Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Ekstraklasy 2013/2014

Polecane posty

Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:2

Ciężki mecz do obstawienia. Widzew niby gra dobrze, ale mnie nie przekonuje. Podbeskidzie natomiast niespodziewanie wygrało z Jagą i zaryzykuję i postawię na Podbeskidzie

Wisła Kraków - Piast Gliwice 1-1

Mecz zespołów podobnie grających. Piast gra w kratkę, podobnie jak zespół Smudy. Podział punktów jest jak najbardziej prawdopodobny

Zawisza Bydgoszcz - Cracovia Kraków 0-0

Zawisza gra słabo, Cracovia troszkę lepiej. Zawisza postawi się Cracovii. Mecz będzie nudny i remis zadowoli zespół Cracovii

Śląsk Wrocław - Lech Poznań 0-2

Podopieczni Rumaka grają dla mnie bardziej stabilniejszą piłkę. Śląsk po dobrym meczu z Belgami,fatalnie pokazał się z Sevillą i widać spadek formy i morali

Korona Kielce - Legia Warszawa 0-2

Korona to największe dla mnie zaskoczenie tego sezonu. Legia bez problemu powinna zdobyć 3 punkty i podbudować sobie morale przed pierwszym meczem w LE

Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 1-0

Szkoda że Franek odszedł. Koledzy z boiska będą chcieli pokazać się, że bez łowcy bramek potrafią wygrywać smile_prosty2.gif Ruch natomiast gra słabo

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1-2

Zapowiada się ciekawy mecz. Lechia i Pogoń zaskakują dobrą grą co pokazuje tabela. W starciu o koronę Pomorza, lepsza powinna być Lechia

Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 2-0

Dlaczego Górnik wygra- idę na mecz, a wtedy Zabrzanie muszą wygrać ( już 30 zloty są mi winni smile_prosty2.gif ). Zabrzanie mają problemy z obroną, bo fatalną kontuzję ma Danch. Jednak podopieczni Nawałki powinni zdobyć 3 punkty z słabo grającym Zagłębiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 września, godzina 18:00: Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0

Widzew pokazal sie z b dobej strony w spotkaniu z Jaga a dodatkowo ma rodzenstwo Visniakovsow, La Franca ktory mnie wrecz urzekl jak na x-klasowego obronce znikad a ich rywale podbeskidzie jest poprostu slabe :)

13 września, godzina 20:30: Wisła Kraków - Piast Gliwice 1-1

Oba zespoly mimo miernych skladow graja bardzo dobrze i wydaje mi sie ze zadnien nie da rady przy Reymonta przechylic szali na swoja strone.

14. września, godzina 15:30: Zawisza Bydgoszcz - Cracovia Kraków 1-2

Spotkatnie dwuch beniaminkow Zawisza jest w stym sezonei neistety beznadziejny chco w spotkaniu z (rowniez w tym roku b slabym) Lechem pokazal sie jak najb pozytywnie, ale jednak "Barcelona na miare x-klasy" z Krakowa powinna wywiezc z Bygdoszczy kaplet punktow.

14. września, godzina 18:00: Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1:2

Moja wiara w Lecha jest chyba naiwna ale licze ze Poznaniacy jakims cudem sie ogarna na tyle by wywiezc z miejskiego 3 punkty, udalo sie im strzelic 3 gole Zawiszy to moze z 2 Gikieiwczowi tez dadza rade?

14. września, godzina 20:30: Korona Kielce - Legia Warszawa 0-3

Nie ma to jak wywalic pol sztabu szkoleniowego, wziac niewiadomo kogo wg klucza

Jest hiszpanem + Hiszpania jest dobra w pilke = jest dobrym trenerem

A wspominalem o odsuniecu paru pods zawodnikow od zespolu? Legia powinna bez trudu oduczyc dzialaczy takich zagran.

15. września, godzina 15:30: Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 1-0

Jagiellona gra u siebie dodatkowo Ruch delikatnie mowiac nie zaimponowal dostajac 2-0 od Zaglebia wiec..

