Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Powiedź jakie masz zdanie o Singularity od Activision?

Zdania nie mam, bo w tę grę nie grałem.

Jak wrażenia po meczu*?

Rozumiem, że pytasz o mecz Polska - Rosja? Pozytywnie - nie było wstydu, a w dodatku cały czas zwycięstwo było w zasięgu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten, na którym byłem niespecjalnie mnie interesował i myślałem głównie o tym, żeby zdążyć ze stadionu do domu na mecz Polski z Rosją. Ale stadion oczywiście wypasiony i chętnie wybiorę się na mecz Sląska w eliminacjach Ligi Mistrzów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejnego dema nie będziemy nagrywać, bo po co? Nie musimy przedstawiać nowego materiału wytwórni ani nic z tych rzeczy. Trasy koncertowej z prawdziwego zdarzenia nie będzie (bo kto nam ją zorganizuje i pokryje koszty?), ale będziemy starać się grać jak najwięcej. Tyle że niekoniecznie w wakacje. Myślę, że czas też zacząć zbierać riffy i pomysły na nowe kawałki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna płyta, ale dla mnie nierówna - obok genialnych momentów są kawałki przeciętne. Album "Dying for the World" natomiast jest dla mnie fantastyczny od początku do końca i przy okazji uważam, że pod względem solówek jest najlepszy w dyskografii W.A.S.P. Nie żeby solówki były dla mnie w muzyce najważniejsze, ale naprawdę jestem pod wrażeniem tego, co na tej płycie nagrał Roberts.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie boisz się czasem, że najdzie Cie taka myśl, że będziesz chciał wybrać między zespołem a pisaniem? Co będzie jeśli [oby to nigdy nie nastąpiło!] poczujesz, że nie odczuwasz satysfakcji z pisania? I czy myślałeś kiedyś [lub czy masz w planach] rzucić pisanie i poświęcić się całkowicie zespołowi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I za co niby miałbym żyć, gdybym poświęcił się w całości zespołowi? :) Myślisz, że zarabiamy na graniu jakąkolwiek kasę? To działa w drugą stronę - granie w takim zespole to bardzo kosztowne hobby. Do tej pory przyjemność ta - sprzęt, wizyty w studiach nagraniowych, tłoczenie płyt, dokładanie do nierentownych koncertów, czynsz za salę prób itp. - kosztowała mnie ze 20 tys. złotych (albo i więcej). Grosze, które zarabiamy na koncertach czy sprzedaży płyt, idą na konto zespołowe i opłacamy z nich różne bieżące wydatki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...