Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Żadna z tych kapel mnie nie obchodzi. SoaD działa mi na nerwy (szczególnie ze względu na zawodzenie Tankiana, którego po prostu nie mogę znieść), a przy płycie "Indestructible" Disturbed prawie zasnąłem, taka jest nudna i monotonna. Tytuły kawałków, które wymieniłeś, nic mi nie mówią - za wyjątkiem "Aerials", który to utwór znam z wersji Amonów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No CormaC, po przesłuchaniu waszego albumu gęba spadła z takim impetem, że przebiła podłogę, i musiałem po nią iść do piwnicy... Po tym, jak udostępniliście 2 pierwsze kawałki, byłem ciekaw, jak zabrzmi full krążek, ale czegoś takiego się nie spodziewałem. Gratuluję w pełni udanego, według mnie, debiutu. "Destined to Fall" i "Blessed Are the Fallen" wymiatają.

Jak wygląda kwestia waszego koncertu w sobotę w "Od zmierzchu do świtu"? O 21 wchodzicie dopiero wy, czy już Pussy Busters? Akurat będę w szkole na weekend, więc jak się nic nie pochrzani, i znajdę wieczorny transport na Księże, to wdepnę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda kwestia waszego koncertu w sobotę w "Od zmierzchu do świtu"? O 21 wchodzicie dopiero wy, czy już Pussy Busters? Akurat będę w szkole na weekend, więc jak się nic nie pochrzani, i znajdę wieczorny transport na Księże, to wdepnę.

Więc tak - na plakacie jako godzina rozpoczęcia imprezy figuruje 20:00, na stronie klubu - 21:00. Obstawiałbym, że od 20:00 będą wpuszczać, a o 21:00 zacznie się koncert, ale pewności nie mam. My gramy pierwsi. Zapraszam.

I dzięki za miłe słowa o płycie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem waszą płytkę już kilka razy, fajna płyta. Jest kilka numerów lepszych klika gorszych.

Time to wake up świetnie się nadaje do jazdy samochodem. To co mi się nie podoba w samym wydaniu płyty to niewygodny do czytania spis utworów. Dzięki za podpisy na płycie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając wczoraj program Kuby Wojewódzkiego, w którym wystąpił Robert Friedrich m.in. z Acid Drinkers i Arki Noego, nasunęło mi się pewne pytanie: Czy gdybyś został tak rozpoznawalnym muzykiem (czego oczywiście życzę), tak jak właśnie Friedrich czy Titus Pukacki, przyjąłbyś zaproszenie do programu Wojewódzkiego?

Co sądzisz o tym ->

? - wokal uczestniczki Xfactora.

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając wczoraj program Kuby Wojewódzkiego, w którym wystąpił Robert Friedrich m.in. z Acid Drinkers i Arki Noego, nasunęło mi się pewne pytanie: Czy gdybyś został tak rozpoznawalnym muzykiem (czego oczywiście życzę), tak jak właśnie Friedrich czy Titus Pukacki, przyjąłbyś zaproszenie do programu Wojewódzkiego?

Pewnie. Ja zresztą Wojewódzkiego lubię, więc nie miałbym żadnego problemu z tym, żeby się u niego pokazać.

Co sądzisz o tym ->
? - wokal uczestniczki Xfactora.

Ewelina bardzo fajnie śpiewa i również fajnie screamuje, ale stylistycznie jej zespół mi raczej nie leży. Tym niemniej obiektywnie grają zawodowo, EP-ka jest elegancko wyprodukowana i cieszę się, że dostaną od X-Factora kopa w górę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam są cztery solówki (1. i 3. moja, 2. i 4. Sergiusza), ale domyślam się, o której mówisz. Nie, nie wydaje mi się, żeby Sergiusz inspirował się Zakkiem. Myślę, że wtedy jeszcze mógł go w ogóle nie znać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałes w Maxa 3? Jezli tak to jak Ci sie podoba?

Jeszcze nie grałem, ale zamierzam to zrobić, kiedy będę miał czas na prywatne granie.

Jakie dajesz szanse Polski na Euro??

Mogą dotrzeć do ćwierćfinału, ale w nim już trafią na drużynę zbyt silną, żeby mogło się udać.

Jak oceniasz przygotowania(itd....) Polski na Euro???

