Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Jakie wrażenie zrobiło na Tobie Watch Dogs? Bo ja wciąż się zastanawiam, jak ta gra może wyjść na obecnych konsolach. Domyślam się, że to zapewne gameplay z podrasowanej wersji PC, ale nawet zubożone Watch Dogs na konsolach powinno mieć przynajmniej zbliżoną oprawę. A grafika podczas dialogu czy ten deszcz (i wypadek samochodowy!) po prostu mnie powalił.

Dla mnie była to bardziej pokazówka technologii niż zwiastun gry, w którą chciałbym grać. Nie jaram się nim tak jak koledzy z redakcji.

Znasz może 36 Crazyfist ? Lubisz ich ?

Nie podobają mi się. W ogóle nie podoba mi się metalcore i nie znajduję w nim nic dla siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC, czy Ciebie też irytują "pseudo-metale", czyli goście łażący w glanach i skórze w środku lata, którzy wyzywają Cię od pozera za to, iż ośmielasz się słuchać oprócz "trve" black metalu i norweskiego thrash'u także innych gatunków muzyki?

Ja na przykład słucham duuużo metalu (W tym InDespair, kocham was! biggrin_prosty.gif), ale oprócz tego chętnie posłucham sobie również "rockowego [beeep]" w stylu Linkin Park, SSĄ Batona, Green Day, Nickelback, 30 Seconds to Mars, SOAD, Serj Tankian, Scars on BRODAway, bluesa w stylu Tom'a Waits'a, a także nie kryję, że czasem zdarzy mi się posłuchać Eminema, na którym się wychowałem... Teraz właśnie za to cały czas zbieram blame'a, bo "trve methale" spamują mi tablicę na facebook'u (Oczywiście twarzą w twarz ze mną nie staną, żeby mi to powiedzieć... -,-). Wiesz, ja przez kilka miesięcy ich ignorowałem, blokowałem itd., ale to już przestaje być śmieszne...

Grasz na gitarze ?

Chędożnąłem twarzą o podłogę. :D

A, skoro już Ser Macieja zapytał o książki, to czy czytałeś może "Czas Zmierzchu" Głuchowskiego Dimitryja? :P

Nie, nie ma to nic wspólnego ze "Zmierzchem.".. :P

I odwieczne pytanie, które czeba zadać gitarzyście, jeśliś troll - czy my ślisz, że Herman Li to fake? :P

Edytowano przez skarseld
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś "Dobry Omen" Pratchetta i Gaimana?

Nie. Czytałem kilka książek Pratchetta i nie bardzo rozumiem, czym ludzie się jarają. Humor w nich jest dla mnie raczej infantylny, a jak odejmie się od tych książek humor, to w zasadzie nic nie zostaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC, czy Ciebie też irytują "pseudo-metale", czyli goście łażący w glanach i skórze w środku lata, którzy wyzywają Cię od pozera za to, iż ośmielasz się słuchać oprócz "trve" black metalu i norweskiego thrash'u także innych gatunków muzyki?

Mam ich gdzieś. Niech sobie słuchają, czego chcą i niech sobie myślą, co chcą. Również o mnie, bo nie obchodzi mnie, co myślą o mnie inni, ani też nie uważam, że muszę cokolwiek komukolwiek udowadniać.

A, skoro już Ser Macieja zapytał o książki, to czy czytałeś może "Czas Zmierzchu" Głuchowskiego Dimitryja? tongue_prosty.gif

Nie czytałem.

I odwieczne pytanie, które czeba zadać gitarzyście, jeśliś troll - czy my ślisz, że Herman Li to fake? tongue_prosty.gif

Nie wiem, na ile to, co gra jest autentyczne, a na ile jest to wytwór studyjnej magii (*), ale na mnie nie robią wrażenia tacy cyrkowcy, którzy grają po to, żeby się popisać. Dla mnie Dragonforce w ogóle jest żadnym tematem do poważnej rozmowy.

(*) Widziałem ich na żywo w Chorzowie na Mystic Festival w 2005 i powiedzmy, że nie wymiatał tak jak na płycie, którą wydali trochę wcześniej.