15. września, godzina 18:00: Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 0-1

Podopieczni Pana Michala raczej wygraja ale nei wydaje mi sie zeby ten mecz mogl nosic znamiona pogromu.

16. września, godzina 18:00: Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 1-1

Gornik jest na fali ale Zaglebie musi sie wreszcie zaczac odbija od dna a jako ze udalo juz sie przelamac to powinno pojsc miedziowym z gorki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 września, godzina 18:00: Widzew Łódź 1-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Dobra. Łodzianie grają u siebie, więc muszą wygrać. Ostatnio grają różnie, choć ogólnie gra nie wygląda źle. Mieli kilka fajnych spotkań i jeśli uda im się ustabilizować formę mogą być pewni utrzymania i środka tabeli.

13 września, godzina 20:30: Wisła Kraków 2-1 Piast Gliwice

Wisła jest jednym z pozytywnych zaskoczeń sezonu. Spodziewałem się, że będzie o wiele gorzej, a w momentami zespół pokazuje się z naprawdę niezłej strony. Choć Piast nie jest drużyną słabą, a raczej gra podobnie do gospodarzy, to wydaje mi się, że to spotkanie jednak przegra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 września, godzina 18:00: Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1

Ciężki mecz, z jednej strony Widzew który nie zwykł tracić punktów przed własną publicznością. z drugiej Podbeskidzie podreperowane ostatnim zwycięstwem. Po raz kolejny stawiam na Widzew który gra u siebie, i ma w swych szeregach najskuteczniejszego zawodnika ligi Visnakovsa.

13 września, godzina 20:30: Wisła Kraków - Piast Gliwice 1:0

Smuda powoli wyprowadza Białą gwiazdę na właściwe tory. Jeszcze im sporo brakuje do optymalnej formy ale nadrabiają to ambicją. Piast po dobrym początku, powraca do ligowego średniaka. W tym spotkaniu może paść każdy wynik,stawiam jednak na Wisłę która gra przed własną publicznością.

14. września, godzina 15:30: Zawisza Bydgoszcz - Cracovia Kraków 2:1

Daję na pierwszy triumf Zawiszy. Po marnym początku sezonu Zawisza złapała oddech, Mecz w Poznaniu utwierdził mnie że w tej drużynie drzemie mały potencjał,tylko nie maja szczęścia. w starciu dwóch beniaminków stawiam na gospodarzy.

14. września, godzina 18:00: Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1:1

Mecz typowo na remis. Obie drużyny mają w swych szeregach dobrych zawodników, zwłaszcza bramkarzy. Nie jestem w stanie wytypować zwycięzcę więc stawiam na remis.

14. września, godzina 20:30: Korona Kielce - Legia Warszawa 1:2

Bardzo ciekawe widowisko się zapowiada. Po zmianie trenera Korona gra lepszą piłkę, jednak to nie wystarczy w meczu z Legią. Legia natomiast będzie już myślami w meczu z Lazio w L.E,to będzie oszczędzała swych podstawowych graczy, jednakże ma silną ławkę która powinna po ciężkim boju dać zwycięstwo.

15. września, godzina 15:30: Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 2:0

Ruch potrafi zagrać kapitalne widowisko z Legią, by później marnie przegrać z Zagłębiem. Jagiellonia jest drużyną która gra równo na swoim poziomie. W tym spotkaniu stawiam na gospodarzy, wyłącznie dlatego że grają u siebie.

15. września, godzina 18:00: Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1:0

Patrząc na to co oba zespoły grały do tej pory, lepsze wrażenie na mnie zrobiła Lechia. Jednak Pogoń miała gorszych przeciwników do tej pory. Portowcy z Akahoshim na czele powinni poradzić sobie z Lechią.

16. września, godzina 18:00: Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 2:0

Jesteśmy faworytem tego spotkania, każdy inny wynik byłby niespodzianką. Choć Zagłębie ostatnio spisało się dobrze, to Górnik ma poukładany i dużo lepszy skład.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 września, godzina 18:00: Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 - mecz dwóch słabych drużyn, gościom nie pomoże Pączek, jednak przewiduję że uda im się tym razem zdobyć punkt

13 września, godzina 20:30: Wisła Kraków - Piast Gliwice 2:1 - Wisła w tym sezonie gra na przyzwoitym poziomie, co powinno starczyć na nie najmocniejszy Piast.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 września, godzina 18:00: Widzew Łódź 1:1 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Podbeskidzie zaczęło ostatnio punktować, a Widzew grał nieco słabiej. Nie widzę wielkiej przewagi żadnej z ekip, więc stawiam na remis.

