Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Ekstraklasy 2013/2014

Polecane posty

5. października, 15:30: Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków 1-1

Na papierze faworytami wydają się piłkarze Jagiellonii, ja jednak liczę na dobry mecz i zdobycie punktu przez Cracovię.

5. października, 18:00: Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1-0

Pogoń w ostatnich kolejkach gra bardzo fajnie dla oka i w starciu z Górnikiem na własnym stadionie powinni dać radę strzelić zwycięską bramkę i dopisać trzy punkty do ligowej tabeli.

5. października, 20:30: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań 0-2

Każdy inny wynik od wysokiego zwycięstwa Kolejorza będzie dla mnie niesamowitą sensacją. Na to jednak chyba nie ma co liczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków 2-1

Wydaje się że Jaga mecz powinna wygrać, wszystko na to wskazuje ale nasza ligaj est dziwna i nicn ie wiadomo, nie wiesz czy trafisz.

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2-2

Po szlagierze przyjdzie zremisować. Nie widzę zdecydowanego faworyta tego emczu, ale wynikiem jaki się zakończy to spotkanie będzie 2 miejsce w tabeli, mowa o zwycięstwie, remis nic tak naprawdę nei daje, ważne byśmy mieli miły futbol dla oka:P

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań 0-1

Chyba Lech powinien to wygrać, ale co będzie to zobaczymy po 90min.

Wisła Kraków - Legia Warszawa 1-1

Legia z kontuzjami z fatalną postawą w LE, zaś Wisła nie pokonana, i zanosi się na remis.

Widzew Łódź - Lechia Gdańsk 1-2

Widzew bez blasku, Lechia poprawiła swoją grę i widać wyniki, teraz przychodzi niby łatwy mecz, ale w naszej ldize nei ma takich.

Piast Gliwice - Ruch Chorzów 1-0

Piast się musi odbudować, bo jest w sporym dołku i nie przypomina druzyny z poprzediego sezonu, Ruch też nie jest jakimś wielkim klubem którego by się Piast musiał bać, ale zobaczymy jak się zakończy ten bój o 3pkt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. października, 15:30: Jagiellonia Białystok 1-2 Cracovia Kraków

Drużyny podobne do siebie i które mają ostatnio trochę więcej problemów, ale ciągle grają dobrze. Cracovia dawno mnie nie zaskoczyła, więc może tym razem...

5. października, 18:00: Pogoń Szczecin 2-2 Górnik Zabrze

Remis. Obie drużyny są w czołówce, obie mają lepsze i gorsze momenty, ale to gospodarze są teraz na fali. Ich zwycięstwo jest mało prawdopodobne, ale remis jak najbardziej.

5. października, 20:30: Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-2 Lech Poznań

Liczę, że Lech się tym nie skompromituje i spokojnie wygra to spotkanie. Szkoda patrzeć na ten zespół, gdy nie idzie mu tak jak powinno i oczekują tego kibice.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoń Szczecin 1-3 Górnik Zabrze

Mamy taki swoisty hit kolejki, w związku z zajmowanymi miejscami przez oba zespoły. Nadspodziewanie dobrze radzą sobie. Myślę że mało kto stawiałby przed sezonem że zalicza takie rozpoczęcie. Postawię na Górnika bo sprawiają wrażenie drużyny która ma większa kulturę gry.

Podbeskidzie B-B 0-2 Lech Poznań

Gospodarze nawiązują wynikami do poprzedniego sezonu. Są ostatnią drużyną w lidze, tylko że mają ich troche więcej niż rok temu w tym momencie. Lech dostaje szansę ustabilizowania jako tako swojej formy. A jeśli nie z Podbeskidziem to z kim?

