Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Ekstraklasy 2013/2014

Polecane posty

Wtorek, godz. 20:30 Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 1:1

Oba zespoły się nie spisują dobrze, lecz mają utrzymanie pewne. Mecz typowo na remis, więc tak postawie.

Wtorek, godz. 20:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała - KGHM Zagłębie Lubin 2:1

Zagłębie w koszmarnym nastroju opuszcza ligę. Podbeskidzie rundę dodatkową gra znakomicie na własnym obiekcie, i powinien kontynuować passę zwycięstw.

Wtorek, godz. 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 1:0

Oba zespoły już o nic nie grają więc każdy wynik jest możliwy. Stawiam na Śląsk który jest ostatnio w lepszej formie niż Cracovia.

Wtorek, godz. 20:30 Widzew Łódź - Piast Gliwice 1:2

Widzew żegna się z ligą, i już im nie zależy. Piast ostatnio jest nie do poznania, gra bardzo dobrze i wygrywa. Stawiam na kontynuację zwycięstw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek, godzina 20:30: Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 0-1

?Korona na koniec sezonu powinna uwolnić się od pecha, który prześladuje w wielu starciach kielecką ekipę.

Wtorek, godzina 20:30: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin 2-0

Podbeskidzie na własnym stadionie potrafi zagrać bardzo fajną piłkę. Jeżeli dzisiaj tak będzie to Zagłębie nie powinno mieć żadnych szans na pozytywny rezultat.

Wtorek, godzina 20:30: Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 1-2

Śląsk w ostatnim spotkaniu pokazał kawałek przyzwoitego futbolu, ja jednak czuję, że dwóch tak dobrych meczy z rzędu nie jest w stanie rozegrać.

Wtorek, godzina 20:30: Widzew Łódź - Piast Gliwice 1-1

Widzew u siebie może spróbować ładnie pożegnać się z Ekstraklasą. Zwycięstwo jest chyba poza zasięgiem, jednak remis jest już realnym rezultatem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek, godzina 20:30: Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 1-1

Remis lub wygrana z któryś drużyn, ale nasza liga jak już o nic nie gra, to nic ciekawego nie pokazuje i trafić wynik to cud.

Wtorek, godzina 20:30: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin 2-1

Górale pokazali jak się można utrzymać będąc jedną z najgorszych drużyn po rundzie zasadniczej, ten mecz może być nudny a także nawet i łatwy dla gospodarzy.

Wtorek, godzina 20:30: Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 1-0

Jest szansa na wygraną i na wyższe miejsce w tabeli dla Śląska.

Wtorek, godzina 20:30: Widzew Łódź - Piast Gliwice 0-1

Piast to wygra, Widzew o nic nie gra i niestety spada...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek, godzina 20:30: Jagiellonia Białystok 1:1 Korona Kielce

Mecze o nic trudno typować. Zapewne Jagiellonia nie przegra 3:0, jak ze Śląskiem, ale raczej też nie wygra.

Wtorek, godzina 20:30: Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0 Zagłębie Lubin

Jeśli już ktoś ma grać do końca, to Podbeskidzie. Zagłębie już spadło, niczego się po nic nie spodziewam.

Wtorek, godzina 20:30: Śląsk Wrocław 2:1 Cracovia Kraków

Śląsk jest najlepszą drużyną grupy spadkowej i w meczu z Cracovią powinien to potwierdzić.

Wtorek, godzina 20:30: Widzew Łódź 0:2 Piast Gliwice

Ostatnio Piast regularnie wygrywa, więc może i w Łodzi pokusi się o pełną pulę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lech Poznań - Ruch Chorzów 1-0

Lech zwiódł ostatnio, ale myślę, że dziś się odkuje

Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 0-1

Ostatnio Wisła zagrała całkiem nieźle. Jak ty razem nie odpuści końcówki to powinno być dobrze.

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 0-2

Może tym razem nie będzie blamażu Legi.

Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze 1-1

Zawisza strasznie osłabła na koniec rozgrywek. Tak jak ja. Może będzie remis mimo wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środa, godzina 20:30: Lech Poznań - Ruch Chorzów 2:1

Hit kolejki!!!. Lech i Ruch to silne zespoły, więc zapowiada się bardzo ciekawe widowisko. Lech ma coś do udowodnienia po ostatnim meczu, i jest trochę lepszym zespołem niż Ruch, więc stawiam na minimalne zwycięstwo gospodarzy.

