Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Aha to pewnie prędkość " wgniata " w fotel :tongue: .

No jak w każdym wozie z silnikiem o mocy 116 KM. :) Tym niemniej rozbujałem go do 200 km/h i wiem, że takie prędkości po prostu nie są potrzebne. A do jazdy po mieście taki wóz wystarczy. Ale następny - zapewne Hyundaia Coupe nowszej generacji - kupię na pewno mocniejszy.

Jak długo jeździsz tym Hyundaiem?

5 lat.

Widzę ,że lubisz koreańską markę pierwszy samochód Pony a obecnie Coupe.

To nie jest kwestia miłości do marki. Poniaka dostałem po rodzicach, a Coupe jest w świetnej cenie. Kiedy szukałem wozu, którym zastąpiłbym w Pony i zobaczyłem tę perełkę w przedziale cenowym nudnych fordów, opli, skod i volkswagenów, od razu wiedziałem, że chcę Coupetkę. Wciąż bardzo mi się podoba RD2 (bardziej chyba od nowszej wersji GK) i żałuję, że nie wziąłem wersji 2.0, która byłaby bardziej przyszłościowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że mi się nie podoba? Podoba mi się, tylko wygląd Coupe RD2 podoba mi się bardziej przez te dzielone przednie reflektory. Tym niemniej swój wóz wymienię zapewne właśnie na GK (Tiburon to nazwa modelu Coupe na amerykański rynek), być może z silnikiem 2.7. Ale to pewnie za jakieś 2-3-4 lata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz można kupić w dobrym stanie za jakieś 27 tys. tak przynajmniej wyczytałem na allegro , ale z tymi sprzedającymi na allegro różnie bywa :rolleyes: . O nazwie Tiburon dowiedziałem się z Undergrounda 2. :tongue:

Czy czasami myślisz co będziesz robił gdy zakończysz pracę w CDA ( no wiesz nie chcę żebyś odchodził z CDA , tylko tak pytam) ?

Edytowano przez Dixon1991
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie przepadasz za Slayerem, ale interesuje mnie Twoja opinia na temat następujących utworów:

- Raining Blood (

)

- Angel of Death ( http://www.youtube.com/watch?v=XNnaRHqtrDQ )

- South of Heaven (

)

- Seasons in the Abyss (

)

- Dead Skin Mask (

)

- Expendable Youth (

)

- Bloodline ( http://www.youtube.com/watch?v=BNUEhLavV2k&ob=av3e )

Zamieszczenie nieco lżejszych (jeżeli można tak mówić o utworach Slayera) utworów obok dwóch legendarnych dzieł jest celowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te numery poza "Bloodline" akurat znam i podobają mi się, ale generalnie styl zespołu mi nie pasuje. Album Slayera w całości po prostu mnie męczy, podobnie jak zmęczył mnie i znudził ich występ przed Megadeth w Łodzi. Wyłączywszy parę numerów, jest to dla mnie łupanka pozbawiona finezji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza poważna myśl o przyszłości pojawiła się, kiedy zacząłem kupować pisma o grach komputerowych (Top Secret, Secret Service) jakoś pod koniec 93 roku (czyli miałem 11 lat). Doszedłem do wniosku, że fajnie byłoby pracować w takim piśmie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak fan (?) God of War co sądzisz o trybach sieciowych w GoW: Ascension? Masz wątpliwości co do jakości trybu dla jednego gracza ze względu na poświęcenie części zasobów na prace nad multi? Weźmiesz udział w takiej rywalizacji?

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak fan (?) God of War co sądzisz o trybach sieciowych w GoW: Ascension? Masz wątpliwości co do jakości trybu dla jednego gracza ze względu na poświęcenie części zasobów na prace nad multi? Weźmiesz udział w takiej rywalizacji?

Nie grywam w multi (poza Fifą), więc multiplayerowy komponent nowego GoW-a mnie mało obchodzi. W związku z tym wolałbym oczywiście, żeby ekipa skupiła się na singlu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...