Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Uszanowanko redaktorze CormaC. Jak ja dawno nie pisałem do kogoś ze strafy redakcyjnej :D. 

Od razu przejdę do meritum. Ostatnio przesłuchałem sobie kilka utworów z nowego longplay'u In Flames: "Battles" i muszę przyznać, że melodyjnie krążek prezentuje się naprawdę wybornie. Może nie jest to metal z prawdziwego zdarzenia, bo z tego, co wyczytałem, to zespół rozpoczynał jako melodic death metal, zaś z każdym kolejnym, wydanym albumem powoli przesuwał się w stronie, sam nie wiem, nu-metalu, metal-core, hard rock'a?

Chciałbym jednak poznać Twoje zdanie o tym albumie na podstawie kilku utworów, do których wklejam poniżej linki, i które osobiście uważam za jedne z lepszych z tego krążka.

The Truth

Save Me

Greatest Greed

Us Against the World

 

Edytowano przez BroVaR87
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Nie mam gdzie tego wstawić, więc postanowiłem, że napiszę do kilku z Was (redaktorów). Jestem prenumeratorem CDAction od 10 numerów, z tego co wiem prenumerata CDA trwa 12 miesięcy. Nie dostałem jednak CDA 12/2017. Nie dostałem żadnej informacji o jakimś problemie, tu (na cdaction.pl) - też żadnego info o jakichś trudnościach w przesyłce lub o samym numerze. Proszę, pomóżcie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką rozterkę, że planuję zagrać w trzeciego Wiedźmina (jak tylko kupię konsolę!), ale z drugiej strony absolutnie mierzi mnie główny wątek fabularny (jako kotlet odgrzewany chyba w najgorszy z możliwych sposobów :P Z tym że znam go tylko w ogólnych, trailerowych zarysach). No i zastanawiam się, czy granie dla wątków pobocznych, świata gry, gameplayu ma w tym przypadku rację bytu. (Nie wiem, czy mogę powiedzieć, że jestem fanem franczyzy, ale pierwszej części na pewno ;)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy mógłbyś zdradzić na jakim sprzęcie odpalasz FM`a 2018? Pytam ponieważ u mnie z roku na rok coraz większy jest problem z grą w FM`a. Przymierzam się do zakupu nowego laptopa, który będzie przede wszystkim pod tą grę. Dodam, że chodzi mi o średnio płynną grę w rozgrywkę z bogatą strukturą ligową - jak np. start w na 22 poziomie ligowym w Anglii. Przy rozgrywkach gdzie jest 3-4 ligi jakoś to jeszcze daje radę (z wyjątkiem kiepskiego widoku meczowego), ale im więcej lig tym naturalnie gorzej.

I jeszcze pytanie czy w ogóle grałeś w tak rozbudowanych strukturach czy jednak tylko Śląsk?

(mój obecny sprzęt to leciwy Intel Core i3-3120 M 2,5GH, 4GB RAM, karta graficzna Intel HD Graphics 4000)

Dodam, że w FM`a/CM`a gram od czasów Cantony w Man U ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2018 o 19:01, Retrac napisał:

Witam, czy mógłbyś zdradzić na jakim sprzęcie odpalasz FM`a 2018?

Gram na laptopie z Core i7-4700MQ, 8 GB RAM-u i kartą GeForce GT 755M (a w zasadzie dwiema takimi kartami, ale nie chce mi się grzebać w ustawieniach, żeby spróbować włączyć w FM-ie SLI).

Dnia 28.08.2018 o 10:51, Potworr napisał:

Jaki jest Twój ulubiony zespół post-rockowy i dlaczego God is an astronaut :)

Cały ten gatunek interesuje mnie mniej niż wyniki z tajskiej ligi piłki nożnej. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniło się przede wszystkim to, że ze względu na pracę i rodzinę mam o wiele mniej czasu na granie. W związku z tym w ciągu ostatniego roku zerwałem z dwoma potwornymi pożeraczami czasu: Fifą i Football Managerem. Kiedy mam trochę wolnego czasu, wybieram przede wszystkim gry, które mają coś do opowiedzenia, skreślam rzeczy może i przyjemne, ale puste, jak np. twin-stick shootery czy klepanie kolejnych sezonów w Ultimate Teamie w Fifie. Jeśli chodzi o kwestie związane z gustem, to największym przełomem w ostatnich latach było dla mnie danie szansy Yakuzie, którą wcześniej odrzucałem, bo japońskie gry to nie moja bajka. I to była znakomita decyzja, bo po tym, jak spędziłem ponad 80 godzin z Yakuzą 0, od razu zacząłem Yakuzę Kiwami, a teraz mam już ponad 30 godzin w Yakuzie Kiwami 2. I jestem zachwycony. Cóż, warto otwierać się na nowe rzeczy. Teraz wiem, że straciłbym bardzo dużo, gdybym dalej ignorował Yakuzę tylko dlatego, że zrobili ją Japończycy.

Jeśli chodzi o Hellblade'a, to nie był on dla mnie przełomowy, bo zawsze ceniłem gry kładące nacisk na fabułę, podobnie jak slashery i action adventure. Ale to z pewnością jedna z najlepszych gier, w jakie grałem - i nie jedna ze stu, lecz ścisły top. Poza tym trafiła się w idealnym momencie, gdy byłem poważnie wypalony jako autor tekstów, zastanawiałem się nad swoją przyszłością i naprawdę potrzebowałem kontaktu z wybitnym dziełem, by przekonać się, że wciąż stać mnie na napisanie czegoś, z czego będę dumny. Czy to moja gra życia? Jednak nie, bo tą z pewnością jest seria Championship/Football Manager. Przy żadnej grze nie spędziłem tyle czasu, co przy FM 2017 (444 godziny). Tego, ile godzin poświęciłem całej serii, odkąd odkryłem Championship Managera 93/94, nawet nie próbuję szacować, bo wyszłoby, że mógłbym w czasie tych tysięcy godzin nauczyć się chińskiego, japońskiego, łaciny i sanskrytu, a przy okazji odkryć lekarstwo na raka i polecieć w kosmos jako przeszkolony astronauta. Albo zamiast tego wszystkiego ogarnąć deklinację w języku niemieckim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...