Wisła Kraków 2-1 Legia Warszawa

Mamy klasyk, i chyba kolejnym hitem można nazwac to spotkanie. Do niedawna zespoły aspirujące na mistrza Polski a teraz to tylko Legia chociaż po wynikach Wisły widać że łatwo się nie poddadzą. Po stronie Wisły może stać fakt że zdecydowanie lepiej radzą sobie u siebie i że jeszcze nie przegrali.

Widzew Łódź 1-1 Lechia Gdańsk

Widzew jest przedostatnim zespołem w lidze, Lechia natomiast łapie sporo remisów. Może nawet jest najlepsza w lidze pod tym względem. Ale nie wiem czy jest się z czego cieszyć.

Piast Gliwice 2-2 Ruch Chorzów

Oba kluby zajmują dolną połówkę tabeli, jednak Piast jest wyżej a kluby dzieli jedna wygrana. Jest szansa dla Ruchu aby zbliżyć się w tabeli do gospodarzy. Obstawiam jednak podział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6. października, 15:00: Wisła Kraków 1:1 Legia Warszawa

To spotkanie można nazwać hitem kolejki. Legia zagra bez Radovicia, a Wisła prawdopodobnie bez Brożka. W Ekstraklasie takie mecze często są kiepskie i nie pada w nich wiele goli. Może będzie tak też i tym razem?

6. października, 18:00: Widzew Łódź 1:1 Lechia Gdańsk

Kolejny remis. Co prawda Widzew cieniuje, ale Lechia w tym sezonie przegrywała lub remisowała z, w teorii, słabszymi przeciwnikami.

7. października, 18:00: Piast Gliwice 0:1 Ruch Chorzów

Ruch ostatnio zaczął grać w piłkę i może nawet wygrać z Piastem, który bardzo osłabł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6. października, 15:00: Wisła Kraków 1-2 Legia Warszawa

Wisła jeszcze nie przegrała, ale to nie wystarczy na pokonanie Legii, którą bądź co bądź jest najlepszą drużyną w Polsce.

6. października, 18:00: Widzew Łódź 1-0 Lechia Gdańsk

Może przydarzy się kolejny ligowy cud i Widzew zdoła wygrać to spotkanie. Oba zespoły dołują, ale może któryś z nich się przełamie.

7. października, 18:00: Piast Gliwice 1-1 Ruch Chorzów

Postawię na remis. Obie drużyny grają średnio i myślę, że nie ma ogólnego faworyta do zwycięstwa i remis wydaje się bardzo prawdopodobnym wynikiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła Kraków - Legia Warszawa 2:2

Wisła nie przegrywa i nie inaczej będzie dzisiaj. Legia po kompromitacji z Apollonem będzie się pewnie chciała zrehabilitować, ale Urban nie przechytrzy Smudy. Typując taki wynik liczę na występ Brożka, bo jeśli nie zagra to Wiśle będzie dzisiaj piekielnie ciężko.

Widzew Łódź - Lechia Gdańsk 1:1

Biorąc pod uwagę dobrą grę z Lechem w 10 i efekt nowej miotły to remis jest w zasięgu ekipy z Łodzi. Goście grają dobrze, ale nie zachwycają na wyjazdach, dlatego najbardziej prawdopodobny wydaje się remis.

Piast Gliwice - Ruch Chorzów 1:0

Ruch co prawda to nowa ekipa pod wodzą Kocjana, ale wydaje mi się, że Piast wreszcie zapunktuje. Derby, wiadomo, walka, walka, walka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6. października, 15:00: Wisła Kraków - Legia Warszawa 1-0

Lekkim faworytem wydaje się być stołeczna ekipa, ja jednak czuję, że to Biała Gwiazda zatryumfuje po ostatnim gwizdku sędziego.

6. października, 18:00: Widzew Łódź - Lechia Gdańsk 0-1

Lechia od kilku spotkań nie potrafi wykorzystać ogromnego potencjału, jaki z całą pewnością mają. Teraz jednak zmierzą się z tak sobie grającym Widzewem i mogą pokusić się o zdobycie trzech punktów.

