo tak można nazwać stratę 4bramek. I co tu teraz obstawić, jak nie wiemy jak podejdą do tego meczu.

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 2-1

Wisła coś nie coś tam gra, doznała pierwszej porażki w lidze, zaś Lubin z Piechem lepiej sobie radzi, ale jeszcze nie jest to co kibice oczekują. a wynik nam pokaże czy Wisła potrafi się zmotywować i wygrać mecz.

Śląsk Wrocław - Zawisza Bydgoszcz 3-1

Tutaj chyba innego wyniku być nie może jak wygrana Śląska, ale Zawisza ma w swoim składzie ciekawych zawodników i można oczekiwać nie tylko gry do jednej bramki.

Lech Poznań - Legia Warszawa 0-1

Szlagier, mecz drużyn które powinny walczyć o Majstra, jedynie Lech coś w dołku, ale ostatnie wyniki pokazują że Lech ma szansę się włączyć o grę o podium.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaspalem ale juz jest :)

26. października, godzina 15:30: Pogoń Szczecin - Korona Kielce 2-1

Ciagle nie jestem przekonany do iberyjskiej wizji kielc a Pogon powinna pokazc na wlasnym terenie na co ja stac.

26. października, godzina 18:00: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 2-0

Piast bedzie chcial z sb zmyc kompromitacje meczu z Legia a Lechia probieza nie zagrala dobrego spotkania od wrzesnia.

26. października, godzina 20:30: Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 2-1

Starcie dwoch dziadkow polskiego footballu powinno dac 3 punkty zespolowi z Reymonta ktory reprezentuje soba mimo wszystko wiecej zarowno skladem jak i finansami itp

27. października, godzina 15:30: Śląsk Wrocław - Zawisza Bydgoszcz 1-1

Zespol Tarasiewicza musi zaczac wygrywac jesli chce sie utrzymac choc z drugiej strony druzyna slaska w pierwszym meczu maratonu jeszcze sie jakos pewnie zaprezentuje

27. października, godzina 18:00: Lech Poznań - Legia Warszawa 1-0

Legia ma zwyczaj przegrywac po tym jak dostanie w plaey w Euro Pucharach a Lech powoli wychodzi na prosta so stawiam na gospodarzy

Edytowany przez Elano, 21 październik 2013 - 20:46.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26. października, godzina 15:30: Pogoń Szczecin - Korona Kielce 2:0 - mimo ostatniej wygranej Korony, nie sądzę, żeby zdołali pokonać Pogoń na jej terenie.

26. października, godzina 18:00: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 1:0 - pora na wygraną Piasta. Lechia jest ostatnio beznadziejna.

26. października, godzina 20:30: Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 2:2 - Wisła ostatnio spuściła z tonu. Zagłębie musi przywieźć choć ten jeden punkt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoń Szczecin - Korona Kielce 2:1

Pogoń u siebie jest mocna i Korona, czyli typowa ekipa swojego boiska to odczuje. Mecz bez jakichś specjalnych fajerwerków, ale dobrze, że padną chociaż bramki.

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 1:1

Obydwie drużyny dostały ostre lanie od czołowej dwójki naszej ligi. Nie wiadomo jak zareagują na to ekipy, ale wydaje się, że będą chciały się zrehabilitować. A jak wiadomo, jak się chce to nie wychodzi.

Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin 2:1

Wisła po gongu z Zawiszą będzie chciała się zrehabilitować. Co prawda Zagłębie w rewelacyjnym stylu wróciło do gry w poprzedniej kolejce, ale Wisła u siebie i pod wodzą Smudy jest na tyle dobrą ekipą, że tym razem takiego come backu już nie będzie.

Śląsk Wrocław - Zawisza Bydgoszcz 1:1

Tarasiewicz wraca na stare śmieci. Pewnie jak zwykle przygotuje niespodziankę, którą zaskoczy ekipę gospodarzy. Na pewno zwycięstwo z Wisłą podniosło morale Zawiszy, ale Śląsk u siebie jest groźny. Nie mają co prawda Mili, ale jest Paixao, który strzela jak na zawołanie. Typowy remis.

Lech Poznań - Legia Warszawa 2:1

Lech to wygra i mówię tak nie tylko dlatego, że jestem kibicem Kolejorza. Lech wreszcie zaczyna jakoś wyglądać, Teodorczyk strzela, Kotorowski nie broni. Legia bez Radovicia sporo traci, a na dodatek po porażce z Trabzonem będą nie dość, że zmęczeni, bo jeszcze podróż to na dodatek w złych humorach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26. października, godzina 18:00: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 2-1

Według ligowej kolejności to goście powinni w tym spotkaniu zgarnąć komplet punktów. Ja jednak liczę na dobry występ Piasta, który już wielokrotnie pokazywał, że potrafi grać w piłkę.