Środa, godzina 20:30: Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 2:1

Lechia jest mocna u siebie, Wisła gra w kratkę. Stawiam na gospodarzy którzy powinni sobie poradzić z słabszą od nich zespołem Wisły.

Środa, godzina 20:30: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2:3

Nie wiem co zrobić. Legia ma mistrza więc może nie grać na wysokim poziomie. Pogoń gra nieprzewidywalnie, ale postawie na Legię której nie przystoi jako mistrz przegrać dwa mecze pod rząd.

Środa, godzina 20:30: Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze 1:1

Dobra stawiam tym razem na remis, Górnik ostatnio dobrze się spisuje, jednak całkowicie trudno gra się z drużyną z Bydgoszczy. Jednak po ostatnich dobrych występach jest w stanie przynajmniej zremisować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środa, godzina 20:30: Lech Poznań - Ruch Chorzów 1-1

Mecz o 2 miejsce, bo jeszcze Ruch ma szansę.

Środa, godzina 20:30: Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 2-0

Wisła ma spore problemy kadrowe i niestety nic dobrego nie jestem wstanie napisać o grze Wisły, Lechia jest an dobrej drodze ku wygranej.

Środa, godzina 20:30: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 1-2

Czy Legia jest stanie wygrać? Czy przyjedzie na wakacje..

Środa, godzina 20:30: Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze 1-2

Ciężko ocenić ten mecz, wynik może być każdy, ale Górnik ma szansę jeszcze na 3 miejsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środa, godzina 20:30: Lech Poznań - Ruch Chorzów 2-0

Lechici powinni u siebie mocnym akcentem zakończyć ten całkiem udany (mimo braku tytułu) sezon.

Środa, godzina 20:30: Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1-1

Sercem będę za ekipą Białej Gwiazdy, jednak coś mi podpowiada, że będziemy mieli w tym starciu podział punktów.

Środa, godzina 20:30: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 0-1

Legia będzie wielkim faworytem tego spotkania, ale coś mi mówi, że to nie będą łatwo zdobyte trzy punkty.

Środa, godzina 20:30: Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze 2-1

Bardzo miło w tym sezonie oglądało mi się poczynania Zawiszy i na koniec rozgrywek również chciałbym być zadowolony z gry bydgoskich piłkarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środa, godzina 20:30: Lech Poznań 2:1 Ruch Chorzów

Lech może jeszcze teoretycznie stracić drugie miejsce, a tego na pewno w Poznaniu nie chcą. Gospodarze wygrają, bo są lepszą drużyną.

Środa, godzina 20:30: Lechia Gdańsk 3:1 Wisła Kraków

Wisła cieniuje i nie spodziewam się ich przełamania akurat w meczu z bardzo dobrą ostatnio Lechią.

Środa, godzina 20:30: Pogoń Szczecin 1:1 Legia Warszawa

Legia wychodzi na mecz z Pogonią w rezerwowym składzie. Nie spodziewam się więc wygranej gości, ale o remis nawet zastępcy podstawowych graczy warszawian mogą się postarać.

Środa, godzina 20:30: Zawisza Bydgoszcz 1:2 Górnik Zabrze

Po porażkach z liderem i wiceliderem, Górnik pokonał Wisłę. Z Zawiszą może być im trudniej, ale co mi szkodzi - stawiam na gości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki XXXVI kolejki: http://imgur.com/skMSMJk

Klasyfikacja generalna: http://imgur.com/HXg4o9w

XXXVII kolejka, ostatnia (31. maja - 1. czerwca 2014 roku):

Sobota, godzina 20:30: Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok

Sobota, godzina 20:30: Korona Kielce - Śląsk Wrocław

Sobota, godzina 20:30: Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sobota, godzina 20:30: Zagłębie Lubin - Widzew Łódź

Niedziela, godzina 18:00: Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk

Niedziela, godzina 18:00: Legia Warszawa - Lech Poznań

Niedziela, godzina 18:00: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin

Niedziela, godzina 18:00: Wisła Kraków - Zawisza Bydgoszcz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, godzina 20:30: Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 1-1

U nas już jak wszystko jest jasne, nikt już o nic nie gra i weź tu obstawiaj, najlepiej obstawić 1X2 !