13 września, godzina 20:30: Wisła Kraków 3:1 Piast Gliwice

Wisła wróciła na właściwe tory i jest już w czołówce tabeli. Piast nie prezentuje już takiej formy, jak na początku sezonu. Gospodarze powinni wygrać to spotkanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 września, godzina 18:00: Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1

Widzew ma całkiem ciekawy zespół z bardzo dobrym snajperem a Podbeskidzie po odejściu Demjana jest słabiutkie i są dla mnie kandydatem do spadku.

13 września, godzina 20:30: Wisła Kraków - Piast Gliwice 1-0

Wisła gra całkiem dobrze a Piast po odejściu Robaka mocno stracił na sile ognia i dlatego stawiam na drużynę trenera Smudy.

14. września, godzina 15:30: Zawisza Bydgoszcz - Cracovia Kraków 1-1

W starciu beniaminków stawiam na remis, Zawisza niby ma super mocny skład ale jak na razie grają piach i nie zapowiada się na to żeby miało się to zmienić (ja w każdym razie przestałem stawiać na drużynę z Bydgoszczy)

14. września, godzina 18:00: Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1-1

Serce mówi WKS ale rozum podpowiada, że WKS jest w nędznej sytuacji kadrowej w dodatku ponoć nie zagra Patejuk i Spahić i WKS będzie miał problem ze stworzeniem sensownej 11.... Lech też nie jest w tym sezonie zbyt mocny dlatego stawiam na remis.

14. września, godzina 20:30: Korona Kielce - Legia Warszawa 0-2

Korona jest słaba a po odejściu Ojrzyńskiego będzie raczej gorzej niż lepiej i myślę, że Legia powinna spokojnie pokonać Koronę.

15. września, godzina 15:30: Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 2-0

Jaga u siebie jest solidna a Ruch gra w kratkę, ostatnio przegrali z najsłabszym jak dotąd Zagłębiem i dlatego myślę, że Jaga zdobędzie 3 oczka u siebie.

15. września, godzina 18:00: Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1-2.

Lechia w tym sezonie idzie mocno do przodu i zaczyna wyrastać na poważnego kandydata do podium dlatego stawiam na ich wygraną po walce z solidną Pogonią.

16. września, godzina 18:00: Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 1-1

Troszkę tutaj ryzykuję ale Lubinianie ostatnio w końcu wygrali więc może jest to zwiastun lepszej formy i dlatego stawiam na remis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VII kolejka (13-16. września 2013 r.):

Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1

hm ciekawe co się wydarzy, ale zapewne nudnawy remis i choć więcej szansy daję Widzewowi ale Górale mają szansę by mez zakończył się remisem.

Wisła Kraków - Piast Gliwice 1-1

Piast w lekkim dołku, nie wygrał od kilku kolejek, zaś Wisła radzi sobie dobrze patrząc na skład i możliwości, ale mecz zakończy się remisem nie widzę by któraś z ekip mogła wygrać.

Zawisza Bydgoszcz - Cracovia Kraków 2-1

Zapowiada się ciekawy mecz drużyn które awansowały do Ekstraklasy, Patrząc na tabelę Zawisza jest ww bardzo złej sytuacji, i ten mecz powinna wygrać by poprawić swój bilans, a powinno być łatwo Cracovia ma dziury w obronie.

Śląsk Wrocław - Lech Poznań 3-2

Śląsk jesli zagra jak w LE to wygrana niemal pewna, jedyny problem brak Soboty w sobotę, a Lech gra przeciętnie, co Śląsk ma szansę wykorzystać.

Korona Kielce - Legia Warszawa 0-2

Innego wyniku jak wygrana Legii nie widzę.

Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 1-1

Nie wiem co tu obstawić, Ruch niby wygląda na lepsza ekipę, ale Jaga łatwo skóry nie odda, stąd remis.

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1-2

Obstawię że Lechia wygra, ale czy tak będzie, to się przekonamy, zapewne będzie o to trudno, ale trzeba ryzykować w typerach.

Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 2-1

Lider z Zagłębiem który być może się obudził po ostatniej wygranej, jednak to nie pomoże na dobrze grających Zabrzan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 Widzew z Litwinami może sporo namieszać, bo dzięki nim gra tego zespołu nabiera jakości. Podbeskidzie ostatnio pokazało dobry futbol. IMO oba zespoły są podobnej klasy, więc mecz zakończy się podziałem.

Wisła Kraków - Piast Gliwice 1:0 Czy Smuda czyni cuda? Na pewno nie w reprezentacji. Trzeba jednak przyznać, że atmosfera w klubie się polepszyła jak Franz znów objął urząd. IMO to powinno wystarczyć na Piasta, który w ostatnich spotkaniach gra poniżej oczekiwań.

Zawisza Bydgoszcz - Cracovia Kraków 0:0 Grają beniaminki, oba waleczne, choć IMO goście z większym potencjałem. Stawiam na remis, bo tak naprawdę, żaden z zespołów nie zrobił na mnie wrażenia.swoją ostatnią grą.

Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1:0 Zarówno Lech jak i Śląsk grają nierówno, lecz to gospodarze są faworytami tego spotkania. Prędzej to oni przypominają zespół z końcówki tamtego sezonu. Lech jest cieniem samego siebie.

Korona Kielce - Legia Warszawa 1:3 Przed meczem w Rzymie potrzeba nam pewnego zwycięstwa, dlatego Jan Urban na pewno wiele włożył pracy w motywację drużyny. Nie ma Kuciaka, więc nie sądzę, by mecz zakończył się na zero z tyłu, obrona popełnia zbyt wiele błędów.

Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 1:0 Ruch jest drużyną z niestabilną formą. Porażka ze słabiutkim Zagłębiem najlepiej o tym świadczy. Jagiellonii jednak nie można odmówić waleczności i IMO 3 punkty zostaną w Białymstoku.

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2:2 Najtrudniejszy IMO typ w kolejce. Oba zespoły grają z charakterem i często potrafią postawić się mocniejszym przeciwnikom. Starcie Japończyków powinno być miłe dla oka. Lechia ostatnio potrafiła wygrać na Łazienkowskiej i urwać punkty Górnikowi, więc to oni będą faworytami. Jednak Derby Pomorza rządzą się swoimi prawami i podobnie jak w przypadku Derbów Śląska uważam, że zespoły podzielą się punktami.

Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 2:1 Raczej groźba kar finansowych za brak zaangażowania w grę nie powinna pomóc gościom w pokonaniu rywala. IMO problem leży nie tylko w motywacji, ale przede wszystkim w chaotycznej grze zespołu z Lubina. Dla Górnika to łatwe punkty, więc będzie chciał dogonić czołówkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 września, godzina 18:00: Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0

W zasadzie nie wiem dlaczego tak typuję wynik tego spotkania, bo sercem kibica będę za Podbeskidziem. Jednak chłodny rozum każe obstawić minimalne zwycięstwo gospodarzy.

13 września, godzina 20:30: Wisła Kraków - Piast Gliwice 0-2

Na papierze faworytami tego starcia zdają się być zawodnicy Białej Gwiazdy, ale coś mi podpowiada, że w tym spotkaniu zostanie przerwana ich seria meczów bez porażki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1

Widzew u siebie będzie niewygodną ekipą i w starciu z zespołem Górali potwierdzi tą tezę. Zwycięstwo nad Koroną troszkę podbudowało gości, ale w dzisiejszym meczu okażą się słabsi.

