Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Czy podobnie jak Geogre Clooney zgolisz brodę?

Może kiedyś.

Zdarza Ci się słuchać zespołów takich jak Dark Tranquillity albo In Flames ? :)

In Flames owszem - bardzo lubię album "Whoracle".

Wiesz kto będzie recenzował Diablo III ? :)

Wiem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Co sądzisz o tym coverze dyskotekowej piosenki "Bailando" polskiego zespołu AmetriA? ->

Musiałeś ją choć raz w życiu słyszeć - przynajmniej niechcący ;)

Jeszcze jedno pytanie: Kiedyś wspominałeś o tym, że chciałbyś kupić motocykl? Nadal masz takiego plany czy już nie za bardzo?

Ostatnie już: Co sądzisz o zespole Korn?

Pozdrawiam :)

Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o tym coverze dyskotekowej piosenki "Bailando" polskiego zespołu AmetriA? ->

Całkiem fajnie wyszło.

Jeszcze jedno pytanie: Kiedyś wspominałeś o tym, że chciałbyś kupić motocykl? Nadal masz takiego plany czy już nie za bardzo?

Chciałbym, ale za dużo z tym problemów, bo np. nie miałbym gdzie go trzymać.

Ostatnie już: Co sądzisz o zespole Korn?

Do worka, obciążyć i do rzeki. A tak poważnie, to do worka, obciążyć i do rzeki. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałeś to pytanie bardzo ogólnie, więc niezbyt wiem, jak na nie odpowiedzieć. Zmieniam zdanie, jeżeli są ku temu podstawy, ale najczęściej obstaję przy swoim, bo taką mam naturę. Zwłaszcza w kwestiach światopoglądowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie lenistwem. :) Ktoś musiałby te taby przygotować. Kiedyś może o tym pomyślimy.

Czyli gdy tworzysz nowy utwór, to nie zapisujesz tabów w gp dla chłopaków z zespołu, tylko pokazujesz im na próbie - 'a refren, panowie, ma iść tak'?

Edytowano przez Iskier
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podobają Ci się covery tego gościa?

Co sądzisz o coverach

i Megadeth Paranoid :wub:? Czy inDespair zagra na Metalfeście :wub:?

Multi nowego God of Wara Cię nie interesuje, ale czy to znaczy, że nie będziesz miał ochoty go przetestować :P? Myślisz, że powinni się wziąć za IV? Czytałeś komiks o God of War? Nie uważasz, że dla doświadczonych graczy każda kolejna część przestaje być trudna? Wystarczy przejść jedną z nich na tytanie i wtedy już jest się wystarczająco ogarniętym, żeby w innej części za pierwszym podejściem zebrać wszystkie artefakty grając na wysokim poziomie trudności. A sam tytan w trójce nie był aż tak wymagający, wymagał tylko cierpliwości i częstych uników - w moim przypadku udało się go przejść o godzinę szybciej, niż za pierwszym razem na normalu :laugh:. Ostatni Cerber w Hadesie - łapiąc te "koziołki" na kółko przez buga nie można było dostać obrażeń, co pozwalało w pierwszej kolejności wyeliminować pozostałych przeciwników, a dopiero na końcu cerbera, więc ta walka, która została na dodatek spopularyzowana jako najtrudniejsza w całym God of War 3 wcale taka trudna nie była.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli gdy tworzysz nowy utwór, to nie zapisujesz tabów w gp dla chłopaków z zespołu, tylko pokazujesz im na próbie - 'a refren, panowie, ma iść tak'?

Spisuję sobie riffy w GP do swojej biblioteki, a jak robię utwór sam, to też oczywiście łatwiej jest składać go w GP, niż każdemu z osobna pokazywać, co i jak ma grać. Ale nie, nie planujemy udostępniać tych tabów. Ja osobiście jestem ciekaw, czy komuś będzie zależało na tyle, żeby rozpisać jakiś kawałek samodzielnie.

Ściągnąłem sobie demo sniper elite v2 ze steam i gra nie chce się uruchomić.Proszę możesz mi pomóc bo jak napisałem w pomocnej dłoni to nie uzyskałem żadnej konkretnej odpowiedzi

I ode mnie też niestety nie uzyskasz, bo: 1) nie używam Steama, 2) nie miałem kontaktu ze Sniper Elite V2, 3) opisałeś problem tak ogólnikowo, że nie da się pomóc. Jak będziesz prosił o pomoc gdzie indziej, to opisz problem dokładnie (wyświetla się na przykład jakiś komunikat o błędzie?). Powodzenia.

Jak podobają Ci się covery tego gościa?

Posłuchałem tego kawałka gwiezdnowojennego, przeskakując co kilkanaście sekund, i mam dosyć. Nie jarają mnie shredderzy, który wpychają sztuczki cyrkowe wszędzie, gdzie się da (i gdzie się nie da też). Nuda.

Co sądzisz o coverach
i Megadeth Paranoid :wub:?