Sobota, godzina 20:30: Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2-2

Korona sporo strzela i traci bramek, zapowiada się ostre strzelanie.

Sobota, godzina 20:30: Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0

Nie wiem, jestem bezradny obstawiając ostatnią kolejkę.

Sobota, godzina 20:30: Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 1-0

Widzew chociaż honorowo się pożegna, jak nie przegra tego meczu, ma szanse być na przed ostatnim miejscu.

Niedziela, godzina 18:00: Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 2-1

Górnik ma jeszcze szansę na 3 miejsce, choć ponoć w pucharach nie wystąpią.

Niedziela, godzina 18:00: Legia Warszawa - Lech Poznań 2-1

Szlagier na zakończenie, niestety nic już poza prestiżem to nie da.

Niedziela, godzina 18:00: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin 2-1

Jak chcą utrzymać 3 miejsce i mieć brąz, powinni to wygrać, nie oglądając się na mecz Górnika.

Niedziela, godzina 18:00: Wisła Kraków - Zawisza Bydgoszcz 1-1

Remis, choć wolałbym by Zawisza to wygrała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 1-0

Jagielonia zawodzi ostatnio i słabo jej wychodzą wyjazdy. Może gospodarze wygrają.

Korona Kielce - Śląsk Wrocław 0-1

Liczę, że Śląsk utrzyma zwycięską passę do końca rozgrywek.

Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1

Podbeskidzie pokonało swoich ostatnich przeciwników, Piast przegrał, to może przegra i dziś.

Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 1-0

Może dzisiaj piłkarze Zagłębia się ruszą by znaleźć sobie nowe kluby w przyszłym roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 1-1

Jaga i Cracovia nie grają już o nic, więc nie oczekuję zaciętego meczu

Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2-2

Śląsk gra ostatnio przyzwoicie, a Korona bedzie chciała w dobrym stylu pożegnać kibiców

Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0

Podbeskidzie pokazuje się z dobrej strony, natomiast Piast zawodzi. Jednak remis zadowoli oba ekipy

Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 1-1

Mecz dwóch I -ligowców. Oba kluby myślą już o następnym sezonie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 2:0

Górnik pokazuje że nie można go skreślać. Mecz będzie dobrą okazją do pożegnania Prezesa i Olkowskiego

Legia Warszawa - Lech Poznań 2:1

Legia na koniec sezonu powinna godnie pożegnać się z kibicami.

Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin 2:1

Mecz w którym Ruch może zapewnić 3 miejsce. Pogoń gra o nic, więc to ekipa Ruchu powinna zgarnąć pełną pulę

Wisła Kraków - Zawisza Bydgoszcz 3:1

Ekipa Smudy będzie bardzo osłabiona, ale Zawisza gra przeciętnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadeszła ostatnia loteryjna kolejka, spróbujmy obstawić. smile_prosty2.gif

Sobota, godzina 20:30: Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 1-1

Kolejne ciężkie spotkanie. Oba zespoły grają bardzo nie równo, i ciężko wskazać faworyta. Cracovia ma problemy kadrowe, a Jagiellonia ma problem z wygrywaniem na wyjazdach. remis jest możliwy.

Sobota, godzina 20:30: Korona Kielce - Śląsk Wrocław 1-1

Oba zespoły są silne i ciężko wskazać faworyta. Remis w tym spotkaniu jest możliwy.

Sobota, godzina 20:30: Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0

Spotkanie dwóch dobrych drużyn i ciężko wskazać faworyta. Stawiam na gospodarzy którzy będą chcieli zmazać plamę z ostatniej kolejki, i zwycięstwem zakończyć obecny sezon przed własną publicznością.

Sobota, godzina 20:30: Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 1-1

Mecz najgorszych drużyn w lidze. Spodziewam się nudnego spotkania, choć Widzew ostatnio lepiej gra niż Zagłębie to ma spore problemy z meczami wyjazdowymi. Po być może nudnym meczu remis jest możliwy.

Niedziela, godzina 18:00: Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 2-1

Górnik pod koniec sezonu spisuje się dobrze, więc tym razem postawie na ich minimalne zwycięstwo.

Niedziela, godzina 18:00: Legia Warszawa - Lech Poznań 1-0

Mecz na szczycie naszej Ekstraklasy, szkoda że ino o prestiż. Oba zespoły są bardzo silne, jednak stawiam na Legię która powinna zwycięstwem zakończyć bardzo udany sezon.