Wisła Kraków - Piast Gliwice 2:1

Wisła zagrała dobry mecz z Lechem, żeby potem bezbramkowo zremisować z Pogonią. Czy taki wynik zadowala gospodarzy to nie wiem, ale wydaje mi się, że dzisiaj na remis grać nie będą i w meczu obfitującym w emocje i sytuacje podbramkowe okażą się lepsi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzew Łódź 1-1 Podbeskidzie BB

Obie ekipy bez fajerwerków w tym sezonie ale one nie walczą o wyższe cele, bardziej spokojny byt w lidze. Zespoły dzieli 1 punkt i stawiam że po tej kolejce się to nie zmieni.

Wisła Kraków 1-0 Piast Gliwice

Wisła wydaje się być odrodzona i chyba powraca na te właściwe tory. Piast natomiast po przyzwoitym rozpoczęciu sezonu wraca na swoje miejsce. Wisła ma więcej argumentów, chociażby ze grają u siebie.

Zawisza Bydgoszcz 2-1 Cracovia Kraków

Zawisza nie może się przemóc żeby wygrać spotkanie. To może być ten moment, Cracovia weszła z nimi razem do Ekstraklasy i Bydgoszczanie moga powalczyć jak równy z równym. Może uda się w końcu zdobyć komplet?

Śląsk Wrocław 0-2 Lech Poznań

Śląsk zawodzi, myślałem że gdy przestaną grać w Europejskich Pucharach to będą mieli serię wygranych spotkań. Tak nie jest. Mało tego, sprzedali swojego chyba najlepszego piłkarza. To może byc trudne spotkanie dla nich z Lechem który jednak ostatnio punktuje.

Korona Kielce 0-2 Legia Warszawa

Za Koroną nie przemawia absolutnie nic, nawet to że grają u siebie. Grają ten sezon marnie. Nie wydaje mi się alby udało im się urwać choć jeden punkt w konfrontacji z Legią.

Jagiellonia Białystok 2-1 Ruch Chorzów

Jagiellonia ma szansę zaliczyć zwycięstwo na swoim terenie, w pierwszym meczu z Pogonią ta sztuka się nie udała. Ruch też iczego specjalnego nie gra ale naskrobali jakoś te 6 punktów w 6 meczach.

Pogoń Szczecin 1-0 Lechia Gdańsk

Lechia to takie miłe zaskoczenie chyba początku tego sezonu. Szczecin gra w kratke, ale za to ma Robaka. Tu może być przerwana ta passa piłkarzy z Gdańska.

Górnik Zabrze 3-1 Zagłębie Lubin

Górnik chyba zaczyna aspirować na mistrza. Przynajmniej takie wrażenie można odnieść patrząc na tabelę. Zagłębie w końcu odbiło sie od tego dna zwyciężając z Ruchem. Ale gospodarze w moich oczach faworytem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 września, godzina 20:30: Wisła Kraków - Piast Gliwice 2:0

Trochę mi się przysypało i spóźniłem się z typowaniem pierwszego meczu, więc z piątkowych zostaje mi tylko jeden. Jak dla mnie Wisła prezentuje się zdecydowanie lepiej w tym sezonie, nie tylko niż w poprzednim, ale lepiej od Piasta, który ma ostatnio problemy ze zdobywaniem punktów. Jeśli dodać do tego to, że Biała Gwiazda gra u siebie, to właśnie ta drużyna jest moim faworytem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14. września, godzina 15:30: Zawisza Bydgoszcz 1:1 Cracovia Kraków

Słabiutki ten Zawisza jest. Mecz z Cracovią to szansa na przełamanie, ale ja stawiam na remis.

14. września, godzina 18:00: Śląsk Wrocław 2:1 Lech Poznań

Lech jest zdziesiątkowany przez kontuzje i trudno będzie podopiecznym Rumaka wywieźć z Wrocławia choćby punkt. Śląsk może wysoko przegrywać w Lidze Europy, ale w Ekstraklasie to silna marka.

14. września, godzina 20:30: Korona Kielce 0:1 Legia Warszawa

W pierwszym meczu pod wodzą Jose Rojo Martina wygrała, ale później poległa w starciu z Podbeskidziem. Jeśli Legia chce gonić Wisłę czy Lechię, to musi wygrać. Może się to udać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14. września, godzina 15:30: Zawisza Bydgoszcz 1-2 Cracovia Kraków

Po świetnym początku sezonu Cracovia spuściła trochę z tonu, Zawisza zaś odrobinę poprawił swoją grę. Wydaje mi się, że ta poprawa może być jednak zbyt mała, by pokonać Cracovię.