Nie jestem fanem wokalu Lemmy'ego, więc i kower podoba mi się umiarkowanie. Gdybym już miał słuchać tego numeru, to w oryginale. A "Paranoid" w wykonaniu Megadeth jest według mnie znakomity.

Czy inDespair zagra na Metalfeście :wub:?

Niestety nie.

Multi nowego God of Wara Cię nie interesuje, ale czy to znaczy, że nie będziesz miał ochoty go przetestować :P?

Nie wiem, czy będę miał ochotę, ale na potrzeby recenzji - bo będę o nią zabiegał - będę musiał go sprawdzić.

Myślisz, że powinni się wziąć za IV?

Obstawiam, że z tym czekają na kolejne Playstation.

Czytałeś komiks o God of War?

Nie (i jakoś mnie do niego nie ciągnie).

Nie uważasz, że dla doświadczonych graczy każda kolejna część przestaje być trudna? Wystarczy przejść jedną z nich na tytanie i wtedy już jest się wystarczająco ogarniętym, żeby w innej części za pierwszym podejściem zebrać wszystkie artefakty grając na wysokim poziomie trudności.

To chyba normalne, że jeśli nabierzesz wprawy, to będzie się grało łatwiej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy pytania o InDespair:

1. Na koncertach gracie jeszcze kawałki z EP-ki, czy już sam nowy materiał?

2. Zdarza wam się na nich [koncertach] grać covery?

3. Ile (w przybliżeniu) trwał wasz najdłuższy set?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić sobię konsolę. Tylko nie wiem, czy kupować PS3 (za m-c lub 2 m-c) czy czekać na PS4. Jak myślisz? Co Ty byś zrobił na moim miejscu? Narazie tak wstępnie sobie zaplanowalem, ze jak na E3 zapowiedzą PS4 to sobie poczekam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Na koncertach gracie jeszcze kawałki z EP-ki, czy już sam nowy materiał?

Gramy numery z EP-ki.

2. Zdarza wam się na nich [koncertach] grać covery?

Graliśmy m.in. "Rebel Yella" Billy'ego Idola, "Beds Are Burning" Midnight Oil, "Creeping Death" Metalliki, "Ostatni tabor" Kata. Myślę, że niebawem znowu wprowadzimy jakiś cover do setu.

3. Ile (w przybliżeniu) trwał wasz najdłuższy set?

Około godziny. Taki set mamy zresztą teraz.

Mam zamiar kupić sobię konsolę. Tylko nie wiem, czy kupować PS3 (za m-c lub 2 m-c) czy czekać na PS4. Jak myślisz? Co Ty byś zrobił na moim miejscu? Narazie tak wstępnie sobie zaplanowalem, ze jak na E3 zapowiedzą PS4 to sobie poczekam.

No to poczekaj do E3, ale mam wrażenie, że Sony nie zapowie tam nowej konsoli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w obecnym numerze daliście w dziale o sprzęcie opis tabletu Legimi Dante. Jeśli macie go w redakcji to czy Mógłbyś sprawdzić:

-jak odtwarza filmy w .mkv (wiele ścieżek dźwiękowych i kilka wersji napisów) 720 i 1080p i ile tak wytrzymuje odtwarzając je (najlepiej dla 720p i mniejszej rozdzielczości)

-jak działa ekran dotykowy (czy rozpoznaje dotyk tam gdzie trafimy, czy lubi przesunąć miejsce w inne)

-jakie maksymalnie pamięci USB obsługuje (do np. 16, 32) oraz czy obsługuje dyski twarde podpięte pod USB

-jak działa głośnik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w obecnym numerze daliście w dziale o sprzęcie opis tabletu Legimi Dante. Jeśli macie go w redakcji to czy Mógłbyś sprawdzić:

Nie wiem, czy go mamy i niczego nie będę sprawdzał, bo mam inne rzeczy do roboty, ale postaram się odpowiedzieć na pytania (na tyle, na ile będę mógł), bo ja pisałem test tego urządzenia.

-jak odtwarza filmy w .mkv (wiele ścieżek dźwiękowych i kilka wersji napisów) 720 i 1080p i ile tak wytrzymuje odtwarzając je (najlepiej dla 720p i mniejszej rozdzielczości)

Patrz: tekst w CDA. Nic więcej nie jestem w stanie Ci powiedzieć.

-jak działa ekran dotykowy (czy rozpoznaje dotyk tam gdzie trafimy, czy lubi przesunąć miejsce w inne)

Nie odnotowałem problemów z ekranem.

-jakie maksymalnie pamięci USB obsługuje (do np. 16, 32) oraz czy obsługuje dyski twarde podpięte pod USB

Dysków twardych nie sprawdzałem (bo to tablet, a nie stacjonarny odtwarzacz multimediów). Za informacją o największych obsługiwanych pendrive'ach musisz poszukać w sieci. Producent jej nie podaje.

jak działa głośnik

Odtwarza dźwięk. :) To jest sprzęt za 399 złotych. Czego się spodziewasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...