Niedziela, godzina 18:00: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin 2-1

Ruch ma już puchary, lecz walczy o podium i większą kasę. Pogoń ostatnio nie najlepiej się spisuje, więc jak najbardziej jest do pokonania.

Niedziela, godzina 18:00: Wisła Kraków - Zawisza Bydgoszcz 1-0

Wisła mimo problemów kadrowych pokazuje charakter. Zawisza to solidny zespół, lecz myślę że Wisła zwycięstwem pożegna się z kibicami w tym sezonie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, godzina 20:30: Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 1-1

Sercem będę za krakowską ekipą, jednak oceniając szanse obu zespołów muszę postawić na podział punktów.

Sobota, godzina 20:30: Korona Kielce - Śląsk Wrocław 3-1

?Mam nadzieję, że w ostatniej kolejce na własnym stadionie moja ekipa nie będzie mieć większych problemów z pokonaniem bardzo kiepskiego w tym sezonie zespołu.

Sobota, godzina 20:30: Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-2

Piast na pewno będzie bardzo zmotywowany po porażce z Widzewem, ja jednak bardzo liczę na to, że to goście wyjadą z Gliwic z kompletem punktów.

Sobota, godzina 20:30: Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 1-0

Widzew na koniec sezonu pokazał, że jest coś warty, jednak dwa tak dobre mecze z rzędu to aktualnie cel nie do osiągnięcia dla łódzkich piłkarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 1:2 Jaga na własne życzenie przegrała wygrany mecz z Koroną. Piłkarze na pewno po tej lekcji zagrają dużo lepiej.

Korona Kielce - Śląsk Wrocław 1:1 Obstawiam, że Korona zabunkruje się w swojej twierdzy i będzie czekać na kontry portugalskiego duetu. Mecz na remis.

Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1 Uznaję, że ten mecz z Widzewem to wypadek przy pracy nowego trenera Piasta. U siebie nie będzie taryfy ulgowej.

Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 0:0 Mecz dwóch spadkowiczów. Który lepszy? Żaden, podział punktów.

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 1:1 Podobnie jak wyżej wydaje mi się, że drużyny podzielą się punktami. Górnik się budzi, Lechia trzyma swój poziom, remis będzie sprawiedliwy.

Legia Warszawa - Lech Poznań 1:0 Szlagier kolejki dla Legii. Spodziewam się dobrego spotkania, a nie szachów jak ostatnio. Kibice na pewno uatrakcyjnią to widowisko.

Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin 1:0 Pogoń notuje ostatnio bardzo słabą serię, więc to raczej gospodarze zdominują mecz.

Wisła Kraków - Zawisza Bydgoszcz 2:1 Dla odmiany Smuda wygra w ostatnim meczu sezonu, a jeśli nie to fani pomogą mu się pakować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, godzina 20:30: Cracovia Kraków 0-0 Jagiellonia Białystok

A bo obie drużyny są słabe, ale nie beznadziejne, więc ostatecznie wychodzi na remis :)

Sobota, godzina 20:30: Korona Kielce 0-0 Śląsk Wrocław

Śląsk raczej na wyjazdach nie wygrywa, ale bramek też za bardzo nie traci, więc tu też 0-0

Sobota, godzina 20:30: Piast Gliwice 0-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Pffff...idę ostro i tu też wydaje mi się, że w meczu dwóch rewelacji rundy finałowej padnie bezbramkowy remis.

Sobota, godzina 20:30: Zagłębie Lubin 1-0 Widzew Łódź

Tu się wyłamię. Myślę, że Zagłębie przy akompaniamencie wyzwisk swoich "fanów" minimalnie zwycięży.

Niedziela, godzina 18:00: Górnik Zabrze 1-0 Lechia Gdańsk

Górnik ostatnio złapał formę i tu powinien wygrać spokojnie

Niedziela, godzina 18:00: Legia Warszawa 2-0 Lech Poznań

Jak jeździłem po Legii zazwyczaj, to od kiedy przyszedł Berg, prezentują się nadzwyczaj dobrze i tu udowodnią słuszność tytułu mistrzowskiego

Niedziela, godzina 18:00: Ruch Chorzów 1-0 Pogoń Szczecin

Pogoń w dołku, a Ruch całkiem solidny ostatnio.