26. października, godzina 20:30: Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 1-0

Każdy inny wynik niż zwycięstwo Białej Gwiazdy będzie dla mnie wielką niespodzianką. Na taką jednak się nie zanosi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śląsk Wrocław - Zawisza Bydgoszcz 1-0

Zawisza się harda zrobiła, ale myślę, że u siebie Śląsk da im radę i odbije po ostatniej przegranej.

Lech Poznań - Legia Warszawa 1-1

Kurczę, znowu zaryzykuję remis. Legia jest mocna, ale do pokonania. Nie wiem jednak czy Lech ma tyle siły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27. października, godzina 15:30: Śląsk Wrocław 1-2 Zawisza Bydgoszcz

Znów pewnie się przejadę, ale co mi tam. Postawię na Zawiszę, który ostatnio bardzo mnie zaskoczył pokonując mocną przecież Wisłę. A patrząc również na dyspozycję Śląska może się okazać, że on również może tej drużynie nie sprostać.

27. października, godzina 18:00: Lech Poznań 1-2 Legia Warszawa

Nie mam pojęcie jakim wynikiem zakończy się to spotkanie, gdyż w tej chwili wszystko jest możliwe. Legia już wielokrotnie pokazała, że bez problemu można z nią wygrać. Lech zaś miewa lepsze momenty i wtedy gra świetnie. Postawię jednak na aktualnego Mistrza Polski, może akurat się uda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27. października, godzina 15:30: Śląsk Wrocław 1:2 Zawisza Bydgoszcz

Postawię na niespodziankę, czyli zwycięstwo Zawiszy. Śląsk jest ostatnio w naprawdę kiepskiej dyspozycji, a bydgoszczanie, jak na beniaminka, prezentują się całkiem nieźle.

27. października, godzina 18:00: Lech Poznań 1:1 Legia Warszawa

W teoretycznych "hitach" często padają remisy, więc postawię na taki właśnie rezultat. Lech punktuje ostatnio bardzo dobrze, ale Legię mam za nieco lepszą drużynę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27. października, godzina 15:30: Śląsk Wrocław - Zawisza Bydgoszcz 2-1

Absolutnymi faworytami tego starcia są piłkarze z Wrocławia, jednak chciałbym, żeby mecz dał nam trochę emocji i nie był zbyt jednostronny.

27. października, godzina 18:00: Lech Poznań - Legia Warszawa 0-0

Już wielokrotnie nastawiałem się na takie "hity", a potem byłem bardzo rozczarowany. Wydaje mi się, że oba kluby skupią się bardziej na tym, by nie stracić bramki i będziemy świadkami niezbyt ciekawego starcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28. października, godzina 18:00: Górnik Zabrze - Cracovia Kraków 2:1

Zapowiada się kolejny thriller w Zabrzu, oba zespoły grają rewelacyjnie. Cracovia zadziwia swoją grą, lecz mam nadzieje że waleczny Górnik powstrzyma rozpędzoną Cracovię. Własny stadion pomorze w kolejnym zwycięstwie Górnika, który jednak jest faworytem tego spotkania.

29. października, godzina 18:00: Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 3:1

Pogoń się odrodziła w poprzedniej kolejce, i jest faworytem tego spotkania. Piast gra coraz słabiej i nie wydaje mi się żeby odebrał jakiekolwiek punkty Pogoni.

29. października, godzina 20:30: Wisła Kraków - Widzew Łódź 2:0

Postawie na Wisłę która gra słabiej niż na początku sezonu, jednak jej przeciwnik jest na dnie. Widzew to jak na razie jeden z dwóch najsłabszych klubów Ekstraklasy. Wisła powinna spokojnie zainkasować trzy punkty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28. października, godzina 18:00: Górnik Zabrze 2-2 Cracovia Kraków

Tu może być niesamowicie ciekawie. Nie jestem w stanie określić, kto właściwie jest faworytem, więc remis.

29. października, godzina 18:00: Pogoń Szczecin 2-0 Piast Gliwice

No tu liczę na łatwe zwycięstwo Pogoni, bo rywal niczego ostatnio nie pokazuje.