14. września, godzina 18:00: Śląsk Wrocław 3-1 Lech Poznań

Mam nadzieję, że Śląsk pokaże na co go stać. Mimo iż dalej będzie brakować Waldka Soboty, to zespół ciągle ma niezły skład, który może dać im zwycięstwo, choć Lech również jest dobrym zespołem.

14. września, godzina 20:30: Korona Kielce 1-2 Legia Warszawa

Legia gra ostatnio strasznie słabo i bardzo zaskakująco. Wątpię w ich nagły wybuch formy dlatego stawiam na niskie, nieprzekonujące zwycięstwo Legii.

15. września, godzina 15:30: Jagiellonia Białystok 1-1 Ruch Chorzów

Dwa średnie w tym roku zespoły, które z jednej strony grają rozczarowują, a z drugiej grają trochę lepiej niż się spodziewałem. Myślę, że remis będzie dosyć sprawiedliwym wynikiem dla obu drużyn.

15. września, godzina 18:00: Pogoń Szczecin 1-2 Lechia Gdańsk

Lechia jest bardzo pozytywnym zaskoczeniem. Gra całkiem przyjemny i ciekawy futbol, który powinien wystarczyć na również dobrą Pogoń.

16. września, godzina 18:00: Górnik Zabrze 1-2 Zagłębie Lubin

Może kolejne zwycięstwo Zagłębia? Choć pewnie znając moje szczęście spotkanie zakończy się zwycięstwem gospodarzy i z mojej wiary w Zagłębie już nic nie pozostanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14. września, godzina 15:30: Zawisza Bydgoszcz - Cracovia Kraków 2-1

Zawisza takimi meczami jak w poprzedniej kolejce z Lechem zasłużyła sobie mocno na pierwsze zwycięstwo. Starcie na własnym obiekcie z krakowską ekipą będzie dobrą okazją do zgarnięcia kompletu oczek.

14. września, godzina 18:00: Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1-0

Takie "hitowe spotkania" zazwyczaj są nudnawe dla kibiców i pada w nich bardzo mało bramek (jeżeli już ktoś trafi...), jednak w tym spotkaniu liczę na dobrą postawę i zwycięstwo gospodarzy.

14. września, godzina 20:30: Korona Kielce - Legia Warszawa 1-1

Na papierze zwycięzca tego pojedynku może być tylko jeden, jednakże jako ogromny fan kieleckich Lwów muszę liczyć na gorszy dzień Legii i podział punktów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawisza Bydgoszcz - Cracovia Kraków 2:2

Ciężki mecz do wytypowania. Dwa beniaminki, do tego prezentujące całkiem niezłą grę, która nie przynosi rezultatu. Dzisiaj Zawisza również nie odniesie zwycięstwa, bo mimo prowadzenia 2:0 znów stracą koncentrację w końcówce i dadzą sobie strzelić dwie bramki.

Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1:2

Hit tej kolejki bez żadnego wątpienia. Lech będzie chciał wreszcie odnieść jakieś spektakularne zwycięstwo, a Śląsk bez Soboty dużo traci. Zobaczymy, ale wydaje mi się, że gracze Lecha wreszcie się ogarną i wygrają to spotkanie.

Korona Kielce - Legia Warszawa 1:3

Legia gra tak sobie, ale na polską ligę to wystarcza. Jak zapewnia Urban skupiają się głównie na LE, ale mecze w Ekstraklasie to dobry poligon dla młodych i tych, którzy będą chcieli się pokazać, że należy im się pierwszy skład. Korona gra słabo, a brak komunikacji Pachety z ekipą powoduje, że oni też są troszkę zagubieni. No cóż, pewna dwójeczka.

Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 2:0

Jaga u siebie może być groźna, a goście nie zachwycają. Dość słaby mecz, typowy na remis, ale mimo wszystko lepsi okażą się gospodarze.