7. października, 18:00: Piast Gliwice - Ruch Chorzów 2-0

Piast miewa przebłyski znakomitej formy z końcówki poprzedniego sezonu i jeżeli takowe będzie miał również w tym spotkaniu to Ruch nie powinien mieć nic do powiedzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki XI kolejki: http://i.imgur.com/Tl2ycOI.jpg

Klasyfikacja generalna: http://i.imgur.com/x2ZrvYh.jpg

XII kolejka (18-21. października 2013 r.):

18. października, godzina 18:00: Korona Kielce - Jagiellonia Białystok

18. października, godzina 20:30: Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław

19. października, godzina 15:30: Zawisza Bydgoszcz - Wisła Kraków

19. października, godzina 18:00: Zagłębie Lubin - Widzew Łódź

19. października, godzina 20:30: Lechia Gdańsk - Lech Poznań

20. października, godzina 15:30: Cracovia Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała

20. października, godzina 18:00: Legia Warszawa - Piast Gliwice

21. października, godzina 18:00: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18. października, godzina 18:00: Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 1:0

U Jagiellonii widzę mały spadek formy, a u Korony odwrotnie małą zwyżkę formy. Ciężki mecz lecz stawiam na gospodarzy, którzy muszą zdobywać cenne punkty i pokazać że forma z meczu na mecz jest lepsza.

18. października, godzina 20:30: Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2:1

Mecz dwóch dobrych drużyn,które mają w swych szeregach bardzo utalentowanych graczy. Śląsk to niewygodny przeciwnik,ale Górnik jest na fali i powinien po ciężkim boju wygrać to spotkanie.

19. października, godzina 15:30: Zawisza Bydgoszcz - Wisła Kraków 0:1

Wisła jest w gazie, lecz mecze wyjazdowe im wcale nie wychodzą. Zawisza to niekompletna drużyna, po której wszystkiego spodziewać można się. Stawiam na przebudzenie Wisły w meczach wyjazdowych.

19. października, godzina 18:00: Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 1:2

Słabe Zagłębie, kontra niestabilny Widzew. Zaryzykuje i postawie na Widzew, który wydaje mi się że jest trochę lepszym zespołem.

19. października, godzina 20:30: Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1:1

Lechia mnie rozczarowuje, Lech to typ drużyny nieprzewidywalnej. Lech jest małym faworytem, lecz gra na wyjeździe i dlatego postawie na remis.

20. października, godzina 15:30: Cracovia Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0

Cracovia nie gra równo, lecz potrafi się zmobilizować. W meczu ze słabiutkim Podbeskidziem powinna dopisać sobie trzy punkty.

20. października, godzina 18:00: Legia Warszawa - Piast Gliwice 2:0

Gra Legii ostatnio się pogorszyła, ale nadal jest to kandydat do mistrzostwa. Piast gra słabiej niż na początku sezonu, ale potrafi również zaskoczyć. Jednak Legia podrażniona porażką z Wisłą, będzie chciała za wszelką cenę zdobyć komplet punktów.

21. października, godzina 18:00: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin 1:1

Spotkanie dwóch świetnie grających drużyn.W ostatnich meczach lepsze wrażenie sprawia Ruch, lecz Pogoni nigdy nie trzeba lekceważyć. Stawiam na remis, który wydaje mi się sprawiedliwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 1:2

Oba zespoly grają średnio, ale bardziej przekonuje mnie Jagiellonia. Nie bez problemów, ale powinni zgarnąć cenne 3 punkty

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2:0

Co tu dużo pisać- Górnik jest na fali, gra u siebie i potrzeba punktów, aby walczyć o pozycję lidera

Zawisza Bydgoszcz - Wisła Kraków 1:2

Wisła pod wodza Smudy prezentuje się wręcz znakomicie. Zawisza natomiast ma mniejszy potencjał

Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 2:0

Liczę że drużyna Lenczyka zagra dobre spotkanie i zgarnie 3 punkty. Widzew gra słabo na wyjazdach

Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1:1

Mecz zespołów które mają różne aspiracje. Jednak w tym meczu remis jest prawdopodobny

Cracovia Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1

Mecz zespołów, gdzie faworytem wydaje się Cracovia. Jednak klub Podbeskidzia potrafi sprawić niespodziankę

Legia Warszawa - Piast Gliwice 1:1

Legia w ostatnich meczach gra kiepsko. Piast potrafi grać z klubami z czołówki i teraz może być podobnie

Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin 1:1

Pogoń jest na fali. Ruch gra coraz lepiej i może urwać punkty ekipie z Szczecina

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, obstawię na początek 2 mecze, a jak mi wyjdzie, tak będę obstawiał dalej.

Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 1-2

Ja wiem, że Korona potrafi zaskoczyć, ale jestem za Jagą która jest 9 oczek wyżej.

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 3-2

Miałem postawić remis, bo to górny, kontra dolny Śląsk. Ale ponieważ Górnik nakopał Pogoni, a Nawałka ma iść do reprezentacji, to spróbujemy tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18. października, godzina 18:00: Korona Kielce 1-2 Jagiellonia Białystok

Wydaje się, że Jagiellonia nie powinna mieć problemów z odniesieniem zwycięstwa. Pozycja w tabeli i równa forma wyraźnie o tym świadczą.

18. października, godzina 20:30: Górnik Zabrze 1-1 Śląsk Wrocław

Ciekawe spotkanie i sądzę, że padnie remis. Śląsk musi kiedyś wrócić na właściwe tory, Górnik od początku gra dobrze, choć zdarzają mu się wahania. Nie mniej żadna z drużyn nie powinni przeważać i zakończy się remisem.

19. października, godzina 15:30: Zawisza Bydgoszcz 1-3 Wisła Kraków

Wisła w dalszym ciągu nie przegrała ani jednego spotkania ligowego i wydaje się, że Krakowianie są na dobrej drodze, by tą statystykę podtrzymać. Życzę im tego z całego serca.

19. października, godzina 18:00: Zagłębie Lubin 2-2 Widzew Łódź

Zagłębie ostatnio chyba trochę rośnie w siłę, acz z Widzewem nie powinno wygrać, a może mieć wręcz spore problemy. Widzew gra słabo, ale roszady w zespole mogą w różny sposób wpłynąć na jego dalszą dyspozycję.

19. października, godzina 20:30: Lechia Gdańsk 2-1 Lech Poznań

Lech rozczarowuje i Lechia może się dla niego okazać zbyt mocną drużyną. Zwłaszcza, że gospodarze wydają się mieć od początku ustabilizowaną formę, choć z pewnością stać ich na więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18. października, godzina 18:00: Korona Kielce 0-0 Jagiellonia Białystok

Jaga straciła ostatnio werwę. Remisik.

18. października, godzina 20:30: Górnik Zabrze 2-0 Śląsk Wrocław

Śląsk ostatnio znacznie słabszy, a Górnik wciąż solidny.

19. października, godzina 15:30: Zawisza Bydgoszcz 1-1 Wisła Kraków

Ciekawie się zapowiada. Liczę na to, że Zawisza się postawi i wpadnie remis.

19. października, godzina 18:00: Zagłębie Lubin 2-0 Widzew Łódź

Jest Orest, jest nie najsilniejszy przeciwnik. Zwycięstwo Zagłębia

19. października, godzina 20:30: Lechia Gdańsk 0-0 Lech Poznań

Obie drużyny niby solidne, ale obie ostatnio nie zachwycają. Bez bramek.

20. października, godzina 15:30: Cracovia Kraków 2-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Tu nie widzę innej możliwości, jak łatwe zwycięstwo Cracovii.