29. października, godzina 20:30: Wisła Kraków 2-0 Widzew Łódź

Wisła powinna tutaj przejechać się po Widzewie, ale patrząc na ich mecz z Zagłębiem stawiam stosunkowo skromne zwycięstwo.

30. października, godzina 18:00: Korona Kielce 3-0 Ruch Chorzów

Wysoko, łatwo i przyjemnie. Spokojne zwycięstwo Kielczan.

30. października, godzina 18:00: Zagłębie Lubin 2-0 Lechia Gdańsk

Lechia w solidnym kryzysie - Zagłębie jak to Zagłębie, zaczyna odżywać w połowie sezonu.

30. października, godzina 20:30: Zawisza Bydgoszcz 1-0 Legia Warszawa

O właśnie tak. Zawisza ostatnio miażdży, a Legia to żadne cudo nie jest. Zwycięstwo Zawiszy.

31. października, godzina 18:00: Śląsk Wrocław 3-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Niech się zrehabilitują za tą beznadziejną porażkę z Zawiszą.

31. października, godzina 20:30: Jagiellonia Białystok 0-1 Lech Poznań

Przegrali z Górnikiem - w obecnej formie mogą przegrać i z Lechem, który odżył po słabym początku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górnik Zabrze - Cracovia Kraków 2:1

Górnik jest w dobrej formie i u siebie wygrywa, dlatego wygrana z Cracovią jest dość prawdopodobna. Co prawda goście grają dobrą piłkę, bo oprócz punktów pokazują dobry styl, ale na dobrze dysponowanego Górnika to nie wystarczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górnik Zabrze - Cracovia Kraków 2-1

Górnik gra cudacznie-chimerycznie, ale może na odchodnym Nawałka pokona jeszcze i Stokowca.

Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 1-0

Pogoń ciągnie w dół. Ale mam nadzieję, że jeszcze da radę pokonać Piasta.

Wisła Kraków - Widzew Łódź 2-0

Wisła jest jaka jest, ale Widzewowi idzie fatalnie. Raczej przegra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górnik Zabrze - Cracovia Kraków 2:0

Górnik jest na fali i pewnie powinien zainkasować 3 punkty. Górnik na swoim stadionie gra dobrze

Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 1:2

Piast gra poniżej oczekiwać, ale Pogoń w ostatnich meczach mnie nie przekonuje. Dam na niespodziankę

Wisła Kraków - Widzew Łódź 1:1

Wisła choć jest wysoko, gra w kratkę. Widzew jest natomiast w stanie sprawić niespodziankę i urwać punkty Smudzie

Korona Kielce - Ruch Chorzów 0:1

Korona gra słabo, co nie można o Ruchu. Po zmianie trenera grają dobrze i są faworytami tego spotkania

Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 1:1

Zagłębie gra bardzo słabo, podobnie jak ostatnio Lechia. Remis będzie sprawiedliwym wynikiem

Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa 1:1

Zawisza niespodziewanie wygrała z Śląskie. Legia ostatnio nie zachywca i Zawisza ma szansę na ugranie punkty

Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1

Śląsk zawodzi. Jako że kibicuję Podbeskidziu, dam na mega-niespodziankę, ale w naszej lidze nie takie rzeczy już się zdarzały

Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:2

Lech w ostatnich tygodniach gra coraz lepiej i w starciu z słabą Jagiellonią powinien zainkasować 3 punkty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28. października, godzina 18:00: Górnik Zabrze - Cracovia Kraków 2-1

Górnik jest ostatnio mocny i wygrywa sporo spotkań, często w końcówkach dlatego myślę, że gospodarze wygrają.

29. października, godzina 18:00: Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 1-0

Pogoń u siebie jest zespołem bardzo groźnym, a Piast w tym sezonie gra dość przeciętnie.

29. października, godzina 20:30: Wisła Kraków - Widzew Łódź 1-0

Wisła u siebie jest bardzo pewna i wygrywa niemal wszystko a Widzew gra bardzo słabo i jest kandydatem do spadku.

30. października, godzina 18:00: Korona Kielce - Ruch Chorzów 1-0

Korona pod wodzą nowego trenera gra co raz lepiej a Ruch ostatnio głównie remisuje.

30. października, godzina 18:00: Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 1-0

Zagłębie pod wodzą Lenczyka zaczyna grać bardzo dobrze a Lechia w ostatnich meczach nie potrafi wygrać spotkania dlatego gospodarze są faworytami.

