Skocz do zawartości
Ghost

Baniaki

Polecane posty

thenat17

Piracki maniak. Dwukrotnie był już karany za linki do pirackich serwisów, w tym raz za linki do serwisów o hackingu PS3. 30-dniowy odpoczynek od forum też nic nie dał i Pan znów rzuca linkami do tychże serwisów. Żegnamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CezuS

Zarobił piąte ostrzeżenie, czym dobił do magicznych 100% i został pożegnany. Był ost za nieregulaminową sygnaturkę, było ostrzeżenie za nadużywanie wulgaryzmów a teraz do kolekcji ostrzeżenie za wulgaryzm w sygnaturce. To, że to była po prostu jego wulgarna ksywka w LoL nie ma znaczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mancins

A więc:

-obrażanie innego użytkownika

-obrażanie posiadaczy konsol

-obrażanie moderatora (nie pierwszy raz i nie jednego), bo śmiał skasować jego flejmogenny i agresywny wpis.

-język wypowiedzi

To tylko lista tego, za co otrzymuje ostatnie, piąte ostrzeżenie i żegna się z nami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ultramen

Ja już się szczerze mówiąc zgubiłem czyje to jest multikonto. Użyszkodnik był wcześniej znany pod nickami takimi jak: Melf, Leopos, Cenzurka i pewnie jeszcze pod kilkoma innymi. Żegnamy bez żalu. Jeśli wróci raz jeszcze, to postaramy się, żeby na banie na forum się nie skończyło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TyRaNoX

Jeśli 60% i długie urlopy nie skłoniły go do zmiany swojego nastawienia do innych użytkowników i kontynuuje politykę bluzgów i obraźliwych komentarzy, to ja nie widzę powodów, by dłużej przymykać na to oko. Zgodnie z wcześniejszą obietnicą: ban za potrójną recydywę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...