Nijak nie ocieniam. Po turnieju będzie można oceniać, czy poszło jak należy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak może z innej beczki. Pytanie zotało mi zadane wczoraj, a że uznałem je za całkiem ciekawe (odpowiedź może relatywnie dużo powiedzieć o mówcy), to chciałbym i tu spróbować.

Gdybyś musiał wybierać między miłością, a kobietą, co byś wybrał?

P.S.

Odpowiedź "Miłość do kobiety." się nie liczy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(CormaC @ 18 May 2008, 13:16)

Nie przesadzaj. Jest Turbo, jest CETI, Chainsaw, Witchking, Monstrum, Testor, Sorcerer, Miecz Wikinga (obecnie graja juz pod nazwa Harpia), Privateer i wiele innych zespolow, ktorych teraz nie wymienilem, ale ktore prezentuja bardzo wysoki poziom. My naprawde jestesmy poki co w lidze okregowej. :)

O żadnym z tych zespołów nie słyszałem Ale poszukam jakiegos info.

Kto zajmuje się negocjowaniem gier na cover DVD? Czy jest to naczelny, któryś z redaktorów, czy najęliście jakiegoś speca?

Czy masz neta w domu?

PS A w ramach ciekawostki: gdyby wszyscy forumowicze "ściepliby" się po 10gr, mogliby kupić Ci tę gitarę - Warbeast WMD - na urodziny ;) .

Ten post został edytowany przez Bigos001: niedziela, 18 maj 2008 - 14:32

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah rozumiem ;). Imho to najlepsze, co zrobił, ale mniejsza o niego ;).

Jakiś czas temu pytałem czy wg Ciebie Wiedźmin 2 na X360 odniesie sukces jeśli idzie o ilość sprzedanych kopii. Stwierdziłeś, że tak. Oczywiście za wcześnie na jakieś podsumowania, ale jak myślisz, zarówno twórcy, jak i fani spodziewali się chyba ciut większego zainteresowania i lepszych wyników, czyż nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu pytałem czy wg Ciebie Wiedźmin 2 na X360 odniesie sukces jeśli idzie o ilość sprzedanych kopii. Stwierdziłeś, że tak. Oczywiście za wcześnie na jakieś podsumowania, ale jak myślisz, zarówno twórcy, jak i fani spodziewali się chyba ciut większego zainteresowania i lepszych wyników, czyż nie?

Pewnie czyż tak. Ale to, że start miała niepowalający, nie znaczy, że nie wykręci jeszcze przyzwoitego wyniku.

Masz jakiegoś faworyta na Euro 2012?

Nie obchodzi mnie nikt poza Polską. Kiedy (czy może "jeśli", żeby nie być pesymistą) ona odpadnie, może znajdę sobie kogoś innego, za kogo będę trzymał kciuki - okaże się w trakcie turnieju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz In Flames? Co sądzisz o ich muzyce, oraz o melodic death metalu w ogóle? smile_prosty.gif

In Flames oczywiście znam. Bardzo lubię album "Whoracle", "Clayman" też mi się podoba, ale to, co zaczęli robić później, już mi nie odpowiada. Melodic death metalu w zasadzie nie słucham, a In Flames czy z rzadka Arch Enemy to wyjątki.

Jak myślisz, kto wygra Euro ? Obstawiaj, man !

Pewnie Hiszpania.

Słuchasz może Black Sabath ? Co o nich sądzisz ?

Znam nieźle ich płyty z Ozzym, ale Black Sabbath z żadnym wokalistą do mnie nie przemawia.

@up - a więc RDR czy Risen 2 ?

Jeżeli chodzi o Risena 2, to miałem tylko służbową styczność z betą. Gry Piranha Bytes już mnie zmęczyły (dlatego też nie chciałem pisać recenzji Risena 2), poza tym nie grywam już prywatnie na PC. RDR to natomiast rewelacyjna gra i mogę bezpiecznie założyć, że jest lepsza od Risena 2. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wrażenie zrobiło na Tobie Watch Dogs? Bo ja wciąż się zastanawiam, jak ta gra może wyjść na obecnych konsolach. Domyślam się, że to zapewne gameplay z podrasowanej wersji PC, ale nawet zubożone Watch Dogs na konsolach powinno mieć przynajmniej zbliżoną oprawę. A grafika podczas dialogu czy ten deszcz (i wypadek samochodowy!) po prostu mnie powalił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...