Obejrzysz jakieś mecze euro ?

Postaram się zobaczyć ich jak najwięcej. Na stadionie niestety tylko jeden (Czechy - Grecja). Tak się złożyło, że 21.06 (czyli w dniu ewentualnego ćwierćfinału Polaków) będę poza granicami kraju, ale stanę na głowie, żeby znaleźć tam telewizor, jeśli nasze orły będą grać. smile_prosty.gif

Masz zwierzątko domowe ?

Nie. Miałem kiedyś psa, ale teraz nie mam na niego warunków. No i nie wiem, czy chcę znowu patrzeć, jak się starzeje, choruje i w końcu zdycha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniasz Dariusza Szpakowskiego jako komentatora?

Legenda polskiej telewizji. smile_prosty.gif

Myślisz, że lepiej zacząć swoją przygodę z serią God of War od Collection czy może od razu od trzeciej części?

Oczywiście od Collection, bo w trylogii zachowana jest ciągłość fabuły. GoW3 zaczyna się w momencie, w którym skończył się GoW2. Chciałbyś zaczynać np. "Władcę Pierścieni" od trzeciego tomu/filmu? Nie twierdzę oczywiście, że GoW jest tak rozbudowany fabularnie, ale na pewno wiesz, o co mi chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości? Masz u siebie w domu jakiś porządniejszy sprzęt grający? W sensie że jakaś wieża + głośniki (tak uogólniam) do słuchania, nie do grania.

Wolisz dystrybucję muzyki w formie mp3 czy jednak klasyczne CD (ew. Winyle)? Jeśli opcja druga, to kupujesz płyty? Jeśli tak to jak duża jest twoja kolekcja? Masz jakieś perełki w ewentualnej kolekcji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości? Masz u siebie w domu jakiś porządniejszy sprzęt grający? W sensie że jakaś wieża + głośniki (tak uogólniam) do słuchania, nie do grania.

Mam, ale w zasadzie nie używam. Nie bardzo mam czas na to, żeby usiąść na godzinę i posłuchać muzyki.

Wolisz dystrybucję muzyki w formie mp3 czy jednak klasyczne CD (ew. Winyle)?

Zdecydowanie klasyczne płyty CD.

Jeśli opcja druga, to kupujesz płyty?

Od czasu do czasu kupuję.

Jeśli tak to jak duża jest twoja kolekcja?

Bo ja wiem... Coś ze 130 albumów. Nie mam ciśnienia na zbieractwo - kupuję te płyty, na których mi zależy.

Masz jakieś perełki w ewentualnej kolekcji?

Mam "Maiden Japan" na winylu z początku lat 80.

1. Znasz może Dark Tranquality albo Biohazard? Lubisz ich?

Biohazard to zupełnie nie moja bajka, bo nie słucham takiej muzyki. Natomiast do Dark Tranquility zbytnio mnie nie ciągnie - słyszałem kilka ich kawałków i nie przekonały mnie, że warto się temu zespołowi przyjrzeć bliżej. No i nie jestem fanem klawiszy.

2. Jedziesz na Jarocin? Jeśli tak to na jakiś konkretny zespół?

Nie jadę. Nie ma tam żadnego zespołu, który interesowałby mnie choć troszkę.

Jakie są według ciebie, najważniejsze exy PS3?

Killzone 2 i 3, seria Uncharted, seria God of War.

I dla których gier kupywałeś konsolę?

Dla powyższych (przede wszystkim dla God of War), a także dla Fify i generalnie wszystkich gier, których nie ma na PC, a w które trzeba zagrać (m.in. Red Dead Redemption i Castlevania: Lords of Shadow).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie :) W przypadku takiego wyniku i naszej porażki z Rosją, wszystko w trzecim meczu bedzie w rękach Greków. Jeśli niezależnie od jutrzejszego wyniku, chcemy dalej robić sobie nadzieję, Czesi powinni wygrać z Grecją. Sry, że się wcinam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...