Niedziela, godzina 18:00: Wisła Kraków 1-0 Zawisza Bydgoszcz

Tu w sumie typuję zwycięstwo Wisły, bo grają na własnym terenie. Jakoś specjalnie lepiej od Zawiszy się nie prezentują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy mi powchodzą te remisy.

Sobota, godzina 20:30: Cracovia Kraków 2:2 Jagiellonia Białystok

Podział punktów. Jagiellonia wygrywała 3-0 z Koroną, ale włączyła swój alternatywny tryb defensywny i pozwoliła zaaplikowanie sobie 4 goli. Z Cracovią tyle nie straci, ale to i tak mecz o nic.

Sobota, godzina 20:30: Korona Kielce 1:1 Śląsk Wrocław

Remis ze wskazaniem na Śląsk. Gdyby wrocławianie grali tak, jak ostatnio, spokojnie mogliby grać w grupie mistrzowskiej, czyli tam, gdzie jest ich miejsce.

Sobota, godzina 20:30: Piast Gliwice 1:1 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Podbeskidzie zaskoczyło dobrą grą po podziale ligi. Piast nie grał nic wielkiego, ale nie jest o wiele słabszą ekipą od "Górali".

Sobota, godzina 20:30: Zagłębie Lubin 0:0 Widzew Łódź

Mecz dwóch spadkowiczów. Jestem zadowolony, że akurat te ekipy pożegnały się z ligą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 2-1

Nie wiem co postawić, bo nic mi nie wchodzi. Górnik nie powinien wygrać, bo nie dostał licencji na Puchary, ale Lechia też nic nie wygrywała, więc spróbuję tak.

Legia Warszawa - Lech Poznań 3-1

Chciałbym by wygrał Lech, ale może tym razem, u siebie Legia nie wystawi 2 składu.

Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin 0-1

Ruch jest już na 3 miejscu, więc pewnie wygra Pogoń. Choć równie dobrze może być remis.

Wisła Kraków - Zawisza Bydgoszcz 1-0

Nie wiem jak będzie. Zawisza nieco słabsza, ale Wisła się kładzie ostatnio. Pewnie też będzie remis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, godzina 18:00: Górnik Zabrze 1:1 Lechia Gdańsk

Remis na koniec rozgrywek, w których obie drużyny nie spełniły celu, jakim był awans do europejskich pucharów.

Niedziela, godzina 18:00: Legia Warszawa 2:1 Lech Poznań

Nie wiem, w jakich składach wyjdą na dzisiejszy mecz obie ekipy. Stawiam więc na wygraną Legii.

Niedziela, godzina 18:00: Ruch Chorzów 2:1 Pogoń Szczecin

Myślałem, że Pogoń lepiej poradzi sobie po podziale ligi na grupy. Ruch Kociana to naprawdę ciekawa ekipa, która w pucharach nie powinna się skompromitować tak, jak za czasów Fornalika.

Niedziela, godzina 18:00: Wisła Kraków 2:2 Zawisza Bydgoszcz

Zawisza nie gra o nic od pewnego czasu, bo wygrał Puchar Polski, więc cel osiągnął. Wisła ma dramatyczny skład, zwłaszcza obrońców. Stawiam na remis okraszony dużą ilością goli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, godzina 18:00: Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 2-2

Obie ekipy pozytywnie zaskoczyły mnie w tym sezonie i nie mogę postawić konkretnie na którąś z nich, dlatego też obstawiam podział punktów.

Niedziela, godzina 18:00: Legia Warszawa - Lech Poznań 0-1

Legia będzie faworytem tego starcia, ale ja chciałbym, żeby to Kolejorz w najlepszym możliwym stylu zakończył ten świetny dla niego sezon.

Niedziela, godzina 18:00: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin 2-1

Moje serce będzie przy ekipie ze Szczecina, jednak to Ruch ma więcej asów w rękawie i to Niebiescy będą się cieszyć z kompletu punktów.

Niedziela, godzina 18:00: Wisła Kraków - Zawisza Bydgoszcz 3-2

Jestem fanem obu drużyn i z ciężkim sercem muszę obstawić porażkę Zawiszy. W każdym razie liczę na to, że obejrzę kapitalne spotkanie z kilkoma bramkami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...