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1:1

Mecz dwóch rewelacji tego sezonu. Jak wiadomo w takich meczach zazwyczaj pada remis, dlatego nie inaczej będzie w niedzielę.

Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin 2:0

Górnik gra zaskakująco dobrze, dlatego wygrana ze słabującym Zagłębiem wydaje się oczywistością. Wiadomo jak to u nas w lidze z tym jest, ale w poniedziałek teza, że lepszy bije gorszego się potwierdzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14. września, godzina 15:30: Zawisza Bydgoszcz - Cracovia Kraków 3:2 - mecz dwóch beniaminków, w tamtym roku u siebie Zawisza wygrał. Może i w tym będzie podobnie i zgarnie zespół z Bydgoszczy pierwszy komplet punktów.

14. września, godzina 18:00: Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2:2 - mecz dwóch pucharowiczów. Śląsk gra czasami efektownie ale bardzo mało efektywnie, Lech z kolei w tym sezonie gra bardzo topornie. Dodając do tego braki kadrowe obu zespołów będzie ciężki mecz. Remis

14. września, godzina 20:30: Korona Kielce - Legia Warszawa 1:3 - w ostatnich spotkaniach pomiędzy tymi zespołami wygrywali gospodarze. Jednak Korona to całkiem inny zespół ostatnio i tym razem powinna ten mecz przegrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14. września, godzina 15:30: Zawisza Bydgoszcz - Cracovia Kraków 1:1

Cracovia konsekwentnie gra po swojemu, co przynosi rezultaty, może nie są to wyniki zniewalające, ale nie jest też źle. Zawisza natomiast wciąż czeka na piesze ekstraklasowe zwycięstwo. Wątpię by pierwsze trzy punkty wpadły na konto gospodarzy, ale na remis ich stać.

14. września, godzina 18:00: Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1:2

To będzie ciekawy mecz. Śląsk pozbawiony bardzo ważnego ogniwa jakim był Waldemar Sobota i Kolejorz z którym nie jest najlepiej (zdobyte nie bez trudu trzy punkty z Zawiszą). Liczę na to, że trenerowi Rumakowi uda się zmobilizować swoich piłkarzy i wygrać ważny mecz na wyjeździe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15. września, godzina 15:30: Jagiellonia Białystok 2:1 Ruch Chorzów

Ruch do mnie nie przemawia. Niby chorzowianie nie punktują tak źle, ale w tym meczu stawiam na Jagiellonię, która potrafi zagrać kilka ładnych akcji. Goście polegają raczej na fantastycznych strzałach Malinowskiego czy Zieńczuka.

15. września, godzina 18:00: Pogoń Szczecin 2:2 Lechia Gdańsk

W przypadku wygranej Lechia będzie miała tyle samo punktów, co liderująca Legia. Wydaje mi się, że gdańszczanie nie zdobędą pełnej puli. Pogoń gra w tym sezonie dobry futbol, imponują zwłaszcza Akahoshi i Murayama. Remis jest realnym rezultatem.

16. września, godzina 18:00: Górnik Zabrze 2:0 Zagłębie Lubin

Eh, typowanie spotkań Zagłębia to ciężkie zadanie. W 5. kolejce lubinianie polegli w meczu u siebie z Cracovią, a potem bez problemów pokonali ruch na boisku rywala. Ja postawię na rezultat zgodny z logiką, czyli spokojną wygraną Górnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ze mnie cieć- powiedziałem do siebie widząc, że nie typowałem meczu Legii.

15. września, godzina 15:30: Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 3:2

Pojedynek dwóch drużyn, które potrafią raz grać dobrze, a raz tragicznie i tylko czort wie, jak im w danym meczu wyjdzie. Stawiam jednak na Ruch, który poległ ostatnio ze średnim Zagłębiem i chociaż, Jagiellonia nie odpuści, to zwiastuje zwycięstwo Niebieskich.

