Jump to content
Ghost

Baniaki

Recommended Posts

koMUCHOMOR

Wczoraj dostał dwutygodniową blokadę jak Martin, więc postanowił wrócić pod inną postacią. Nie zwróciłbym może uwagi, ale dalej robi za trolla, więc na aktualne konto dostał 2000 dni blokady. Na każde nowo założone też dostanie. I jeszcze trzeba będzie się zastanowić co zrobić z jego pierwotnym kontem. Skoro nie może spokojnie odczekać dwóch tygodni, to ja nie bardzo wierzę w poprawę jego zachowania.

Link to comment
Share on other sites

Kolega Martin dostaje 365 dni odpoczynku. Być może do tego czasu nastąpi z dawna oczekiwana Rewolucja Komunistyczna i trolling oraz edytowanie dopisków moderatorów ancien regime'u staną się chwalebne, ale chwilowo kończą się tak a nie inaczej.
Link to comment
Share on other sites

NEMETT

Raz już dostał ostrzeżenie za wulgarne zachowania, które charakteryzują zdemoralizowanego pięciolatka. Wniosków z tego ostrzeżenia nie wyciągnął i raczył bawić się tak dalej. Teraz sobie może porównywać długość siusiaków z kolegami w piaskownicy, bo przez najbliższy rok na forum nie zajrzy. Jego posty wykasowałem, bo albo były wulgarne, albo głupie.

Link to comment
Share on other sites

podlawka

Kolejny gosc, ktory chce mi uzmyslowic jak wielkim sk*** jestem. Problem w tym, ze oni mej wielkosci w tym zakresie nawet swym malutkim mozdzkiem objac nie sa w stanie, a bluzgi i "argumenty", ktore stosuja, moga zaszokowac ew. starszaka w przedszkolu. Do tego pieknie uzyl cytatu z Sienkiewicza, tyle ze chyba nie w tym sensie, w ktorym chcial, co w efekcie dalo wrecz prosbe o bana. No kurde, czasem wam ide na reke i spelniam prosby. :)

A ze daaaawno nikogo nie banowalem, to... :)

Blokada na rok. To okrutne dawac komud blokade na 1/10 zycia, ale co mi tam. :)

Link to comment
Share on other sites

Dresoziomal

Kolejna osoba, której się wydaje, że jak ona coś robi to może też szkalować redaktorów i innych użytkowników forum. Koniec z bezkarnością. Jeśli masz jakieś zarzuty w stosunku do redakcji, bądź gotów je udowodnić, gdyż inaczej będziemy z tego wyciągać konsekwencje.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...