30. października, godzina 20:30: Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa 0-2

Legia pokazuje w Polsce, że wystarczy w miarę solidny skład na to aby być liderem, Zawisza gra całkiem ciekawie ale Legia z średniakami ligowymi wygrywa z dużym spokojem.

31. października, godzina 18:00: Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0

WKS gra strasznie słabo ale spotyka się z jeszcze słabszym Podbeskidziem i dlatego mam nadzieję, że gospodarze wywalczą 3 punkty.

31. października, godzina 20:30: Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1-2

Lech musi zacząć wygrywać jeśli chce walczyć o mistrzostwo bo czołówka odjechała im dość znacznie a Jaga w ostatnich meczach gra tragicznie słabo (brak wygranej w ostatnich 5 meczach w lidze).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28. października, godzina 18:00: Górnik Zabrze 2:1 Cracovia Kraków

Oba kluby idą ostatnio jak burza. Dla mnie lepszą ekipą jest jednak Górnik, który z Nawałką osiąga naprawdę kapitalne wyniki.

29. października, godzina 18:00: Pogoń Szczecin 3:1 Piast Gliwice

Pogoń jest lepszą drużyną od Piasta, dodatkowo gra u siebie. Nie ma się nad czym rozwodzić - jedynka.

29. października, godzina 20:30: Wisła Kraków 4:0 Widzew Łódź

Jak wyżej. Wisła punktuje regularnie, a Widzew zajmuje 15. miejsce, które dobrze odzwierciedla słabość tej drużyny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 października kolejna kolejka: jezyk2.GIF

Górnik Zabrze - Cracovia Kraków 2-0

Chyba każdy wie że Górnik takie mecze powinien wygrywać by utrzymać się w czołówce. Cracovia zaś potrafi napsuć krwi, ale wiemy że przelatają świetną grę słabymi występami.

Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2-1

Wydaje mi się że Pogoń może ten mecz wygrać, ale Piast łatwo się nie podda, możemy oczekiwać wyrównanego meczu, lub z drugiej strony kiepskiego, jeśli nic się nie będzie działo, obstawiam na minimalne zwycięstwo Gospodarzy.

Wisła Kraków - Widzew Łódź 2-0

Wydaje mi się że Wisła ten mecz przejdzie gładko, Widzew raczej wygląda na spadkowicza i będzie to przykre, bo darzę sympatią Widzewiaków.

Korona Kielce - Ruch Chorzów 1-0

Korona ostatnio sporo bramek strzela, przeplata zwycięstwa przegranymi, ale Ruch potrafi popsuć mecze które wydają się wygrane, Korona jest na tyle silna podczas gry u siebie że Ruch nie ma czego szukać.

Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 1-1

Lechia ostatnie mecze średnio, Zagłębie wyglądało jakby się obudziło, ale dalej nie złapało rytmu meczowego i nie punktuje, wydaje mi się ten mecz słaby i stąd ten remis.

Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa 0-1

Legia po remisie na Lechu, nie może sobie pozwolić na stratę punktów, Zawisza wygrała z Śląskiem w bardzo ciekawym meczu a byli traktowani jako Ci co zejdą przegrani, ale tutaj wydaje się być inaczej Legia w lidze niby wszystko leje, zaś w Europie jest słabiutka jak ostatni zespół w T-Mobile.

Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0

Po porażce i to bolesnej Śląsk powinien sobie odreagować na słabym zespole Górali, pewnie bez Mili to nie będzie łatwo, ale te punkty trzeba zdobywać.

Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 0-1

Nie wiem co tu napisać, ale obstawiam na faworyta choć Jaga lubi innym napsuć krwi i nie wiem co za wynik nam się pokaże na tablicy po skończeniu meczu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28. października, godzina 18:00: Górnik Zabrze - Cracovia Kraków 2-0

Zdecydowanie większą sympatią darzę krakowską ekipę, jednak w tym starciu na wyjeździe to raczej piłkarze z Zabrza mają więcej szans na odniesienie zwycięstwa.

29. października, godzina 18:00: Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 1-2

Zdecydowanym faworytem tego meczu będzie szczecińska ekipa, jednak ja cały czas czekam, aż Piast zacznie przypominać drużynę z końcówki zeszłego sezonu i będzie seryjnie zdobywać punkty.

