Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Mam pytanie, natomiast nie mogę znaleźć na tym forum stosownego działu, więc postanowiłem że napiszę do jakiegoś moderatora.

Może ta kwestia już została poruszona, ale nie znalazłem podobnego tematu, więc istnieje duże prawdopodobieństwo że nie.

Chodzi mi o cdaction na portalach społecznościowych.

Od razu mówię: nie chodzi i o masę "Lubię to" w każdym poście i pierniczenia ile to nagród możemy zdobyć jak dodam was do znajomych.

Używam portalów społecznościowych (a właściwie jednego: Google+), żeby mieć informacje z wszystkich moich ulubionych serwisów w jednym miejscu (a to, jest wygodne swoją drogą). Tylko brakuje mi cd-action ;) Fakt, są jakieś inne strony na G+ traktujące o grach, ale jednak nie da się zastąpić waszego serwisu.

Jestem pewien, że nie tylko ja na tym skorzystam, a wam z pewnością zwiększy się ruch na stronie.

Co wy na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie obecności CDA w internecie kontaktuj się z Hutem - on jest odpowiedzialny za naszą stronę WWW. Ja nie używam nawet żadnego serwisu społecznościowego. Tak na marginesie, to nie wydaje mi się, żeby pchanie się w Google+ miało dla nas jakikolwiek sens, bo jesteś jedną z 14 osób, które używają tego niewypału. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie obecności CDA w internecie kontaktuj się z Hutem - on jest odpowiedzialny za naszą stronę WWW. Ja nie używam nawet żadnego serwisu społecznościowego. Tak na marginesie, to nie wydaje mi się, żeby pchanie się w Google+ miało dla nas jakikolwiek sens, bo jesteś jedną z 14 osób, które używają tego niewypału. tongue_prosty.gif

Spytaj się ludzi biorących odpowiedzialność za strony Gazety Wyborczej, Spider's Web i innych, czy mają podobne zdanie, bo zapewniam się, że powiedzą ci coś zupełnie odwrotnego wink_prosty.gif

Ta pierwsza: 18 176 obserwatorów, a aktywność obserwujących jest podobno zdecydowanie większa niż na facebooku wink_prosty.gif

To samo Spider's Web: 2 455 obserwatorów. Oba serwisy non stop są na Google+ bo to im się zwyczajnie opłaca.

14 osób powiadasz?

Edytowano przez St4rKiller070
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 osób powiadasz?

No dobra, 25. smile_prosty.gif Fakt jest taki, że Google wiązało z tym swoim serwisem społecznościowym ogromne ambicje, a wyszedł im "cichacz".

E tam "cichacz", gwarantuję ci, że jak posiedzisz trochę na Google+, pododajesz kilka stron do kręgów, to zaraz ci się głośno zrobi xD Tego jest tam tyle, że nie da się ogarnąć (i nie mówię tu o powiadomieniach ile to marchewek zasadziłeś w jakiejś grze, bo takich komunikatów tam w ogóle nie ma O.o).

Napisałem na forum do Huta, ciekawe co on na to.

Edytowano przez St4rKiller070
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałeś najnowszy kawałek Testamentu promujący Dark Roots of Earth? Podoba Ci się? (True American Hate)

Znasz brytyjski zespół Onslaught? Bardzo mało znani, ale profesjonaliści - grają thrash od lat 80-tych z przerwą. Świetnie grają jak dla mnie:

Zakładam, że nie znasz ;) Prosiłbym o opinię jeśli przesłuchasz te piosenki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałeś najnowszy kawałek Testamentu promujący Dark Roots of Earth? Podoba Ci się? (True American Hate)

Tak, słyszałem i skorzystałem z możliwości darmowego pobrania pliku mp3. Numer bardzo mi się podoba. Zresztą nie wątpiłem, że Testament da radę.

Znasz brytyjski zespół Onslaught?

Znałem tylko z nazwy. Posłuchałem tych kawałków, które wkleiłeś i niespecjalnie mi się spodobały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej CormaC a co się stało z gumowym kurczakiem Mr.Jedi?

Nie wiem, nie miałem okazji poznać kurczaka. :)

Podoba ci się ostatni album Megadethu?

Nie. Według mnie nie umywa się do poprzedniego.

Pękła ci kiedyś struna podczas koncertu?

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problemy. Parę lat temu miałem duże i od tego czasu traktuję słuch bardzo poważnie - nie gram prób bez stoperów, nie ruszam się bez nich na koncerty (ani swoje, ani cudze), a jeśli w autobusie/tramwaju/pociągu/samolocie kiepsko słyszę muzykę ze słuchawek, to nie zwiększam głośności odtwarzacza. Tym niemniej moje uszy już dostały niezły wycisk, więc teraz zaczynają boleć, jeśli są wystawione na dużą głośność bez stoperów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...