20. października, godzina 18:00: Legia Warszawa 2-0 Piast Gliwice

Legia słaba w pucharach, ale z polskimi przeciętniakami u siebie wygrac potrafi.

21. października, godzina 18:00: Ruch Chorzów 1-1 Pogoń Szczecin

Ruch ostatnio troszkę błysnął, a Pogoń się nie popisała. Z tego wychodzi mi jako takie wyrównianie szans i remis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 1:1 Trudno się czegokolwiek tutaj spodziewać, Korona wraca na tor, Jaga wręcz przeciwnie.

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2:1 Po masakrze w Szczecinie tylko ekipa Nawałki może ten mecz wygrać.

Zawisza Bydgoszcz - Wisła Kraków 1:2 Smuda czyni cuda ciąg dalszy, lecz złą passę gospodarze muszą przerwać. Wątpię jednak by dali radę zrobić to w tym meczu.

Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 1:1 Widzew ostatnio się rozhulał, ale prezes gospodarzy mocno zaciska pasa na pensjach piłkarzy, co przełoży się na grę.

Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1:0 Mecz zagadka dla mnie, stawiam na Lechię, której ostatnio wylano kubeł zimnej wody na twarz.

Cracovia Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0 Starcie grajków Stawowego z ostatnim zespołem tabeli musi zakończyć się tylko na jeden sposób.

Legia Warszawa - Piast Gliwice 2:0 Legii potrzeba dobrego meczu po tej klęsce w Krakowie. Problem w tym, że nie ma kto strzelać goli, ale trener Urban i na to znajdzie receptę.

Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin 0:1 Pogoń powinna wygrać to spotkanie, choć i remis by mnie nie zaskoczył, patrząc szczególnie na to jak często Ruchowi udaje się uzyskać taki rezultat u siebie.

ED: Odświeżyłem przypadkowo stronę podczas pisania, a były długie opisy. Teraz mi się nie chcę, sorry :P .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 1:1

Korona wygląda na drużynę, która może się przełamać i na dobre opuścić strefę spadkową. Nie wiem jak będzie dzisiaj, ale całkiem realny wydaje się podział punktów. Goście nacierać nie będą, bo punkt ich zadowoli, a i dla Koroniarzy będzie to cenna zdobycz.

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2:1

Ciekawy mecz nam się szykuje. Gospodarze są w niezłej formie, Nawałka będzie już być może żegnał się z Zabrzem, a na pewno będzie chciał to zrobić w dobrym stylu. Goście trochę osłabieni i nie poradzą sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 2-1

Wydaje mi się że Korona będzie wygranym po dzisiejszym meczu. Czemuż, bo Jaga gra strasznie nie równo, potrafi wygrać wysoko i przegrać niby proste mecze.

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2-1

Nie wiem co się wydarzy, ale to jest mecz z tytułu 1X2, gdzie każdy wynik trzeba brać pod uwagę, a jak będzie? To się przekonamy po 90min, zapowiada się świetny mecz, ale nasza liga lubi psuć humory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18. października, godzina 18:00: Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 2-0

Do składu mojej ekipy najprawdopodobniej wróci Maciek Korzym, co jest bardzo dobrą wiadomością. On jak nikt inny potrafi pokierować kielecką ekipą. Jagiellonia gra bardzo przyzwoicie w tym sezonie, jednak mam nadzieję, że w tym spotkaniu nie ugrają nawet punktu.

18. października, godzina 20:30: Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 0-1

Na papierze wszystko przemawia za gospodarzem tego starcia, ja jednak czuję, że Śląsk tym zwycięstwem rozpocznie marsz w górę tabeli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18. października, godzina 18:00: Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 2:2 - mecz z gatunku co tu wytypować. Korona ostatnio się rozpędza, a Jaga odwrotnie, całkiem możliwy wynik to remis.