29. października, godzina 20:30: Wisła Kraków - Widzew Łódź 2-1

O dziwo takie mecze nigdy nie są łatwe dla faworyta, jednak ciężko mi sobie wyobrazić, żeby łodzianie mogli urwać na wyjeździe jakiś punkcik w starciu z tak dobrze grającym rywalem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28. października, godzina 18:00: Górnik Zabrze 1-2 Cracovia Kraków

Górnik ostatnio nie gra najlepiej, w przeciwieństwie do Cracovii, która ostatnio wygląda coraz lepiej. Górnik będzie starał się nie stracić kontaktu z Legią, ale Cracovia może go trochę zaskoczyć.

29. października, godzina 18:00: Pogoń Szczecin 2-0 Piast Gliwice

Pogoń jest obecnie jedną z lepszych drużyn, które przynajmniej grają ciągle na w miarę równym, dobrym poziomie. Piast jest tego kompletnym zaprzeczeniem i jego pozycja w tabeli już mnie kompletnie nie dziwi.

29. października, godzina 20:30: Wisła Kraków 3-0 Widzew Łódź

Chyba nawet nie ma się co zastanawiać nad tym kto może to spotkanie wygrać. Widzew jest kandydatem do spadku, choć liczę, że jeszcze się odbije od dna, a Wisła dalej walczy o czołowe lokaty w tabeli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2:0

Pogoń jest w bardzo dobrej formie, w całkiem ładnym stylu ograła Koronę, dlatego mecz z dołującym ostatnio Piastem nie powinien być dla niej jakimś wielkim wyzwaniem.

Wisła Kraków - Widzew Łódź 2:0

Wisła ledwo, ledwo wygrała z Zagłębiem, ale z Widzewem będzie już łatwiej. Goście trochę rozbici po porażkach ostatnich, a na dodatek jeszcze gra na wyjeździe.

Korona Kielce - Ruch Chorzów 2:1

Korona zagrała dobry mecz w Szczecinie, ale przegrała, bo trafiła na lepszą ekipę. W środę wszystkie atuty mają po swojej stronie i na własnym boisku powinni wyszarpać zwycięstwo.

KGHM Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 1:1

Biorąc pod uwagę słabą formę obydwu ekip to remis jest bardzo prawdopodobny. Podział punktów będzie satysfakcjonował zarówno jednych i drugich.

Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa 1:3

Obydwie ekipy są w dobrej formie, ale mimo wszystko Legia ma lepszy skład i zrobiła większe wrażenie podczas meczu z Lechem, dlatego też powinna zanotować zwycięstwo.

Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0

Śląsk ma szpital i kartki w zespole, dlatego musi grać głębokimi rezerwami. Na szczęście mają Paixao, który zdobędzie bramkę na wagę zwycięstwa.

Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:2

Lech pokazał kawał dobrej piłki w meczu z Legią i brak zwycięstwa może na nich podziałać mobilizująco. Jaga nie zachwyca i u siebie może polec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9. października, godzina 18:00: Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2:0 - Piast nie jest tak mocny jak w poprzednim sezonie, a Pogoń osiąga dobre rezultaty. Przy jej defensywie, akurat z Piastem bramki nie powinni stracić.

29. października, godzina 20:30: Wisła Kraków - Widzew Łódź 2:0 - inny rezultat niż wygrana Wisły będzie sporą niespodzianką. Widzew jest beznadziejny na wyjazdach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30. października, godzina 18:00: Korona Kielce 1:1 Ruch Chorzów

Korona gra coraz lepiej, potrafi wreszcie z kimś wygrać, ale z Ruchem raczej nie wygra. Chorzowianie są w tym sezonie solidną drużyną.

30. października, godzina 18:00: Zagłębie Lubin 1:1 Lechia Gdańsk

Tutaj też remisik. Zagłębie to nieobliczalny twór, a ja nie jestem w stanie wytypować wyników tego zespołu, więc zazwyczaj stawiam na remisy.

30. października, godzina 20:30: Zawisza Bydgoszcz 1:2 Legia Warszawa

Mimo wszystko stawiam na Legię. Zawisza zaliczył kilka bardzo dobrych meczów, ale Legia też nie próżnowała i punktowała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prośbę jednego z uczestników wystawiam kolejną kolejkę, która zaczyna się w sobotę.

XV kolejka (2-5. listopada 2013 r.):

2. listopada, godzina 15:30: Cracovia Kraków - Korona Kielce

2. listopada, godzina 18:00: Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

2. listopada, godzina 20:30: Legia Warszawa - Zagłębie Lubin

3. listopada, godzina 15:30: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław

3. listopada, godzina 18:00: Lech Poznań - Górnik Zabrze

4. listopada, godzina 18:00: Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok

4. listopada, godzina 20:30: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków

5. listopada, godzina 18:00: Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...