15. września, godzina 18:00: Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2:2

Pogoń jest dla mnie największym zaskoczeniem. Z drużyny, która grała tragicznie w końcówce poprzedniego sezonu, teraz prezentuje się o niebo lepiej. Lechia też z typowego średniaka, przerodziła się w zespół, który ma aspiracje do europejskich pucharów, dlatego też sądzę, że nikt tego meczu sobie nie odpuści.

16. września, godzina 18:00: Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 2:0

Coś z Zagłębiem zaczyna się dziać pozytywnego, pytanie czy to łut szczęścia czy ciężka praca, nie wiem, bo ostatniego meczu z Ruchem nie oglądałem. Pewne jest natomiast to, że Górnik niezmiennie stara się grać solidnie i skutecznie, a w efekcie, jak myślę, sprowadzi KGHM z powrotem na ziemię

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15. września, godzina 15:30: Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 2:0 - mecz być może o przyszłość trenera Zielińskiego. Jednak niestety mecz przegrany. Jaga jest raczej średniakiem ale u siebie z Ruchem powinna wygrać.

15. września, godzina 18:00: Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2:2 - derby Pomorza. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz. Może się zakończyć każdym wynikiem zwłaszcza że obie drużyny spisują się przyzwoicie. Stawiam na remis

16. września, godzina 18:00: Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 3:2- w każdej kolejce pojawia się pytanie czy to już kiedy Zagłębie odpali. Przecież składu takiego złego nie mają. Odpowiedź brzmi jeszcze nie dziś. Padnie dużo bramek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15. września, godzina 18:00: Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1-1

Ciężki mecz do wytypowania, bo i faworyta raczej nie można wskazać. Pogoń gra co prawda u siebie, jednak Lechia jest w ciut lepszej dyspozycji. Nie mogę zdecydować się na którąś z ekip, więc stawiam na podział punktów.

16. września, godzina 18:00: Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 2-0

Górnik w tym sezonie gra świetnie i jeszcze nie poniósł porażki, natomiast Zagłębie jest dla mnie jednym z kandydatów do spadku. Mecz obejrzę nie dla emocji, a z ciekawości ile bramek wpadnie do siatki gości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki VII kolejki: http://i.imgur.com/HKFlI4b.jpg

Klasyfikacja generalna: http://i.imgur.com/Qcyeq68.jpg

VIII kolejka (20-23. wrzenia 2013 r.). Kolejka zaczyna się w CZWARTEK:

19. września, godzina 17:00: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok

20. września, godzina 18:00: Piast Gliwice - Widzew Łód

20. września, godzina 20:30: Lech Poznań - Pogoń Szczecin

21. września, godzina 15:30: Lechia Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz

21. września, godzina 18:00: Cracovia Kraków - Wisła Kraków

21. września, godzina 20:30: Zagłębie Lubin - Korona Kielce

22. września, godzina 15:30: Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław

22. września, godzina 18:00: Legia Warszawa - Górnik Zabrze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piast 1 : 0 Widzew

Piast będzie próbował zrehabilitować się za klęskę w Krakowie. Średni Widzew to dobry przeciwnik do tego.

Podbeskidzie 0:2 Jagiellonia

Liczę na to, że Jaga pójdzie za ciosem i po zmiażdżeniu Ruchu spokojnie pokona też Bielszczan.

Lech 1:1 Pogoń

Lech słabiutki - Pogoń prezentuje się lepiej, ale na wyjeździe będzie ciężej. Stawiam remis.

Lechia 3:1 Zawisza

Mimo, że Zawisza w końcu się przełamał, nie da rady rewelacyjnym wręcz w tym roku Gdańszczanom.

Cracovia 0:1 Wisła

Derby na boisku słabszej z drużyn. Zdaje się, że Wisła wygra spokojnie, ale zaryzykuję skromne zwycięstwo.

Zagłębie 1:1 Korona

Ci to mogą zrobić wszystko. Stawiam, że tym razem Lubinianie formą nie błysną i skończy się remisem.

Ruch 0:2 Śląsk

Na papierze duża różnica w poziomie gry, a więc Śląsk powinien łatwo wygrać.

Legia 0:0 Górnik

Legia nie jest tak mocna, jak się ją czasem maluje. Górnik się postawi i wywiezie punkt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...