18. października, godzina 20:30: Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 3:1 - wszystkim zdaje się że to jest jeden z ostatnich meczy z Nawałką jako trenerem Górnika. Zamieszanie to jednak nie wpłynie na postawę graczy. Wygrana Górnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18. października, godzina 18:00: Korona Kielce 2:2 Jagiellonia Białystok

Korona zaczęła wreszcie punktować. Być może zmiana trenera wcale nie była takim złym pomysłem? Przed przerwą na mecze reprezentacji Jagiellonia była raczej w kiepskiej formie. Trudno powiedzieć, jak jest teraz. Stawiam na remis.

18. października, godzina 20:30: Górnik Zabrze 2:1 Śląsk Wrocław

Górnik jest ostatnio w dobrej formie, a ze Śląskiem bywa różnie. Stawiam na gospodarzy. Są dla mnie po prostu lepszą drużyną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korona Kielce 1-2 Jagiellonia Białystok

Derby złocisto-czerwone na rozpoczęcie kolejki. Korona zaczyna ostatnio punktować, jakby znaleźli w sobie pokłady ambicji. Jagiellonia to zespół który zdecydowanie lepiej radzi sobie na obcych stadionach niż na swoim obiekcie.

Górnik Zabrze 2-0 Śląsk Wrocław

Górnik jest wiceliderem a Śląskowi brakuje do przeciwnika paru punktów. Górnik mało przegrywa na swoim stadionie a Wrocławianie znacznie gorzej radzą sobie w delegacjach.

Zawisza Bydgoszcz 0-1 Wisła Kraków

Wisła zajmuje miejsce na pudle, i jako jedyny zespół w stawce nie dał się pokonać. Jest dobra okazja żeby przedłużyć ta passę. Zawisza nie wydaje się być zespołem który może pozbawić przyjezdnych wszystkich punktów.

Zagłębie Lubin 1-1 Widzew Łódź

Zespoły z dolnej części stawki które raczej będą się skupiać na pozostaniu w stawce na następny sezon. Zagłębie ma wielki potencjał ale sam nie mam pojęcia dlaczego tak słabo im idzie w tak słabej lidze. Widzew wygląda lepiej i jest odbicie tego w tabeli bo jest o dwa punkty wyżej od gospodarzy. Zacieta walka i podział punktów.

Lechia Gdańsk 2-2 Lech Poznań

Gospodarze spuścili z tonu ostatnimi czasy, w kratkę, remis-porażka-remis-porażka. Poznaniakom za to od 3 spotkań udało się nie przegrać. A co ciekawe zespoły dzieli tylko jeden punkt. Wyczuwam kolejny podział punktów.

Cracovia Kraków 2-0 Podbeskidzie B-B

Co tu dużo mówić, Cracovia gra u siebie a goście są ostatni w tabeli. Chyba to oczywiste że większe szanse ma Cracovia.

Legia Warszawa 1-0 Piast Gliwice

Patrząc na ostatnie wyniki Piasta można sądzić że czas na wygraną, wygrane przeplatają przegranymi. Ale teraz chyba taka prawidłowość się nie sprawdzi. Legia tylko raz przegrała u siebie w tym sezonie, to wiele mówi jak trudno zdobyć jakiekolwiek punkty w stolicy.

Ruch Chorzów 2-1 Pogoń Szczecin

Ruch nie tak wiele dzieli od Pogoni punktowo. A w pewnym momencie po osiagnięciach gospodarzy można było by się zdziwić że jednak zespół potrafił podnieść się po kompromitacjach. Pogoń to takie chyba najwieksze zaskoczenie jak do tej pory. Pogoń jest wyżej ale tu akurat postawię przeciw wszystkim za, na Ruch.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18. października, godzina 20:30: Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 0-0

Górnik jest w czubie ale WKS też gra przyzwoicie dlatego stawiam na remis.

19. października, godzina 15:30: Zawisza Bydgoszcz - Wisła Kraków 1-1

Wisła jako jedyna jest niepokonana ale na wyjazdach raczej remisuje i dlatego stawiam na taki wynik.

19. października, godzina 18:00: Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 2-0

Zagłębie pod wodzą Lenczyka będą pewnie grali bardzo dobrze dlatego stawiam na ich wygraną.

19. października, godzina 20:30: Lechia Gdańsk - Lech Poznań 0-1

Lechia ma ostatnio kryzys i Lech to wykorzysta.

20. października, godzina 15:30: Cracovia Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0

Cracovia prezentuje się dobrze a Podbeskidzie to słabeusz i w tym sezonie mogą już się nie uratować przed spadkiem.

20. października, godzina 18:00: Legia Warszawa - Piast Gliwice 2-0

Legia w lidze zwykle wygrywa a u siebie nie mogą sobie pozwolić na wpadkę.

21. października, godzina 18:00: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin 1-2

Pogoń gra bardzo dobrze i dlatego stawiam na nich choć na pewno po ciężkim meczu bo Ruch w ostatnim czasie też gra lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawisza Bydgoszcz - Wisła Kraków 1-3

Z Jagą mi nie wyszło, ale może teraz będzie lepiej. W Wiśle coś drgnęło i mimo, że lubię Zawiszę postawię na Gwiazdę.

Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 1-0

To jest zagwozdka bo oba zespoły strasznie słabe są. Spróbuję z gospodarzem, może mu się uda.

Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1-1

Lech gra na wyjeździe, Lechia może zechce odwrócić złą passę. Spróbuję z remisem.

Cracovia Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0

A idź z tym Podbeskidziem! Po ostatniej niemiłej niespodziance, mam nadzieję, że więcej ich nie będzie.

Legia Warszawa - Piast Gliwice 3-0

No Legia Piasta by nie pokonała? No co innego można obstawić?

Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin 0-1

No i zagwozdka na koniec. Pogoń jest wyżej w tabeli - dam jej kolejną szansę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19. października, godzina 15:30: Zawisza Bydgoszcz 1:2 Wisła Kraków

Wisła jeszcze w tym sezonie nie przegrała i to się zapewne nie zmieni. Zawisza fajny, całkiem okej, ale jednak od "Białej Gwiazdy" trochę odstaje.

19. października, godzina 18:00: Zagłębie Lubin 0:0 Widzew Łódź

Zagłębie ostatnimi czasy spisuje się fatalnie. Przepłaceni zawodnicy z Lubina chyba nie poradzą sobie z Widzewem. Z drugiej strony - łodzianie też w tym sezonie nie imponują (chociaż ostatnio rozbili Lechię, ale to pojedynczy wyskok/sprzedany mecz/cokolwiek :D). Dla mnie to mecz na remis, być może bezbramkowy.

19. października, godzina 20:30: Lechia Gdańsk 1:2 Lech Poznań

Lechia w ostatnich spotkaniach wiele nie zawojowała. Lech może nie gra świetnej piłki, ale jednak punktuje całkiem regularnie. Ekipa Rumaka może wygrać ten mecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19. października, godzina 15:30: Zawisza Bydgoszcz - Wisła Kraków 1-2

Wisla juz niejednokrotnie w tym roku pokazywala swoja sile a zawisza ciagle (niestety) nie potrafi wygrywac. Nie bez znaczenia bedzie rowniez powrot Brozka.

19. października, godzina 18:00: Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 1-0

Lubinianie niewatpliwie zostana ogarnieci przez Oresta jednak praktyczny brak szkyrzydlowych (poza Abwo) moze sprawic ze wygrana z jednak-wcale-nie-tak-beznadzieinym-Widzewem nie przyjdzie im latwo.

19. października, godzina 20:30: Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1-3

Lechia po zaj... poczatku sezonu teraz uprawia milosc oralna a lech choc ciagle gra padake to moze pokarze (choc raz) na co go stac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...